Lijkt mee te vallen voor binnenland?quote:Wind:
Harmonie uitvoer laat vrijdagmiddag op de zuidelijke Noordzee ZW 11 Bft zien, dit honoreren we momenteel niet. Uitschieters bij het koufront (vooral in de Hap1 uitvoer) zijn nog een aandachtspunt, ze vallen nu binnen de waarschuwingen. Zwaarste uitschieters nu in de middag aan de ZW kust, tot ongeveer 135 km/uur, later in de avond in het Waddengebied tot ongeveer 130 km/uur. Het gebied met 100-120 km/uur blijft beperkt tot de kustprovincies. Er is geen aanleiding om de uitgegeven code oranje in tijd en locatie te wijzigen. Zaterdag(avond) waarschijnlijk een gele waarschuwing.
Hoop dat mijn baas dat ook doet…quote:Op vrijdag 18 februari 2022 06:03 schreef Jor_Dii het volgende:
Hoop dat men verstandig is en scholen rond de middag sluiten om kinderen veilig thuis te laten komen
Tja heb voldoende collega’s die as we speak in de auto stappen en vanmiddag rond 17u vrolijk 100-150km richting Randstad rijden. Levensgevaarlijk..quote:Op vrijdag 18 februari 2022 06:13 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Hoop dat mijn baas dat ook doet…
Nou, die van mij niet hoorquote:Op vrijdag 18 februari 2022 06:13 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Hoop dat mijn baas dat ook doet…
Estafex kijkt puur naar convectieve situaties en randverschijnselen, de echte storm zelf zeggen ze dus niks overquote:Op vrijdag 18 februari 2022 01:03 schreef DemonRage het volgende:
En daar is Estofex:
[ link | afbeelding ]
(plaatje is link naar site)
Lijkt me niet:quote:Op vrijdag 18 februari 2022 07:58 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat? Gaat het nu ineens alsnog meevallen allemaal?#leek
Als je in Utrecht woont zie je er vast een paar overvliegen.quote:Op vrijdag 18 februari 2022 08:21 schreef PzKpfw het volgende:
Het is wachten op idioten die ondanks de waarschuwingen alsnog gaan kitesurfen.
Goed excuus.quote:Op vrijdag 18 februari 2022 08:16 schreef Tommeke het volgende:
Poah! M’n vriendin wilde eigenlijk vandaag naar haar ouders toe, in het midden van het land. Doet ze toch maar even niet.
De middelbare school hier laat de lessen vanaf 13:00 vervallenquote:Op vrijdag 18 februari 2022 06:03 schreef Jor_Dii het volgende:
Hoop dat men verstandig is en scholen rond de middag sluiten om kinderen veilig thuis te laten komen
Levert wel weer mooie streams opquote:Op vrijdag 18 februari 2022 08:21 schreef PzKpfw het volgende:
Het is wachten op idioten die ondanks de waarschuwingen alsnog gaan kitesurfen.
Ja dat komt nog wel denk ikquote:Op vrijdag 18 februari 2022 09:03 schreef Jor_Dii het volgende:
Verbaasd me dat er nog geen code rood afgegeven is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |