Top-10 van Guarnieiri!quote:Op dinsdag 8 maart 2022 17:25 schreef Mani89 het volgende:
Waar waren de droomwerken van Groupama nou voor?
Marc de Maar heeft het nog niet hequote:
Zo ingewikkeld zou het toch niet moeten zijn om een treintje te formeren voor Kooij. Stuur dor hout als Dekker en Roosen de rest van het jaar lekker met die jongen op pad, niks aan de hand.quote:Op dinsdag 8 maart 2022 18:15 schreef TheArt het volgende:
Ik hoop dat Jumbo snel tot de conclusie komt dat ze Kooij meer steun moeten geven in de massasprints. Zo niet, en dat is misschien bizar opportunistisch maar zo werkt de sportwereld nu eenmaal, kan ie er eind volgend jaar beter vertrekken. Deze etappe ook kreeg ie 1 mannetje in steun, de hele slotfase lang. Waarom zouden dat niet én Affini én Van Emden én Van der Sande kunnen zijn? Vingegaard en Kuss redden zich wel
Ik vermoed sowieso dat Jumbo dit seizoen meer keuzes gaat moeten maken dan ze lief is.
Dat ie de echte snelheid mist hoeft nog niet te betekenen dat ie ook in ééndagskoersen slecht is, maar we gaan het zien. Dit leek me een gevalletje van slechte positionering nadat z'n treintje in de soep werd gereden.quote:Op dinsdag 8 maart 2022 18:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Marc de Maar heeft het nog niet he
Maar dat kwam dan weer omdat die ene renner ook op 15km van de streep al alleen Kooij van voren moest houden in het peloton. Hij heeft gewoon minstens een man extra nodig.quote:Op dinsdag 8 maart 2022 18:35 schreef Marcoss het volgende:
Op zich hoeft het ook geen probleem te zijn om 1 iemand bij je te hebben, als die renner de sprinter af kan zetten in een goed wiel dichtbij de finish. Maar volgens mij was hier en in UAE de laatste helper ver voor de slotkilometer al weg
In Oekraïne letten ze ook extra op door al die bombardementen.quote:
Sagan zal nooit meer een grote koers winnen.quote:Op woensdag 9 maart 2022 13:02 schreef TheArt het volgende:
Tsja wat moet je in het geval Sagan/Total doen? Na 100x covid en nu weer ziekte lijkt het toch echt het beste om voorlopig even rustig aan te doen. Desnoods MSR maar skippen en zich richten op de Vlaamse koersen.
Wat een idee weer dit!quote:Op woensdag 9 maart 2022 16:13 schreef capuchon_jongen het volgende:
Een jaar zou 53-54 weken moeten hebben. Zodat we Parijs Nice en Tirreno apart kunnen organiseren
Je weet dat McDonald's en Coca Cola enzo sponsoren zijn van Olympische Spelen en EK/WK Voetbal etc.?quote:Op woensdag 9 maart 2022 16:23 schreef capuchon_jongen het volgende:
Vreemde sponsor zo, Burgerking
Zou je niet verwachten in het wielrennen
Of is dat eerder een soort van schuldgevoel. "Er zijn veel mensen dik door ons", laten we een wielerteam sponsoren "
Ach ja iddquote:Op woensdag 9 maart 2022 16:25 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Je weet dat McDonald's en Coca Cola enzo sponsoren zijn van Olympische Spelen en EK/WK Voetbal etc.?
quote:Op woensdag 9 maart 2022 16:27 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik wil een McDonalds protour uci -team
wielertruitjes met grote M
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |