Las het ook. Betaalmuur iddquote:Op zondag 16 januari 2022 09:40 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand het verhaal van Angela in AD? Die haalt iig Samantha door de modder nav gister in Boulevard![]()
![]()
![]()
Maar kan het verder niet lezen
Precies hoe 't werkt daar in Hilversumquote:Op zondag 16 januari 2022 09:40 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand het verhaal van Angela in AD? Die haalt iig Samantha door de modder nav gister in Boulevard![]()
![]()
![]()
Maar kan het verder niet lezen
*gelezen*quote:Op zondag 16 januari 2022 09:40 schreef Dazalbest het volgende:
Iemand het verhaal van Angela in AD? Die haalt iig Samantha door de modder nav gister in Boulevard![]()
![]()
![]()
Maar kan het verder niet lezen
Daar heb je gelijk in. Ik doelde op het verschil tussen een min of meer aantrekkelijke kerel die sowieso wel genoeg meiden kan krijgen en een ouwelijke plofkop in zijn nadagen die misschien wel een platform als TVOH nodig had om aan zijn trekken te komen.quote:Op zondag 16 januari 2022 09:21 schreef letmehearyouscream het volgende:
Dat lijkt me nou niet echt HET criterium.
Dat zegt ze niet. Al is de formulering niet helemaal vloeiend neequote:Op zondag 16 januari 2022 09:53 schreef Medusa666 het volgende:
Chantal janzen heeft nu weer wat geplaatst op dr insta en spreekt de doofpot aan. Ze zegt nu indirect dat zij ook meer wist?
Whut. Waar lees je dat.quote:Op zondag 16 januari 2022 09:53 schreef Dazalbest het volgende:
Er komt een aangifte tegen martijn ivm verkrachting![]()
![]()
Ook artikel AD
Waarom spreekt zij haar collega’s aan op dat ze zeggen dat ze geschrokken zijn, als zij dat zelf ook doet dan?quote:Op zondag 16 januari 2022 09:55 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat zegt ze niet. Al is de formulering niet helemaal vloeiend nee
Is van jaaaaaren geleden hèquote:Op zondag 16 januari 2022 09:59 schreef Dazalbest het volgende:
Raar verhaal dit.....
https://www.ad.nl/sterren(...)ijn-krabbe~abea1a27/
Nieuws uit 2011, lekker actueelquote:Op zondag 16 januari 2022 09:59 schreef Dazalbest het volgende:
Raar verhaal dit.....
https://www.ad.nl/sterren(...)ijn-krabbe~abea1a27/
Die reactie zal inderdaad vanwege jouw berichtje zijn.quote:Op zondag 16 januari 2022 10:00 schreef Medusa666 het volgende:
Ik heb haar toevallig een kwartier geleden aangesproken op dat ze zogenaamd geschokt is. Meteen een minuut daarna zette ze deze verklaring op haar stories.
De derde persoon is toch Marco B???quote:Op zondag 16 januari 2022 10:00 schreef -river- het volgende:
Ik denk dat @:Za gelijk heeft en de derde persoon een grote is want Jeroen gooit zichzelf niet voor niets voor de bus.
Vergeet niet dat toen dit gebeurde (hij en Linda zijn toen uit elkaar geweest) was het programma nog van John en was Erland nog de baas van RTL.
Was wel erg toevallig, maar zal wel niet inderdaad.quote:Op zondag 16 januari 2022 10:02 schreef BVO het volgende:
[..]
Die reactie zal inderdaad vanwege jouw berichtje zijn.
Ik denk ook dat Waylon hier niets mee te maken heeft. Dan zou hij mooi voor lul staan als hij nu roept dat hij hoopt dat het recht zegeviert. Ik denk dat er ook niet veel BN'ers reageren of zich uitlaten deels omdat ze zelf ook wat te verbergen hebben. Anders waren er veel meer statements gekomen dat dit niet deugt en dat het goed is dat dit uitgezocht wordt.quote:Op zondag 16 januari 2022 08:25 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Denken we of weten we?
Al lijkt hij me inderdaad niet betrokken, maar dat is gevoelsmatig. Hij heeft dit ook niet nodig.
Nee, die staat los van de 3 personen.quote:Op zondag 16 januari 2022 10:03 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
De derde persoon is toch Marco B???
Een luxe bordeel inderdaad.quote:Op zondag 16 januari 2022 10:14 schreef Sunshine1982 het volgende:
Komt daar de uitdrukking 'Het Gooise Matras' vandaan? Dat daar allerlei (vunzige) dingen gebeuren op seksueel gebied?
Bij postimg kun je heel makkelijk screens plaatsen hierquote:Op zondag 16 januari 2022 10:06 schreef Eightyone het volgende:
Chantal's verhaal:
https://ibb.co/T0sddMS
https://ibb.co/mtyTXyC
https://ibb.co/F5wQXMJ
https://ibb.co/JCRYTvY
https://ibb.co/MP9PpVB
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |