Gefeliciteerd!quote:Op maandag 4 maart 2024 22:15 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Afgelopen zaterdag werd ons ventje Odin alweer 1…
Wat gaat het toch enorm snel.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ohhh ze wordt altijd helemaal hysterisch van blijdschap als ik haar tas pak en ze springt er zelf in ookquote:Op zaterdag 20 april 2024 21:49 schreef deedeetee het volgende:
Wat blijft Jeroentje braaf in de draagtas zitten.
Mooie buggy, ze zit er lekker veilig in voor drukke voorbijgangers die een teckeltje gemakkelijk onder de voet kunnen lopen.quote:Op zaterdag 20 april 2024 22:02 schreef mascara-klodder het volgende:
[ link
afbeelding ]
Buggy trouwens gekocht omdat ze altijd zo bang is voor drukte etc. Nu kan ik gewoon relaxt de stad in met haar.
Behoorlijke investering maar dit had ik al jaren geleden moeten kopen. Zoveel profijt van.
Een zwarte labquote:Op vrijdag 24 mei 2024 12:09 schreef F_r het volgende:
[ afbeelding ]
Meet Zedo.
Hij is 3 weken op proef om te kijken of hij samen met onze katten kan wonen. Hij is 1,5 jaar en gezakt voor hulphond.
Deze nog niet. Dus als je tips hebt, hij ziet ze als speeltje, en de katten denken wtf. Terwijl zij ook herplaatsers zijn en wel honden gewend zijn.quote:Op vrijdag 24 mei 2024 12:48 schreef StateOfMind het volgende:
De labradors die ik ken kunnen stuk voor stuk goed met katten overweg.
Met alles en iedereen eigenlijk
Zulke goedzakken
Miss even een hekje plaatsen zodat ze elkaar rustig kunnen observeren en op die manier kennis maken ? Dat hebben m'n buren gedaan bij een pup , terwijl ze ook 2 katten hebben. vooral heel veel geduld hebben bij een Labquote:Op vrijdag 24 mei 2024 13:25 schreef F_r het volgende:
[..]
Deze nog niet. Dus als je tips hebt, hij ziet ze als speeltje, en de katten denken wtf. Terwijl zij ook herplaatsers zijn en wel honden gewend zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |