Komen verkiezingen aan en de coalitie van nationalisten en 'liberalen' (niks liberaal vooral conservatief) staan er allemaal slecht voor.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:06 schreef Regilio_ het volgende:
"In the public interest"..ehm?
Lijkt een wedstrijdje wie de grootste heeft nu.
Neem aan dat Novak gewoon stopt met tennissen nu.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:48 schreef Zwansen het volgende:
Novak komt nooit meer terug naar Australië lijkt me?
Nou, zo extreem lijkt me niet, maar kan hij überhaupt ongevaccineerd naar Wimbledon, de US Open of RG?quote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:50 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Neem aan dat Novak gewoon stopt met tennissen nu.
Haalt bij een bevriende dokter even een certificaat op dat hij zijn prikjes toch gehad heeft en blijft dan vaag doen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:53 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Nou, zo extreem lijkt me niet, maar kan hij überhaupt ongevaccineerd naar Wimbledon, de US Open of RG?
RG had al wel een statement gemaakt dat Djoko wel naar Parijs mag. Maar ja, ik geloof niks meer na het beleven van de afgelopen weekquote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:53 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Nou, zo extreem lijkt me niet, maar kan hij überhaupt ongevaccineerd naar Wimbledon, de US Open of RG?
Hartonogodinquote:Op zondag 9 januari 2022 22:29 schreef FundsAreSafu het volgende:
[..]
Martin is alleen goed op gravel maarja Haase is nergens goed
Van Rijthoven redelijk geloot, kan van iedereen in dat deel winnen maar is niet de favoriet
De Jong kan richting finale, maar Machac waarschijnlijk te goed
Dames wordt niks, heel misschien kan Hartonogodin verrassen
Valt wel meequote:
Dit...quote:Op vrijdag 14 januari 2022 08:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Triest, inhoudelijk slaat het natuurlijk nergens op (ja er zijn fouten gemaakt, maar Djokovic is natuurlijk niet gevaarlijker dan ieder ander - vaccinatie helpt echt nauwelijks tegen besmetting en transmissie omicron). Maar politiek kan ik de beslissing wel begrijpen, je hebt een bepaald beleid gevoerd, er leeft vrij breed een bepaald sentiment in de bevolking, en Djokovic heeft zich weer eens als een idioot gedragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |