Misschien hé, en dit is maar een gokje zat hij helemaal niet te wachten op tienduizenden burgerdoden en is daarom het eerste offensief redelijk beperkt (50% wat er bij de grens staat, voornamelijk ouder spul en new recruits).quote:
Niets, hun leider zou ook dood zijn. Net nog een foto op twitter dat hij in Oekraine is. De propaganda machine draait aan beide kanten natuurlijk volledig.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:41 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Eerder vandaag werd gemeld dat de Tsjetsjenen met de staart tussen de benen huiswaarts zijn gekeerd. Wat is daarvan waar?
Ik lees die naam niet vaak, maar telkens als ik hem lees, lees ik het als "Zapp...Brrrrrrrrrrrrrrrannigan"quote:Op zondag 27 februari 2022 13:42 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Misschien kijkt Poetin naar oorlogs strategien van Zapp Brannigan?
[ afbeelding ]
Die Russen konden hier toch al niet meer komen, door actief ingrijpen van andere landen. Nederland doet het weer eens voor de bühne.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:40 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je moet toch ergens beginnen als Rusland door gaat gaan ze gewoon steeds meer via Swift afsluiten.
Nederland gaat zelf vanaf zondagavond d Russische vluchten weren.
Maar als je weinig burgerdoden wil is het veel slimmer om moderner en preciezer materiaal in te zetten dan oud grut. Dus dat zou ontzettend tegenstrijdig zijn.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:42 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Misschien hé, en dit is maar een gokje zat hij helemaal niet te wachten op tienduizenden burgerdoden en is daarom het eerste offensief redelijk beperkt (50% wat er bij de grens staat, voornamelijk ouder spul en new recruits).
Hij wilde vanaf het begin denk ik redelijk snel onderhandel en z’n zin krijgen. Al dan niet deels.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:42 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Misschien hé, en dit is maar een gokje zat hij helemaal niet te wachten op tienduizenden burgerdoden en is daarom het eerste offensief redelijk beperkt (50% wat er bij de grens staat, voornamelijk ouder spul en new recruits).
Fake news gaat hard ja.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:43 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Niets, hun leider zou ook dood zijn. Net nog een foto op twitter dat hij in Oekraine is. De propaganda machine draait aan beide kanten natuurlijk volledig.
Als 94% van de bevolking niet hem als president wil hebben is het natuurlijk wachten dat het mis gaat voor hem. Deze situatie kan alleen zo blijven bestaan omdat Poetin zijn klauwen diep in Belarus heeft staan.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:42 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Loekasjenko won 6% van de stemmen bij de verkiezingen. En kon toen alleen maar ingrijpen met de Russische dreiging achter de hand. Zou dit dan het moment zijn om ook daar een regime change te bewerkstelligen?
Komt een nieuw seizoen hequote:Op zondag 27 februari 2022 13:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik lees die naam niet vaak, maar telkens als ik hem lees, lees ik het als "Zapp...Brrrrrrrrrrrrrrrannigan"
Preciezer maar ook veel krachtiger.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:44 schreef EinarBoe het volgende:
mmer om moderner en preciezer materiaal in te zetten dan oud grut. Dus dat zou ontzettend tegenstrijdig zijn.
Die hebben toch ook al een raket-aanval gedaan?quote:Op zondag 27 februari 2022 13:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
Andriy Zagorodnyuk, de voormalige minister van Defensie van Oekraïne, zegt dat Wit -Rusland op het punt staat om Oekraïne de oorlog te verklaren. “Wit-Rusland zal zeer waarschijnlijk deelnemen aan de Russische oorlog tegen Oekraïne. Aan Russische kant", aldus Zagorodnyuk. "Er is informatie over landingstroepen uit Wit-Rusland die in de vliegtuigen zijn geladen om Oekraïne binnen te komen. Dit is een verschrikkelijke ontwikkeling, omdat het gaat om een land dat tot voor kort een goede vriend van Oekraïne was. Beide landen zijn in hun vele honderden jaren van geschiedenis nog nooit met elkaar in oorlog geweest."
Snert, dit nieuws is al gepost. Het is niet bij te houden hier hoor![]()
https://www.telegraaf.nl/(...)utm_campaign=twitterquote:De Russen omschrijven het wapen als een vlammenwerper maar volgens westerse militaire experts werpt het ’een muur van napalm’ naar zijn slachtoffers. CNN heeft een TOS-1 gesignaleerd in de buurt van het Russische Belgorod, vlak ten noorden van Oekraïne.
Flatgebouwen
Eerst explodeert het wapen, wat op zich al dodelijk is. Daarna zuigt het alle zuurstof uit de longen van de mensen die zich binnen de dodelijke straal bevinden waardoor ook allerlei andere organen in het menselijke lichaam kapot scheuren. Eén afgevuurde raket is voldoende om al het leven in een reeks van flatgebouwen te vernietigen.
Of het nou voor de bühne of niet maakt geen fluit uit. Ze staan samen dat is het belangrijkstequote:Op zondag 27 februari 2022 13:43 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Die Russen konden hier toch al niet meer komen, door actief ingrijpen van andere landen. Nederland doet het weer eens voor de bühne.
Zal wel om inzet van soldaten/materieel van hun kant gaan. 48k man erbij op een paar uur rijden.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:45 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Die hebben toch ook al een raket-aanval gedaan?
En veel kostbaarder. Dus als je verwacht dat je invasie een eitje wordt, is het niet gek om met het oude spul te beginnen. Liever 10 oude tanks kapot dan 5 nieuwe.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:45 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Preciezer maar ook veel krachtiger.
Ik bedoelde dan ook de manier waarop dit is ontstaan.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:24 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Georgië werd in een paar dagen onder de voet gelopen waarna er een puppet regime werd neergezet.
Dat loopt tot nu toe iets anders
Maar gaan ze all-in of slechts met 1500 militairen, maakt natuurlijk een groot verschil.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
Andriy Zagorodnyuk, de voormalige minister van Defensie van Oekraïne, zegt dat Wit -Rusland op het punt staat om Oekraïne de oorlog te verklaren. “Wit-Rusland zal zeer waarschijnlijk deelnemen aan de Russische oorlog tegen Oekraïne. Aan Russische kant", aldus Zagorodnyuk. "Er is informatie over landingstroepen uit Wit-Rusland die in de vliegtuigen zijn geladen om Oekraïne binnen te komen. Dit is een verschrikkelijke ontwikkeling, omdat het gaat om een land dat tot voor kort een goede vriend van Oekraïne was. Beide landen zijn in hun vele honderden jaren van geschiedenis nog nooit met elkaar in oorlog geweest."
Snert, dit nieuws is al gepost. Het is niet bij te houden hier hoor![]()
Het begint meer en meer op een indirecte strijd te lijken tussen de bevolking en een oude elite kliek die maar moeilijk kunnen verkroppen dat de tijd van de machtige Sovjet-Unie verleden tijd is.quote:Op zondag 27 februari 2022 13:41 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Ben benieuwd of we daar weer grootschalige demonstraties krijgen. In 2020 heeft Lukashenko daar de handen vol aan gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |