Alle ooostelijke landen hebben na de val van de sovjetunie dat beel laten zien en rusland heeft enorme rijkdommen, di eallen maar naar boven gehaald moeten wroden en verkocht, zonder olie en gas is het gewoon een arm land nog steedsquote:Op zondag 20 maart 2022 01:08 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja, en ondanks dat Putin niets om het Russische volk geeft, is sinds zijn aantreden het percentage Russen onder de armoedegrens gedaald van zo'n 30% naar 13%. Een daling van zo'n 60% dus. Dat percentage ligt onder dat van Nederland of de VS. Dat zeggen de Russen niet zelf, maar de Wereldbank.
Natuurlijk heeft een klein clubje Russen zichzelf tegelijkertijd exorbitant verrijkt. Maar dat was onder Jeltsin niet anders. Sterker nog: de ongelijkheid werd alleen maar groter en het percentage mensen onder de armoedegrens steeg zelfs boven dat van de USSR uit.
Dus ja, we kunnen hier wel roepen dat hij niks om het Russische volk geeft, zichzelf ten koste van hen verrijkt en alleen maar bezig is met zijn eigen macht, maar er zijn genoeg Russen die daar anders over denken op basis van de verbetering van hun levensstandaard.
Nooit.quote:Op zondag 20 maart 2022 08:10 schreef NgInE het volgende:
Misschien toch tijd voor een Europees leger?
het technische deel zeker welquote:Op zondag 20 maart 2022 08:10 schreef NgInE het volgende:
Misschien toch tijd voor een Europees leger?
quote:Op zondag 20 maart 2022 09:05 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Wat is de situatie in Marioepol momenteel? Lees overal berichten dat de stad grotendeels in Russische handen zou zijn.
Wat repentless erbij vergeet te vertellen is dat die armoede cijfers vooral over de grote steden gaat.quote:Op zondag 20 maart 2022 08:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Alle ooostelijke landen hebben na de val van de sovjetunie dat beel laten zien en rusland heeft enorme rijkdommen, di eallen maar naar boven gehaald moeten wroden en verkocht, zonder olie en gas is het gewoon een arm land nog steeds
Rusland heeft een bnp kleiner dan dat van Belgie en Nederland samen
Wat nu gebeurt zal Rusland terug jagen naar de armoe ten tijde van de sovjetunie
quote:Op zondag 20 maart 2022 09:05 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Wat is de situatie in Marioepol momenteel? Lees overal berichten dat de stad grotendeels in Russische handen zou zijn.
quote:
Vrouwenhaat, jawelquote:Op zondag 20 maart 2022 00:18 schreef UitStraling het volgende:
[..]
We sturen gewoon onze koning met zijn vrouwtje weer om een pilsje met Poetin te drinken, opgelost.
Oppergezag van de Nederlandse krijgsmacht ligt bij de Nederlandse Regering. Europese krijgsmacht is niet de Nederlandse. Kan dus grondwettelijk gezien heel primaquote:Op zondag 20 maart 2022 09:07 schreef Confetti het volgende:
Een Europees leger zou een verkrachting van de grondwet zijn aangezien daar staat dat het oppergezag bij de Nederlandse regering ligt.
Dus gaat het gebeuren.
Dat is ook geen probleem bij de NAVO.quote:Op zondag 20 maart 2022 09:07 schreef Confetti het volgende:
Een Europees leger zou een verkrachting van de grondwet zijn aangezien daar staat dat het oppergezag bij de Nederlandse regering ligt.
Dus gaat het gebeuren.
Altijd mooi als mensen de Grondwet aanhalen zonder enige benul te hebben van hoe een grondwet werkt of hoe zaken geregeld zijn.quote:Op zondag 20 maart 2022 09:07 schreef Confetti het volgende:
Een Europees leger zou een verkrachting van de grondwet zijn aangezien daar staat dat het oppergezag bij de Nederlandse regering ligt.
Dus gaat het gebeuren.
Er is dan ook geen NAVO leger dus het opperbevel ligt idd bij Nederlandquote:Op zondag 20 maart 2022 09:39 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat is ook geen probleem bij de NAVO.
De fuck.quote:Op zondag 20 maart 2022 08:36 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Cijfers van 3 jaar terug, mwah.![]()
https://www.raamoprusland(...)rende-armoedecijfers
Hij weet de zwakke plekken precies te vindenquote:Op zondag 20 maart 2022 09:44 schreef polderturk het volgende:
Een Oekraïnse IFV met een 30 mm kanon knalt een Russische tank helemaal kapot.
[ twitter ]
Inderdaad.quote:Op zondag 20 maart 2022 08:36 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Cijfers van 3 jaar terug, mwah.![]()
https://www.raamoprusland(...)rende-armoedecijfers
Dat is geen tank maar een BMP. Een Russische APC die sowieso licht bepantserd is en waarmee je met een 30mm kanon makkelijk doorheen komt.quote:Op zondag 20 maart 2022 09:44 schreef polderturk het volgende:
Een Oekraïnse IFV met een 30 mm kanon knalt een Russische tank helemaal kapot.
[ twitter ]
Ik denk dat de meeste mensen hier de insteek hebben dat ze zoveel mogelijk leed willen voorkomen. Hoe ik het zie: ook als we nu massaal Oekraïne gaan helpen zijn die mensen niet opeens gered. Je zorgt er enkel voor dat de kans sterk vergroot dat dat leed op veel grotere schaal plaats gaat vinden, dan zijn we veel verder van huis. Nu kan tenminste alle hulp die we aan kunnen bieden (opvang vluchtelingen, economische steun, wapens, en dergelijke) naar één plek toe in plaats van dat die steun wereldwijd gedeeld moet worden omdat er opeens meerdere landen betrokken zijn geraakt bij het conflict.quote:Op zondag 20 maart 2022 01:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik zit heel anders in elkaar, ik ga wel ver om mensen leed te besparen zonder zelf bang te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |