Ja en dit inderdaad...quote:Op woensdag 16 februari 2022 16:50 schreef Nexum het volgende:
Ik vind het zeer betreurenswaardig dat Oekraïne tegen dit soort problemen aanloopt, en dat dat dan ten koste moet gaan van zeer goede liedjes. Alina had echt een prachtig nummer. Als je al zulke strenge eisen stelt aan je kandidaten, schrap Vidbir dan en kies internally iemand die wel alle hokjes vinkt die jij zo belangrijk vind.
Hier heb je op zich gelijk in, maar haar nummer is wel politiek geladen, haar hele performance was politiek geladen, en als dan blijkt dat je het zelf niet zo nauw neemt met die politieke gevoeligheden vind ik dat je dat ook wel valt aan te rekenen. Zeker als je er dan ook nog over liegt en met vervalste documenten komt, dat is gewoon fraude.quote:Op woensdag 16 februari 2022 16:50 schreef Nexum het volgende:
Ik vind het zeer betreurenswaardig dat Oekraïne tegen dit soort problemen aanloopt, en dat dat dan ten koste moet gaan van zeer goede liedjes. Alina had echt een prachtig nummer. Als je al zulke strenge eisen stelt aan je kandidaten, schrap Vidbir dan en kies internally iemand die wel alle hokjes vinkt die jij zo belangrijk vind.
Daar heb je ook weer een punt maar dan zou ik zeggen: screen de artiesten die je kiest strenger. Hoezo komen ze er nu pas achter dat ze met valse papieren heeft gereisd? Waarom was dat allang niet bekend voor ze met de show begonnen of voor ze überhaupt het lijstje met kandidaten vast stelden. Daarom pleit ik ervoor dat Oekraïne hun voorronde schrapt, want ze bereiden zich telkens weer heel slecht voor.quote:Op woensdag 16 februari 2022 17:48 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Hier heb je op zich gelijk in, maar haar nummer is wel politiek geladen, haar hele performance was politiek geladen, en als dan blijkt dat je het zelf niet zo nauw neemt met die politieke gevoeligheden vind ik dat je dat ook wel valt aan te rekenen. Zeker als je er dan ook nog over liegt en met vervalste documenten komt, dat is gewoon fraude.
Je kunt moeilijk van elke artiest alle documenten gaan checken op echtheid. Dan blijf je bezig. Als een artiest liegt of fraudeert is dat zijn of haar eigen verantwoordelijkheid, en dan moet die ook op de blaren zitten als de waarheid boven tafel komt.quote:Op woensdag 16 februari 2022 17:59 schreef Nexum het volgende:
[..]
Daar heb je ook weer een punt maar dan zou ik zeggen: screen de artiesten die je kiest strenger. Hoezo komen ze er nu pas achter dat ze met valse papieren heeft gereisd? Waarom was dat allang niet bekend voor ze met de show begonnen of voor ze überhaupt het lijstje met kandidaten vast stelden. Daarom pleit ik ervoor dat Oekraïne hun voorronde schrapt, want ze bereiden zich telkens weer heel slecht voor.
Alsjeblieft niet. Al die pareltjes die we missen als er geen Vidbir zou zijn.quote:Op woensdag 16 februari 2022 17:59 schreef Nexum het volgende:
[..]
Daarom pleit ik ervoor dat Oekraïne hun voorronde schrapt, want ze bereiden zich telkens weer heel slecht voor.
Verrassende wending, nadat Kalush de omroep toch flink in verlegenheid bracht. Nou, dat kan ook zomaar hoog scoren, dus laat ze dan voorlopig maar weer stijgen bij de kanshebbers.quote:
Zijn hard op weg naar de eerste plaats.quote:Op donderdag 24 februari 2022 19:33 schreef Nashipeer het volgende:
Was dit al ergens gedeeld? Oekraïne heeft hartjes in de odds en staat tweede
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |