En ik dat met plek 3quote:
Ach, dat zal voor een paar sporten lukken, maar de kans lijkt me extreem klein dat we over 5-10 jaar ineens wél Chinese alpineskiërs of schansspringers hebben die zich überhaupt voor de Spelen kunnen plaatsen, om maar wat te noemen. En ook in de rest vrees ik dat ze weer terug gaan zakken.quote:Op maandag 21 februari 2022 22:29 schreef Peppert het volgende:
De Chinese regering heeft ook als doel om de populariteit van wintersport dramatisch te stimuleren onder de Chinese populatie met deze winterspelen. Er werd 10 jaar geleden nauwelijks aan wintersport gedaan in China maar nu al een stuk meer. Om de populariteit nog extra te stuwen kwam deze winterspelen ze goed te pas.
Staatsmedia Global Times.quote:Op maandag 21 februari 2022 22:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, dat zal voor een paar sporten lukken, maar de kans lijkt me extreem klein dat we over 5-10 jaar ineens wél Chinese alpineskiërs of schansspringers hebben die zich überhaupt voor de Spelen kunnen plaatsen, om maar wat te noemen. En ook in de rest vrees ik dat ze weer terug gaan zakken.
Ze zijn in het schaatsen nu ook al niet veel beter dan in de tijd van Beixing Wang, Fengtong Yu en Jing Yuquote:Op maandag 21 februari 2022 22:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, dat zal voor een paar sporten lukken, maar de kans lijkt me extreem klein dat we over 5-10 jaar ineens wél Chinese alpineskiërs of schansspringers hebben die zich überhaupt voor de Spelen kunnen plaatsen, om maar wat te noemen. En ook in de rest vrees ik dat ze weer terug gaan zakken.
Nou ja, dat veel Chinezen nu ook eens leuk op wintersportvakantie gaan is prima natuurlijk. Leuke nieuwe wereld voor ze om te ontdekken, alleen zal het qua topsport weinig effect hebben op de klassieke wintersportenquote:Op maandag 21 februari 2022 22:37 schreef Peppert het volgende:
[..]
Staatsmedia Global Times.
https://www.globaltimes.cn/page/202201/1245794.shtml
Zhang Hong en haar volle rondequote:Op maandag 21 februari 2022 22:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze zijn in het schaatsen nu ook al niet veel beter dan in de tijd van Beixing Wang, Fengtong Yu en Jing Yu
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |