SPOILER: Samenvatting van de BOOS-uitzending van 20 januari 2022 van Claudia-xOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
'Roept heel hard'. Dit soort retoriek ookquote:Op maandag 31 januari 2022 11:19 schreef roninho het volgende:
[..]
Volgens mij heeft het blad LINDA niet zoveel verkeerd gedaan nee.
Het is meer dat dit een bijzonder verhaal is in combinatie met de verklaringen van Linda (en John en Johnny) de afgelopen dagen/week. Linda roept heel hard dat ze nergens van af wist, en daarna komt dit verhaal over de LINDA en Ali naar voren.
Dat mag jij natuurlijk geloven. Ik zie geen reden om niet te geloven dat zij/haar redactie uit respect voor de wens van de slachtoffers, dit niet gedaan heeft.quote:Ik geloof er persoonlijk weinig een familie die zo succesvol is geworden dat een groot probleem als verkrachting door een van de juryleden in je succesformule gewoon niet aangekaart wordt binnen de familie.
Hoezo heeft het een link met de voice? Acteer opleiding? GTST en soapsterretjes etc.quote:Op maandag 31 januari 2022 12:05 schreef Benny het volgende:
Als we het Instagramaccount 'Reality.fbi' mogen geloven werkt Volkskrant aan een Voicegate II. Vooral gericht op de acteeropleiding FAAAM. Die blijkbaar ook een link heeft met The Voice?
hem kom je niet graag tegen op een kinderdagverblijf.quote:Op maandag 31 januari 2022 14:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hoezo heeft het een link met de voice? Acteer opleiding? GTST en soapsterretjes etc.
Heeft er wel het hoofd voor
[ link | afbeelding ]
quote:Op maandag 31 januari 2022 14:21 schreef RipCity het volgende:
Hoezo heeft het een link met de voice? Acteer opleiding? GTST en soapsterretjes etc.
Heeft er wel het hoofd voor
quote:Op maandag 31 januari 2022 16:39 schreef superniger het volgende:
Who the fuck is Richard Kemper?
https://www.mediacourant.(...)digen-marco-borsato/
https://m.leidschdagblad.(...)ic&utm_source=google
quote:Leco van Zadelhoff, de levende poederkwast van Leontine Borsato, springt in de bres voor haar geliefde Marco.
Leco heeft geen kinderen.quote:Op maandag 31 januari 2022 17:28 schreef KingRadler het volgende:
Blijkbaar heeft Leco geen moeite mee als Marco B. aan zijn dochter zou zitten.
Jawel, een dochter.quote:Op maandag 31 januari 2022 17:34 schreef quirina het volgende:
[..]
Leco heeft geen kinderen.
Oh toch wel, met z'n ex-vriend. Modern hoor.
Leco lijkt mij meer een type voor een hont waar hij mee kan frunniken.quote:Op maandag 31 januari 2022 17:34 schreef quirina het volgende:
[..]
Leco heeft geen kinderen.
Oh toch wel, met z'n ex-vriend. Modern hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Dat lijkt me volledig terecht.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 12:08 schreef chufi het volgende:
The Voice kandidaten willen aanpassing van hun contract ...
https://www.nu.nl/the-voi(...)nderneemt-actie.html
Nou zeker! Verscheuren die hap!quote:Op dinsdag 1 februari 2022 13:13 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat lijkt me volledig terecht.
Sowieso lijkt me dat contract nu wel ongepast.
Nou dat gaat niet zomaar lukken. Die mensen hebben wel meegedaan dus moeten nog steeds hun waffel dichthouden over het een en ander.quote:
Ben benieuwd! Zal ook meetellen of / wanneer het programma eventueel hervat gaat worden.quote:Op dinsdag 1 februari 2022 14:19 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nou dat gaat niet zomaar lukken. Die mensen hebben wel meegedaan dus moeten nog steeds hun waffel dichthouden over het een en ander.
Ondertussen staat de carriere van die kandidaten wel stil. Die mogen wss niks zolang ze nog onder contract staan. In feite blijft Talpa ITV in gebreke doordat ze momenteel niet kunnen leveren. Maar ja, dat jonge spul heeft natuurlijk ook geen geld om even een goeie advocaat in te hurenquote:Op dinsdag 1 februari 2022 14:28 schreef Ole het volgende:
[..]
Ben benieuwd! Zal ook meetellen of / wanneer het programma eventueel hervat gaat worden.
Jij omschrijft het beter dan ik. Maar dat bedoelde ik ook! Je kunt niet maken in deze voor kandidaten onzekere periode om ze zo'n wurgcontract te geven. Of ze eraan te houdenquote:Op dinsdag 1 februari 2022 14:30 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ondertussen staat de carriere van die kandidaten wel stil. Die mogen wss niks zolang ze nog onder contract staan. In feite blijft Talpa in gebreke doordat ze momenteel niet kunnen leveren. Maar ja, dat jonge spul heeft natuurlijk ook geen geld om even een goeie advocaat in te hurenKlotesituatie ook
Ieww dat is die engnek uit die gabber film uit de 90s. Met dat domme blonde wicht die gare cowboy DJ en die 100 scenes in een plee die met een TL verlicht is. Babah.quote:Op maandag 31 januari 2022 14:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hoezo heeft het een link met de voice? Acteer opleiding? GTST en soapsterretjes etc.
Heeft er wel het hoofd voor
[ link | afbeelding ]
Naar de klotequote:Op woensdag 2 februari 2022 02:11 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Ieww dat is die engnek uit die gabber film uit de 90s. Met dat domme blonde wicht die gare cowboy DJ en die 100 scenes in een plee die met een TL verlicht is. Babah.
ftfyquote:Op dinsdag 1 februari 2022 14:30 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ondertussen staat de carriere van die kandidaten wel stil. Die mogen wss niks zolang ze nog onder contract staan. In feite blijft Talpa ITV in gebreke doordat ze momenteel niet kunnen leveren. Maar ja, dat jonge spul heeft natuurlijk ook geen geld om even een goeie advocaat in te hurenKlotesituatie ook
quote:Op woensdag 2 februari 2022 09:18 schreef Draak31 het volgende:
Die jaWat een gedrocht van een film was dat.
quote:Op woensdag 2 februari 2022 11:02 schreef Eightyone het volgende:
Adformatie heeft nog wat communicatietips voor Linda (die tot voor kort de laatste leek die ze ooit nodig zou hebben).
https://www.adformatie.nl(...)municatiestrategie-s
Mensen die Linda voedsel sturen als steun?! Alsof madam in de schuldsanering zit en moet leven van 20 euro per weekquote:Linda bedankt nogmaals iedereen voor de steun die in de vorm van o.a. Whatsappjes, bloemen en eten komen. Ze belooft ook dat, zodra ze kan, ze ons alles vertelt wat ze wel weet.
Wie zou josjeklaver hier met al die droeftoeters bedoelen?quote:josjeklaver Ik post nooit iets, maar ik wens je oprecht alle sterkte in deze horror. En trek je niets aan van wat al die droeftoeters roepen!
Yep wat? Bericht van week oud?quote:Op woensdag 2 februari 2022 11:21 schreef Eightyone het volgende:
Yep.
https://www.instagram.com/p/CY8-b82o6lS/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |