Mogguhquote:Op zaterdag 8 januari 2022 17:03 schreef DerRabbit het volgende:
Nog een uurtje en kunnen 'avond' posten
Het gaat hier heel hard dus komt goedquote:Op zaterdag 8 januari 2022 17:03 schreef DerRabbit het volgende:
Nog een uurtje en kunnen 'avond' posten
Ik ben altijd heel hard huehuehuequote:Op zaterdag 8 januari 2022 17:19 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Het gaat hier heel hard dus komt goed
Dit is juist en tevens correctquote:
Echt snoei en snoei hard, DTS lijkt er verlaten kerk bijquote:Op zaterdag 8 januari 2022 17:19 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Het gaat hier heel hard dus komt goed
Heel DTS post tegenwoordig in Vivaquote:Op zaterdag 8 januari 2022 18:10 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Echt snoei en snoei hard, DTS lijkt er verlaten kerk bij
Geile Gibsiequote:
Tsja, dat krijg je als er iedere 2 dagen weer gezeik is in DTSquote:Op zaterdag 8 januari 2022 18:14 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Heel DTS post tegenwoordig in Viva
Ja die andere was stom ! Klonk in mijn hoofd in het begin grappiger dan dat ie was. Die paar knaken had ik toch wel over om weer Gibs te zijnquote:Op zaterdag 8 januari 2022 18:16 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Geile Gibsie![]()
Deze naam is zoveel beter, nu ik kan ik je ook taggen![]()
Die andere naam was te moeilijk
Ik wil mijn naam ook aanpassen , of wat inkorten . Binnenkort maar eens doenquote:Op zaterdag 8 januari 2022 18:19 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Ja die andere was stom ! Klonk in mijn hoofd in het begin grappiger dan dat ie was. Die paar knaken had ik toch wel over om weer Gibs te zijn
Waar zat je aan te denken ?quote:Op zaterdag 8 januari 2022 18:27 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik wil mijn naam ook aanpassen , of wat inkorten . Binnenkort maar eens doen
Ik kan nooit zo goed omgaan met bepaalde veranderingenquote:
quote:Op zaterdag 8 januari 2022 19:01 schreef Gibson88 het volgende:
Neuh, hoeft ook niet. Zolang je maar onze (lieve) Poets blijft
Kom net uit een heerlijk bad, zondagochtend genotquote:Op zondag 9 januari 2022 11:28 schreef Gibson88 het volgende:
Mogguh. Luie zondaggeen zin in douchen
Nice !quote:Op zondag 9 januari 2022 12:10 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Kom net uit een heerlijk bad, zondagochtend genot
Heul niet ! Spring levendquote:
Wij kunnen dit gewoon Cinnepinquote:Op dinsdag 11 januari 2022 11:33 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Hoe hebben wij het overleefd dan?
Piepsietoetquote:
Samen met puzziequote:Op dinsdag 11 januari 2022 11:33 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Hoe hebben wij het overleefd dan?
GeileGibsiequote:Op dinsdag 11 januari 2022 16:41 schreef Gibson88 het volgende:
Joah, alleen deze keer ga ik niet Lapo hunten. Dit keer mag een ander een leuke TT verzinnen.
Cinsalabipsje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |