Wat?quote:
			
			
			
			Er bestaan geen resistentie gevaar bij vaccins.quote:Op dinsdag 28 december 2021 19:50 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Teveel is niet goed (resistentie gevaar)
Verkeerd begrepen.quote:heb ik begrepen.... 4 keer per jaar is de max.
Ik mag hopen dat het naar 1 keer per jaar gaat...
			
			
			
			Hoe dan?quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:07 schreef Helikopterpilootje het volgende:
[..]
Wordt het wél. Als jij shit kunstmatig gaat doen ipv. je lichaam het op natuurlijke wijze laat opknappen, ondermijn je het natuurlijke vermogen hiermee.
Omdat een groot genoeg percentage van de mensen dan in het ziekenhuis terecht komt.quote:Je belet mensen om de superieure natuurlijke immuniteit te ontwikkelen door ze te gaan vaccineren.
En waarom?
			
			
			
			Als jij het zegt...quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:24 schreef Wantie het volgende:
Er bestaan geen resistentie gevaar bij vaccins.
			
			
			
			Bron?quote:Op dinsdag 28 december 2021 12:22 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Vwb je immuniteit sneer.. die is ook onzin. Vwb de Wutan variant beschermen de vaccins inderdaad tegen besmettingen.
Wat van tevoren al voorspeld werd. Dit soort virussen muteren nog meer dan het wilde dieren van Tsjernobyl, dat is altijd al zo geweest.quote:Op dinsdag 28 december 2021 12:22 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Helaas zijn er voordat we goed en wel begonnen met vaccinatie nieuwe varianten opgedoken in ongevaccineerde mensen
			
			
			
			Bijzonder weinig ja.quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:09 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Dus jij zegt dat niemand onder de 50 ernstig ziek is geworden of is overleden?
			
			
			
			Je begrijpt dus niet wat vaccinatie precies doet...quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:07 schreef Helikopterpilootje het volgende:
[..]
Wordt het wél. Als jij shit kunstmatig gaat doen ipv. je lichaam het op natuurlijke wijze laat opknappen, ondermijn je het natuurlijke vermogen hiermee.
Fijn, alleen niet je dan eerst de ziekte doormaken waartegen je immuniteit wilt opbouwen.quote:Natuurlijke immuniteit is een orde van grootte sterker, en blijft ook langer op peil, dan immuniteit via vaccinatie.
Nee, Covid is voor elke leeftijdscategorie schadelijker dan influenza.quote:COVID is qua gevaar voor gezonde mensen onder de 60 statistisch insignificant, want minder gevaarlijk dan influenza voor deze groep is, ondanks dat we tegen influenza veel meer gedeeltelijke immuniteit hebben door blootstelling aan andere influenzasoorten in het verleden.
Is onzin, je beweert zelf dat Covid een lachertje is voor die groep, dus die immuniteit hoeven ze niet op te bouwen, en als ze na vaccinatie alsnog besmet raken wordt alsnog die door jou bejubelde natuurlijke immuniteit aangelegd.quote:Je belet mensen om de superieure natuurlijke immuniteit te ontwikkelen door ze te gaan vaccineren.
En waarom?
			
			
			
			Vaccingewenning....als je 5 minuten leest wat een vaccin doet dan snap je dat dit totale onzin is.quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:27 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Als jij het zegt...
Hoe noemen ze dan het overboosteren? (4e prik, ja ik vind het wel die richting op gaan...)
vaccingewenning?
			
			
			
			Anekdotes, die zijn er altijd wel te vinden. Er zijn ook genoeg bejaarden die er gewoon goed vanaf komen. Als je de cijfers erbij haalt zijn nog steeds vooral oude en ongezonde mensen die het zwaar hebben ermee.quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zoals die Sterkste man van België...
			
			
			
			Nee, ook geen gewenning.quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:27 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Als jij het zegt...
Hoe noemen ze dan het overboosteren? (4e prik, ja ik vind het wel die richting op gaan...)
vaccingewenning?
			
			
			
			Zelfs die Sterkste man werd als ongezond omschreven om die mythe maar in leven te houden...quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:32 schreef MylittleTony het volgende:
[..]
Anekdotes, die zijn er altijd wel te vinden. Er zijn ook genoeg bejaarden die er gewoon goed vanaf komen. Als je de cijfers erbij haalt zijn nog steeds vooral oude en ongezonde mensen die het zwaar hebben ermee.
			
			
			
			Er is nog nooit een mrna-vaccin grootschalig ingezet, dus die vergelijking met eerdere vaccins is sowieso appels en peren vergelijken.quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:32 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ook geen gewenning.
Maar noem eens een voorbeeld uit het verleden, waarbij te vaak vaccineren voor een probleem heeft gezorgd, vergelijkbaar met resistentie tegen antibiotica.
			
			
			
			je eigen bronquote:
Leuk... Je punt?quote:[..]
Wat van tevoren al voorspeld werd. Dit soort virussen muteren nog meer dan het wilde dieren van Tsjernobyl, dat is altijd al zo geweest.
			
			
			
			Je geeft het lichaam een beetje eiwit van een virus...quote:Op dinsdag 28 december 2021 20:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Vaccingewenning....als je 5 minuten leest wat een vaccin doet dan snap je dat dit totale onzin is.
			
			
			
			Virussen gebruiken het principe al miljarden jarenquote:Op dinsdag 28 december 2021 20:33 schreef MylittleTony het volgende:
[..]
Er is nog nooit een mrna-vaccin grootschalig ingezet, dus die vergelijking met eerdere vaccins is sowieso appels en peren vergelijken.
			
			
			
			Of door uitgestelde zorg.quote:Op dinsdag 28 december 2021 18:54 schreef ludovico het volgende:
[..]
Oversterfte loopt opeens op sinds delta / vaccinaties en die loopt uit de pas met covid doden.
			
			
			
			fout... Probeer nog eensquote:Op dinsdag 28 december 2021 20:35 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Je geeft het lichaam een beetje eiwit van een virus...
Letop (zeg je met de spuit tegen het lichaam) het kan langskomen, bereid je erop voor!
Na verloop van tijd worden de afweercellen (T-cellen?)
quote:minder en moet er weer een 'reminder' komen... (booster)
Kan dit dan maar 'bedenkenloos' zo doorgaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |