Iets met tieten noem ik doorgaans geen projectenquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:21 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Die andere projecten, hebben die tieten?
Zal ik vragen hoe dan wel of zal ik het laten?quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:23 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Iets met tieten noem ik doorgaans geen projecten
Weet niet helemaal wat je bedoelt...quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:24 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Zal ik vragen hoe dan wel of zal ik het laten?
Is dat anders dan normaal dan?quote:Op dinsdag 28 december 2021 16:50 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]Ohjee... nu gaat tie weer 5 dagen wartaal posten...
Heb je een koophuis? En waarom badkamer aanpakken, wat is er niet goed momenteel?quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:25 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Weet niet helemaal wat je bedoelt...
Maar de badkamer staat eerst op de verbouwingslijst .. als je dat bedoelt...
quote:Op dinsdag 28 december 2021 16:50 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]Ohjee... nu gaat tie weer 5 dagen wartaal posten...
quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:27 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Heb je een koophuis? En waarom badkamer aanpakken, wat is er niet goed momenteel?
Dat dacht je... dan gaat tie weer Boosteren en begint het weer van voor af aan ...quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:28 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]Dat zijn maar 5 dagen
![]()
En dan is het over....
Ah oke, was gewoon interesse hoorquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:28 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]Omdat die wel wat modernisering kan gebruiken, het plafond heeft oude schimmel en omdat ik het graag wil.
Telefoontje is gepleegd. Nu nog een mailtje versturen, ze gaan er in ieder geval achteraanquote:
Thats ok, vragen staat vrijquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ah oke, was gewoon interesse hoor
Mooi. Hopelijk wordt dat snel geregeld.quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Telefoontje is gepleegd. Nu nog een mailtje versturen, ze gaan er in ieder geval achteraan![]()
Er is waarschijnlijk administratief iets misgegaan bij het uitzendbureau, want ik sta nog steeds onder mijn oude contact ingeschreven, terwijl die op 1 december is afgelopen. Ik krijg deze week waarschijnlijk nog een mailtje over een aanbod voor een nieuw contract
Maarreeeeuh... is een simpel vloerkleed geen oplossing voor je koude vloer?quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:28 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]Omdat die wel wat modernisering kan gebruiken, het plafond heeft oude schimmel en omdat ik het graag wil.
Er is ook volk wat zonder booster 365 en soms 366 dagen in een jaar stom lultquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Dat dacht je... dan gaat tie weer Boosteren en begint het weer van voor af aan ...
Die hebben we al gehadquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Niets gokken, je moet weten
[ afbeelding ]
Ik heb twee kleden op stategische plekkenquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef cafca het volgende:
[..]
Maarreeeeuh... is een simpel vloerkleed geen oplossing voor je koude vloer?
quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Er is ook volk wat zonder booster 365 en soms 366 dagen in een jaar stom lult
Nice! In de Schelde ?quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef notturna het volgende:
Tot op de draad van mijn onderbroek zeiknat geregend, maar wel mijn allereerste zeehond gespot. Dat maakte het toch wel weer een beetje goed.
Die is wel lekkerquote:Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Niets gokken, je moet weten
[ afbeelding ]
Ja en op een plek waar ik er geen zou verwachten. Gewoon voor de boulevard in Vlissingen.quote:Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Nice! In de Schelde ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |