SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste![]()
Het liefst zou ik ook zo kunnen leven. Maar ik heb nou eenmaal ogen en oren en kan me er niet voor afsluiten. Het spontane in het leven is gewoon weg; ik wil de optie hebben om iets te kunnen doen als die wens er is. Ik wil niet door eindeloze hoepels heen springen om ergens een uitsmijter te kunnen eten bv. Maar wat nog meer mee geldt: ik vind het echt zo enorm kut voor de ondernemers en bedrijven. Ken er verschillende en je ziet er gewoon wat de maatregelen met ze doen. Geen enkele aandacht voor; enkel Corona code zwart telt mee.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:50 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Politiek heb ik allang geen vertrouwen meer in. Eigenlijk moet ik gewoon m'n eigen leventje leiden, lekker weten wat ik zelf doe en zo ver weg van de politiek en bureaucratie, geen of beperkte bemoeienis van een overheid. Dichtbij mensen waar ik om geef en die wel gewoon normaal zijn. Geen nieuws en andere onzin meer kijken. Ik voel er wel wat voor.
Maar probeer dat maar eens.![]()
De lijst klopt niet echt. Vanaf gehaktbal Bruls wordt aangegeven wél te gaan handhaven. Typisch ook weerquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:54 schreef MarkyMarkyeah het volgende: https://www.telegraaf.nl/(...)terdag-gaat-winkelen
![]()
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”![]()
Ik geef al heel erg lang het OMT de schuldquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
nu Hugo weg is krijgt het OMT de schuld?
Makkelijk eerste![]()
Het probleem van het OMT is dat ze alleen naar het virus kijken. Alsof er niets anders op de wereld is dan het virus. Geestelijke gezondheid, wanhopige ondernemers, dat interesseert ze allemaal niet.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Moet je nagaan in wat voor wereldvreemde bubbel het OMT zit. Die sporen gewoon echt niet, ik kan mij echt niet voorstellen dat die mensen nou echt denken dat dit een goed idee is.That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker![]()
"Onder voorwaarden ruimte voor versoepelingen".quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:03 schreef Johannes788 het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)port-en-winkels.html
OMT; hef jezelf op.
Ik zet een bak bier op 2G als voorwaarde.
Flikker toch op.![]()
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
![]()
Och kijk nou zeg. Het zou om te lachen zijn als het niet zo treurig was.
Context: deze mevrouw is oud-voorzitter van de JOVD, de jongerenorganisatie van de VVD.zie email 27 oktober![]()
Er is niet eens meer een risico voor code zwart op dit momentquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:02 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het liefst zou ik ook zo kunnen leven. Maar ik heb nou eenmaal ogen en oren en kan me er niet voor afsluiten. Het spontane in het leven is gewoon weg; ik wil de optie hebben om iets te kunnen doen als die wens er is. Ik wil niet door eindeloze hoepels heen springen om ergens een uitsmijter te kunnen eten bv. Maar wat nog meer mee geldt: ik vind het echt zo enorm kut voor de ondernemers en bedrijven. Ken er verschillende en je ziet er gewoon wat de maatregelen met ze doen. Geen enkele aandacht voor; enkel Corona code zwart telt mee.. Hooguit ‘mogelijk komen er dan meer besmettingen dus meer opnames waardoor we wat zorg moeten afschalen’. Om daar enkele maatregelen voor te hebben, ok, maar letterlijk alle sectoren dicht en nu alsnog de hele cultuur- en horeca-sector dicht willen houden plus de winkels enkel een kutoplossing aanbieden? Terwijl alle landen om ons heen zo goed als open zijn zonder problemen? Dat is waanzin.
Makkelijk eerste![]()
En dat voor de politiek de doelpalen inmiddels verschoven lijken te zijn van voorkomen van overbelasting naar de zorg naar managen van het aantal besmettingen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:03 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Het probleem van het OMT is dat ze alleen naar het virus kijken. Alsof er niets anders op de wereld is dan het virus. Geestelijke gezondheid, wanhopige ondernemers, dat interesseert ze allemaal niet.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Jezus Christus manquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:55 schreef Modus het volgende:
Tijdelijk opvolger van Kuipers nu op radio1. Opvallend is dat zij in het begin vrij resoluut stelde dat de ontwikkelingen in andere landen niet zoveel toevoegen aan besluitvorming in NL omdat "je geen appels met peren kunt vergelijken".
Maar 5 vragen verder was er een vraag over de gebruikte datamodellen en toen was het ineens wel "we kijken ook naar hoe andere landen dit doen" maar dat pikte Sven niet op. En het kijken naar andere landen werd door haar nog een paar keer genoemd, dat dit wel bepaalde indicaties geeft.
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Het kabinet houd zich niet altijd aan het OMT advies,ben benieuwd vrijdagquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:03 schreef Johannes788 het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)port-en-winkels.html
OMT; hef jezelf op.maar deze lockdown nog langer in stand houden is te zot voor woorden want de ondernemers gaan hoe dan ook open.
![]()
De Telegraaf en het radionieuws brengen het al als een feit dat het hierbij blijft qua versoepelingen. Het zal wel genoeg zijn om de burgemeesters terug in hun hok te krijgen, maar ik denk niet dat het genoeg is om MKB Nederland tevreden te stellen. Of welke andere belangenclub dan ook. Of het deel van de bevolking dat echte versoepelingen wil, en niet deze halve flauwekul.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:03 schreef Johannes788 het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)port-en-winkels.html
OMT; hef jezelf op.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Zoals het al sinds het begin af aan hoort te gaan. #teamhugoquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik geef al heel erg lang het OMT de schuld100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
ik denk ook dat de regering een andere soort van denktank had moeten oprichten waar het OMT deel van uitmaakt, ik denk echt wel dat ze ook andere specialisten aanhoren maar het zou beter zijn die net zo officieel te maken als het OMT om meer geloofwaardigheid te krijgenquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik geef al heel erg lang het OMT de schuld![]()
Winkelen op afspraakquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:03 schreef Johannes788 het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)port-en-winkels.html
OMT; hef jezelf op.![]()
![]()
We zijn hier in tijden niet zo eensgezind geweest volgens mij
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker![]()
Hoe dan? 2G/3G debat met de kamer staat pas voor de 17de gepland.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef MarkyMarkyeah het volgende:
[..]
Het kabinet houd zich niet altijd aan het OMT advies,ben benieuwd vrijdagmaar deze lockdown nog langer in stand houden is te zot voor woorden want de ondernemers gaan hoe dan ook open.
Als ze het vrijdag er door drukken tijdens de persco dan weet je al dat dat debat ook een wassen neus is en alles al in kannen en kruiken is.
Kots kots kots.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Van belang is denk ik vooral wat ze voor een perspectief schetsen voor de weken die gaan komen. Blijven we weer weken in deze halfslachtige bullshit hangen of gaan we gasgeven op de versoepelingen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De Telegraaf en het radionieuws brengen het al als een feit dat het hierbij blijft qua versoepelingen. Het zal wel genoeg zijn om de burgemeesters terug in hun hok te krijgen, maar ik denk niet dat het genoeg is om MKB Nederland tevreden te stellen. Of welke andere belangenclub dan ook. Of het deel van de bevolking dat echte versoepelingen wil, en niet deze halve flauwekul.zie email 27 oktober![]()
Dat OMT heeft echt veel te veel macht. En we hebben ze als volk niet eens gekozen in een democratisch land. Dat neem ik natuurlijk vooral de regering kwalijk; want die zouden nu toch echt een keer moeten stoppen om puur te handelen op basis van het OMT advies. Het is ook code zwart in de samenleving; misschien moet dat eens elke dag besproken worden in de talkshows. Weer eens wat andersquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:05 schreef vosss het volgende:
[..]
"Onder voorwaarden ruimte voor versoepelingen".
Ik zet een bak bier op 2G als voorwaarde.
Flikker toch op.![]()
![]()
Zo veelzeggend dat de onderwijsbonden een brief stuurden aan het OMT om uit te leggen waarom ze open kunnen. Niet naar het kabinet.We worden gewoon geregeerd door het OMT als het op Corona aankomt. In het begin was dat wel te begrijpen, maar het is twee jaar later.
En je kan er inderdaad garant op staan dat de horeca e.d. pas open mag als 2G er door heen komt, omdat het anders ''niet veilig'' is. Toevallig net in de lente wanneer de cijfers nog harder dalen. Dan kan die daling mooi gelinkt worden aan 2G zodat ze er ook na de zomer rustig mee door kunnen gaan, want ''het werkt!''.![]()
Dit besluit wat ze gaan nemen gaat echt bepalen wat het vertrouwen in het nieuwe kabinet doet. Hopelijk laten ze het OMT links liggen en gaan ze gewoon volgas inzetten op openen. Schijt aan die baantjes en mediageile OMT leden.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef MarkyMarkyeah het volgende:
[..]
Het kabinet houd zich niet altijd aan het OMT advies,ben benieuwd vrijdagmaar deze lockdown nog langer in stand houden is te zot voor woorden want de ondernemers gaan hoe dan ook open.
![]()
Het OMT advies kan nog altijd 'overruled' worden he mensen.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
De cijfers uit omringende landen zijn zelfs voor de grootste angsthazen van dit forum eigenlijk niet meer te ontkennenquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:08 schreef 4-elements het volgende:
We zijn hier in tijden niet zo eensgezind geweest volgens mij
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
ik zet 2 biertjes op 2G+quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:05 schreef vosss het volgende:
[..]
"Onder voorwaarden ruimte voor versoepelingen".
Ik zet een bak bier op 2G als voorwaarde.
Flikker toch op.![]()
![]()
Ik ben wel benieuwd waar dat toe gaat leiden. Wat gaan we dan doen?quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De Telegraaf en het radionieuws brengen het al als een feit dat het hierbij blijft qua versoepelingen. Het zal wel genoeg zijn om de burgemeesters terug in hun hok te krijgen, maar ik denk niet dat het genoeg is om MKB Nederland tevreden te stellen. Of welke andere belangenclub dan ook. Of het deel van de bevolking dat echte versoepelingen wil, en niet deze halve flauwekul.![]()
2G is gèèn versoepeling!!!! 3G op de werkvloer ook niet. En daar koerst men gewoon keihard op af.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Van belang is denk ik vooral wat ze voor een perspectief schetsen voor de weken die gaan komen. Blijven we weer weken in deze halfslachtige bullshit hangen of gaan we gasgeven op de versoepelingen.
Of alles dicht of een beetje wat open maar dan met 2G.
Dat ze toch optiefen. Teringleijers
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
2G kan niet er doorheen gedouwd worden want dat maakt ze niet geloofwaardig met zo weinig mensen op de IC en ziekenhuis opnamens die nog steeds blijven dalen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:08 schreef vosss het volgende:
[..]
Hoe dan? 2G/3G debat met de kamer staat pas voor de 17de gepland.
Als ze het vrijdag er door drukken tijdens de persco dan weet je al dat dat debat ook een wassen neus is en alles al in kannen en kruiken is.
Kots kots kots.![]()
Doen wij volgend weekend als hier winkels nog dicht zijn of alleen winkelen op afspraak mogelijk isquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:07 schreef Nia het volgende:
Ik wacht dit geneuzel in de marge niet af maar reis zaterdag gezellig naar Münster.
Let op, wel 2G+ in NRW
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
We hebben wel gekozen voor de partijen die braaf het OMT volgenquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
En we hebben ze als volk niet eens gekozen in een democratisch land.
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Neemt het OMT in haar modellen ook mee dat wanneer kroegen en restaurants gesloten zijn, mensen elkaar steeds vaker thuis gaan opzoeken voor etentjes, drankavonden en feestjes? Want als dat niet zo is, dan kloppen al die voorspellingen van geen kant en zijn de adviezen bruut slecht onderbouwd. Sterker nog, wellicht doen de maatregelen op deze manier wel veel meer schade dan wanneer de horeca open zou zijn.![]()
2G boeit geen zak joh. Normale mensen merken geen enkel verschil met alles open.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Iedereen gevaccineerd, geboosterd, getest, met FPP2 mondkap op anderhalve meter met 2 mensen naar binnen in een niet essentiele winkel.quote:Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
Godskolere winkelen op afspraak... vermoedelijk vindt het OMT het ook nog eens heeeeeeel gewaagd, die wilde gok die ze daarmee gaan nemen.
Ik vertrouw er ook helemaal niet op dat er zonder restricties gesport mag worden. Zal wel heel kansloos iets zijn van alleen buiten, tot 27 en max 4 man.Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Dat klopt. Maar is het de afgelopen tijd wel heel veel geweest "OMT says no dus we kunnen niet anders"quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:10 schreef Jor_Dii het volgende:
Het OMT advies kan nog altijd 'overruled' worden he mensen.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Ik verwacht eerlijk gezegd dat met Kuipers nog veel meer de lijn van het OMT gevolgd gaat worden dan met de Jonge, maar we gaan het zien.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef MarkyMarkyeah het volgende:
[..]
Het kabinet houd zich niet altijd aan het OMT advies,ben benieuwd vrijdagmaar deze lockdown nog langer in stand houden is te zot voor woorden want de ondernemers gaan hoe dan ook open.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Toen was er een stuk minder ophef vanuit ondernemers en gemeentes.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar is het de afgelopen tijd wel heel veel geweest "OMT says no dus we kunnen niet anders"“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
denk ook wel dat er nu een meerderheid voor te vinden is in de kamerquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef Nattekat het volgende:
2G boeit geen zak joh. Normale mensen merken geen enkel verschil met alles open.![]()
Het OMT is ook zo smerig arrogant, alsof hun adviezen ook maar een drol uitmaken voor de besmettingscijfers.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef josja het volgende:
Godskolere winkelen op afspraak... vermoedelijk vindt het OMT het ook nog eens heeeeeeel gewaagd, die wilde gok die ze daarmee gaan nemen.
Ik vertrouw er ook helemaal niet op dat er zonder restricties gesport mag worden. Zal wel heel kansloos iets zijn van alleen buiten, tot 27 en max 4 man.Makkelijk eerste![]()
Mijn vereniging heeft al compleet schijt en heeft komend weekend trainingen ingeplandquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef josja het volgende:
Godskolere winkelen op afspraak... vermoedelijk vindt het OMT het ook nog eens heeeeeeel gewaagd, die wilde gok die ze daarmee gaan nemen.
Ik vertrouw er ook helemaal niet op dat er zonder restricties gesport mag worden. Zal wel heel kansloos iets zijn van alleen buiten, tot 27 en max 4 man.
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Die mensen worden nooit gevraagd voor feestjes dus daar denken ze niet aan.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:11 schreef Nielsch het volgende:
Neemt het OMT in haar modellen ook mee dat wanneer kroegen en restaurants gesloten zijn, mensen elkaar steeds vaker thuis gaan opzoeken voor etentjes, drankavonden en feestjes? Want als dat niet zo is, dan kloppen al die voorspellingen van geen kant en zijn de adviezen bruut slecht onderbouwd. Sterker nog, wellicht doen de maatregelen op deze manier wel veel meer schade dan wanneer de horeca open zou zijn.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Tja. Ik denk niet dat sectoren als de detailhandel, de horeca of de recreatiesector zich opnieuw laten afschepen met 'jullie mogen nu nog even (bijna) niets, maar als de cijfers zich in de komende weken positief ontwikkelen dan mag er misschien wel weer wat meer'. En op routekaarten hoeven we ook niet meer te vertrouwen, dus alles anders dan 'nu open' zal toch aanvoelen als 'dit gaat weer een eeuw duren'. En logisch ook, want zo was het de afgelopen keren ook telkens.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Van belang is denk ik vooral wat ze voor een perspectief schetsen voor de weken die gaan komen. Blijven we weer weken in deze halfslachtige bullshit hangen of gaan we gasgeven op de versoepelingen.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Wow, het OMT zoekt de randjes op zie ik.
Hoe is de stemming hier? Ziedend, woedend, viesmad- verwijderd door admin -![]()
Barst maar lekker aan jou kant van de tweedeling in de samenleving.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef Nattekat het volgende:
2G boeit geen zak joh. Normale mensen merken geen enkel verschil met alles open.
Iedereen die voor 2G is, is wat mij betreft gewoon af. Het is complete waanzin, werkt totaal bewezen NIET en sluit hele groepen mensen uit. Ik ben klaar met mensen die dat ok vinden.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Wat dan weer geen ene flauwekul uitmaakt voor het kabinet. Je koopt er zo weinig voor als mensen er klaar mee zijn. Het OMT moet er klaar mee zijn. Of het kabinet. Dat is de enige oplossing om uit deze shit te komen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De Telegraaf en het radionieuws brengen het al als een feit dat het hierbij blijft qua versoepelingen. Het zal wel genoeg zijn om de burgemeesters terug in hun hok te krijgen, maar ik denk niet dat het genoeg is om MKB Nederland tevreden te stellen. Of welke andere belangenclub dan ook. Of het deel van de bevolking dat echte versoepelingen wil, en niet deze halve flauwekul.![]()
"Uh ja, maar het gaat om het aantal reisbewegingen."quote:Op donderdag 13 januari 2022 12:11 schreef Nielsch het volgende:
Neemt het OMT in haar modellen ook mee dat wanneer kroegen en restaurants gesloten zijn, mensen elkaar steeds vaker thuis gaan opzoeken voor etentjes, drankavonden en feestjes? Want als dat niet zo is, dan kloppen al die voorspellingen van geen kant en zijn de adviezen bruut slecht onderbouwd. Sterker nog, wellicht doen de maatregelen op deze manier wel veel meer schade dan wanneer de horeca open zou zijn.
Jullie vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.![]()
dat denk ik ook, Hugo wilde gewoon altijd goed nieuws brengenquote:Op donderdag 13 januari 2022 12:12 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik verwacht eerlijk gezegd dat met Kuipers nog veel meer de lijn van het OMT gevolgd gaat worden dan met de Jonge, maar we gaan het zien.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: