Nous probeert gewoon op een vriendelijke manier tegen Kitty te zeggen dat ze stinkt als een lijkquote:Op maandag 10 januari 2022 21:11 schreef Silves het volgende:
Ik ff weer kijken zie ik dat Nous, echt haar best doet om dat vuil pak van kittekat toch maar eens te wassen, maar nee..
Heb ik allang gedaanquote:Op maandag 10 januari 2022 21:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
doe je ogen dicht en stel het je even voor
jij kan dat
Eigenlijk vind ik dit sneu dat er geen badjas op haar maat is.quote:Op maandag 10 januari 2022 21:10 schreef Flow3r het volgende:
Ze doet haar roze pak weer aan want haar badjas is te klein
Dan stop je dat pak toch in de was en sla je handdoeken om tot het gedroogd is ?
Dat je op mijn posting reageert. Viel stijl achterover. Wil je dat nooit weer doenquote:
daar is je plaatjequote:
quote:Op maandag 10 januari 2022 21:12 schreef mario390 het volgende:
![]()
![]()
bijna en nieuwe bewohner
[ afbeelding ]
Eigenlijk moet iemand het opnemen en dan daar kijken 🤣quote:Op maandag 10 januari 2022 21:12 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Daarom zenden ze het niet uit op de live. Dus dan ben ik een eikel en kijk het dan ook niet via tv
quote:Op maandag 10 januari 2022 21:13 schreef Stargazing het volgende:
[..]
"Ik zal ze eens laten zien dat ik niet alleen een keukenmiep ben"
quote:Op maandag 10 januari 2022 21:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Eigenlijk moet iemand het opnemen en dan daar kijken 🤣
Ja ..ze weigert gewoon om een oplossing te zoeken..en maar opscheppen dat ze voor 7,50 een shirt had kunnen kopen, maar niet gedaan heeft. ze moet gewoon stinken, ook haar beha en onderbroek gaat de was niet in.quote:Op maandag 10 januari 2022 21:12 schreef Stargazing het volgende:
[..]
Nous probeert gewoon op een vriendelijke manier tegen Kitty te zeggen dat ze stinkt als een lijk
maar zoals ik zei dat gekonkel van Salar kwam goed in beeld en Nawal en Nouchine zijn echt zo naief als maar kan dat ze erin trappenquote:
nee sinds 1 januariquote:Op maandag 10 januari 2022 21:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ze doucht en ze doet de een week oude kittypak terug aan.
Ze draagt dit pak sinds 4 januari ofzo?
jij kijkt in Belgie?quote:Op maandag 10 januari 2022 21:15 schreef Stargazing het volgende:
[..]
maar zoals ik zei dat gekonkel van Salar kwam goed in beeld en Nawal en Nouchine zijn echt zo naief als maar kan dat ze erin trappen
Vraag me af of hij wel te klein is......heeft iemand het gezien dat ze hem paste...zo idioot dik is ze ook niet en ze heeft geen speciale maat. Er had net zo goed een grote kerel erbij kunnen zitten,quote:Op maandag 10 januari 2022 21:13 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dit sneu dat er geen badjas op haar maat is.
Ze stapt zo weer in dat waarschijnlijk stinkende roze trainingspak. Te goor om er zelfs naar te kijken, laat staan ruiken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |