dit klopt wel.maar anderen kunnen ook initiatief nemen hequote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:35 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Ik zie het anders. Ze trekt alles naar zich toe. Zelfs als anderen iets doen, kijkt ze over de schouder mee. Controlfreak noem ik het.
Bull Ik vind Sercan net een klein verwend. kind Hij kan best in de keuken wat doen Kitty laat dat best toe. Anderen doen het toch ook. Sercan vind ik een grote zeur.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:31 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Het "BB zet xxxx neer als....." geld alleen voor mensen die voornamelijk de TV shows kijken. In COS zitten zat lui die uuuuuren per dag naar de streams kijken en daardoor een vrij genuanceerd beeld van iedereen krijgen.
We zien Kitty héél veel praten, behoorlijk veel klagen en over-dramatiseren én veel huishoud werk naar zich toe trekken. Sercan klaagde zelf dat hij ook wel in de keuken wilde, maar Kitty dat niet toestond.
Ik vind het prima dat ze lekker het huishouden doet, maar doe dat dan zonder geklaag, óf delegeer het.
Moest net zelfs om haar lachen (en dat terwijl ze eerdere dagen echt in mijn allergie zat)quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:35 schreef engine het volgende:
Kitty is de afgelopen twee dagen wel wat relaxter geworden. Vooral de eerste twee dagen streams kwam ze heftig over.
Dat probeerde hij, en werd door Kitty weggebonjourd. Ze wilde niet eens vertellen wat ze aan het koken was.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:35 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Ze heeft nog niet éen keer geklaagd dat ze alles alleen moet doen en aangeboden of anderen ook iets wilden doen, als Sercan zo graag wil dan staat het hem vrij de keuken in de lopen, maar lullen is makkelijker dan poetsen
Als kitty de hele dag op de bank zou hangen, was er ook wel wat te zeikenquote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:29 schreef FOKtheFOKKERS het volgende:
[..]
Ah eindelijk iemand die ook helder kan nadenken
prima, dan was zij dus al bezig en was hij te laat, niemand houdt hem tegen om het later of de volgende dag nog eens te proberen, zover ik het zie vermijdt ie de keuken als de pest behalve die ene keer toen Kitty hem erbij riep om te helpen, dat deed hij en was ook zo weer wegquote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:37 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Dat probeerde hij, en werd door Kitty weggebonjourd. Ze wilde niet eens vertellen wat ze aan het koken was.
Grace op haar 15equote:
knap als je dat durft te zeggenquote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:39 schreef Burner82 het volgende:
Zwaar onderwerp dat Dimi er ingooit..
Ik zit niet op facebook, niet op twitter en volg buiten de streams en TV-shows (en COS), niets van BB.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:37 schreef rinardo het volgende:
[..]
Als kitty de hele dag op de bank zou hangen, was er ook wel wat te zeiken
ik lees op twitter en fb al, dat ze zelfs haar onderbroek niet wast en dat ze nog nooit gedoucht heeft, anderen nemen het voor waarheid meteen aan. ook gaan er gefotoshopte afbeeldingen rond dat ze vorig jaar een zwarte lijst heeft gemaakt van de FAB 5 , terwijl iemand anders het originele bericht met een heel andere naam gevonden had, bleek dat ze Kitty haar naam er boven hadden gezet. Maar ook iedereen geloofd dat, ze word op het internet overal gewoon voor gek gezet.
Wat heeft hij dan net gezegd. Ik was nog niet op de stream.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:39 schreef greysbones het volgende:
[..]
knap als je dat durft te zeggen
Ja verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:37 schreef rinardo het volgende:
[..]
Als kitty de hele dag op de bank zou hangen, was er ook wel wat te zeiken
ik lees op twitter en fb al, dat ze zelfs haar onderbroek niet wast en dat ze nog nooit gedoucht heeft, anderen nemen het voor waarheid meteen aan. ook gaan er gefotoshopte afbeeldingen rond dat ze vorig jaar een zwarte lijst heeft gemaakt van de FAB 5 , terwijl iemand anders het originele bericht met een heel andere naam gevonden had, bleek dat ze Kitty haar naam er boven hadden gezet. Maar ook iedereen geloofd dat, ze word op het internet overal gewoon voor gek gezet.
Daarbij hebben Kitty en Sercan dat uitgesproken samen. Niets aan de hand dus.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:38 schreef Flow3r het volgende:
[..]
prima, dan was zij dus al bezig en was hij te laat, niemand houdt hem tegen om het later of de volgende dag nog eens te proberen, zover ik het zie vermijdt ie de keuken als de pest behalve die ene keer toen Kitty hem erbij riep om te helpen, dat deed hij en was ook zo weer weg
Ja, behoorlijk. Wel een goed teken, dat het wel verwerkt is.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:39 schreef greysbones het volgende:
[..]
knap als je dat durft te zeggen
Het gekke is dat ik geen enkel probleem zie daar in het huis. Zij moeten met haar leven in het huis en zij vinden het allemaal prima.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 13:40 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Ik zit niet op facebook, niet op twitter en volg buiten de streams en TV-shows (en COS), niets van BB.
En vanuit de streams vind ik Kitty een irritant mens. Simple as that.
Anderen mogen daar uiteraard anders over denken, maar nu wordt er een beetje gedaan alsof iedereen die Kitty niet mag, het allemaal niet begrijpt en zich laat beinvloeden door BB-beeldvorming of door FB ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |