Maar zels als er wel een sexuele relatie was en zelfs als dit met instemming van de 14 jarige is word dit voor de wet gezien als ontuchtquote:Op woensdag 5 januari 2022 10:10 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Mogelijk ontucht toch?
Bekend was bij haar vriendinnen dat ze een "relatie" had met de verdachte. Dat gegeven alleen al is voldoende reden voor een verdenking van ontucht, aangenomen dat de "relatie" er niet uit bestond dat ze samen legpuzzels maakten.
Ook de buren bevestigen dat ze het slachtoffer verschillende keren bij de woning van de verdachte hadden gezien, wat het vermoeden van een "relatie" zou kunnen ondersteunen. Dit vermoeden in combinatie met de niet-natuurlijke dood is ook voldoende voor de aanhouding en de beperking.
Dit alles betekent nog helemaal niet dat de verdachte ook schuldig is. Het is nog niet bewezen dat er inderdaad sprake was van een "relatie". Het feit dat vriendinnen dit denken, is geen bewijs.
Noodweer lijkt me heel sterk, dat is vaak maar 1 klap/stomp en dan ren je weg, bij wijze van spreken.quote:Op zondag 2 januari 2022 22:49 schreef jakosi het volgende:
[..]
Vermoorden is imo niet noodzakelijk juridische moord. Kan ook doodslag of noodweer zijn (of zelfs dood door schuld/mishandeling met de dood tot gevolg) Je zou denk ik moeten zeggen 'om het leven gebracht'.
Maar hoe dan ook, verschrikkelijk.
Moet er dan nog iets van bewezen worden of hij seksueel contact met haar heeft gehad? Of is het voldoende met het feit dat ze regelmatig bij hem kwam?quote:Op woensdag 5 januari 2022 11:44 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
Nee ze is door een misdrijf om het leven gebracht ...
De verdachte is beschuldigd van ontucht...
Dat kan mogenlijk los van elkaar staan.
Maar een relatie van iemand van 32 met iemand van 14 word ook gezien als ontucht zelfs als dit met medewerking van de minderjarige is
Waarschijnlijk kwestie van beide telefoons uitpluizen.quote:Op woensdag 5 januari 2022 11:52 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Moet er dan nog iets van bewezen worden of hij seksueel contact met haar heeft gehad? Of is het voldoende met het feit dat ze regelmatig bij hem kwam?
Beetje vreemde tekst maar gemaakt in een periode van extreme emoties. Waarschijnlijk passend bij het meisje.quote:
Zet een TR als het je niet bevalt.quote:Op woensdag 5 januari 2022 08:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
De insinuaties van Sjoukje hier zijn echt heel eng.
Ik zou hem bij onderzoek betrekken, beetje verlekkerd op zoek naar profiel van dader. Je ziet wel vaker dat de dader dichtbij in buurt blijft.
On a serious note: Het zou goed zijn als moderatie hier wat scherper op zit. Het is te genant voor woorden.
Nee, je uit in diverse topics vooral je eigen seksuele fantasieën en poneert dit als 'waarheid' of als daadwerkelijke ervaring (wat ik betwijfel).quote:Op woensdag 5 januari 2022 09:11 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Onzin. Logisch redeneren, dat is het enige wat ik doe hier.
En dat dagelijks herhaaldelijk doen?quote:
Niet alle mods lezen alles meequote:Op woensdag 5 januari 2022 12:27 schreef FYazz het volgende:
[..]
En dat dagelijks herhaaldelijk doen?
Kom op, mods zien dit zelf toch ook wel of moet echt eerst een andere user een melding maken voordat iets als ongepast wordt gezien?
Doe normaal. Ik uit hier nooit enige seksuele fantasie. Hou op met die laster.quote:Op woensdag 5 januari 2022 12:26 schreef FYazz het volgende:
[..]
Nee, je uit in diverse topics vooral je eigen seksuele fantasieën en poneert dit als 'waarheid' of als daadwerkelijke ervaring (wat ik betwijfel).
Het is veelal offtopic en nog vaker ongepast en ik word er persoonlijk misselijk van en sla inmiddels bepaalde topics over vanwege je vele vieze posts.
Ik onderschrijf dan ook de post van een andere user. Ik hoop dat de mods er wat scherper op gaan letten.
Is geen laster. Kijk anders je eigen notes en verwijderde posts even na ...quote:Op woensdag 5 januari 2022 12:32 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Doe normaal. Ik uit hier nooit enige seksuele fantasie. Hou op met die laster.
Ik heb alles hier nog even nagelopen, maar ik heb niet één post kunnen ontdekken waarin ook maar in de verste verte iets staat over een seksuele fantasie. Je zal me met iemand anders verwarren.quote:Op woensdag 5 januari 2022 12:35 schreef FYazz het volgende:
[..]
Is geen laster. Kijk anders je eigen notes en verwijderde posts even na ...
Zal vast om deze post gaan (gok ik):quote:Op woensdag 5 januari 2022 12:43 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Ik heb alles hier nog even nagelopen, maar ik heb niet één post kunnen ontdekken waarin ook maar in de verste verte iets staat over een seksuele fantasie. Je zal me met iemand anders verwarren.
Dat is geen fantasie maar geheel naar waarheid.quote:Op woensdag 5 januari 2022 12:51 schreef NoXia het volgende:
[..]
Zal vast om deze post gaan (gok ik):
[ afbeelding ]
Ik dacht dat ze in Hazerswoude-Rijndijk woonde. Dan heeft een fietstocht naar Alphen toch geen nut als je naar Leiden wil? Haar woonplaats ligt ruwweg halverwege tussen Leiden en Alphen. Er zijn geen andere treinstations tussen Alphen en Leiden.quote:Op woensdag 5 januari 2022 10:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vermoedelijk was ze van plan de trein te pakken maar kwam ze erachter dat de laatste trein naar Alphen al vertrokken was?
Gerechterlijke dwaling komt helaas vaker voor. Zie bijvoorbeeld de Puttense moordzaak. Die twee mannen hebben zelfs vele jaren in detentie gezeten voor een moord waarvan achteraf werd bewezen dat deze door een geheel andere dader was gepleegd.quote:Op woensdag 5 januari 2022 10:25 schreef Kupelu het volgende:
[..]
Een vriend van mij is helaas ooit onschuldig 2 weken in beperking geplaatst. Hij was verdacht van moord, had er niets mee te maken, had het slachtoffer zelfs nog nooit gezien. Hij kreeg nog net: excuses.
Het zal niet vaak gebeuren, maar een enkele keer is het verhaal toch anders.
Dat bedoelde ik.quote:Op woensdag 5 januari 2022 13:09 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Gerechterlijke dwaling komt helaas vaker voor. Zie bijvoorbeeld de Puttense moordzaak. Die twee mannen hebben zelfs vele jaren in detentie gezeten voor een moord waarvan achteraf werd bewezen dat deze door een geheel andere dader was gepleegd.
Naar station Alphen is vanuit Hazerswoude-Rijndijk 3km.. naar Leiden Lammenschans 12km. Scheelt toch weer 9 km fietsen.quote:Op woensdag 5 januari 2022 13:05 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze in Hazerswoude-Rijndijk woonde. Dan heeft een fietstocht naar Alphen toch geen nut als je naar Leiden wil? Haar woonplaats ligt ruwweg halverwege tussen Leiden en Alphen. Er zijn geen andere treinstations tussen Alphen en Leiden.
O, zou kunnen. Zo goed ken ik die locatie niet. Het hangt er vanaf waar ze precies woonde.quote:Op woensdag 5 januari 2022 13:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Naar station Alphen is vanuit Hazerswoude-Rijndijk 3km.. naar Leiden Lammenschans 12km. Scheelt toch weer 9 km fietsen.
Hoor ik verwar het nietquote:Op woensdag 5 januari 2022 13:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Naar station Alphen is vanuit Hazerswoude-Rijndijk 3km.. naar Leiden Lammenschans 12km. Scheelt toch weer 9 km fietsen.
[ afbeelding ]
Hazerswoude-Rijndijk ligt veel dichter bij Alphen a/d Rijn dan Hazerswoude-Dorp (waar je het misschien mee verwart)..
Nee ontucht heeft te maken met sexuele handelingen, volgens mij zelfs intiem zoenenquote:Op woensdag 5 januari 2022 11:52 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Moet er dan nog iets van bewezen worden of hij seksueel contact met haar heeft gehad? Of is het voldoende met het feit dat ze regelmatig bij hem kwam?
Haalt niet uit zelfs bij instemming van de minderjarige blijft het ontuchtquote:Op woensdag 5 januari 2022 11:59 schreef NoXia het volgende:
[..]
Waarschijnlijk kwestie van beide telefoons uitpluizen.
Deze kaart klopt niet volgens mij. Dat dorpje heet toch niet voor niets Hazerswoude-rijndijk? Het ligt op de dijk van de Rijn, niet midden in een weilandengebied ergens.quote:Op woensdag 5 januari 2022 13:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Naar station Alphen is vanuit Hazerswoude-Rijndijk 3km.. naar Leiden Lammenschans 12km. Scheelt toch weer 9 km fietsen.
[ afbeelding ]
Hazerswoude-Rijndijk ligt veel dichter bij Alphen a/d Rijn dan Hazerswoude-Dorp (waar je het misschien mee verwart)..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |