https://zorgmedewerkersve(...)vloeiend-te-spreken/Het feit dat er nog steeds in ons patinten dossier staat dat je ongevaccineerd bent terwijl het niet eens is gevraagd, laat staan geregistreerd, alle bijwerkingen die mij zijn verteld door patinten, de oude hartinfarcten tgv niet gegeven zorg, de tsunami aan positieve d-dimeer uitslagen (red.: waarde in bloed wat stolling in het lichaam aangeeft) bij jonge mensen na vaccin, de longembolien, de infarcten, (non)stemi’s (red.: afwijkingen op het ECG als gevolg van. infarct in het hart). Allemaal toeval?
Iedere keer weer als wappie te worden aangekeken omdat ik weiger zo’n niet-werkende mondkap of spatmasker op te zetten als ik niet aan een bed zit bij een “ besmette” of “ verdachte” patint. De mensen die met een mondkap naar hun auto lopen op het parkeer terrein. Dat circus begint nu weer van voor af aan. Ik trek dat niet meer.
Ik heb zo vaak mensen attent proberen te maken op het hellende vlak waarop we zitten. Er mag niet over gesproken. Ik ben uitgeluld.
Artsen die alleen maar aan corona denken bij een avnrt (red: hartritmestoornis), of na vaccinatie terwijl de patint gezond was tot aan de prik en zelf aangaf sinds juist dat moment last te hebben.
We onderzoeken niks. We vragen het niet eens.Ik kan daar niet meer mee omgaan omdat ik patinten dan niet serieus meer neem en dan kan ik mijn vak niet meer naar behoren uitoefenen.
Ik kn niet aan een patint verkopen dat de blaren op armen en rug een dag na de prik daadwerkelijk komen door die prik omdat ik het niet weet. Maar we moeten het durven onderzoeken. En dat doen we niet. We doen of het niet bestaat.
Als ik dat blaren verhaal twee keer in een maand hoor en zie bij patinten dan zit er iets goed fout wat mij betreft. Zeker als ze van hun huisarts en zelfs van hun kinderen horen dat het onmogelijk in verband kan staan met de vaccinaties terwijl ze dat zelf wel denken en voelen. Patinten zijn niet gek hoor. Ik luister naar zo iemand en neem ze serieus. Ik noteer het en geef ze het nummer van het Lareb (red: centrum voor melden bijwerkingen medicatie). Weten de meesten (patinten n collega’s) het bestaan niet eens van.
Ik ben op een gegeven moment maar gestopt er naar te vragen omdat niemand het deed. Maar patinten begonnen er vaak zelf over omdat ik zonder mondkap liep. Patinten hebben juist behoefte om serieus genomen te worden. Het voelde of ik op een plek werkte waar ik met logisch denken niet meer terecht kon.