Wat vind jij er dan zo aan tegenvallen?quote:Op maandag 1 mei 2023 20:15 schreef Pisces29 het volgende:
Jammer dat seizoen 4, voor mij, zo tegenvalt.
Eerste twee afleveringen vond ik onherkenbaar saai.quote:
Same.quote:Op maandag 1 mei 2023 17:43 schreef JDx het volgende:
"Good to see you, dad" en dan die intro muziek vol over de speakers, meteen weer kippenvel haha.
Huh? Je hebt seizoen 1 en 2 niet gezien?quote:Op maandag 1 mei 2023 20:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Eerste twee afleveringen vond ik onherkenbaar saai.
E3 wel ouderwets genieten.
Nu gaat het wel weer, maar het kan imo niet op tegen het vorige seizoen.
Misschien komt het omdat ik de serie pas net ken en meteen van S3 naar S4 ga. Maar veel gekte en sensatie ontbreekt.
Dit is een serie waar ik net als bijvoorbeeld bij de Sopranos over 15 jaar nog aan terugdenk, denk ikquote:Op dinsdag 2 mei 2023 11:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Same.
Geen idee waarom klootzakken mij ontroeren
https://variety.com/2023/(...)tes-long-1235602355/quote:The ‘SUCCESSION’ series finale is 90 minutes long.
Sopranos ga ik kijken als Succession af is. Als dat de helft zo tof is als Succession, dan ben ik content.quote:Op dinsdag 2 mei 2023 13:15 schreef JDx het volgende:
[..]
Dit is een serie waar ik net als bijvoorbeeld bij de Sopranos over 15 jaar nog aan terugdenk, denk ik
Dat is ook echt zo'n serie waarbij je helemaal in de familie komt zeg maar. Je gaat helemaal meeleven met alles, van maffia praktijken tot de domste dingen.quote:Op woensdag 3 mei 2023 21:05 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Sopranos ga ik kijken als Succession af is. Als dat de helft zo tof is als Succession, dan ben ik content.
dat inderdaad en dan vooral de 4 kinderen. Komt ook omdat ze juist niet zo perfect zijn. Ze doen af en toe domme dingen, onlogische dingen maar je begrijpt hoe het komt of waardoor ze reageren zoals ze reageren.quote:Op woensdag 3 mei 2023 21:45 schreef JDx het volgende:
[..]
Dat is ook echt zo'n serie waarbij je helemaal in de familie komt zeg maar. Je gaat helemaal meeleven met alles, van maffia praktijken tot de domste dingen.
Succession: De business versie van Six Feet Under en de Sopranos.quote:Op donderdag 4 mei 2023 08:47 schreef LC01 het volgende:
[..]
dat inderdaad en dan vooral de 4 kinderen. Komt ook omdat ze juist niet zo perfect zijn. Ze doen af en toe domme dingen, onlogische dingen maar je begrijpt hoe het komt of waardoor ze reageren zoals ze reageren.
28 mei alweer de finale, gaat snel.quote:Op woensdag 3 mei 2023 19:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
https://variety.com/2023/(...)tes-long-1235602355/
Koekoek
Inderdaad, weer een topaflevering.quote:Op maandag 8 mei 2023 04:27 schreef superniger het volgende:
Geweldige aflevering. Nog maar 3 te gaan.
Fenomenaal inderdaad. Herkenbaar ook wel, dat ze allebei in feite gelijk hebben en allebei zoveel pijn voelen. Twee beschadigde personen, die van elkaar houden maar uit zelfbescherming proberen elkaar zo diep mogelijk te raken. Kippenvelscene.quote:Op maandag 8 mei 2023 21:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Inderdaad, weer een topaflevering.
Met als hoogtepunt voor mij 'de balkonscène' tussen Shiv en Tom. Wat een acteurs, allebei.
Precies daarom vraag ik mij af wat er waar is van dat hele India verhaal (en het bloed sturen). Zou zo maar kunnen dat de familie enorm bespeeld wordt hier en er helemaal niets van waar is.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 00:21 schreef HiZ het volgende:
Ebba gedraagt zich wel vreemd. Na het 'verraad' lijkt ze tijdens de ruzie tussen Roman en Connor en daarna weer buddy buddy met Lucas.
Geweldige aflevering weer.
Dat lachje aan het einde doet mij denken dat ze deze ruzie als minder serieus ziet dan Tom dat doet.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 09:42 schreef LC01 het volgende:
Prec
[..]
Precies daarom vraag ik mij af wat er waar is van dat hele India verhaal (en het bloed sturen). Zou zo maar kunnen dat de familie enorm bespeeld wordt hier en er helemaal niets van waar is.
Mooie scene op het balkon, zat echt op het puntje van mijn stoel (gaat ze het zeggen? Gaat Shiv nog even als laatste sneer iets roepen over zwangerschap en weg laten halen of iets dergelijks?)
Of ze wil zich niet laten "kennen" als "harde tante".quote:Op dinsdag 9 mei 2023 10:25 schreef HiZ het volgende:
[..]
Dat lachje aan het einde doet mij denken dat ze deze ruzie als minder serieus ziet dan Tom dat doet.
The Sopranos is niet bepaald te vergelijken met Succession wat mij betreft. Het is - in mijn optiek - ook vele malen beter dan Succession. Dit 4e seizoen heeft absoluut zeer goede afleveringen, maar het kabbelt wel een beetje voort allemaal.quote:Op donderdag 4 mei 2023 10:31 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Succession: De business versie van Six Feet Under en de Sopranos.
Moet ik toch maar eens aan die laatste beginnen, want SFU en Succession vind ik fantastisch.
Ja doei.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 11:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
The Sopranos is niet bepaald te vergelijken met Succession wat mij betreft. Het is - in mijn optiek - ook vele malen beter dan Succession. Dit 4e seizoen heeft absoluut zeer goede afleveringen, maar het kabbelt wel een beetje voort allemaal.
Inderdaad, ik herkende mijn ex daar in, die maanden later toe gaf dat ze miserable wasquote:Op dinsdag 9 mei 2023 11:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Of ze wil zich niet laten "kennen" als "harde tante".
Ik merkte dat ik aanvankelijk afgeleid raakte, maar ik heb de rest ademloos bekeken.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 19:20 schreef JDx het volgende:
Overigens begon deze aflevering matig, maar wat een einde, zo jammer elke keer als de aflevering is afgelopen, aan de ene kant gaaf om het elke week meteen te zien, aan de andere is alles bingen ook tof.
Idem, eerste 10 minuten zat ik echt even van 'wacht, ik weet het niet meer, heb ik een aflevering gemist ofzo?'quote:Op dinsdag 9 mei 2023 23:32 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Ik merkte dat ik aanvankelijk afgeleid raakte, maar ik heb de rest ademloos bekeken.
Wat ik het grappigste vind, is dat ik weken geleden, toen ik begon met S01, niet had verwacht dat Shiv het meest zieke personage zou zijn (voor mij iig).quote:Op dinsdag 9 mei 2023 10:25 schreef HiZ het volgende:
[..]
Dat lachje aan het einde doet mij denken dat ze deze ruzie als minder serieus ziet dan Tom dat doet.
Ik vond deze uitzending Greg en Mattson wel ineens wat karikaturaal. (Bij die laatste zou dat eventueel nog onderdeel kunnen zijn van een sluw plan).quote:Op woensdag 10 mei 2023 11:43 schreef LC01 het volgende:
[..]
Idem, eerste 10 minuten zat ik echt even van 'wacht, ik weet het niet meer, heb ik een aflevering gemist ofzo?'
Daarna pakte het weer perfect op, heerlijk hoe Roman er van die super sarcastische oneliners rondstrooit (my hero)
De aflevering werd echt steeds sterker, Tom die probeert de gasten weg te krijgen maar hij werd totaal niet serieus genomen, geweldige balkonscene maar ook Ken die zo zijn best doet om zijn vader te evenaren, het lukt alleen niet.
Ik heb dat nergens gezien?quote:
quote:Op dinsdag 16 mei 2023 11:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb dat nergens gezien?
Eerder andersom waarbij zij hem beloofd z'n darmen via z'n anus uit zijn lijf te rukken?
Dat was Tom tegen Greg en niet Shiv.quote:
Nadat Shiv dat nep telefoontje naar Nate pleegde, belde Kendall hem ook op om voor een deal te vragen. Toen kwam Ken er achter dat ze helemaal niet gebeld had en vroeg Ken aan Greg wat er speelde met Shiv en Matsson. Dat gesprek zie je verder niet maar Greg loopt met een grijns van Shiv weg, dus die heeft bevestigd dat Shiv onder 1 hoedje met Matsson werkt om haar broers tegen te werken.quote:Op dinsdag 16 mei 2023 11:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb dat nergens gezien?
Eerder andersom waarbij zij hem beloofd z'n darmen via z'n anus uit zijn lijf te rukken?
Haha mooi stukje, het was lemon thoughquote:Op woensdag 17 mei 2023 06:54 schreef TommyL0204 het volgende:
Greg met zijn sushi en wasabi om daarna af te blussen met Fanta![]()
Wat blijft het ook een minkukel haha
De Trust is er ook nog he, en de andere groot aandeelhouders. Kendall kan net zo goed in het gat kieperen, want wat hij doet is illegaal. Wat Shiv doet is niet netjes, maar wel legaal. Maw. Kendall kan weinig doen met zijn kennis want hij weet dat Shiv hem bij de ballen heeft.quote:Op woensdag 17 mei 2023 08:11 schreef Spaulding het volgende:
[..]
Nadat Shiv dat nep telefoontje naar Nate pleegde, belde Kendall hem ook op om voor een deal te vragen. Toen kwam Ken er achter dat ze helemaal niet gebeld had en vroeg Ken aan Greg wat er speelde met Shiv en Matsson. Dat gesprek zie je verder niet maar Greg loopt met een grijns van Shiv weg, dus die heeft bevestigd dat Shiv onder 1 hoedje met Matsson werkt om haar broers tegen te werken.
Dus Shiv heeft haar eigen graf gegraven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |