Hij zit net over de helft vast.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:10 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Het filmpje laat blijken dat de jongen klem zit in een tunnel die nog veel dieper gaat. Maar het jochie ligt toch op een soort bodem van de put? Hij kan toch niet verder vallen?
Ja precies ik keek vannacht nog rond 3 uur en dacht echt dat hij er uit zou zijn vanmorgen. Vanmiddag dacht ik: ik heb gegeten, me gewassen etc zit warm. Het jochie is 5 en heeft weet ik wat voor verwondingen, hij zit daar al dagen vast. Geen idee of ze tegen hem hebben kunnen praten. En weer een dag verder nu.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:12 schreef Knudde het volgende:
Huidige situatie van het kind, gewond (mogelijk) botbreuken, hoofdwond, heeft vandaag nog niets gegeten en of gedronken. Het is in de put koud, nat.
De username zegt al genoeg. Komt hier vooral om te stoken. Geen asndacht gevenquote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:13 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee, je bent totaal niet op de hoogte, hebt commentaar op de ouders, op de dorpelingen, op de hulpverleners. Je snapt er geen kloot van en doet nog ff lollig.
Stop ermee, niet gewenst.
Oké, Het leek op de foto alsof ie op een soort bedding lag. Best riskant dan, als ie nog verder kan glijdenquote:
Ja dat is het jaquote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:17 schreef GayGuy het volgende:
[..]
De username zegt al genoeg. Komt hier vooral om te stoken. Geen asndacht geven
Ik vond het ook opvallend dat ze zeiden dat hij zijn armen kon bewegen. Vroeg me toen meteen af hoe het met zijn benen zat.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:17 schreef wizzer het volgende:
[..]
Ja precies ik keek vannacht nog rond 3 uur en dacht echt dat hij er uit zou zijn vanmorgen. Vanmiddag dacht ik: ik heb gegeten, me gewassen etc zit warm. Het jochie is 5 en heeft weet ik wat voor verwondingen, hij zit daar al dagen vast. Geen idee of ze tegen hem hebben kunnen praten. En weer een dag verder nu.
Geen, zolang die buitenwanden blijven staan komt die eruit. Zakt die zooi zand ineens in dan hebben we twintig doden.quote:
Ah, ja dat is het. Weer een mysterie opgelost. Wat jij hebt, wil ik ook!quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Geen, zolang die buitenwanden blijven staan komt die eruit. Zakt die zooi zand ineens in dan hebben we twintig doden.
En daarom zitten die mannen daar te waken, want straks zoeken ze ineens naar tientallen overlevenden.
Dat zijn de feiten.
Huh ik vroeg het aan @Knudde ?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:19 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Geen, zolang die buitenwanden blijven staan komt die eruit. Zakt die zooi zand ineens in dan hebben we twintig doden.
En daarom zitten die mannen daar te waken, want straks zoeken ze ineens naar tientallen overlevenden.
Dat zijn de feiten.
Die hebben de klappen opgevangen, maar laten we niet vergeten dat er constant een camera hangt bij hem.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:19 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik vond het ook opvallend dat ze zeiden dat hij zijn armen kon bewegen. Vroeg me toen meteen af hoe het met zijn benen zat.
Ik heb een filmpje gezien, hij pakte naar die slang water? Richte zijn hoofd ook op toen.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:19 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik vond het ook opvallend dat ze zeiden dat hij zijn armen kon bewegen. Vroeg me toen meteen af hoe het met zijn benen zat.
Damn....quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:22 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Ja, nee. Mevrouw instabiel. Je kunt gewoon normaal reageren. Nergens scheld ik je uit. Ik wijs je gewoon op je giftige gedrag en je totaal respectloze houding in een topic als dit. Je zou je moeten schamen man. Ga dit soort ronduit trieste kinderachtige gedrag lekker bij de SHOW kliekje van je uitvoeren. Hier sla je de plank echt mis. Gatverdamme mens, get over yourself.
Ik dacht eigenlijk dat dat een zuurstoftoevoer was...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:25 schreef wizzer het volgende:
[..]
Ik heb een filmpje gezien, hij pakte naar die slang water? Richte zijn hoofd ook op toen.
Hij had twee slangen begreep ik. 1 voor water en 1 voor lucht/zuurstof. En dan nog een cameraverbinding.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:26 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk dat dat een zuurstoftoevoer was...
Ja, mensen zijn hier vooral begaan.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:27 schreef Knudde het volgende:
[..]
De mensen op de berg op de plek van onheil zijn kalmer en rustiger dan de mensen in deze topic, de ironie
Jij hebt daar een thermometer hangen?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:27 schreef Claude_Viole het volgende:
Hoe houden ze hem warm? Hij zou al heel lang onderkoeld moeten zijn..
Is geen info over geweest helaas.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 00:27 schreef Claude_Viole het volgende:
Hoe houden ze hem warm? Hij zou al heel lang onderkoeld moeten zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |