In nomine patris et filii et spiritus sancti.quote:Op maandag 10 januari 2022 15:38 schreef mario390 het volgende:
wat zing hij daar??
in nomine patri haha![]()
Jij gaat door voor de koelkastquote:Op maandag 10 januari 2022 15:42 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Denk dat het inderdaad een automatische vertaling van Chrome is
nee hoezo staat daar dann bijquote:Op maandag 10 januari 2022 15:42 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Denk dat het inderdaad een automatische vertaling van Chrome is
Ik zag het iddquote:Op maandag 10 januari 2022 15:44 schreef Benny het volgende:
[..]
Aaaah!
@:Ebinas, je hebt de vertaalfunctie binnen Chrome aan staan
Zijn de streams offline?quote:Op maandag 10 januari 2022 15:42 schreef Benny het volgende:
Hey, de bewoners zijn opeens allemaal weg
willen jullie alsjeblieft niet .......... dankjewel het belangrijkste mis ik, slecht geluid, kan iemand terugluisteren ?quote:Op maandag 10 januari 2022 15:46 schreef Tourniquet het volgende:
Konden jullie horen wat er werd gezegd?
"willen jullie alsjeblieft niet...."
Dan had je Grace moeten stemmen. Of eigenlijk iedereen, behalve Kitty...quote:Op maandag 10 januari 2022 15:45 schreef Rhosyn het volgende:
Ik heb voor Kitty gestemd.
Gewoon om te irriteren.
Springen anders dondert het bb huis in mekaar.quote:Op maandag 10 januari 2022 15:46 schreef Tourniquet het volgende:
Konden jullie horen wat er werd gezegd?
"willen jullie alsjeblieft niet...."
... teveel afwijken van het script?? Thomas heeft daar hard op gezwoegd!quote:Op maandag 10 januari 2022 15:46 schreef Tourniquet het volgende:
Konden jullie horen wat er werd gezegd?
"willen jullie alsjeblieft niet...."
Ze waren de geld briefjes uit de stelage aan het trekkenquote:Op maandag 10 januari 2022 15:47 schreef Cargamelk het volgende:
[..]
Springen anders dondert het bb huis in mekaar.
Hier wil ik irriteren.quote:Op maandag 10 januari 2022 15:47 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Dan had je Grace moeten stemmen. Of eigenlijk iedereen, behalve Kitty...
Ja, zelfs Salar die nu niet in de spiegel kan kijken,quote:Op maandag 10 januari 2022 15:51 schreef Stargazing het volgende:
dit is dus wat ik gisteren zei.
Iedereen sport elke dag en blijft in beweging, fysiek en mentaal in orde behalve...
En als de nieuwe nu binnen komt??quote:Op maandag 10 januari 2022 15:55 schreef GayGuy het volgende:
Ik vind het wel weer "leuk geweest" vandaag. Alles wat gisteren boeiend was aan de streams, is vandaag weer als sneeuw voor de zon verdampt🤣
als je een barbiepop en een kenpop doormidden zou snijden en vervolgens de helft van een barbiepop aan kenpop zou kleven met secondelijm dan krijg je Salarquote:Op maandag 10 januari 2022 15:55 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ja, zelfs Salar die nu niet in de spiegel kan kijken,Maar die wil natuurlijk wel een lekker lichaam hebben.
Volgens de geruchten komt die morgenquote:Op maandag 10 januari 2022 15:55 schreef GayGuy het volgende:
Ik vind het wel weer "leuk geweest" vandaag. Alles wat gisteren boeiend was aan de streams, is vandaag weer als sneeuw voor de zon verdampt🤣
ftfyquote:Op maandag 10 januari 2022 15:57 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Volgens de geruchten komen die morgen
Dit klopt wel, hij is best "verwijfd".quote:Op maandag 10 januari 2022 15:57 schreef Stargazing het volgende:
[..]
als je een barbiepop en een kenpop doormidden zou snijden en vervolgens de helft van een barbiepop aan kenpop zou kleven met secondelijm dan krijg je Salar
quote:
Ja,quote:Op maandag 10 januari 2022 16:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
Net even de streamverslagen terug gelezen . Vond dit wel een leuke opdracht
aar hoe vielen die biljetten. Gewoon toevallig door de wind of was dat iets van computergestuurd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |