Nee, ik ook niet hoor. Hij heeft wel een bepaalde status natuurlijk (en klasse). Maar deze was erg flauw.quote:Op zaterdag 25 december 2021 01:48 schreef peaceman het volgende:
Ja Van Inkel is flauw, maar kan geen hekel aan hem hebben
Nee maar dat komt door zijn enorme staat van dienst in het verleden. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst.quote:Op zaterdag 25 december 2021 01:48 schreef peaceman het volgende:
Ja Van Inkel is flauw, maar kan geen hekel aan hem hebben
Ow echt? We hebben je wel 4 tot 5x gezien.quote:Op zaterdag 25 december 2021 01:50 schreef Dagoduck het volgende:
Krijg net appje van festivalmaatje dat ik te zien was.
Ja dit ga ik niet meer overtreffenquote:Op zaterdag 25 december 2021 01:50 schreef Kopiko het volgende:
Willen jullie weten wat ik van Marvin?
Beeldvullend zelfs. We hoorden Eddie, we zagen Dagoquote:Op zaterdag 25 december 2021 01:50 schreef Dagoduck het volgende:
Krijg net appje van festivalmaatje dat ik te zien was.
jonge 6 seconden verschil, cut me some slack herequote:
Terecht, niemand playbackt Eddie zoals ik doe.quote:Op zaterdag 25 december 2021 01:51 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Beeldvullend zelfs. We hoorden Eddie, we zagen Dago
Nou vooruit omdat jij et bentquote:Op zaterdag 25 december 2021 01:51 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
jonge 6 seconden verschil, cut me some slack here
mijn geboortejaar was Jealous Guy, dat past opzich wel bij mequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |