En dan gaan we allemaal een berichtje sturen naar Lindaquote:Op maandag 24 januari 2022 20:11 schreef -river- het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij ook af, voor een vriendin uiteraard
Alleen van zijn huisvriendjequote:Op maandag 24 januari 2022 19:52 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Even terzake: is er al een dickpic van Jeroen opgedoken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
quote:Op maandag 24 januari 2022 19:52 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Even terzake: is er al een dickpic van Jeroen opgedoken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nee, die zit in isolatie nadat ze deze hebben 'veilig gesteld'.quote:Op maandag 24 januari 2022 19:52 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Even terzake: is er al een dickpic van Jeroen opgedoken?
quote:Op maandag 24 januari 2022 20:30 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
En dan gaan we allemaal een berichtje sturen naar Linda
"Ik heb m ook ontvangen"
En is Martijn Nieman al weer in Nederland geland?quote:Op maandag 24 januari 2022 19:52 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Even terzake: is er al een dickpic van Jeroen opgedoken?
Het is allemaal wat. Iedereen neemt aanstoot aan alles en moet er iets van vinden. Wat een wereldquote:Katja Schuurman reageert op kritiek: ’Een groot misverstand’
Katja Schuurman heeft gereageerd op de kritiek die zij kreeg nadat ze afgelopen weekend op Instagram de vermeende misbruikslachtoffers bij The Voice of Holland een hart onder de riem stak. De presentatrice wordt onder meer ’hypocriet’ genoemd, omdat ze het ruim vier jaar geleden nog opnam voor haar vriend Job Gosschalk, die destijds werd beschuldigd van seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Aan tafel bij RTL Late Night las een zichtbaar geëmotioneerde Katja in het najaar van 2017 een statement voor, waarin ze reageerde op de situatie rondom de voormalige castingdirecteur. „Ik ga Jobs gedrag niet goed praten, ik wil gewoon ook een andere kant laten horen. Er is een cruciaal verschil tussen feiten en beschuldigingen. (...) De sensatiezucht en de wellust om mensen zonder proces aan de hoogste boom op te knopen, is groot op het moment. En ik maak me er zorgen over dat we als maatschappij die kant op gaan.”
Na de onthullingen van het online programma Boos over de misstanden achter de schermen bij tv-show The Voice of Holland klom Katja zondag in de pen en schreef ze op Instagram onder meer dat ze ’in haar leven tot nu toe zeker honderdtachtig aangiften had kunnen doen voor aanranding’. Meiden en vrouwen die dingen hebben meegemaakt met mannen die niet goed voelden: sta op! Laat je horen! Laat weten dat het niet normaal is wat er is gebeurd. Praat jezelf geen schuld aan. Durf te spreken. We staan achter je! En naast je. En waar je maar wilt. Want het moet klaar zijn. Eindelijk.”
’Geen wilde verhalen’
En naast veel lovende reacties, werd Katja, refererend aan haar steunbetuiging aan Gosschalk, onder meer verweten ’hypocriet’ te zijn. Aan RTL Boulevard laat ze maandag weten dat het ’een groot misverstand’ is. „Als je denkt, hebt gelezen, gelooft, dat dat is wat ik gedaan heb, vraag ik je om de uitzending van RTL Late Night, waarin ik mijn zorgvuldig geschreven brief over de kwestie voorlees, simpelweg te kijken. Feiten, lieve mensen, geen wilde verhalen.”
De presentatrice benadrukt dat ze Gosschalk destijds ’heeft veroordeeld naar aanleiding van zijn gedrag’. „Ik ben hartstikke boos op hem geweest. Dat snapte hij. Het is een groot misverstand dat ik zijn gedrag destijds op ook maar enige manier goed heb gepraat. (...) Ik ben ook zeer verontwaardigd over wat er nu al aan feiten (rondom de beschuldigingen van seksueel misbruik bij The Voice, red.) naar buiten is gekomen.”
Regisseur en producent Job Gosschalk bekende in 2017 zich schuldig te hebben gemaakt aan seksueel wangedrag en legde al zijn taken neer.
Dat is wel zo. Ze zegt geeneens wat hij heeft gedaan :’)quote:Op maandag 24 januari 2022 18:59 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Die ex is gewoon rancuneus.
[..]
Ik bedoel, wat zegt ze nou eigenlijk?
Daar heeft het vast geknetterd en waylon is vast een eikel maar dan mag je nog steeds een mening hebben en na zoveel jaar mag zo'n mokkel het ook wel eens loslaten.
Zo gaat het als er weer eens een misbruik-beerput open getrokken wordt. De zoveelste.quote:Op maandag 24 januari 2022 21:35 schreef leolinedance het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)en-groot-misverstand
[..]
Het is allemaal wat. Iedereen neemt aanstoot aan alles en moet er iets van vinden. Wat een wereld
Walgelijk, dat is het.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 01:25 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zo gaat het als er weer eens een misbruik-beerput open getrokken wordt. De zoveelste.
Moet iedereen dan maar de bek dichthouden? En (publieke) figuren als Weinstein, Epstein, Cosby, Gosschalk, tientallen priesters, Ali B, Saville, Franco, Spacey en Jeroen Rietbergen maar gewoon hun ding laten doen dan?
Of moeten we collectief iets vinden van dit soort gedrag?
Oh jee, weer een aangifte dus; ditmaal tegen Martijn dus...quote:Op dinsdag 25 januari 2022 05:24 schreef Eightyone het volgende:
https://www.bd.nl/show/om(...)n-probleem~a41c566a/
De omstreden Voice-regisseur (Martijn?) vindt zichzelf gewoon amicaal.
De reden om die kandidaten dus beet te pakken en te bepotellen heeft (of beter gezegd had) dus als reden om kandidaten op hun gemak te stellen als ik het goed begrijp. Wendy van Dijk pakte die kandidaten ook altijd beet als ze net gezongen hadden en ze stonden helemaal te shaken van de zenuwen. Ze moesten de jury dan nog even te woord staan en Wendy stond ze dan echt bij, door ze even goed beet te pakken en 'bij moeders' te houden. Ik vond dat altijd heel oprecht en empathish overkomen van Wendy. En ook als ze opgingen zag je wel eens zo'n shot van Wendy met een kandidaat waarin Wendy ze nog even bemoedigde en er nog een aanraking was.quote:Een oud-deelneemster doet nu ook aangifte tegen 'een' regisseur. Hijzelf vindt dat hij niets verkeerds deed.
Het is al strafbaar, het wordt alleen nauwelijks gehandhaafd omdat de prioriteiten elders liggen.quote:Op maandag 24 januari 2022 18:40 schreef Tengano het volgende:
Ik zie zoiets als digitaal potlood ventenMag wat mij betreft net zo hard gestraft worden.
"We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile." (VOY: "Collective")quote:Op dinsdag 25 januari 2022 01:25 schreef Seven. het volgende:
Of moeten we collectief iets vinden van dit soort gedrag?
Daar hebben ze er wel meer van rondlopen bij The Voicequote:Op dinsdag 25 januari 2022 08:02 schreef superniger het volgende:
Vieze Martijntje komt over als een narcistische lul.
Ja moeilijk....guilty unil proven innocent is het nu wel.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 08:45 schreef superniger het volgende:
Ruud de Wild is af.
https://www.mediacourant.(...)lijk-helemaal-kapot/
Ruud de Wildt even in de rol als Gutmensch door de daders in bescherming te nemen. Zo kun je natuurlijk ook proberen te scoren.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 08:45 schreef superniger het volgende:
Ruud de Wild is af.
https://www.mediacourant.(...)lijk-helemaal-kapot/
Bahbah. Wat zit een regisseur überhaupt net zijn kleffe onprofessionele tengels aan jonge kandidaten?quote:Op dinsdag 25 januari 2022 05:24 schreef Eightyone het volgende:
https://www.bd.nl/show/om(...)n-probleem~a41c566a/
De omstreden Voice-regisseur (Martijn?) vindt zichzelf gewoon amicaal.
Als je het zo zegt is het best heftig ja maar misschien moet je even uit de emotie stappen.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 08:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
Bahbah. Wat zit een regisseur überhaupt net zijn kleffe onprofessionele tengels aan jonge kandidaten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |