abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 29 december 2021 @ 06:45:23 #1
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_202886843


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  woensdag 29 december 2021 @ 06:46:05 #2
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_202886849
Best een fijn nummer maar wel hoog ja.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  woensdag 29 december 2021 @ 06:46:33 #3
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_202886852
Dit nummer van Mark Knopfler brengt mij niet het top2000-gevoel.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_202886861
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202886864
Typhoon... -O-
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 06:53:12 #6
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_202886865
Mute
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_202886866
Mogguh :)
Is dat rico samen met typhoon?
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202886867
Maar vast ff douchen :+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202886877
MOguh :W

Jammer dat Typhoon tegenwoordig helemaal in de inner circle van de NL popmuziek rondhangt ipv goede hiphop maakt.
pi_202886885
07:00 - 08:00 uur
721 Beautiful Noise Neil Diamond :)
720 Blowin' In The Wind Bob Dylan STEMLIJSTGENOT O+ O+ O+
719 Let There Be Rock AC/DC :N
718 Liefde Van Later Herman van Veen :O
717 Hier Kom Ik Weg Daniël Lohues w/ :|W
716 Hold Me Now Golden Earring :)
715 You Are So Beautiful Joe Cocker O+ O+
714 I Will Always Love You Whitney Houston _O_ _O_
713 Calm After The Storm The Common Linnets :N
712 Happy Pharrell Williams :)
711 Year Of The Cat Al Stewart O+ O+
710 Belle Hélène Doe Maar _O_ _O_
709 Smoorverliefd Doe Maar _O_ _O_
pi_202886888
Heerlijk Doe Maar-doppelspiel straks _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 07:05:50 #12
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_202886889
Ik zie Zandloper als een song zoals Doe Maar die voorheen maakte en ik vind het prima.

Goedemorgen! c_/
pi_202886892
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:05 schreef MadMaster het volgende:
Ik zie Zandloper als een song zoals Doe Maar die voorheen maakte en ik vind het prima.

Goedemorgen! c_/
Ik vind Zandloper zeker niet vreselijk, maar het is geen Hotel Beschaving ofzo.
  woensdag 29 december 2021 @ 07:07:13 #14
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_202886896
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:06 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Ik vind Zandloper zeker niet vreselijk, maar het is geen Hotel Beschaving ofzo.
Gezien je (toevallig gelijktijdige) Doe Maar post hierboven kon ik me dat ook niet voorstellen…
  woensdag 29 december 2021 @ 07:07:40 #15
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_202886899
Blije Neil dit, even inhaken allemaal.
pi_202886900
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:07 schreef MadMaster het volgende:
Deze van Neil is gespeeld tijdens de uitvaart van mijn moeder… *;
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:07 schreef Bugno3 het volgende:
Blije Neil dit, even inhaken allemaal.
Well, that didn't age well.
pi_202886907
O+ O+ O+ O+

Beste Bob

O+ O+ O+ O+
  woensdag 29 december 2021 @ 07:09:12 #19
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_202886911
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:08 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
[..]
Well, that didn't age well.
Shit happens, en ik ben blij dat ik het weer enigszins normaal kan beluisteren…
pi_202886916
Bob _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202886917
Gisteren werd ik wakker met Rood, vandaag met Neil en Bob. Dit kan niet anders dan een gigantisch briljante dag worden.

quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:09 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Shit happens, en ik ben blij dat ik het weer enigszins normaal kan beluisteren…
*;
pi_202886918
721 Beautiful Noise Neil Diamond :')
720 Blowin' In The Wind Bob Dylan O+
719 Let There Be Rock AC/DC :N
718 Liefde Van Later Herman van Veen :N
717 Hier Kom Ik Weg Daniël Lohues :N
716 Hold Me Now Golden Earring :N
715 You Are So Beautiful Joe Cocker O+
714 I Will Always Love You Whitney Houston _O_ nostalgie
713 Calm After The Storm The Common Linnets :?
712 Happy Pharrell Williams :(
711 Year Of The Cat Al Stewart O+
710 Belle Hélène Doe Maar niet
709 Smoorverliefd Doe Maar niet
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202886922
721 Beautiful Noise Neil Diamond O+ O+
720 Blowin' In The Wind Bob Dylan O+ O+
719 Let There Be Rock AC/DC
718 Liefde Van Later Herman van Veen O+
717 Hier Kom Ik Weg Daniël Lohues :{
716 Hold Me Now Golden Earring O+ O+ O+
715 You Are So Beautiful Joe Cocker O+
714 I Will Always Love You Whitney Houston :{
713 Calm After The Storm The Common Linnets :{
712 Happy Pharrell Williams :{
711 Year Of The Cat Al Stewart _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
710 Belle Hélène Doe Maar O+
709 Smoorverliefd Doe Maar O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202886923
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:10 schreef EDMAN- het volgende:
721 Beautiful Noise Neil Diamond :')
720 Blowin' In The Wind Bob Dylan O+
719 Let There Be Rock AC/DC :N
718 Liefde Van Later Herman van Veen :N
717 Hier Kom Ik Weg Daniël Lohues :N
716 Hold Me Now Golden Earring :N
715 You Are So Beautiful Joe Cocker O+
714 I Will Always Love You Whitney Houston _O_ nostalgie
713 Calm After The Storm The Common Linnets :?
712 Happy Pharrell Williams :(
711 Year Of The Cat Al Stewart O+
710 Belle Hélène Doe Maar niet
709 Smoorverliefd Doe Maar niet
We kunnen elkaar aardig de hand schudden, maar waz met jou en Doe Maar?

pi_202886926
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 07:11 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
We kunnen elkaar aardig de hand schudden, maar waz met jou en Doe Maar?

[ afbeelding ]
Alleen Nederwiet vriend, wollah
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')