SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door miss_sly op 19-01-2022 19:40:42 ]![]()
En weer een lid van de exclusieve 80% club minderquote:Op woensdag 19 januari 2022 19:09 schreef Jor_Dii het volgende:
Ja hoor, zojuist een positieve zelftest gehad voor het eerst in bijna 2 jaarklachten vallen mee gelukkig
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
We gaan de endemische fase in. Het duurt alleen nog even tot het bij iedereen doordringt.quote:Op woensdag 19 januari 2022 19:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De pandemie is voorbij? BIjzonder verhaal wel, dus over de hele wereld is covid verdwenen of zo? Weet je wat pandemie betekent en wanneer er sprake van is?٩๏̯͡๏)۶![]()
Komt goed met je, rustig aanquote:Op woensdag 19 januari 2022 19:09 schreef Jor_Dii het volgende:
Ja hoor, zojuist een positieve zelftest gehad voor het eerst in bijna 2 jaarklachten vallen mee gelukkig
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Famous last words...quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:22 schreef Wirelessmouse het volgende:
Damn, straks ben ik nog de enige hier die nooit besmet is geweest![]()
Ik ben ookIk ben ook nog steeds negatief!quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:22 schreef Wirelessmouse het volgende:
Damn, straks ben ik nog de enige hier die nooit besmet is geweestHet leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
Wanneer gaat Ernst het einde van de maatregelen afkondigen? Dit kan zo niet langer- verwijderd door admin -![]()
Als zelfs Jor_Dii besmet raakt, dan is echt niemand veilig.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:25 schreef groenen het volgende:
Wanneer gaat Ernst het einde van de maatregelen afkondigen? Dit kan zo niet langer![]()
Ik ken zelfs in werkelijkheid niemand die (voor zover bekend) besmet is geweest.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:22 schreef Wirelessmouse het volgende:
Damn, straks ben ik nog de enige hier die nooit besmet is geweest![]()
Tot zover dat de booster niet werkt.
Boosterprik veegt Nederlandse ziekenzalen leeg: 98 procent effectief tegen ic-opname
https://www.volkskrant.nl(...)-ic-opname~b6e6031d/
In december en januari zijn er slechts negen coronapatiënten op de intensive care beland die een boosterprik hadden gehaald. Daar tegenover staat dat er in diezelfde periode maar liefst 1.187 ongevaccineerde ic-patiënten bijkwamen. Dat meldt de Volkskrant op basis van nieuwe cijfers van het RIVM. Coronapatiënten op de ic zijn in twee derde van de gevallen niet gevaccineerd.![]()
Die kwam hier al voorbij, maar het artikel is voor abonnees. Hebben ze ook cijfers over gevaccineerden met en zonder booster?quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:29 schreef Newsworld het volgende:
Tot zover dat de booster niet werkt.
Boosterprik veegt Nederlandse ziekenzalen leeg: 98 procent effectief tegen ic-opname
https://www.volkskrant.nl(...)-ic-opname~b6e6031d/
In december en januari zijn er slechts negen coronapatiënten op de intensive care beland die een boosterprik hadden gehaald. Daar tegenover staat dat er in diezelfde periode maar liefst 1.187 ongevaccineerde ic-patiënten bijkwamen. Dat meldt de Volkskrant op basis van nieuwe cijfers van het RIVM. Coronapatiënten op de ic zijn in twee derde van de gevallen niet gevaccineerd.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
En verschil tussen initiële reeks en booster?quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:29 schreef Newsworld het volgende:
Tot zover dat de booster niet werkt.
Boosterprik veegt Nederlandse ziekenzalen leeg: 98 procent effectief tegen ic-opname
https://www.volkskrant.nl(...)-ic-opname~b6e6031d/
In december en januari zijn er slechts negen coronapatiënten op de intensive care beland die een boosterprik hadden gehaald. Daar tegenover staat dat er in diezelfde periode maar liefst 1.187 ongevaccineerde ic-patiënten bijkwamen. Dat meldt de Volkskrant op basis van nieuwe cijfers van het RIVM. Coronapatiënten op de ic zijn in twee derde van de gevallen niet gevaccineerd.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Burgemeesters: kabinet moet coronabeleid fundamenteel herzien
https://www.volkskrant.nl/a-bb8768291
Nog een beetje olie op het vuur. Roep om op zeer korte termijn een langetermijnperspectief te geven voor vooral horeca en cultuur, maar in feite de hele samenleving.![]()
Ze baseren hun gegeven op dit report van het RIVM staat in het artikel.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die kwam hier al voorbij, maar het artikel is voor abonnees. Hebben ze ook cijfers over gevaccineerden met en zonder booster?
https://www.rivm.nl/sites(...)sie%2019-01-2022.pdf![]()
Zo, dat is ook wel opmerkelijk, ik al tientallen inmiddels, inclusief mijn zoontjes.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik ken zelfs in werkelijkheid niemand die (voor zover bekend) besmet is geweest.![]()
Ook weer mooie cijfers uit Duitsland. +117k
In ieder geval stijgt het de laatste 2 weken ook aardig en dat is ook nodig om zo snel mogelijk van alle maatregelen af te zijn![]()
![]()
Het begint in mijn kennissenkring ook al aardig herbesmettingen te regenen zelfs.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:36 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Zo, dat is ook wel opmerkelijk, ik al tientallen inmiddels, inclusief mijn zoontjes."It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
Met hun FFP2-maskers.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:36 schreef Anton91 het volgende:
Ook weer mooie cijfers uit Duitsland. +117k
In ieder geval stijgt het de laatste 2 weken ook aardig en dat is ook nodig om zo snel mogelijk van alle maatregelen af te zijn![]()
Balen. Hopelijk blijven de klachten meevallen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 19:09 schreef Jor_Dii het volgende:
Ja hoor, zojuist een positieve zelftest gehad voor het eerst in bijna 2 jaarklachten vallen mee gelukkig
Beterschap!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:37 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Balen. Hopelijk blijven de klachten meevallen.
Beterschap!Wel ontsmetten na het afkloppen hèSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Je kunt nooit té zorgvuldig zijn daarmeequote:Op woensdag 19 januari 2022 20:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ook als je handschoentjes draagt?
Voor je het weet heb je Long CofapOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Vrijdag weer vrijmibo met m'n werk. M'n baas heeft een kappersstoel aangeschaft, een kapsalonbord opgehangen en gaat zelf knippen in de bar.
Corona = exit.![]()
![]()
Heerlijk!quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:44 schreef Schuifpui het volgende:
Vrijdag weer vrijmibo met m'n werk. M'n baas heeft een kappersstoel aangeschaft, een kapsalonbord opgehangen en gaat zelf knippen in de bar.
Corona = exit.
Wat wordt het eerste drankje?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Aardige knuppel voor in het hoenderhok, dit. Het komt ook niet bepaald van de burgemeester van Nieuwe Pekela.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:34 schreef SilverEyes het volgende:
Burgemeesters: kabinet moet coronabeleid fundamenteel herzien
https://www.volkskrant.nl/a-bb8768291
Nog een beetje olie op het vuur. Roep om op zeer korte termijn een langetermijnperspectief te geven voor vooral horeca en cultuur, maar in feite de hele samenleving.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Hoe de fuck krijg je dat voor elkaar. Ik heb, vind ik zelf, een redelijk beperkt sociaal leven en zelf ik ken ik tientallen mensen die het hebben gehad. Familie, collega's, buren..quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik ken zelfs in werkelijkheid niemand die (voor zover bekend) besmet is geweest.![]()
Ik las dat je zelfs long covid kunt krijgen als je asymptomatisch, of heeeeel lichtjes ziek bent geweest. Long covid kan zelfs ineens ontstaan nadat je al even genezen bentquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt nooit té zorgvuldig zijn daarmee
Voor je het weet heb je Long CofapHopen dat ik de komende weken geen acute long covid ontwikkel
![]()
![]()
![]()
Deze trein is niet meer te stoppenquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Aardige knuppel voor in het hoenderhok, dit. Het komt ook niet bepaald van de burgemeester van Nieuwe Pekela.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
En dat voor een werkgever die als ik me goed kan herinneren best streng was, netjesquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:44 schreef Schuifpui het volgende:
Vrijdag weer vrijmibo met m'n werk. M'n baas heeft een kappersstoel aangeschaft, een kapsalonbord opgehangen en gaat zelf knippen in de bar.
Corona = exit.
Ik kan me herinneren dat jij er helemaal gek van werd thuis te moeten werken, gaat dat ook weer versoepelen voor je?![]()
Begint met biertjes en eindigt steevast met limoncello.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Heerlijk!
Wat wordt het eerste drankje?
Maar eigenlijk zijn de vrijmibo's nooit weggeweest, maar waren ze gewoon op kantoor en niet in de gloednieuwe bar in het pand er naast met grote ramen aan een drukke straat tegenover het politiebureau.![]()
Amateur. @trein2000 is nooit te stoppen geweest.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:48 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
*gaat op zoek naar een @:trein2000 grapje*
*faalt*![]()
Nee mijn werkgever is nooit streng geweest. Ik werd wel helemaal gek thuis en heb dat een maandje volgehouden in maart 2020 en ben toen weer fulltime op kantoor gaan werken. Ik was alleen zelf op een gegeven bang dat we met QR codes enzo zouden moeten gaan werken en daar heb ik weleens over gepost. Op een sinterklaasfeest en één ander feest na, is dat gelukkig niet gebeurd.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:47 schreef chratnox het volgende:
[..]
En dat voor een werkgever die als ik me goed kan herinneren best streng was, netjes
Ik kan me herinneren dat jij er helemaal gek van werd thuis te moeten werken, gaat dat ook weer versoepelen voor je?![]()
Dit onderscheidt de échte van de minder echte fokkersquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:45 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Hoe de fuck krijg je dat voor elkaar. Ik heb, vind ik zelf, een redelijk beperkt sociaal leven en zelf ik ken ik tientallen mensen die het hebben gehad. Familie, collega's, buren..
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Je kunt zelfs in heel veel gevallen zonder besmetting met een coronavirus de huidige Long Covid klachten oplopen blijkt uit onderzoekquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik las dat je zelfs long covid kunt krijgen als je asymptomatisch, of heeeeel lichtjes ziek bent geweest. Long covid kan zelfs ineens ontstaan nadat je al even genezen bentHopen dat ik de komende weken geen acute long covid ontwikkel
![]()
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ah op die manier, dan heb ik dat denk ik verkeerd onthoudenquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:49 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Nee mijn werkgever is nooit streng geweest. Ik werd wel helemaal gek thuis en heb dat een maandje volgehouden in maart 2020 en ben toen weer fulltime op kantoor gaan werken. Ik was alleen zelf op een gegeven bang dat we met QR codes enzo zouden moeten gaan werken en daar heb ik weleens over gepost. Op een sinterklaasfeest en één ander feest na, is dat gelukkig niet gebeurd.![]()
![]()
Boefjesquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:47 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Begint met biertjes en eindigt steevast met limoncello.
Maar eigenlijk zijn de vrijmibo's nooit weggeweest, maar waren ze gewoon op kantoor en niet in de gloednieuwe bar in het pand er naast met grote ramen aan een drukke straat tegenover het politiebureau.![]()
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
De quarantainecrisis dreigt ook al voor lege schappen in de supermarkt te zorgen lees ik.
We zijn goed bezig 👍![]()
lege schappen, waar?quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:52 schreef Wirelessmouse het volgende:
De quarantainecrisis dreigt ook al voor lege schappen in de supermarkt te zorgen lees ik.
We zijn goed bezig 👍![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
In de supermarkt.quote:'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Faalhaasjequote:Op woensdag 19 januari 2022 20:48 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
*gaat op zoek naar een @:trein2000 grapje*
*faalt*![]()
Classic:
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
De enige long-covid waar ik last van heb heeft te maken met de politiek en het OMT.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:51 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt zelfs in heel veel gevallen zonder besmetting met een coronavirus de huidige Long Covid klachten oplopen blijkt uit onderzoek![]()
quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:53 schreef Anton91 het volgende:
Waar woon en werk jij dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:57 schreef Anton91 het volgende:
Is dat @trein2000 ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik zit in Italië, voor een Nederlandse werkgever die weer onderdeel is van een groot Amerikaans bedrijf. Lastige constructie wel maar daarom denken ze dat ze alles zomaar maar kunnen en mogen.quote:![]()
Oh ja, de typische 'we proberen het gewoon' constructiesquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zit in Italië, voor een Nederlandse werkgever die weer onderdeel is van een groot Amerikaans bedrijf. Lastige constructie wel maar daarom denken ze dat ze alles zomaar maar kunnen en mogen.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Herkenbaar. Ik ben een tijd in dienst geweest van een groot Amerikaans bedrijf. Ik werkte voor de Nederlandse tak maar was 'ingehuurd' door de tak in de Emiraten. Regelmatig discussies gehad omdat de tak in de Emiraten dingen wilde weten (zoals of mijn vrouw gelovig was, zo ja welk geloof en wanneer voor het laatst wezen belijden) omdat dat (hun woorden) handig was om te weten als de regering erom vroeg. Van de NL tak zou 't niet mogen maar de tak in de VS zei telkens: Je werkt voor ons, als we het je vragen heb je daar antwoord op te geven.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zit in Italië, voor een Nederlandse werkgever die weer onderdeel is van een groot Amerikaans bedrijf. Lastige constructie wel maar daarom denken ze dat ze alles zomaar maar kunnen en mogen.
Ik neem aan overigens dat je wel gewoon in dienst bent van de Nederlandse tak, of ben je echt in dienst van de Italiaanse?
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 19-01-2022 21:06:14 ]![]()
Ze hebben zelfs een serieuze nieuwsbrief gestuurd (maandje geleden) dat iedereen gevaccineerd moet worden + boosters volgens de bedrijf experts.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:03 schreef Molo het volgende:
[..]
Oh ja, de typische 'we proberen het gewoon' constructies
Dat kan dus verder gaan dan de overheid. Maar ik zal het allemaal nog wel zien.![]()
Fake news, want ik begreep van mensen hier dat er zelden herbesmettingen zijnquote:Op woensdag 19 januari 2022 20:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het begint in mijn kennissenkring ook al aardig herbesmettingen te regenen zelfs.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik hoop dat je er verder niet op in bent gegaan! En ik werk gewoon voor een Nederlands onderdeel van het bedrijf. Wat ik uiteindelijk wel heb gedaan is mijn records naar de lokale GGF gestuurd zonder het bedrijf of een ander gehuurd bedrijf daarbij in copy te hebben. Daar hebben ze niks mee te maken. Is zoals ik het zie iets tussen mij en de overheid (of een andere overheid).quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Herkenbaar. Ik ben een tijd in dienst geweest van een groot Amerikaans bedrijf. Ik werkte voor de Nederlandse tak maar was 'ingehuurd' door de tak in de Emiraten. Regelmatig discussies gehad omdat de tak in de Emiraten dingen wilde weten (zoals of mijn vrouw gelovig was, zo ja welk geloof en wanneer voor het laatst wezen belijden) omdat dat (hun woorden) handig was om te weten als de regering erom vroeg. Van de NL tak zou 't niet mogen maar de tak in de VS zei telkens: Je werkt voor ons, als we het je vragen heb je daar antwoord op te geven.
Ik neem aan overigens dat je wel gewoon in dienst bent van de Nederlandse tak, of ben je echt in dienst van de Italiaanse?![]()
Met delta wel, maar het word pas interessant als het omicron -> omicron isquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:11 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Fake news, want ik begreep van mensen hier dat er zelden herbesmettingen zijn![]()
![]()
Dan is de titel wel enigszins misleidend, want de VE van de basisdosering tegen IC opname is nog steeds 93%.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:34 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ze baseren hun gegeven op dit report van het RIVM staat in het artikel.
https://www.rivm.nl/sites(...)sie%2019-01-2022.pdfVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Dat ging toch over mensen die bij een herbesmettingen opnieuw het ziekenhuis in draaien? Dat dat alleen mensen met een verzwakt immuunsysteem zijn en het verder nauwelijks voorkomt?quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:11 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Fake news, want ik begreep van mensen hier dat er zelden herbesmettingen zijn
Dat er herbesmettingen zijn ontkent niemand maar het verloopt doorgaans wel milder.![]()
Het is handig om te weten of jij droog of nat je anus uitgewoond wil hebben, en of er haar op zit of niet.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Herkenbaar. Ik ben een tijd in dienst geweest van een groot Amerikaans bedrijf. Ik werkte voor de Nederlandse tak maar was 'ingehuurd' door de tak in de Emiraten. Regelmatig discussies gehad omdat de tak in de Emiraten dingen wilde weten (zoals of mijn vrouw gelovig was, zo ja welk geloof en wanneer voor het laatst wezen belijden) omdat dat (hun woorden) handig was om te weten als de regering erom vroeg. Van de NL tak zou 't niet mogen maar de tak in de VS zei telkens: Je werkt voor ons, als we het je vragen heb je daar antwoord op te geven.
Ik neem aan overigens dat je wel gewoon in dienst bent van de Nederlandse tak, of ben je echt in dienst van de Italiaanse?
Je weet nooit wanneer deze informatie van pas komt![]()
Ik heb dit soort zaken zo vaak gehoord van expats etc. Zo blij in Nederland te wonen en werken soms
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik kom het regelmatig tegen in vacatures en recruiter aanbiedingen. Bij Nederlandse contractaanbieders. Dat mag dus echt niet, maar in het huidige klimaat komen mensen niet eens meer in opstand joh.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:06 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ze hebben zelfs een serieuze nieuwsbrief gestuurd (maandje geleden) dat iedereen gevaccineerd moet worden + boosters volgens de bedrijf experts.
Dat kan dus verder gaan dan de overheid. Maar ik zal het allemaal nog wel zien.
QR code showen en dom verder typenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ergens vind ik het ook wel grappig dat zoveel mensen zichzelf een quarantaine opleggen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:52 schreef Wirelessmouse het volgende:
De quarantainecrisis dreigt ook al voor lege schappen in de supermarkt te zorgen lees ik.
We zijn goed bezig 👍´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Klopt staat ook in het artikel tegen ic van 93% naar 98% en tegen ziekenhuisopname van 85% naar 97%. Maar dat geld hoofdzakelijk voor 70 en ouder. Bij mensen jonger dan 70 zijn het vooral ongevaccineerde die in het ziekenhuis komen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:12 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dan is de titel wel enigszins misleidend, want de VE van de basisdosering tegen IC opname is nog steeds 93%.![]()
Mooiquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:15 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/24(...)iet-wordt-versoepeldKan hier wel van genieten dat we geforceerd worden anders met de pandemie om te gaan.
Wij worden elke week getest en toevallig werden vorige week 4 mensen positief getest (op ong +-50 mensen). Intussen zijn er weer 3 positieve mensen bijgekomen, waarvan twee maar symptomen hadden en vrijdag is weer een nieuwe testronde. Ergens heb ik het gevoel dat het vrijdag gigantisch mis gaat en er een hele berg mensen naar boven komen die positief zullen testen.![]()
Omikron zorgt er inderdaad voor dat de standaard lockdown reflex en die straffe quarantaine regels anders bekeken moeten worden. Precies waar ik op hoopte toen de eerste meldingen over de besmettelijkheid werden gedaan.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:21 schreef Anton91 het volgende:
[..]
MooiKan hier wel van genieten dat we geforceerd worden anders met de pandemie om te gaan.
Wij worden elke week getest en toevallig werden vorige week 4 mensen positief getest (op ong +-50 mensen). Intussen zijn er weer 3 positieve mensen bijgekomen, waarvan twee maar symptomen hadden en vrijdag is weer een nieuwe testronde. Ergens heb ik het gevoel dat het vrijdag gigantisch mis gaat en er een hele berg mensen naar boven komen die positief zullen testen.
Zonder Omikron zaten we nog tot begin mei in een lockdown.![]()
Ja ik geloof en hoop dat omicron lockdowns overbodig maakt en dat we een lengte/zomer vol leven tegemoet gaanquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:26 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Omikron zorgt er inderdaad voor dat de standaard lockdown reflex en die straffe quarantaine regels anders bekeken moeten worden. Precies waar ik op hoopte toen de eerste meldingen over de besmettelijkheid werden gedaan.
Zonder Omikron zaten we nog tot begin mei in een lockdown.![]()
![]()
Nou is het wel zo dat het gros van de opnames nog steeds patiënten van boven de 70 betreft natuurlijk.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:20 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Klopt staat ook in het artikel tegen ic van 93% naar 98% en tegen ziekenhuisopname van 85% naar 97%. Maar dat geld hoofdzakelijk voor 70 en ouder. Bij mensen jonger dan 70 zijn het vooral ongevaccineerde die in het ziekenhuis komen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Frankrijk pompt er weer dik 400K bij vandaag, die hebben tegenwoordig maar 2,5 dag nodig voor een miljoen besmettingenquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:30 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ja ik geloof en hoop dat omicron lockdowns overbodig maakt en dat we een lengte/zomer vol leven tegemoet gaan![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Aardige knuppel voor in het hoenderhok, dit. Het komt ook niet bepaald van de burgemeester van Nieuwe Pekela.Hier hadden ze ook kunnen stoppen. Heel goed stuk.quote:Zij signaleren dat de overheid vaker kiest voor repressie waardoor de overheid meer en meer tegenover haar eigen burgers is komen te staan. Ook zij die aanvankelijk van goede wil waren om de coronaregels na te leven.zie email 27 oktober![]()
Klopt dit zijn de cijfers uit Denemarken en daar zie je hetzelfde. (alleen de 16-19 heeft een aparte verhoging).quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou is het wel zo dat het gros van de opnames nog steeds patiënten van boven de 70 betreft natuurlijk.![]()
Zeer interessantquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Frankrijk pompt er weer dik 400K bij vandaag, die hebben tegenwoordig maar 2,5 dag nodig voor een miljoen besmettingenWant ik denk dat elk land op zo'n beetje hetzelfde punt dichtbij groepsimmuniteit komt en dat de virus druk vanuit andere landen ook veel minder gaat worden.
![]()
Wel even negatief testje doen voor je naar Frankrijk gaat he. We zouden niet willen dat er onnodig mensen daar besmet raken.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:44 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zeer interessantWant ik denk dat elk land op zo'n beetje hetzelfde punt dichtbij groepsimmuniteit komt en dat de virus druk vanuit andere landen ook veel minder gaat worden.
![]()
![]()
Dat moest ik dus toen ik ongeveer een week na oud en nieuw naar Italië gingquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wel even negatief testje doen voor je naar Frankrijk gaat he. We zouden niet willen dat er onnodig mensen daar besmet raken.
![]()
![]()
Daar kan je om lachen, maar stel je voor dat je Omicron daarheen exporteert, dat moeten we niet willen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wel even negatief testje doen voor je naar Frankrijk gaat he. We zouden niet willen dat er onnodig mensen daar besmet raken.
![]()
Voor Spanje was dat niet nodigquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:49 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat moest ik dus toen ik ongeveer een week na oud en nieuw naar Italië ging![]()
Spanje, gidsland.![]()
Vond die passage dat na 2 jaar “alles moet wijken voor corona” dat beleid niet meer houdbaar is ook erg sterk trouwens.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[..]
Hier hadden ze ook kunnen stoppen. Heel goed stuk.![]()
Ze hebben al de duidelijke intentie uitgesproken het hierna als een griep te behandelen, benieuwd wanneer ze daar officieel het einde inluidenquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Voor Spanje was dat niet nodig![]()
Spanje, gidsland.![]()
![]()
Nee, je moet er alleen op letten dat je laatste prik niet te lang geleden is; anders heb je een booster nodig.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:57 schreef Oriente het volgende:
Om naar Frankrijk te reizen heb je geen negatieve test nodig toch?![]()
Mijn oma heeft het nu te pakken. Ze is 92, onlangs geboosterd. Ben heel benieuwd hoe het gaat lopen, hopelijk valt het mee.Makkelijk eerste![]()
Ja dat wist ikquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Nee, je moet er alleen op letten dat je laatste prik niet te lang geleden is; anders heb je een booster nodig.![]()
![]()
Vertel!quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:59 schreef nattermann het volgende:
Oostenrijk versoepelt inreisregelsBieren in Fiss
![]()
quote:Tsjechië schrapt verplichte coronavaccinatie
De Tsjechische regering ziet af van een vaccinatieplicht voor zestigplussers, zorgpersoneel, agenten, brandweerlieden en militairen. De maatregel zou op 1 maart ingaan, maar de nieuwe centrumrechtse regering heeft deze geschrapt vanwege maatschappelijke verdeeldheid.
Toen de vorige regering het besluit in december nam, was al onzeker of de nieuwe regering de verplichte prik zou doorzetten. Meerdere regeringspartijen spraken zich uit tegen de vaccinatieplicht.
Premier Petr Fiala maakte het besluit bekend op een persconferentie. "Dit verandert ons standpunt over vaccinatie niet, dat is ongetwijfeld de beste manier om COVID-19 te bestrijden", zei de regeringsleider. "We zien echter geen reden voor verplichte vaccinatie. We willen de verdeeldheid in de maatschappij niet vergroten."![]()
Sterkte voor je oma maatje.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn oma heeft het nu te pakken. Ze is 92, onlangs geboosterd. Ben heel benieuwd hoe het gaat lopen, hopelijk valt het mee.
Mijn ongevaccineerde(!) opa en oma die echt heel, heel zwak en krakkemikkig zijn hebben het beiden doorstaan en inmiddels negatief getest. Dus jouw oma komt er ook doorheen![]()
![]()
Hier bij de jumbo is het personeel heel schaars geworden. Met name bij de jongeren valt dit me erg op.quote:
Ben ik niet gewend in die supermarkt.Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..![]()
Hier ongeveer hetzelfde. Ik, man en kids hebben het nog niet gehad, en ook niemand van mijn directe familie dus ouders, schoonouders. Ook m’n ooms tantes neven nichten niet, en ook vrienden van onze leeftijd niet. En hun kinderen ook niet. Dichtste bij komt de muziekleraar van mijn zoon en wat klasgenootjes van hem. En een buurvrouw. In die zin is en blijft het echt een ver van mijn bed show. Mss komt het doordat we vooral thuiswerken en ons grotendeels aan de regels houden, al doen we niet krampachtig. Uiteraard wel gevaccineerd.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:45 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Hoe de fuck krijg je dat voor elkaar. Ik heb, vind ik zelf, een redelijk beperkt sociaal leven en zelf ik ken ik tientallen mensen die het hebben gehad. Familie, collega's, buren..![]()
We gaan allemaal duimen dat ze snel weer herstelt.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn oma heeft het nu te pakken. Ze is 92, onlangs geboosterd. Ben heel benieuwd hoe het gaat lopen, hopelijk valt het mee.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..![]()
quote:https://www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf20220119_8414663quote:Supermarkten krijgen steeds grotere roosterproblemen door de uitval van personeel dat in quarantaine moet. Volgens brancheorganisatie Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) dreigen schappen in de supermarkten daardoor leeg te raken. De sector roept de regering daarom op om de quarantaineregels nog verder te versoepelen.
Volgens CBL-directeur Marc Jansen komen filiaalmanagers van supermarkten steeds vaker in een situatie terecht waar ze hele afdelingen, zoals die voor brood of groente en fruit, moeten sluiten doordat te veel personeel is uitgevallen.
„Voor specifieke afdelingen heb je specifieke kennis nodig. Je kunt niet zomaar iemand van de bakkerijafdeling vervangen door iemand van een andere afdeling”, zegt hij. „We gaan echt zien dat schappen leeg beginnen te raken.”
De regering versoepelde vorige week al de quarantaineregels. Mensen die minimaal een week geleden hun boosterprik hebben gehad en geen coronaklachten hebben, hoeven voortaan niet in isolatie na contact met iemand die met corona is besmet. Maar volgens het CBL levert dit alsnog problemen op voor de vele jongeren die in supermarkten werken. Jongeren onder de 18 jaar kunnen nog geen boosterprik halen.
De branche wil daarom dat supermarktmedewerkers en andere mensen met een cruciaal beroep vrijgesteld worden van quarantaine na contact met een besmet persoon , mits ze klachtenvrij zijn. Dat moet dan dus ook gelden voor werknemers zonder vaccinatie of booster, benadrukt Jansen.
Niet alleen in de supermarkten, maar ook in de bevoorrading en de distributiecentra wordt de situatie volgens het CBL nijpend. Jansen erkent dat voor bijvoorbeeld vrachtwagenchauffeurs, die per definitie ouder dan 18 jaar zijn, ook andere oplossingen zijn. Hij roept medewerkers dan ook op zich vooral te laten vaccineren tegen corona en een boosterprik te halen.
Het ministerie van Volksgezondheid kan nog niet inhoudelijk reageren op het voorstel van de supermarkten. Een woordvoerder verwijst naar de wijzigingen die minister Ernst Kuipers vrijdag al had aangekondigd op de coronapersconferentie, maar kan niet aangeven of de quarantaineregels nog verder kunnen worden versoepeld.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
sterkte, komt goed.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn oma heeft het nu te pakken. Ze is 92, onlangs geboosterd. Ben heel benieuwd hoe het gaat lopen, hopelijk valt het mee.![]()
Betekent het nieuws van die boosters (dat ze toch wel goed helpen) nog dat we toch iets milder kunnen oordelen over de beslissingen van december?
Of had het alsnog weinig uitgemaakt? Aangezien ze toen zeiden dat er nog bijna niet geboosterd was en we daarom zo'n risico liepen.![]()
Beterschap voor je oma.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn oma heeft het nu te pakken. Ze is 92, onlangs geboosterd. Ben heel benieuwd hoe het gaat lopen, hopelijk valt het mee.![]()
Ik denk dat de pijn voor de meesten nog niet eens zozeer zit bij de beslissingen van december (hoewel je daar ook wat van kan vinden), maar voornamelijk bij de traagheid als dikke stront door een trechter die erop volgde en volgt.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Betekent het nieuws van die boosters (dat ze toch wel goed helpen) nog dat we toch iets milder kunnen oordelen over de beslissingen van december?When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
ze hebben toen iets van vijf persco's in 7 weken gehouden.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:27 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik denk dat de pijn voor de meesten nog niet eens zozeer zit bij de beslissingen van december (hoewel je daar ook wat van kan vinden), maar voornamelijk bij de traagheid als dikke stront door een trechter die erop volgde en volgt.![]()
Ik heb me ook grotendeels aan de regels en adviezen gehouden, muv het thuiswerkadvies, omdat ik dat echt niet trek als alleenstaande. Sowieso ga ik eigenlijk al zelden naar al die dingen die steeds dicht zijn, muv winkels.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:03 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hier ongeveer hetzelfde. Ik, man en kids hebben het nog niet gehad, en ook niemand van mijn directe familie dus ouders, schoonouders. Ook m’n ooms tantes neven nichten niet, en ook vrienden van onze leeftijd niet. En hun kinderen ook niet. Dichtste bij komt de muziekleraar van mijn zoon en wat klasgenootjes van hem. En een buurvrouw. In die zin is en blijft het echt een ver van mijn bed show. Mss komt het doordat we vooral thuiswerken en ons grotendeels aan de regels houden, al doen we niet krampachtig. Uiteraard wel gevaccineerd.
Mijn collega's zijn veelal tussen de 22 en 30 en daarvan heeft denk ik zo'n 40% het nu gehad. Bedrijf van 200 man, waarvan ik zeker de helft ken. Uit mijn team van 16 man, zaten we vorige week op de helft.
Verder heeft de vrouw van m'n broertje het gehad, een oom die er aan is overleden, de rest van dat gezin heeft het het gehad, ander neefje en tante, wat mensen verderop in de straat.
Ik kan me bijna niet voorstellen dat je nauwelijks mensen kent die het hebben gehad. Zeker nu ken ik al een stuk of 8 collega's die op dit moment positief zijn.![]()
Dat is correct en tevens juist. Het straalde niet bepaald beheerste autoriteit uit, zullen we maar zeggen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:27 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ze hebben toen iets van vijf persco's in 7 weken gehouden.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
VK stopt (bijna) overal mee. Wat een genot. Ik ben echt ontzettend blij dat een land het voortouw neemt en wél echt terug naar normaal wil. Best wel pessimistisch namelijk dat wij gewoon de komende jaren permanent dingen blijven houden zoals QR codes en testen enzo, dat we constant in crisismodus blijven want ja variant dit zorg dat. Daarom doet het me echt goed wat het VK aan het doen is.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Hoe staat Labour hier in, anders dan het gebruikelijke heel veel overheidscentjes strooien?quote:Op woensdag 19 januari 2022 22:33 schreef Discombobulate het volgende:
VK stopt (bijna) overal mee. Wat een genot. Ik ben echt ontzettend blij dat een land het voortouw neemt en wél echt terug naar normaal wil. Best wel pessimistisch namelijk dat wij gewoon de komende jaren permanent dingen blijven houden zoals QR codes en testen enzo, dat we constant in crisismodus blijven want ja variant dit zorg dat. Daarom doet het me echt goed wat het VK aan het doen is.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue
Forum Opties Forumhop: Hop naar: