Het valt mij bij @yats niet eens meer opquote:Op woensdag 9 maart 2022 10:05 schreef GGMM het volgende:
Het valt me op dat @:yats dit soort gedrag structureel blijft goedpraten of bagatelliseren.
En de keeper werd op zn hoofd gegooid met een plastic glas bier!!quote:Op woensdag 9 maart 2022 10:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Het was volgens mij niet alleen die ene veldbestormer he. Daarna werd er nog een cameraman doof gegooid met een vuurwerkbom en werden er vrouwelijke stewards mishandeld op de tribune door wat tokkies.
Pas je op dat je niet door 3 clowns wordt achternagezeten?quote:Op woensdag 9 maart 2022 16:16 schreef MC-M het volgende:
Zaterdagavond ook naar Waalwijk @:Maxi-mus
Dat wordt on-ge-twij-feld genieten.
Plastic glas. Knap.quote:Op woensdag 9 maart 2022 12:23 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
En de keeper werd op zn hoofd gegooid met een plastic glas bier!!
Walgelijke club dat Vitesse.
Die vuurwerkgooier kleeg klappen van mensen die dit soort idiote gedrag zat zijn. Dat de vrienden van deze persoon vervolgens een steward aanvallen is gewoon sneu en leverde net als de vuurwerkgooier gelukkig ook meteen een stadionverbod op.quote:Op woensdag 9 maart 2022 10:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Het was volgens mij niet alleen die ene veldbestormer he. Daarna werd er nog een cameraman doof gegooid met een vuurwerkbom en werden er vrouwelijke stewards mishandeld op de tribune door wat tokkies.
Dan moet je je ogen eens openen. Ik heb al vaak genoeg gezegd dat dit soort idioten hard aangepakt moeten worden, ongeacht welke club ze steunen.quote:Op woensdag 9 maart 2022 10:05 schreef GGMM het volgende:
Het valt me op dat @:yats dit soort gedrag structureel blijft goedpraten of bagatelliseren.
Valt gewoon op dat die kut club (althans de supporters) van je zich ineens moeten profileren als keiharde hooligans. En dat terwijl iedereen weet dat er in Arnhem alleen maar figuren wedstrijden van Vitesse bezoeken die het syndroom van down net ontstegen zijn. Treurig om te lezen dat jij dat hele clubje patjepeejers een hand boven het hoofd houdt. Scheer je weg vlegel!!!quote:Op woensdag 9 maart 2022 22:34 schreef yats het volgende:
[..]
Dan moet je je ogen eens openen. Ik heb al vaak genoeg gezegd dat dit soort idioten hard aangepakt moeten worden, ongeacht welke club ze steunen.
Op basis van welke wedstrijd of heb je inside informatie?quote:Op vrijdag 11 maart 2022 19:52 schreef MC-M het volgende:
Pieter Bos op de goal. Ik noteer alvast voorzichtig een 2'tje.
Beetje opletten he.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 19:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Mijn hemel voetbalt ajax zo meteen![]()
laten we hopen op een nederlaag voor ze
Komt uit "onze" jeugd en was daar altijd ontzettend instabiel.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 19:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Op basis van welke wedstrijd of heb je inside informatie?
Portemonnee van uienleer. Bedankt Hans die neem ik over.
Ik geef hem het voordeel van de twijfel bij dit doelpunt.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 19:58 schreef MC-M het volgende:
[..]
Komt uit "onze" jeugd en was daar altijd ontzettend instabiel.
Maar hij kan zich uiteraard verbeterd hebben. Dan heb ik niks gezegd!
Ik ook. We wachten het nog even af.quote:Op vrijdag 11 maart 2022 20:03 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik geef hem het voordeel van de twijfel bij dit doelpunt.
ik maak jou tv xo kapoetquote:Op vrijdag 11 maart 2022 20:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
tv's in Eindhoven en Rotterdam kunnen UIT.
lichtelijk woedend.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |