quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Bron: https://www.ad.nl/nederla(...)tin-bijlow~ae620fe3/
Volgens Krabby zijn pro stuk is het einde seizoen.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:37 schreef fetX het volgende:
Hoewel het er allemaal wel redelijk suggestief staat, maar goed. Als het niet veel was geweest stond ‘ie nu wel weer op het veld.
Toen was hij er ruim een half jaar uitquote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heeft hij niet al eens een voetoperatie gehad?
In november 2020, tijdens de warming-up voor de uitwedstrijd tegen FC Groningen, verstapte de keeper zich en werd destijds vervangen door Nick Marsman. Het kostte hem maanden en wedstrijden. Nu speelt diezelfde voet hem weer parten. Woensdag ondergaat Bijlow een second opinion die moet uitwijzen of hij een operatie nodig heeft, maar het staat vast dat hij er wekenlang uit zal zijn.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heeft hij niet al eens een voetoperatie gehad?
Of je Bijlow nou wel of niet weet te verkopen deze zomer, het lijkt me duidelijk dat je een nieuwe eerste keeper nodig hebt. Nog een seizoen met hem als eerste keeper kan echt niet.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:42 schreef fetX het volgende:
Man, man, man. Als dit echt zo is moet je in de zomer misschien ook maar eens gaan denken aan een nieuwe eerste keeper.
Mjah, daar ben ik het echt niet mee eens. Maar heb wel het idee dat je tweede keeper toch wel een fossiel moet zijn waar je altijd op kunt bouwen in plaats van een Joodse grabbelaar.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:42 schreef fetX het volgende:
Man, man, man. Als dit echt zo is moet je in de zomer misschien ook maar eens gaan denken aan een nieuwe eerste keeper.
Afhankelijk van hoe lang hij eruit is moet je er heel misschien wel over nadenken om hem te verkopen, ja. Hoe zonde ook. Is een uitstekende keeper met veel talent, maar met het gestel van Robben.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Of je Bijlow nou wel of niet weet te verkopen deze zomer, het lijkt me duidelijk dat je een nieuwe eerste keeper nodig hebt.
Bijlow is voor mij eigenlijk wel een beetje klaar qua profvoetbal, fysiek gezien gewogen en te licht bevonden. Kan je nog wel zo veel talent hebben, als je letterlijk élk seizoen langdurig geblesseerd raakt(als keeper nota bene) moet je op een gegeven moment wel je conclusies gaan trekken.
Lolquote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:49 schreef Pistolero het volgende:
Bijlow is voor mij eigenlijk wel een beetje klaar qua profvoetbal
Als hij er straks weer een half jaar uit ligt is dat al de zoveelste blessure. Voor een keeper echt bizar veel. Daar kun je niet mee blijven aanmodderen.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mjah, daar ben ik het echt niet mee eens. Maar heb wel het idee dat je tweede keeper toch wel een fossiel moet zijn waar je altijd op kunt bouwen in plaats van een Joodse grabbelaar.
Verder ook wel hopen dat één uit Troost of Jansen goed genoeg blijkt te zijn.
Jij vindt daadwerkelijk dat een keeper die elk jaar geblesseerd raakt wel geschikt voor profvoetbal ja? Als hij Sekou Cissé had geheten hadden we hem met zijn allen allang afgeschreven.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Bijlow is voor mij eigenlijk wel een beetje klaar qua profvoetbal
Lol
Ik denk dat buitenlandse clubs ook gaan kijken of het wel zo'n geweldige keeper is. Dat valt namelijk los van zijn blessures ook allemaal wel mee.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:58 schreef maxi-mus het volgende:
BALANS
Sinds april 2018, toen Bijlow in de basis stond in speelronde 33, speelde de keeper slechts 61 van de 120 Eredivisie-duels, oftewel 51 procent. Op 16 mei 2021 kwam Bijlow tegen RKC Waalwijk niet in actie omdat Advocaat hem spaarde en Marsman inzette.
In alle competities werkte Bijlow in die periode 83 van de 166 wedstrijden af. Het is waarschijnlijk mede aan die tegenslag te wijten dat het talent pas op 1 september 2021 debuteerde in Oranje. Inmiddels staat de teller op zes caps, maar de vraag is of de Feyenoorder dat totaal snel aanvult.
https://www.vi.nl/pro/pij(...)lft-eredivisie-duels
Dit is wel bizar natuurlijk voor een keeper, daar zullen eventueel geïnteresseerde clubs ook wel naar kijken lijkt mij.
Nee schrik er ook wel van hoor. Maar ik vind Bijlow wel een heel goede keeper voor Feyenoord. Het waren hiervoor nooit terugkerende blessures, maar nu met zijn voet is het toch even afwachten inderdaad. Denk echter niet dat je als keeper je carrière kwijt hoeft te zijn door aanhoudend blessureleed aan je voet.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Als hij er straks weer een half jaar uit ligt is dat al de zoveelste blessure. Voor een keeper echt bizar veel. Daar kun je niet mee blijven aanmodderen.
Maar nogmaals, even afwachten nog. Misschien valt het enigszins mee.
RKC uit nog een paar weken terug.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 18:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Toch even advocaat van de duivel weer Kunnen jullie 1 wedstrijd opnoemen dit seizoen waarbij je zegt: Toen heeft Bijlow ons er echt doorheen gesleept?
Ik kom tot 0. Zegt ook wel wat over zijn seizoen, zo geweldig was het allemaal niet en het is zelfs de vraag of het ooit goed is geweest.
Dat ben ik niet met je eens, ik vind Bijlow verder een meer dan uitstekende keeper die zelden op een foutje te betrappen is en agressief keept en o.a. 1 op 1 veel pakt. Vind hem vrij compleet ook, kan geen grote minpunten opnoemen en daar zoek ik altijd goed bij als ze voor Feyenoord spelen! Ik geloof dat hij na zijn kerona besmetting wat minder was een paar potjes maar verder vind ik hem, zeker voor zijn leeftijd, ontzettend stabiel. Daarom is het ook zo jammer dat hij steeds die blessures heeft want anders heb je ook bij NL gewoon voor jaren een uitstekende keeper.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 19:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik denk dat buitenlandse clubs ook gaan kijken of het wel zo'n geweldige keeper is. Dat valt namelijk los van zijn blessures ook allemaal wel mee.
Al besproken.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 19:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik neem aan dat jullie nu voor Robin Ruiter gaan?
Hoe dan ook lijkt het me verstandig om te investeren in een nieuwe keeper aankomende zomer. Ik vind een keeper die de helft van de wedstrijden geblesseerd is wel echt zorgwekkend.quote:Op dinsdag 15 maart 2022 19:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee schrik er ook wel van hoor. Maar ik vind Bijlow wel een heel goede keeper voor Feyenoord. Het waren hiervoor nooit terugkerende blessures, maar nu met zijn voet is het toch even afwachten inderdaad. Denk echter niet dat je als keeper je carrière kwijt hoeft te zijn door aanhoudend blessureleed aan je voet.
Mocht het iets ernstigs zijn dan ben je er als Feyenoord meer aan gebaat verder in Bijlow te investeren denk ik, dus maatwerk gaan leveren zodat hij fit blijft en dat betekent dus ook een betrouwbare tweede keeper. Bijlows marktwaarde zal in dat geval ook wel gaan kelderen, maar wie weet heb je er dan nog jarenlang een geweldige eerste keep aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |