Mannen die er mee over staat lopen worden nagefloten en/of uitgelachen.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:39 schreef SwJ het volgende:
Waarom niet? Is daar een verbod op? Komt er een kleding-wet?
Ja, en ik persoonlijk zal dan vooral bandshirts verbieden dat vind ik echt voor losers.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:39 schreef SwJ het volgende:
Waarom niet? Is daar een verbod op? Komt er een kleding-wet?
Ja een stijve lul, dat doet de wenkbrauwen fronsen.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:42 schreef zoey27 het volgende:
[..]
Mannen die er mee over staat lopen worden nagefloten en/of uitgelachen.
Vind trouwens wel dat het geen hele strakke jurken of rokken moeten zijn want dan zie je zo'n rare bobbel bij het geslachtsdeel vooral als ie stijf is.
Als je op dit moment gaat wandelen in het bos heb je waarschijnlijk nergens last van. Moet je wel pas het rokje aantrekken als je in het bos bent. Ook moet je natuurlijk niet bang zijn in het donker.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:44 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Ja een stijve lul, dat doet de wenkbrauwen fronsen.
Verwacht wel dat je uitgelachen zal worden, dat voorkom je niet. Vraag is of dat je ervan gaat weerhouden te doen wat je wilt.
Is dit nu een fetish of gewoon iets normaals in jouw ogen?quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:47 schreef zoey27 het volgende:
[..]
Als je op dit moment gaat wandelen in het bos heb je waarschijnlijk nergens last van. Moet je wel pas het rokje aantrekken als je in het bos bent. Ook moet je natuurlijk niet bang zijn in het donker.
Je moet ook geen tutu dragen.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:45 schreef BasEnAad het volgende:
Maar als die jongens met een kort rokje aangerand worden, moeten ze ook niet klagen!!![]()
![]()
![]()
![]()
En wolvenshirts?quote:Op dinsdag 1 februari 2022 18:44 schreef zoey27 het volgende:
[..]
Ja, en ik persoonlijk zal dan vooral bandshirts verbieden dat vind ik echt voor losers.
Ondertussen, wat jaren verder..quote:Lewis Hamilton schreeuwt tegen neefje na dragen prinsessenjurk
De Britse Formule 1-coureur Lewis Hamilton is vandaag onder vuur komen te liggen voor een filmpje dat hij op Instagram plaatste. De 32-jarige coureur maakt in het filmpje zijn neefje belachelijk omdat het jongetje een paars-roze prinsessenjurk draagt.
https://www.ad.nl/show/le(...)sessenjurk~a6b27a02/
Maar dit is gewoon hihi-fashion waarbij de rok waarschijnlijk duurder is dan jouw hele kledingkast, mijn hele kledingkast en TS's hele kledingcast gecombineerd.quote:Op woensdag 2 februari 2022 12:44 schreef Nine. het volgende:
[..]
Ondertussen, wat jaren verder..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Want iets dat duur is is per definitie mooi? Toont alleen maar aan dat je met geld geen smaak kunt kopen. Maar dat was het punt verder ook helemaal niet, wel dat meneer behoorlijk wat boter op z'n hoofd heeftquote:Op donderdag 3 februari 2022 14:06 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Maar dit is gewoon hihi-fashion waarbij de rok waarschijnlijk duurder is dan jouw hele kledingkast, mijn hele kledingkast en TS's hele kledingcast gecombineerd.
Heb ook nergens gezegd dat het mooi staatquote:Op donderdag 3 februari 2022 14:11 schreef Nine. het volgende:
[..]
Want iets dat duur is is per definitie mooi? Toont alleen maar aan dat je met geld geen smaak kunt kopen. Maar dat was het punt verder ook helemaal niet, wel dat meneer behoorlijk wat boter op z'n hoofd heeft
SPOILER: GEWOON NEEOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.afspraak tandarts verzetten
uitlachen is net als pesten gewoon niet netjes, dat doet een fatsoenlijk persoon gewoon niet.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 22:35 schreef Aiciu het volgende:
Moeten ze zelf weten, maar ik mag dan ook zelf weten of ik ze erover uitlach of niet.
Ik weet niks van deventer maar ik zal het aan mijn maat vragen die daarvandaan komt.quote:Op woensdag 16 februari 2022 11:36 schreef zoey27 het volgende:
[..]
uitlachen is net als pesten gewoon niet netjes, dat doet een fatsoenlijk persoon gewoon niet.
Ehhh, ik zie in mijn woonplaats Deventer regelmatig verschillende mannen in een rok lopen, heeft Deventer een mannen in rok club soms?
Dst dus. En kap met kinderen van 8 die een keer iets doen dat traditioneel bij het andere geslacht "hoort" vol te proppen met puberteitblockers omdat trans zijn zo hip is anno 2022quote:Op woensdag 16 februari 2022 11:37 schreef Resistor het volgende:
Je mag van mij doen en laten wat je wil, maar ga mij niet vertellen wat ik moet doen en laten.
Hopelijk dan ook met een niet erg rekbare stof, anders komt zijn lul er zo uit steken bij een erectie.quote:Op donderdag 17 februari 2022 15:27 schreef kasjmiertrui het volgende:
Opvallend is het natuurlijk wel. Ik zou het zelf ook niet durven dragen, maar ik vind iets als een kilt niet lelijk en zou het ook wel waarderen als er iets meer variatie in mannenmode was.
Maar dan mag eerst iemand anders het moeilijke werk doen om het normaal te maken.
Een tijd geleden was er een man in het nieuws die hele strakke rokjes droeg met hele hoge hakken, dat vond ik dan weer niets.
Ik vind dat ook te jong.quote:Op donderdag 17 februari 2022 15:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dst dus. En kap met kinderen van 8 die een keer iets doen dat traditioneel bij het andere geslacht "hoort" vol te proppen met puberteitblockers omdat trans zijn zo hip is anno 2022.
Tja, oordeel zelf: https://www.instagram.com/markbryan911quote:Op donderdag 17 februari 2022 17:41 schreef zoey27 het volgende:
[..]
Hopelijk dan ook met een niet erg rekbare stof, anders komt zijn lul er zo uit steken bij een erectie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |