Een club die met Boilesen en Jørgensen speelt kun je niet serieus nemen.quote:Op donderdag 10 maart 2022 21:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
Deense competitie moet je niet onderschatten he.
Ik vroeg het voor ik verder was gescrolled inderdaad.quote:Op donderdag 10 maart 2022 21:19 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Al besproken, lees je niet mee ofzo.
quote:Op donderdag 10 maart 2022 21:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom zou je zo'n jongen bedreigen
Zitten een paar figuren achter (of misschien wel gewoon één iemand, wie zal het zeggen) die zo ongeveer 24/7 bezig zijn om hem te terroriseren. Loven zelfs bedragen a 1500 euro uit voor een baksteen door zijn ruit of 5000 voor een molotov door zijn ruit, etc.quote:Op donderdag 10 maart 2022 21:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wtf man.
Waarom zou je zo'n jongen bedreigen
Lijkt me dat Braddie daar wel aangifte tegen heeft gedaan?quote:Op donderdag 10 maart 2022 21:20 schreef Oriente het volgende:
[..]
Zitten een paar figuren achter (of misschien wel gewoon één iemand, wie zal het zeggen) die zo ongeveer 24/7 bezig zijn om hem te terroriseren. Loven zelfs bedragen a 1500 euro uit voor een baksteen door zijn ruit of 5000 voor een molotov door zijn ruit, etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |