Je kunt dat soort arrogante deugmensen niet overtuigen. Die zullen nooit toegeven dat ze het verkeerd hebben of hadden.quote:Op woensdag 2 februari 2022 11:14 schreef daNpy het volgende:
[..]
Of je denkt even na over wat er nu écht aan het gebeuren is en of jij deel wil uitmaken van een maatschappij waar je op irrelevante zaken dus "van uitgesloten of verwijderd" moet worden.
Voor je het weet val je van je hoge paard en zit je aan de verkeerde kant. Ben je dan nog blij met zulke kortzichtige uitspraken?
Ik begrijp dat jij een andere mening hebt. Lekker belangrijk. Het is namelijk gewoon wat ik het noem: egoisme.quote:
Wiedes. Ik heb ook gewoon gelijk. Is de simpele waarheid. Suck it up.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:38 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Je kunt dat soort arrogante deugmensen niet overtuigen. Die zullen nooit toegeven dat ze het verkeerd hebben of hadden.
Hitler, joden, slaven, WWII, "maar de kinderen"...quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:38 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat een gelul. Hoezo zou je ineens moeten accepteren dat je niet overal meer heen mag omdat daar een nieuwe regel voor gemaakt is? Hitler had ook regels gemaakt over Joden, Amerika had ook officiële wetten voor slaven. Omdat iets een regel is, betekent nog niet dat je het er mee eens hoeft te zijn. Zeker niet als de regels gebaseerd zijn op POEP. Maar goed mensen die totaal gebrainwashed zijn door media en angst kunnen dat niet inzien. Mensen zoals jij die zich direct beter voelen omdat ze wel geprikt zijn.
En dan verbaast reageren hoe normale mensen in godsnaam alles tijdens WWII hebben kunnen laten gebeuren. Ik ben er niet verbaast over, dat zijn dezelfde soort mensen die stonden te kijken hoe twee kinderen zich buiten moeten staan afdrogen omdat papa niet is geprikt
Welke "censuur" precies?quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ook al die narcistische griezels hier op fok die een nat broekje krijgen van een autoritaire overheid, vrijheidsbeperkingen, vaccinatieplichten, strenge maatregelen, online censuur op kritiek etc.
Het griezeligst is de precedentwerking. Men heeft de burger nu al 2 jaar met succes allerlei rechten ontnomen en ondanks her en daar wat gebrom heeft de grote massa zich er maar bij neergelegd. Een autoritaire overheid/bestuurders zien dus dat dat werkt. Als je het probleem maar zo angstaanjagend mogelijk maakt, kan je de grondwettelijke rechten van de burgers op alle vlakken met voeten treden; vrijheid van meningsuiting op sociale media, het recht op vrije vergadering en uitoefening van religie etc etc. Het is zelfs zo erg dat een flink deel van de bevolking dat allemaal toejuicht, zie al die halve zolen hier op fok.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:38 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat een gelul. Hoezo zou je ineens moeten accepteren dat je niet overal meer heen mag omdat daar een nieuwe regel voor gemaakt is? Hitler had ook regels gemaakt over Joden, Amerika had ook officiële wetten voor slaven. Omdat iets een regel is, betekent nog niet dat je het er mee eens hoeft te zijn. Zeker niet als de regels gebaseerd zijn op POEP. Maar goed mensen die totaal gebrainwashed zijn door media en angst kunnen dat niet inzien. Mensen zoals jij die zich direct beter voelen omdat ze wel geprikt zijn.
En dan verbaast reageren hoe normale mensen in godsnaam alles tijdens WWII hebben kunnen laten gebeuren. Ik ben er niet verbaast over, dat zijn dezelfde soort mensen die stonden te kijken hoe twee kinderen zich buiten moeten staan afdrogen omdat papa niet is geprikt
"Allerlei rechten ontnomen"... Noem ze dan eens?quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:44 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Het griezeligst is de precedentwerking. Men heeft de burger nu al 2 jaar met succes allerlei rechten ontnomen en ondanks her en daar wat gebrom heeft de grote massa zich er maar bij neergelegd. Een autoritaire overheid/bestuurders zien dus dat dat werkt. Als je het probleem maar zo angstaanjagend mogelijk maakt, kan je de grondwettelijke rechten van de burgers op alle vlakken met voeten treden; vrijheid van meningsuiting op sociale media, het recht op vrije vergadering en uitoefening van religie etc etc. Het is zelfs zo erg dat een flink deel van de bevolking dat allemaal toejuicht, zie al die halve zolen hier op fok.
Hoeveel topics/posts op fok over corona zijn er al door de moderatoren gesloten of verbannen naar BNW?quote:
Nee hoor dat is jouw mening en dat is verre van een feit. Maar het is altijd mooi om te zien hoe mensen zo overtuigd zijn van hun eigen (on)gelijk. Dat zijn ook de gevaarlijkste mensen die we hebben op deze planeet.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:40 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ik begrijp dat jij een andere mening hebt. Lekker belangrijk. Het is namelijk gewoon wat ik het noem: egoisme.
Ja je ziet het in de persco's ook al... "ja zo deden we het vorige keer ook" is al een goed argument voor een maatregel. Mensen raken heel snel ergens aan gewend en dat weten ze. Sommige krijgen al stuiptrekkingen als je een hand wil schudden of zoenen, ondanks 3 prikken. Treurig. En waar gaan we de grens trekken inderdaad onder het mening van de "volksgezondheid". Straks krijgen we het hele riedeltje ook voor de griep, die zorgt jaarlijks ook voor best wat doden. Let maar op als influenza straks terug komt, sterker dan ooit omdat we daar nu minder resistent tegen zijn....quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:44 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Het griezeligst is de precedentwerking. Men heeft de burger nu al 2 jaar met succes allerlei rechten ontnomen en ondanks her en daar wat gebrom heeft de grote massa zich er maar bij neergelegd. Een autoritaire overheid/bestuurders zien dus dat dat werkt. Als je het probleem maar zo angstaanjagend mogelijk maakt, kan je de grondwettelijke rechten van de burgers op alle vlakken met voeten treden; vrijheid van meningsuiting op sociale media, het recht op vrije vergadering en uitoefening van religie etc etc. Het is zelfs zo erg dat een flink deel van de bevolking dat allemaal toejuicht, zie al die halve zolen hier op fok.
Het verbieden van fysiek samenkomen van mensen in besloten sfeer bijvoorbeeld? Het verbieden van bepaalde mensen bepaalde gelegenheden te bezoeken, zoals gevaccineerden. Het verbieden van demonstraties.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:46 schreef AchJa het volgende:
[..]
"Allerlei rechten ontnomen"... Noem ze dan eens?
Grappig, ik bepaal namelijk helemaal geen regels. Maar dat krijg ik wel toegespeeldquote:Op woensdag 2 februari 2022 13:21 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Jouw regels, blijkbaar. Als je niet mee wil doen, moet je ook niet zeiken als je niet mee mag doen. Jij bent iemand die wel de lusten en niet de lasten wil. Daar bestaat een woord voor: egoist.
Ah, het voor een ander denken viert weer hoogtij. Goede manier om te laten zien dat de discussie meteen stopt omdat je geen argumenten kan opbrengen.quote:'Eerst je spruitjes eten, dan mag je een ijsje, @:daNpy'.
'MAMAAAA! WEEEEEH. IK WIL GEEN SPRUIIITJES! IK WIL EEN IIIIIIIJSJE. WEEEEEEH!'.
@:daNpy in 2021.
Mhhhh, nope, not really. Iemand die alleen de lusten wil en niet de lasten is per definitie een egoist. Dus als je mee wil doen, moet je gewoon even meedoen. En anders niet janken.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:50 schreef YoshiBignose het volgende:
Nee hoor dat is jouw mening en dat is verre van een feit.
Toch ben je nog aan het posten hier... En posts verplaatst naar #BNW? Die posts kunnen nog gewoon gelezen worden dus... Klinkt niet heel erg censuurderig...quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:49 schreef EdvandeBerg het volgende:
Hoeveel topics/posts op fok over corona zijn er al door de moderatoren gesloten of verbannen naar BNW?
Ik kan me er een van mijzelf herinneren over de herkomst van corona, toen er vrij geloofwaardige berichten kwamen over gerommel met virussen in dat laboratorium in Wuhan en de Amerikaanse inbreng door het Amerikaanse ministerie van volksgezondheid en zelfs Fauci die daar vanaf wist en het congres daarover stond voor te liegen.
Niet alleen de griep hoor. Corona lijkt een blijvertje.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:50 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja je ziet het in de persco's ook al... "ja zo deden we het vorige keer ook" is al een goed argument voor een maatregel. Mensen raken heel snel ergens aan gewend en dat weten ze. Sommige krijgen al stuiptrekkingen als je een hand wil schudden of zoenen, ondanks 3 prikken. Treurig. En waar gaan we de grens trekken inderdaad onder het mening van de "volksgezondheid". Straks krijgen we het hele riedeltje ook voor de griep, die zorgt jaarlijks ook voor best wat doden. Let maar op als influenza straks terug komt, sterker dan ooit omdat we daar nu minder resistent tegen zijn....
Wiedes. Als je deel wil uitmaken van een SAMENLEVING, dan horen daar regels bij. En als jij denkt te mogen kiezen welke regels je leuk vindt en welke niet, dan heb je pech.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:54 schreef daNpy het volgende:
Grappig, ik bepaal namelijk helemaal geen regels. Maar dat krijg ik wel toegespeeld
Wat was jouw argument ook weer? O ja.quote:Blahblahyaddayadda
Als je meningen naar BNW verplaatst, zeg je daar impliciet mee dat zoiets dus aluhoedjesonzin is.quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
Toch ben je nog aan het posten hier... En posts verplaatst naar #BNW? Die posts kunnen nog gewoon gelezen worden dus... Klinkt niet heel erg censuurderig...
Daarnaast is Fok! een private onderneming en kan en mag Danny zonder opgaaf van redenen posts en users verwijderen, dat wordt nog wel eens vergeten als het om Fok!/ Social Media in het algemeen gaat.
Oei oei oei WW2!quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:41 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hitler, joden, slaven, WWII, "maar de kinderen"...
De bingokaart is alweer bijna vol...
Dat is toch wel heé argument van de gevaccineerden andersquote:Op woensdag 2 februari 2022 13:58 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
WEEEEEEEE. IK WIL! IK WIL! IK WIL!
Pffft, ik zou ondertussen beter moeten. There's no vaccine for stupid.quote:Op woensdag 2 februari 2022 14:03 schreef daNpy het volgende:
Dat is toch wel heé argument van de gevaccineerden anders
Over egoisme gesproken.
Als jij denkt jezelf te kunnen vergelijken met de Joden tijdens de holocaust, dan is er zo ontzettend veel mis tussen je oren, dat elke conversatie met jou kansloos is.quote:
Verboden of advies?quote:Op woensdag 2 februari 2022 13:51 schreef EdvandeBerg het volgende:
Het verbieden van fysiek samenkomen van mensen in besloten sfeer bijvoorbeeld?
Ongevaccineerden bedoel je wsl? Daarbij is 2G helemaal niet ingevoerd en volstaat een negatieve test ook gewoon voor een CTB.quote:Het verbieden van bepaalde mensen bepaalde gelegenheden te bezoeken, zoals gevaccineerden.
Wat ook gewoon mag. Zal niet de eerste keer zijn...quote:Het verbieden van demonstraties.
Netjes.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:47 schreef Starhopper het volgende:
De Canadese provincie Quebec gaat inwoners die niet gevaccineerd zijn tegen Covid-19 een extra belasting opleggen. Het geld dat zo wordt opgehaald is bedoeld voor de gezondheidszorg in de Franstalige regio.
Maar geen censuur, je wordt niet monddood gemaakt...quote:Op woensdag 2 februari 2022 14:02 schreef EdvandeBerg het volgende:
Als je meningen naar BNW verplaatst, zeg je daar impliciet mee dat zoiets dus aluhoedjesonzin is.
Nogmaals, zo werkt dat gewoon op fora dus ook hier. Heeft niks met censureren te maken.quote:En dat klopt inderdaad, Danny is daar vrij in. Ik snap dat het moeilijk is vrijwilligers te vinden om te modereren en dat daar dus ook mensen tussen zitten die graag anderen de mond snoeren als het bericht ze niet bevalt.
Rijden de treinen alweer? Zijn de vernietigingskampen weer geopend? Zijn Westerbork en Vught alweer operationeel? Met je Dachau...quote:Op woensdag 2 februari 2022 14:02 schreef daNpy het volgende:
Oei oei oei WW2!
We hebben inderdaad niks geleerd, daarom zwijgen we het liever dood.
Miljoenen en miljoenen hebben hun mond gehouden toen een groep mensen als zondebok werd aangewezen.
Toen deze groep openbaar geidentificeerd werd. Toen daarna de rechten werden ontnomen.
En ook toen ze uit de maatschappij werden verwijderd.
Inwoners van Dachau verklaarden niet te hebben geweten wat er in het kamp gebeurde. Dat er treinladingen en treinladeingen mensen naar binnen gingen, en nooit weer naar buiten kwamen was niemand "opgevallen".
En nu stap 1 t/m 3 wéér gebeuren, laten "we" het weer gewoon toe.
In Oostenrijk zijn ze ongevaccineerden al actief aan het opsporen én bestraffen.
Maar laten we vooral niet leren van het verleden en het doodzwijgen. Dan kunnen "we" straks allemaal weer "Ich habe es nicht gewusst" roepen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |