Ja, misschien was dit nog het minst slechte.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:26 schreef wimderon het volgende:
[..]
Als hij die twee niet binnen bereik had gehouden had hij het dus niet gehaald
Dit recept klinkt woest lekker.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef de_boswachter het volgende:
[ afbeelding ]
Coopmans snel de oven in. Weg ermee.
Kramer heeft uiteindelijk vrij slim gereden.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef EinarBoe het volgende:
Vervelend dat het Nederlandse team na zoveel incompetentie hier zo mazzelt.
Heeft weinig zin, die kan prima sprintenquote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef Remco het volgende:
In de finale gaat iedereen naar Swings kijken lijkt mij.
En die let weer op Mantia, die op zijn beurt weer op de Nederlandsers let.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef Remco het volgende:
In de finale gaat iedereen naar Swings kijken lijkt mij.
Ik vond "Brodka moet er nu als de brandweer vandoor" wel een leukequote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef Slobeend het volgende:
Martin haalde weer allerlei namen door elkaar trouwens.
Takagi doet ook mee?quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:30 schreef Mani89 het volgende:
Nu tijd voor DE KONINGIN VAN DE SPELEN (van het schaatsjen)
2-0-1 Schouten dan ben je dus de prinses want 2-1-1 Schulting.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:30 schreef Mani89 het volgende:
Nu tijd voor DE KONINGIN VAN DE SPELEN (van het schaatsjen)
De pannenkoeken van:quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:27 schreef de_boswachter het volgende:
[ afbeelding ]
Coopmans snel de oven in. Weg ermee.
Groenewoud.quote:
Kroonprinses en straks koninginquote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:31 schreef Nober het volgende:
[..]
2-0-1 Schouten dan ben je dus de prinses want 2-1-1 Schulting.
De cooling down.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:32 schreef superniger het volgende:
Ff een paar minuutjes curling kijken.
Dat kan gewoon in het DRT forum besproken worden.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:32 schreef superniger het volgende:
Ff een paar minuutjes curling kijken.
Allemaal egoïsten die sporters.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 08:32 schreef Toby56 het volgende:
Voor wie nog steeds niet in de gaten heeft dat anderen Team NL graag buiten het podium zien eindigen (en dus in een massastart extra in de gaten zullen houden): de reacties van de meeste buitenlanders op de explosieve uitspraken van Van der Poel zegt genoeg.
Terecht of niet, het is best begrijpelijk.
Je ziet het in meerdere sporten.
Ik ben in het voetbal opgevoed met "Altijd weer die Duutsers."
En op de ijsbaan is het "altijd weer die Hollanders."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |