quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
Wat een mannen hier.quote:Op maandag 14 februari 2022 20:07 schreef DKUp het volgende:
Ik drink ook wel eens gemberthee
Durf te vragen….
Thee is voor mietjesquote:Op maandag 14 februari 2022 20:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een mannen hier.![]()
Gelukkig gaat @:Caland nu de mannelijkheid omhoog trekken.
Liefst in die combinatie ook.quote:Op maandag 14 februari 2022 20:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ook liefhebber van Disney en de sauna?
@:Lenny_Leonard
Ja ho ho. Wel ook bier en droge wijn. En een bbq schort.quote:Op maandag 14 februari 2022 20:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een mannen hier.![]()
Gelukkig gaat @:Caland nu de mannelijkheid omhoog trekken.
Ze is niet lelijk, maar ze heeft inderdaad van die lelijke dingenquote:Op maandag 14 februari 2022 20:12 schreef Poefbank het volgende:
Kiki heeft een erg onaantrekkelijke zithouding
En dan zit een homo als Farja heel rustig en relaxed in deze uitzending. Wat een zaligheid.quote:Op maandag 14 februari 2022 20:12 schreef DKUp het volgende:
Dat geschreeuw van die middelmatige meid
Ik vind het wel leuk.quote:
Ik vind Imca en Farja wel leuk.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |