Ze hadden de sport sowieso nooit mogen sluiten (afgezien van eventueel de wedstrijden)quote:Op zondag 9 januari 2022 14:55 schreef nostra het volgende:
[..]
Het is één van de meest gehoorde negatieve klanken, die ook niet zo gek veel risico oplevert aan reisbewegingen en contactmomenten, dus het lijkt me een vrij logische om, in de ogen van de regering, tastbaar resultaat te laten zien.
Eens, maar dat is nu water onder de brug.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:56 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ze hadden de sport sowieso nooit mogen sluiten (afgezien van eventueel de wedstrijden)
Avondklokkiequote:Op zondag 9 januari 2022 14:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zeker. Lockdown tot half februari
Ze noemt Engeland die voor loopt en waar zoekenhuiscijfers stijgen. Klopt dat? Ik meen dat ik hier op fok die nhs cijfers langs heb zien komen en die waren (dacht ik) verre van dramatisch.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:39 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee joh, het is toch inmiddels weer opgeschoven naar februari.
https://www.limburger.nl/cnt/dmf20220105_96278529
Ze adverteren er ook gewoon openlijk mee. Gevolgd door een commercial van Duitse outlets, "hier kunt u wél winkelen". Redelijk cringe.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wat wel ergerlijk is, is dat die boostercampagne nu ineens aan het wel of niet opheffen van een lockdown gehangen wordt.
Is dat zo ja? Dat zou wel belachelijk zijn zegquote:Op zondag 9 januari 2022 14:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wat wel ergerlijk is, is dat die boostercampagne nu ineens aan het wel of niet opheffen van een lockdown gehangen wordt.
Interviewtje is ook alweer van vorige week. Alhoewel De Jonge nog steeds beweert dat "ook dáár de zorg het absoluut niet aankan".quote:Op zondag 9 januari 2022 14:57 schreef xFriendx het volgende:
Ze noemt Engeland die voor loopt en waar zoekenhuiscijfers stijgen. Klopt dat? Ik meen dat ik hier op fok die nhs cijfers langs heb zien komen en die waren (dacht ik) verre van dramatisch.
Nog even en ik ga deze mensen staatsgevaarlijk vinden.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:39 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee joh, het is toch inmiddels weer opgeschoven naar februari.
https://www.limburger.nl/cnt/dmf20220105_96278529
Volgens Rutte had heel Europa nu ook in lockdown moeten zitten.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:58 schreef nostra het volgende:
[..]
Interviewtje is ook alweer van vorige week. Alhoewel De Jonge nog steeds beweert dat "ook dáár de zorg het absoluut niet aankan".
De berichtgeving is ook pro Duitse situatie vergeleken met België of UK.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:57 schreef nostra het volgende:
[..]
Ze adverteren er ook gewoon openlijk mee. Gevolgd door een commercial van Duitse outlets, "hier kunt u wél winkelen". Redelijk cringe.
Dezelfde stappen als dat het kabinet genomen heeft?quote:Op zondag 9 januari 2022 14:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Is dat niet te snel te veel willen? We moeten alles in stappen gaan doen om het effect te meten.
Rutte kan op dit moment van mij de ************ gaan genieten.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Volgens Rutte had heel Europa nu ook in lockdown moeten zitten.
Rutte heeft geen actieve herinnering aan die opmerking.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Volgens Rutte had heel Europa nu ook in lockdown moeten zitten.
Dat iddquote:Op zondag 9 januari 2022 15:00 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dezelfde stappen als dat het kabinet genomen heeft?
Eerst scholen dicht, een week later de lockdown...
We leven in januari.quote:Op zondag 9 januari 2022 15:04 schreef BeriBeri het volgende:
Ben volgende week paar dagen vrij, 17 18 en 19 februari
Ga lekker dagje naar België of Duitsland, cocktailtje drinken op het terras 🍹
Terraskacheltjes doen wonderen.quote:
De 4e optie staat verkeerd gespeld, dat hoor dingflofbips te zijnquote:Op zondag 9 januari 2022 15:04 schreef Caland het volgende:
Blijven we vandaag ook een beetje rond die 30K plakken of krijgen we een daling in ALLES?
[poll=3434]
Ook al klopt het, tussen de maatregelen in Engeland en die in Nederland zitten nog behoorlijk wat ruimte. Zeer irritant die Koopmans.quote:Op zondag 9 januari 2022 14:57 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ze noemt Engeland die voor loopt en waar zoekenhuiscijfers stijgen. Klopt dat? Ik meen dat ik hier op fok die nhs cijfers langs heb zien komen en die waren (dacht ik) verre van dramatisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |