Je hebt hem al voor 80 cent bij de supermarktquote:Op woensdag 6 april 2022 21:57 schreef Leandra het volgende:
Een heel volkorenbrood voor ¤ 1,= ?
Dat zal niet bij de bakker zijn.
Dat verklaart, brood van de bakker hier.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:58 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Je hebt hem al voor 80 cent bij de supermarkt
Ik vertypte me, 90 cent bedoel ik, maar goed, die tien centquote:Op woensdag 6 april 2022 21:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat verklaart, brood van de bakker hier.
Bij de Ah, althans hier heeft brood van gister in een paar kratten gestapeld. Betaal je 50 cent voor een heel broodquote:Op woensdag 6 april 2022 21:58 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Je hebt hem al voor 80 cent bij de supermarkt
Oh echt! Moet ik eens beter opletten!quote:Op woensdag 6 april 2022 22:01 schreef StephanL het volgende:
[..]
Bij de Ah, althans hier heeft brood van gister in een paar kratten gestapeld. Betaal je 50 cent voor een heel broodin de vriezer ermee en je kan even voor uit.
Wel vroeg gaan denk ikquote:Op woensdag 6 april 2022 22:01 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh echt! Moet ik eens beter opletten!
Iedereen een kroket en een frikandel.quote:Op woensdag 6 april 2022 21:51 schreef Nexpreszo het volgende:
Je krijgt toch totaal geen inzicht in echte kosten hè.
Wat geven ze nou uit aan boodschappen?
En eh, voor 13 euro naar de snackbar met 5 man vind ik heel knap!
10tje per maand sparenquote:Op woensdag 6 april 2022 22:02 schreef Aurelius het volgende:
Misschien moet Nadia ook de crypto ingaan.
Als je slim inkoopt 50 cent bij de Appiequote:Op woensdag 6 april 2022 21:57 schreef Leandra het volgende:
Een heel volkorenbrood voor ¤ 1,= ?
Dat zal niet bij de bakker zijn.
Net een paar aangeschoten studenten die met elkaar aan het lallen zijn, walgelijkquote:Op woensdag 6 april 2022 22:09 schreef Leandra het volgende:
Het zal vast even vanwege de opnames zijn, maar ik heb niet de illusie dat het zonder camera anders gaat met die horloges van 35-79K.
Wat een proletengedoe.
Ja vooral dat biertje er bij en drinken uit die flesquote:Op woensdag 6 april 2022 22:10 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Net een paar aangeschoten studenten die met elkaar aan het lallen zijn, walgelijk
??quote:Op woensdag 6 april 2022 22:02 schreef Revanches het volgende:
Maar die kinderen gaan overdag toch naar school?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |