Die ken ik alleen in de Mark van Ranst versiequote:Op woensdag 29 december 2021 23:13 schreef Ferdo het volgende:
Waarom staat dit ook alweer onder Hoe Het Danst?
Kut.quote:
Ja in deze mening kan ik me wel vindenquote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef Felagund het volgende:
Die andere band uit Bristol, Portishead, had er ook wel vaker mogen in staan.
Is ook mijn favoriet, zeker qua albums, maar dit is ook een heel fijn nummer.quote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Die vind ik ook beter eerlijk gezegd
Nee, maar dat is ook een flinke competitie.quote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hoe het danst vind ik nog niet eens marco 's slechtste tbh
Origineel van Neet out Lottum toch?quote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef PzKpfw het volgende:
Oeh nog een van Herbert Grönemeyer te gaan zie ik net
Ja ess had het net ook al over lekkere nummertjes, hier wordt het allemaal niet beter van zoquote:
Wel opvallend hoeveel invloed Zeeland en Limburg steeds hebbenquote:
quote:
Dit heb ik mijn broertje voor zijn verjaardag gegevenquote:Op woensdag 29 december 2021 23:15 schreef Dagoduck het volgende:
Hertog Jan Grand Prestige ingeschonken
Haten op Anita Meyerquote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Ik ga a gogo kijken met mijn ouders, dan vermijd ik de ooraids aan het einde van dit uur
Vooruitzien = regeren, enzo.quote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Ik ga a gogo kijken met mijn ouders, dan vermijd ik de ooraids aan het einde van dit uur
Helaas een beetje laat.quote:Op woensdag 29 december 2021 23:14 schreef PzKpfw het volgende:
Oeh nog een van Herbert Grönemeyer te gaan zie ik net
Vind ik leuk.quote:
Ik ben onschuldigquote:Op woensdag 29 december 2021 23:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja ess had het net ook al over lekkere nummertjes, hier wordt het allemaal niet beter van zo
Ik heb nog een paar van die specials grote flessen GP die al een paar jaar liggen te rijpenquote:Op woensdag 29 december 2021 23:15 schreef Dagoduck het volgende:
Hertog Jan Grand Prestige ingeschonken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |