Als bitcoin x3 doet, doet ethereum waarschijnlijk 5x en andere coins veel meer dan dat.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:40 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik kan me geen situatie bedenken waarin een x3 je leven er heel anders uit kan gaan zien
Je woont in USA. Hebt obesitas en hebt insuline nodig die 800 euro kost omdat het een 3e wereld land is. Je kan het nu steeds net betalen met veel moeite.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:40 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik kan me geen situatie bedenken waarin een x3 je leven er heel anders uit kan gaan zien
Dus je hebt al onvoldoende geld voor insuline en koopt daarom maar bitcoin?quote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:43 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Je woont in USA. Hebt obesitas en hebt insuline nodig die 800 euro kost omdat het een 3e wereld land is. Je kan het nu steeds net betalen met veel moeite.
Bitcoin gaan x3 en nu kan je het normaal betalen en gaat niet dood.
Tadaaa 1 voorbeeld
Verzonden vanaf mijn zOlderkamer 1.3Squote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:41 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik kan al met pensioen maar ik wil iedere dag vakantie vieren, paar huizen erbij, uiteindelijk een jacht enz enz. Tevens moet 60% van het vermogen klaar staan voor de volgende bullrun over 4 jaar.
Nope, gewoon enorm in de herfst 2020 ingestapt in Bitcoin totaan Dogecoin. Was wel een lekker gevoel, telkens die verdubbelingen. 4K dogecoin, 8K dogecoin 16K Dogecoin 32K Dogecoinquote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:46 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Verzonden vanaf mijn zOlderkamer 1.3S
Ja. Want die ging x3. Dus was een goede investeringquote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:44 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dus je hebt al onvoldoende geld voor insuline en koopt daarom maar bitcoin?
Mee eens hoor maar je weet niet hoe dat soort zaken werken bij degene die uiteindelijk de prijzen van crypto bepalen namelijk de allerrijksten.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:03 schreef fathank het volgende:
[..]
Van 0,0% rente op je spaarrekening naar 0,01%
Boven de 100k word je waarschijnlijk nog steeds gestraft.
Te laat - Lambo is al besteldquote:Op dinsdag 25 januari 2022 10:46 schreef SuperNeger het volgende:
Ey wtf ik ben er ff niet en het is van $32k naar $37k gegaan
dat was niet de afspraak
quote:
Ik heb ook paar honderd euro op een memecoin gezet met een 100k market cap. Verwacht wel dat ik gerugged kan worden, maar als je dat nooit hebt meegemaakt doe je niet echt mee.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 11:39 schreef firefly3 het volgende:
Dit is mijn tactiek voor zoveel mogelijk rijkdom in een korte tijd. Ik doe niet aan domweg DCA zonder na te denken in maar enkele coins. Het werkt, maar is verre van het meest effectief. Je loopt dan bakken met geld mis, je gooit geld in de sloot.
In het oranje gedeelte (nu) ben ik bezig met langzame accumulatie over tijd.
In het rode gedeelte koop ik als een gek, totaan de bodem.
Als de koers naar het blauwe gedeelte gaat, koop ik stable coins om heerlijk rente te genereren.
In het groene gedeelte begin ik weer langzaam met verkopen.
[ afbeelding ]
20% stop ik trage coins zoals bitcoin en ethereum. 30% over midcaps en 50% lowcap memecoins met een goed team, veel social media en gaming en NFT utilities.
Met deze methode heb je al super veel winst bij een gewone herstel.
En wees niet bang om duizend euro of meer in een lowcap utility memecoin te stoppen, als je maar niet all-in gaat op 1 coin.
Goed bezig! Het is idd een risicoanalyse die je maakt per coin en over het totaal. Sommige coins staan ook bijvoorbeeld 10x lager dan mei 2021. Veel van hun zullen megastijgingen maken mocht bitcoin dit jaar naar de 100K gaan.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 11:44 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik heb ook paar honderd euro op een memecoin gezet met een 100k market cap. Verwacht wel dat ik gerugged kan worden, maar als je dat nooit hebt meegemaakt doe je niet echt mee.
Wel grote kans op een x100 of meer. BTC en ETH gaat me te langzaam
Ik denk alleen wel dat het langer gaat duren voor BTC richting de 100k gaat. Hoop wel dat die wel eerst nog ff flink gaan zakken want ik wil voor weinig inkopen. Zal wel lullig zijn als je net de boot mist natuurlijk. Maar gewoon goed de tijd nemen om echt naar de grafiek te kijken zodat je niet denkt dat je na een 10% drop en een 3% pump opeens omhoog gaat zoals velen.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 11:54 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Goed bezig! Het is idd een risicoanalyse die je maakt per coin en over het totaal. Sommige coins staan ook bijvoorbeeld 10x lager dan mei 2021. Veel van hun zullen megastijgingen maken mocht bitcoin dit jaar naar de 100K gaan.
Eerst dacht ik het dieptepunt voorspeld te hebben, maar was blijkbaar niet zo. Het is zeer moeilijk. In ieder geval zijn we voorbereid op alle scenario's.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 11:56 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik denk alleen wel dat het langer gaat duren voor BTC richting de 100k gaat. Hoop wel dat die wel eerst nog ff flink gaan zakken want ik wil voor weinig inkopen. Zal wel lullig zijn als je net de boot mist natuurlijk. Maar gewoon goed de tijd nemen om echt naar de grafiek te kijken zodat je niet denkt dat je na een 10% drop en een 3% pump opeens omhoog gaat zoals velen.
quote:
quote:
quote:Op maandag 24 januari 2022 19:56 schreef fathank het volgende:
Dit gaat zo'n zieke run omhoog worden![]()
Iedereen z'n zakken gevuld?
quote:Op maandag 24 januari 2022 20:56 schreef viagraap het volgende:
Bodem weer eens gemist, mijn fiat staat wss morgen pas op Kraken
In de tussentijd wel aandelen GME binnengehengeld en short gegaan op de AEX-index dus we komen er wel.
Airdrops zijn zo 2016. Het is vaak teveel gedoe voor wat het oplevert. Als je ze toevallig kan meepikken doordat je de achterliggende asset hebt prima, maar zodra je er allerlei acties voor moet doen laat dan maar...quote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:07 schreef D. het volgende:
Ik lees hier weinig over airdrops.
Niemand daarmee bezig, of gewoon niemand die het de moeite van het melden waard vindt?
Like share en tag 3 vrienden, spring door een brandende hoepel en dan krijg je 2 euro aan kermis munten!quote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:29 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Airdrops zijn zo 2016. Het is vaak teveel gedoe voor wat het oplevert. Als je ze toevallig kan meepikken doordat je de achterliggende asset hebt prima, maar zodra je er allerlei acties voor moet doen laat dan maar...
Als het voor jou teveel moeite is, vooral niet doen danquote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:29 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Airdrops zijn zo 2016. Het is vaak teveel gedoe voor wat het oplevert. Als je ze toevallig kan meepikken doordat je de achterliggende asset hebt prima, maar zodra je er allerlei acties voor moet doen laat dan maar...
Ik zou zoveel mogelijk proberen gebruik te maken van alternatieve gegevens in het geval je lid moet worden van een Telegram, Twitter posts moet liken etc.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:35 schreef D. het volgende:
[..]
Als het voor jou teveel moeite is, vooral niet doen dan
Ik ben er sinds 2 maanden wat actiever mee aan de slag en vind het de moeite, ook met ‘allerlei acties’
Vaak is het lid worden (of al zijn) van Telegram of Discordquote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:40 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik zou zoveel mogelijk proberen gebruik te maken van alternatieve gegevens in het geval je lid moet worden van een Telegram, Twitter posts moet liken etc.
Jij bent nieuw zekerquote:
Ik hoorde uit betrouwbare bronnen dat Shiba weleens naar $0.01 zou kunnen gaanquote:Op dinsdag 25 januari 2022 14:16 schreef Blik het volgende:
Enige airdrops die me wat hebben opgeleverd zijn de earn acties van Coinbase. Die heb ik allemaal omgewisseld naar Shiba Inu![]()
Is nu 15 euro waard, peanuts dus
voor die paar euro kan je bete wat spaargeld opzij zetten en met die moeite voor airdrops een doge bot programmeren wanneer elon weer op de wc zitquote:Op dinsdag 25 januari 2022 13:07 schreef D. het volgende:
Ik lees hier weinig over airdrops.
Niemand daarmee bezig, of gewoon niemand die het de moeite van het melden waard vindt?
Voor die paar euro?quote:Op dinsdag 25 januari 2022 14:54 schreef ZeventiendeEtage het volgende:
[..]
voor die paar euro kan je bete wat spaargeld opzij zetten en met die moeite voor airdrops een doge bot programmeren wanneer elon weer op de wc zit
Genoeg nieuwe projecten die graag bij lancering wat gebruikers willen hebben en daarom wat coins verspreidenquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:15 schreef SuperNeger het volgende:
Airdrops worden toch vaak gedaan met shitcoins die sowieso al geen waarde hebben>?
En ja tuurlijk bitcoin was eerst ook goedkoop en wat nou als een shiba de prijs van bitcoin krijgt etc
Ik heb 5 jaar geleden ofzo ruim 2BTC verkocht voor een paar duizend euro, leuke winst toen dacht ik, drone van gekocht.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:12 schreef D. het volgende:
[..]
Voor die paar euro?
Met deze instelling kom je er nooit natuurlijk. Iedereen die 10 jaar geleden bedankte voor ‘die paar euro btc’ kijkt daar nu heel anders op terug
Heb er 3 weken geleden eentje gehad waar ik ook een motor van zou kunnen kopen. Maar geen motorrijbewijsquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:40 schreef Rossdale het volgende:
Ligt er maar net aan welke airdrops. Ik heb airdrops gekregen doordat ik vroeg gebruik maakte van services zoals bijvoorbeeld Uniswap, VEX, OpenSea, dingen op solana etc. Ik heb puur van airdrops (die ik direct naar ETH omzette) een nieuwe motor gekocht begin dit jaar.
Maar je moet geen moeite doen voor airdrops die op van die cheap ass websites staan. Vaak zijn de gasfees hoger dan de airdrop zelf.
90% van alle airdrops is rommel, maar soms heb je geluk. Als bijvoorbeeld Metamask ook echt $MASK gaat uitbrengen dan weet ik zeker dat ook die airdrop de moeite waard gaat zijn.
Wel een hoop lol mee gehad, mag ik hopenquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:42 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik heb 5 jaar geleden ofzo ruim 2BTC verkocht voor een paar duizend euro, leuke winst toen dacht ik, drone van gekocht.
Inderdaad, Looksrare is wel een goed voorbeeld. Gebruikers van OpenSea kregen $LOOKS geairdropped. Hoe meer ETH getrade op OS, hoe meer $LOOKS. Looksrare is een directe concurrent en wil maar graag de nieuwe OS worden, op deze manier hebben ze op een slimme manier bijna gratis reclame. Moet je de chart van de coin maar eens kijken:quote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:40 schreef D. het volgende:
[..]
Genoeg nieuwe projecten die graag bij lancering wat gebruikers willen hebben en daarom wat coins verspreiden
Misschien genoeg aan verdiend voor alleen het rijbewijs?quote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:42 schreef D. het volgende:
[..]
Heb er 3 weken geleden eentje gehad waar ik ook een motor van zou kunnen kopen. Maar geen motorrijbewijs
En ook al verkocht ook, ietje te vroeg
Oja, dat zekerquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:44 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Misschien genoeg aan verdiend voor alleen het rijbewijs?
Mijn drop topte vorige week op $20Kquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:43 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Inderdaad, Looksrare is wel een goed voorbeeld. Gebruikers van OpenSea kregen $LOOKS geairdropped. Hoe meer ETH getrade op OS, hoe meer $LOOKS. Looksrare is een directe concurrent en wil maar graag de nieuwe OS worden, op deze manier hebben ze op een slimme manier bijna gratis reclame. Moet je de chart van de coin maar eens kijken:
https://www.coingecko.com/nl/coins/looksrare
Ik ken mensen die ruim 900 looks geairdropped kregen. Op de top bijna 5k waard
En die drone ligt zeker al jaren ongebruikt in de kastquote:Op dinsdag 25 januari 2022 15:42 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik heb 5 jaar geleden ofzo ruim 2BTC verkocht voor een paar duizend euro, leuke winst toen dacht ik, drone van gekocht.
Jepquote:Op dinsdag 25 januari 2022 17:54 schreef fathank het volgende:
[..]
En die drone ligt zeker al jaren ongebruikt in de kast
Na 5 jaar heb ik gelukkig een redelijk netwerk opgebouwd van traders waarmee ik in een Discord zit. Iemand runt zijn eigen NFT project, de ander is market maker voor 2 projecten, eentje heeft een shitload aan volgers op CT dus kan wel lekker shillen, eentje zit vol op de Solana chain, de ander Fantom, de ander in Vechain coins etc.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 16:52 schreef DaMart het volgende:
En hoe houden jullie bij welke airdrops er zijn?
Net even bij Looksrare gekeken, maar laatste activiteit op Opensea was voor hun snapshotperiode. Nog voor niks ETH verspild aan rommel op Opensea.
Exit pumpje.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 20:01 schreef Rossdale het volgende:
Maargoed, boeiendere dingen... BTC herstelt tot nu toe best prima he?
SuperNerger de SuperBeer?quote:Op dinsdag 25 januari 2022 20:09 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Exit pumpje.
We kelderen gewoon naar de $15k hoor
hoop voor de zomer nog want ik ben ongeduldig
Max 42k mochten we omhoog gaan maar we gaan sowieso onder de 20k komen voor we ooit richting de 100k gaanquote:Op dinsdag 25 januari 2022 20:12 schreef Rossdale het volgende:
[..]
SuperNerger de SuperBeer?
Zou kunnen, we zullen het meemaken. Kijken of hij terug boven de 40k komt.
Uhuquote:Op dinsdag 25 januari 2022 21:06 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Max 42k mochten we omhoog gaan maar we gaan sowieso onder de 20k komen voor we ooit richting de 100k gaan
Ik volg ook aardig wat accounts op CT, maar ben al 7 jaar af en aan met crypto bezig. Vaak genoeg periodes dat ik er even niet naar omkijk en hoewel dat hodlen (en bagholder worden) makkelijk maakt, mis ik ook wel eens wat dingen.quote:Op dinsdag 25 januari 2022 19:41 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Na 5 jaar heb ik gelukkig een redelijk netwerk opgebouwd van traders waarmee ik in een Discord zit. Iemand runt zijn eigen NFT project, de ander is market maker voor 2 projecten, eentje heeft een shitload aan volgers op CT dus kan wel lekker shillen, eentje zit vol op de Solana chain, de ander Fantom, de ander in Vechain coins etc.
Meeste info zie je wel langs komen op Twitter, telegram kanalen, soms posten mensen hier wel eens wat, handig om mensen te kennen die diep in de NFT's zitten, in de metaverse tokens etc etc.
Samen zie je veel meer natuurlijk, dus we moeten elkaar een beetje helpen he
Als mensen een beetje actief zijn met crypto en interesse hebben mag je altijd een DM sturen. Hoe groter de groep hoe meer kennis we kunnen delen.
Waarom niet? Denk je dat er ff een triljoen extra in bitcoin wordt gestopt of zoquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |