SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.![]()
![]()
Heerlijk, we doen het samen 👍 Zonder vaccinatieplicht is dit overigens een kansloze exercitie als omicron echt zo besmettelijk is.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:22 schreef Oliver23 het volgende: Na weer alle media te hebben gelezen, gaan we denk ik deze strenge lockdown krijgen: Duur van de strenge lockdown, en hoe eruit - De Strenge lockdown gaat dinsdag in. Dit geeft bedrijven nog de kans om iets te regelen. De NOW regeling gaat weer voor alle sectoren gelden. - De duur van de strenge lockdown wordt neergezet op eind januari 2022. De lockdown gaat eraf als het merendeel van de bevolking zijn booster heeft gehaald. - Bij iedereen vervalt zijn Coronapas. Deze krijgt pas weer een groen vinkje als de booster in de arm zit. - Na eind januari 2022 worden de nu gesloten sectoren onder het 2G beleid weer geopend. 2G staat dan voor Getest en Geboosterd. De maatregelen - Sportscholen... dicht - Horeca.... dicht. (Afhalen en bezorgen blijft mogelijk) - Contactberoepen .... dicht (medische contactberoepen uitgezonderd) - Niet essentiele winkels .... dicht (Click and Collect en in beperkte vorm ''winkelen op afspraak'') - Voortgezet onderwijs en hoge scholen .... dicht - Pretparken en Dierentuinen .... dicht - Bioscopen en Theaters .... dicht - Openbaar Vervoer .... alleen voor noodzakelijke reizen (en vervoer naar priklocatie) Denk dat ik aardig in de buurt ga komen vanavond.
![]()
Zou nogal kut zijn om je vinkje te verliezen als je helemaal achteraan in de rij staat voor boosters. Wij zouden er sowieso pas in maart eentje nodig hebben als ze zes maanden aanhouden (na laatste prik). Zal me overigens niks verbazen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:22 schreef Oliver23 het volgende: Na weer alle media te hebben gelezen, gaan we denk ik deze strenge lockdown krijgen: Duur van de strenge lockdown, en hoe eruit - De Strenge lockdown gaat dinsdag in. Dit geeft bedrijven nog de kans om iets te regelen. De NOW regeling gaat weer voor alle sectoren gelden. - De duur van de strenge lockdown wordt neergezet op eind januari 2022. De lockdown gaat eraf als het merendeel van de bevolking zijn booster heeft gehaald. - Bij iedereen vervalt zijn Coronapas. Deze krijgt pas weer een groen vinkje als de booster in de arm zit. - Na eind januari 2022 worden de nu gesloten sectoren onder het 2G beleid weer geopend. 2G staat dan voor Getest en Geboosterd. De maatregelen - Sportscholen... dicht - Horeca.... dicht. (Afhalen en bezorgen blijft mogelijk) - Contactberoepen .... dicht (medische contactberoepen uitgezonderd) - Niet essentiele winkels .... dicht (Click and Collect en in beperkte vorm ''winkelen op afspraak'') - Voortgezet onderwijs en hoge scholen .... dicht - Pretparken en Dierentuinen .... dicht - Bioscopen en Theaters .... dicht - Openbaar Vervoer .... alleen voor noodzakelijke reizen (en vervoer naar priklocatie) Denk dat ik aardig in de buurt ga komen vanavond.
![]()
3 maandenquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zou nogal kut zijn om je vinkje te verliezen als je helemaal achteraan in de rij staat voor boosters. Wij zouden er sowieso pas in maart eentje nodig hebben als ze zes maanden aanhouden (na laatste prik). Zal me overigens niks verbazen.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.![]()
Het gaat om de daadkracht hè. Selectieve daadkracht welteverstaan. Een lockdown kan binnen een dag beslist worden. Een directe vaccinatieplicht wordt überhaupt niet besproken.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:28 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Heerlijk, we doen het samen 👍 Zonder vaccinatieplicht is dit overigens een kansloze exercitie als omicron echt zo besmettelijk is.I'll give you something to do![]()
Alsof mensen die fatsoenlijk kunnen dragen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.![]()
Combinatie van meerdere dingen geloof ik; de boosters te laat, OMT wat meerdere keren heeft laten blijken te zacht te zijn geweest in de periode oktober-november en dat nu anders wil doen en een nieuw kabinet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:27 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat ik niet goed begrijp is dat in andere landen, laten we bijvoorbeeld zeggen België de hele urgentie ontbreekt.
Lijkt er dus op dat wij gewoon die boosters totaal verkeerd hebben aangepakt.![]()
als je toch nergens in kan omdat het dicht is maakt dat vinkje ook niet meer uitquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zou nogal kut zijn om je vinkje te verliezen als je helemaal achteraan in de rij staat voor boosters. Wij zouden er sowieso pas in maart eentje nodig hebben als ze zes maanden aanhouden (na laatste prik). Zal me overigens niks verbazen.![]()
Nederland stevent af op harde lockdown: waarschijnlijk vandaag nog persconferentie
https://www.ad.nl/dossier(...)onferentie~a6d56c22/
![]()
![]()
Het is geen semantische discussiequote:Op zaterdag 18 december 2021 10:26 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ok, als het zo moet ben ik klaar met deze 'discussie'.
Misschien moet je eens lezen en nadenken voordat je iets zo stellig roept
Basis immunisatie opwekken is iets anders dan een inmiddels tanende immunisatie weer opkrikken
Niet alleen semantischOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ga weg met je maskers.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.![]()
Is niet meer bij te houden. Ik dacht dat je QR voor zes of negen maanden geldig was na de laatste prik. Maar dat wordt nu serieus 3? Elk jaar vier boosters?quote:![]()
![]()
Omdat je maskers niet overal en perfect draagtquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.
Theoretische bescherming versus praktijkOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het is ook helemaal niet zeker in hoeverre die boosters gaan werken. Kans is niet verwaarloosbaar dat die prik vrijwel zinloos is. Engeland zit op 50% geboosterd (waaronder groot deel risicogroepen) maar gaat toch flink los.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Combinatie van meerdere dingen geloof ik; de boosters te laat, OMT wat meerdere keren heeft laten blijken te zacht te zijn geweest in de periode oktober-november en dat nu anders wil doen en een nieuw kabinet.![]()
ik weet niet of het zo politiek is, eerder paniekquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Combinatie van meerdere dingen geloof ik; de boosters te laat, OMT wat meerdere keren heeft laten blijken te zacht te zijn geweest in de periode oktober-november en dat nu anders wil doen en een nieuw kabinet.![]()
hoe kom je hierbij?quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
OMT
Alles weer dicht! En dan? Krijg je de Omicron golf een maand laterIf I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story![]()
Wel als ze die lockdown er eind januari vanaf halen en dan overgaan naar 2G waar alleen boosters + basis prikken mee tellen, want die booster krijg ik met mazzel pas eind februari of maart.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je toch nergens in kan omdat het dicht is maakt dat vinkje ook niet meer uit![]()
Op leeftijd discrimineren is een super goed idee ja!quote:Op zaterdag 18 december 2021 08:59 schreef Wirelessmouse het volgende: [..] Beginnen met 1 januari een vaccinatieplicht voor 50+ in te stellen? 2G voorbereiden? Horeca/winkels open voor 50- icm 2G? Er zijn nog zoveel opties buiten de "dicht!" maatregel.
![]()
![]()
![]()
Mwa maatregelen weet ik niet of dat nou zoveel uit maakt, zijn genoeg landen waar alles nog open is. Voornamelijk die boosters. Check dit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Combinatie van meerdere dingen geloof ik; de boosters te laat, OMT wat meerdere keren heeft laten blijken te zacht te zijn geweest in de periode oktober-november en dat nu anders wil doen en een nieuw kabinet.
![]()
![]()
blablablabla![]()
Ja, een keiharde. Harder dan hard. Het liefst dat ze me de deur nog dichtlassen en dagelijks via een raam wat voedsel komen brengen.quote:![]()
Een harde lockdown is veel beter inderdaad.quote:'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
3 maanden minimaal tussen laatste positieve test of prik en dezequote:Op zaterdag 18 december 2021 10:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Is niet meer bij te houden. Ik dacht dat je QR voor zes of negen maanden geldig was na de laatste prik. Maar dat wordt nu serieus 3? Elk jaar vier boosters?
Wil niet zeggen dat je elk jaar vier boosters krijgt.
Al zullen volgende boosters vast komen ja.
Hopelijk uiteindelijk alleen voor de griepprikgroepOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
het is ook om de besmettelijkheid tijdelijk te verlagen en de spreiding wat geleidelijker gaatquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het is ook helemaal niet zeker in hoeverre die boosters gaan werken. Kans is niet verwaarloosbaar dat die prik vrijwel zinloos is. Engeland zit op 50% geboosterd (waaronder groot deel risicogroepen) maar gaat toch flink los.![]()
Oftwel, wat al heel lang duidelijk is: Dit is geen gezondheidscrisis maar een politieke crisis.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Combinatie van meerdere dingen geloof ik; de boosters te laat, OMT wat meerdere keren heeft laten blijken te zacht te zijn geweest in de periode oktober-november en dat nu anders wil doen en een nieuw kabinet.![]()
Ja dat werkte in Duitsland ook super goed.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:29 schreef Aventura het volgende:
Waarom geen FFP2-masker verplicht stellen! Het beschermt ook de drager voor 95% tegen besmetting. Dan kunnen de winkels openblijven. De voorlichting mag ook beter, ik weet dat van die bescherming pas sinds een week. Daarvoor dacht ik dat je met een masker vooral anderen beschermt.![]()
Net naar de kapper geweest, sfeer was niet top. Weinig mensen die op het OMT gaan stemmen bij de volgende verkiezingen.- verwijderd door admin -![]()
Het gaat ook om het psychische effect, je voelt je veiliger met een booster. Oftewel minder angst.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het is ook helemaal niet zeker in hoeverre die boosters gaan werken. Kans is niet verwaarloosbaar dat die prik vrijwel zinloos is. Engeland zit op 50% geboosterd (waaronder groot deel risicogroepen) maar gaat toch flink los.
Ik vind het wel een beetje zwak dat men vasthoudt aan een verkeerd boostersysteem en dan maar met een lockdown, tot iedereen een booster heeft gehad, het probeert goed te maken.![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:34 schreef groenen het volgende:
Net naar de kapper geweest, sfeer was niet top. Weinig mensen die op het OMT gaan stemmen bij de volgende verkiezingen.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Nou voorlopig is alles nog open dus tja.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja dat werkte in Duitsland ook super goed.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
We hebben ook nog iets als immuun geheugen (ik weet het dat is iets wat alleen nog bestond voor corona lijkt het soms).quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:33 schreef Molo het volgende:
[..]
3 maanden minimaal tussen laatste positieve test of prik en deze
Wil niet zeggen dat je elk jaar vier boosters krijgt.
Al zullen volgende boosters vast komen ja.
Hopelijk uiteindelijk alleen voor de griepprikgroep![]()
Hou toch op met dit soort onzin. Als per direct FFP2 maskers verplicht werden, gingen we net zo goed vanavond in een harde lockdown. Compleet achterlijk idee dat dat een lockdown zou voorkomen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een harde lockdown is veel beter inderdaad.![]()
het is een gezondheidscrisis waar de politiek nog steeds geen grip op heeftquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:33 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Oftwel, wat al heel lang duidelijk is: Dit is geen gezondheidscrisis maar een politieke crisis.![]()
Er komen om die reden ook speciale Omikron-vaccins.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het is ook helemaal niet zeker in hoeverre die boosters gaan werken. Kans is niet verwaarloosbaar dat die prik vrijwel zinloos is. Engeland zit op 50% geboosterd (waaronder groot deel risicogroepen) maar gaat toch flink los.
https://www.politico.eu/a(...)for-omicron-variant/
Dus over een maand weer een prik halen.blablablabla![]()
Zal vast komen door de maskers en niet de boosters. We zijn gewoon het lachertje van Europa met weer in lockdownquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:34 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nou voorlopig is alles nog open dus tja.blablablabla![]()
dat redden ze niet maar zal vanaf de zomer wel beschikbaar zijn, die boosters zijn puur om tijd te winnenquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Er komen om die reden ook speciale Omikron-vaccins.
https://www.politico.eu/a(...)for-omicron-variant/
Dus over een maand weer een prik halen.![]()
Als je niets doet voorkom je die sowieso niet. Alles afserveren en vervolgens verbolgen zijn dat er een harde lockdown komt, tja.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hou toch op met dit soort onzin. Als per direct FFP2 maskers verplicht werden, gingen we net zo goed vanavond in een harde lockdown. Compleet achterlijk idee dat dat een lockdown zou voorkomen.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Hetzelfde RIVM wat van de week eindelijk het belang van ventilatie toe gaf.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:24 schreef DireStraits7 het volgende: [..] Kun je jouw modellen delen die het blijkbaar beter doen en o.b.v. jij kunt concluderen dat de zorgen overdreven zijn? Lijkt me interessant om daarvan te leren.
https://www.nu.nl/coronav(...)gen-te-beperken.html
Na 1,5 jaar! Weet je nog hoe jij 1,5 jaar geleden ook iedereen aan viel die dat zei? Zelfde argumenten als nu.
Onder het mom van het rivm is heilig en moeten we alles altijd blind geloven en ontzag voor ze hebben want experts. Het wiel wordt weer eens opnieuw uitgevonden.
Had je dat ftm artikel gelezen over de waardeloze wetenschap achter het belang van de QR code?
https://www.ftm.nl/artikelen/basis-qr-code-twijfelachtig
Hoezo vertrouwen we nog op een kompas wat er altijd naast zit?
Maar blijf vooral in de bres springen voor het rivm en omt zoals altijd.![]()
En dan over 3 maanden weer een nieuwe variant en whoops, weer een nieuw prikje. We staan straks elke maand een booster of nieuw vaccin te halenquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Er komen om die reden ook speciale Omikron-vaccins.
https://www.politico.eu/a(...)for-omicron-variant/
Dus over een maand weer een prik halen..
Ik blijf een beetje hangen in 'oke, die booster pak ik nog, maar ik twijfel over alles wat erna komt'.![]()
Hoe milder de variant, hoe harder de lockdown. #persco
https://twitter.com/petervlemmix/status/1472135220870717440?s=21![]()
If needed in 100 days staat er, maar goed dan zit je nog in fucking maartquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat redden ze niet maar zal vanaf de zomer wel beschikbaar zijn, die boosters zijn puur om tijd te winnenblablablabla![]()
Ja bedankt Peterquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:37 schreef Johannes788 het volgende:
Hoe milder de variant, hoe harder de lockdown. #persco
https://twitter.com/petervlemmix/status/1472135220870717440?s=21VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Trouwens nog een dingetje om rekening mee te houden bij de cijfers uit het VK: in verhouding groot gedeelte van de bevolking daar heeft AZ gehad, en dat heeft beduidend minder effectiviteit tegen de Omicron-variant.
Cijfers uit Denemarken en Israël zijn dus interessanter om te volgen voor ons denk ik.![]()
Ik las inderdaad dat ze in maart iets beschikbaar willen hebben, maar dat het daarna nog wel 3 maanden kon duren voor er iets van massaproductie op gang kwam.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:38 schreef Elan het volgende:
[..]
If needed in 100 days staat er, maar goed dan zit je nog in fucking maart![]()
Overal waar we naar binnen gingen, 2g + mondkapje, spatschermen, etc.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:26 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nou goh vooruit, je moet ook een mondkapje op als je niet aan het eten of drinken bent maar dat is hier sowieso een uitzondering.
Plus alle kerstmarkten vroegtijdig gestopt, ondanks 2g.
Dus niks merken van de pandemie met 2g?
Niet mijn ervaring in Duitsland in ieder geval.
Vriend van me moest zijn bedrijf sluiten tot volgend jaar vanwege nieuwe maatregelen.
Daar hielp 2g kennelijk niet tegen...zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Wilde die booster eigenlijk al niet halen, maar dan gaan ze fucken met je coronapaspoort en kom je nergens in, dus weinig keus ben ik bang.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:37 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En dan over 3 maanden weer een nieuwe variant en whoops, weer een nieuw prikje. We staan straks elke maand een booster of nieuw vaccin te halen.
Ik blijf een beetje hangen in 'oke, die booster pak ik nog, maar ik twijfel over alles wat erna komt'.blablablabla![]()
Maar ik snap eigenlijk niet zo waarom we hier zo aan het huilen zijn? Kijk naar wat wel kan straks als alles dicht zit! Pas je aan! We zitten pas twee jaar in een pandemie, dan is het logisch dat er lockdowns tussendoor komen, daar kan je rekening mee houden, gewoon omheen plannen. De zorg is niet binnen een dag of een jaar uitgebreid, we moeten nog even een paar jaar geduld hebben. Kleine moeite toch?![]()
![]()
Ik werd vanochtend wakker en kreeg meteen dat bedrukkende gevoel van de naderende lockdown over me heen. Het kabinet beseft totaal niet waar ze mee bezig zijn. Ik denk dat velen er doorheen gaan zitten de komende weken.
En voor wat? Voor een variant waar eigenlijk niemand echt weet hoe gevaarlijk deze is? En als die variant echt zo giga besmettelijk en gevaarlijk is dan duwen we code zwart alleen maar vooruit tot na de lockdown.
Ze zijn echt compleet van de pot gerukt in Den Haag!
Alpha kenny one![]()
Ik snap dat je er moe van wordt, maar is dat de enige reden om te kappen met prikken? Het is niet dat die prikken verzonnen zijn om ons bezig te houden of te pesten hè.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:37 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En dan over 3 maanden weer een nieuwe variant en whoops, weer een nieuw prikje. We staan straks elke maand een booster of nieuw vaccin te halen.
Ik blijf een beetje hangen in 'oke, die booster pak ik nog, maar ik twijfel over alles wat erna komt'.
Ze zijn triest genoeg de minst slechte optie voor mensen om zo weinig mogelijk kans te hebben op besmetting en besmetten.
Waarom zou je jezelf die kans ontnemen uit irritatie?![]()
En dan nog 3 maanden wachten tot Hugod of zijn opvolger de uitnodigingen een keer rond heeft, oktober zal het wel worden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik las inderdaad dat ze in maart iets beschikbaar willen hebben, maar dat het daarna nog wel 3 maanden kon duren voor er iets van massaproductie op gang kwam.
Valt me echt tegen hoe wij als innovatief en rijk land zo achter de feiten aanlopen elke keer. Zelfs fucking Hongarije heeft meer boosters gezet.blablablabla![]()
dat gaan ze toch nooit redden, de eerste levering wel maar substantiële voorraden heb je dan pas 100 dagen daarna, dan is het zomer.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:38 schreef Elan het volgende:
[..]
If needed in 100 days staat er, maar goed dan zit je nog in fucking maart![]()
Gehoorzamen zul je!quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Wilde die booster eigenlijk al niet halen, maar dan gaan ze fucken met je coronapaspoort en kom je nergens in, dus weinig keus ben ik bang.![]()
Hadden ze jou maar gevraagdquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef falling_away het volgende:
Ik werd vanochtend wakker en kreeg meteen dat bedrukkende gevoel van de naderende lockdown over me heen. Het kabinet beseft totaal niet waar ze mee bezig zijn. Ik denk dat velen er doorheen gaan zitten de komende weken.
En voor wat? Voor een variant waar eigenlijk niemand echt weet hoe gevaarlijk deze is? En als die variant echt zo giga besmettelijk en gevaarlijk is dan duwen we code zwart alleen maar vooruit tot na de lockdown.
Ze zijn echt compleet van de pot gerukt in Den Haag!.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Waarom zou je je laten prikken als de beloning lockdown is, vaccins zou de weg naar vrijheid zijn.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:40 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik snap dat je er moe van wordt, maar is dat de enige reden om te kappen met prikken? Het is niet dat die prikken verzonnen zijn om ons bezig te houden of te pesten hè.
Ze zijn triest genoeg de minst slechte optie voor mensen om zo weinig mogelijk kans te hebben op besmetting en besmetten.
Waarom zou je jezelf die kans ontnemen uit irritatie?blablablabla![]()
Slaat nergens op. We weten niet hoe mild deze variant is en hoe hard de lockdown wordt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:37 schreef Johannes788 het volgende:
Hoe milder de variant, hoe harder de lockdown. #persco
https://twitter.com/petervlemmix/status/1472135220870717440?s=21![]()
Maar die doen dat bij lange na niet zo zorgvuldig als wij.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:40 schreef Elan het volgende:
Zelfs fucking Hongarije heeft meer boosters gezet."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Lockdowns zijn geen oplossing, maar een paniekreactie. Mondneusmaskers, goed bron-en contact onderzoek, testen en afstand houden zijn onderdelen van de oplossing.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hou toch op met dit soort onzin. Als per direct FFP2 maskers verplicht werden, gingen we net zo goed vanavond in een harde lockdown. Compleet achterlijk idee dat dat een lockdown zou voorkomen.![]()
Het is meer een politieke crisis die een zorg crisis erger maaktquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is een gezondheidscrisis waar de politiek nog steeds geen grip op heeft![]()
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom zou je je laten prikken als de beloning lockdown is, vaccins zou de weg naar vrijheid zijn.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Jij snapt hem! Pas je gewoon aan, plan je dingen eromheen. Alles kan mits het maar wilt zien. Alleen samen maken we een lockdown ineffectief!quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar ik snap eigenlijk niet zo waarom we hier zo aan het huilen zijn? Kijk naar wat wel kan straks als alles dicht zit! Pas je aan! We zitten pas twee jaar in een pandemie, dan is het logisch dat er lockdowns tussendoor komen, daar kan je rekening mee houden, gewoon omheen plannen. De zorg is niet binnen een dag of een jaar uitgebreid, we moeten nog even een paar jaar geduld hebben. Kleine moeite toch?I'll give you something to do![]()
Ebola is niet airborne en dus veel makkelijker te beheersen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef THEFXR het volgende:
wat voor iets zouden ze voor ebola afkondigen? een luchtruim lockdown?![]()
Zo klopt die.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht eerlijke vaccin verdeling over de wereld.![]()
ben ik het toch mee oneens, als er alleen in NL problemen waren was het wat anders maar dat is dus niet zoquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Het is meer een politieke crisis die een zorg crisis erger maakt![]()
Anders vinkje kwijt!!quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Er komen om die reden ook speciale Omikron-vaccins.
https://www.politico.eu/a(...)for-omicron-variant/
Dus over een maand weer een prik halen.![]()
![]()
Vaccins gaan je niet uit de crisis helpen. Zelfs een puur theoretische vaccinatiegraad van 100% niet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht.![]()
mwa dat probleem is ontstaan door gebrek aan vaccinaties, niet zo zeer door de niet verplichting hierquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht.![]()
dit komt in de top 5 domste opmerkingen in deze reeksquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef THEFXR het volgende:
wat voor iets zouden ze voor ebola afkondigen? een luchtruim lockdown?![]()
Jij bent denk ik geen winkelier of horeca ondernemer of bruiloftsfotograaf …quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar ik snap eigenlijk niet zo waarom we hier zo aan het huilen zijn? Kijk naar wat wel kan straks als alles dicht zit! Pas je aan! We zitten pas twee jaar in een pandemie, dan is het logisch dat er lockdowns tussendoor komen, daar kan je rekening mee houden, gewoon omheen plannen. De zorg is niet binnen een dag of een jaar uitgebreid, we moeten nog even een paar jaar geduld hebben. Kleine moeite toch?![]()
Ook dat ja en met die week extra kerstvakantie gaan mensen weer massaal op reis of familie in verre landen bezoeken.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht.
Niet dat je varianten tegen kan houden maar de transitie is wel optimaal met al het vliegverkeer en amper restricties.blablablabla![]()
Dat denk ik dus ook ja.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef MaxC het volgende:
OMT
Alles weer dicht! En dan? Krijg je de Omicron golf een maand laterIt's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.![]()
Uhm gappie, alles gaat dicht vanaf morgen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:41 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Slaat nergens op. We weten niet hoe mild deze variant is en hoe hard de lockdown wordt.![]()
toch is het het enige middel gebleken dat helpt in de bestrijdingquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:45 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Vaccins gaan je niet uit de crisis helpen. Zelfs een puur theoretische vaccinatiegraad van 100% niet.![]()
Je had een punt gehad als vaccins effectief de transmissie blijvend zouden remmen. Dat doen ze niet. Het virus tiert hier weliger dan ooit. Voor hetzelfde geld was die variant gewoon hier ontstaan.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Alle gevaarlijkere varianten zijn in ongevaccineerde gebieden ontstaan. Het probleem is niet de vaccins maar het gebrek aan vaccinatieplicht.I'll give you something to do![]()
Ze krijgen weer miljarden en miljarden en miljarden hoor. Die jankverhalen zijn allemaal voor de show. Het aantal ondernemers dat zijn hebben en houden heeft moeten verkopen is volstrekt verwaarloosbaar en zelfs niet in vergelijking met het aantal werknemers die in de bijstand zijn gekomen en wel met vermogensgrenzen e.d. te maken hebben. De grootste leugen van deze crisis, het leed van de ondernemers.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:46 schreef Aventura het volgende:
[..]
Jij bent denk ik geen winkelier of horeca ondernemer of bruiloftsfotograaf …![]()
ondernemers denken alleen aan zichzelf, niet aan burgers.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:46 schreef Aventura het volgende:
[..]
Jij bent denk ik geen winkelier of horeca ondernemer of bruiloftsfotograaf …![]()
Ja, vaccins helpen inderdaad goed tegen het virus, maar niet genoeg. Dus wat is de end-game?quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
toch is het het enige middel gebleken dat helpt in de bestrijding
Elke 3 maanden een booster? Daarna nog 3x een Omicron-booster?
Oh en daarna is er weer een nieuwe variant waar de vaccins niet goed op werken en dus moet je weer paar nieuwe 'variant X'- boosters hebben?
En tussen al die prikjes door blijven jojo-en met lockdowns en maatregelen. Dat kan toch niet?![]()
Je moet je eens een voorstelling proberen te maken van de shitshow waar we in zaten zonder de vaccins.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
toch is het het enige middel gebleken dat helpt in de bestrijding
Aan de andere kant was dat misschien wel beter geweest uiteindelijk, een half jaar dood en verderf en dan over tot de orde van de dag.blablablabla![]()
Uhm je mist mijn punt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:47 schreef Johannes788 het volgende:
[..]
Uhm gappie, alles gaat dicht vanaf morgen.![]()
Er is ook een wereldwijde politieke crisis. Iedereen met de handen in het haar, geen idee wat te doen, dus doen we een ander maar na steeds. In een gruwelijke groundhogday carroussel beland lijkt het wel.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
ben ik het toch mee oneens, als er alleen in NL problemen waren was het wat anders maar dat is dus niet zo![]()
zonder vaccins had je nog veel meer mutaties gehad en was het ook niet binnen een half jaar over geweestquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Je moet je eens een voorstelling proberen te maken van de shitshow waar we in zaten zonder de vaccins.
Aan de andere kant was dat misschien wel beter geweest uiteindelijk, een half jaar dood en verderf en dan over tot de orde van de dag.![]()
Zou veel individueel leed betekenen maar was wellicht het beste geweest voor hernieuwde inzichten. Misschien dat dan de urgentie voor een vaccinatieplicht voor 50+ wat hoger wordt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Je moet je eens een voorstelling proberen te maken van de shitshow waar we in zaten zonder de vaccins.
Aan de andere kant was dat misschien wel beter geweest uiteindelijk, een half jaar dood en verderf en dan over tot de orde van de dag.I'll give you something to do![]()
Juist een reden om deze niet te nemen dan.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Wilde die booster eigenlijk al niet halen, maar dan gaan ze fucken met je coronapaspoort en kom je nergens in, dus weinig keus ben ik bang.
Zoiets moet puur zijn vanuit medisch belang voor jezelf.
Niet voor het participatievinkje.
Enige manier om van die QR maatschappij af te komen is door er massaal niet aan mee te doen.
Burgers die andere burgers controlen of je voldoet aan gestelde eisen om te mogen deelnemen is iets wat in de DDR hoort.![]()
Het tiert weliger dan ooit omdat we van een r0 van 2 naar 10 zijn gegaan, niet omdat de vaccins transmissie niet zouden inperken, wat ze wel doen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:47 schreef galantis het volgende:
[..]
Je had een punt gehad als vaccins effectief de transmissie blijvend zouden remmen. Dat doen ze niet. Het virus tiert hier weliger dan ooit. Voor hetzelfde geld was die variant gewoon hier ontstaan.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Of we zaten al met een mildere variant. Dat weet je simpelweg niet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
zonder vaccins had je nog veel meer mutaties gehad en was het ook niet binnen een half jaar over geweest
Overigens zijn er heel wat landen waar ze amper vaccineren, dus of het verschil zou maken...blablablabla![]()
Zal de GGD het alleenrecht op boosteren hebben gekregen? Ik begrijp anders echt niet waarom het proces niet aangepast wordt.
Als je zegt: lockdown totdat iedereen zijn booster heeft gehad, krijg ik daar dat gevoel bij. Zo van: we kunnen niets anders.![]()
ik ben ondernemer en ik heb geen cent steun ontvangen. Verdiep je er maar eens in, het omzetverlies moet meer dan 20% zijn TEN OPZICHTE VAN dezelfde periode een jaar ervoor. De overheid denkt dus dat bedrijven elk jaar dezelfde omzet draaien (tip: dan loopt je bedrijf niet echt bepaald goed). Ik heb ook niks gekregen sinds ik elke dag een uur eerder dicht moet. Personeel vangt wel gewoon salaris, wie betaalt dat? Ik. Het is niet eerlijk dat het leed van de crisis op ondernemers wordt afgewenteld. En bv niet op mensen met een vast salaris. Echt, je hebt geen idee wat je hier zegt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:48 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ze krijgen weer miljarden en miljarden en miljarden hoor. Die jankverhalen zijn allemaal voor de show. Het aantal ondernemers dat zijn hebben en houden heeft moeten verkopen is volstrekt verwaarloosbaar en zelfs niet in vergelijking met het aantal werknemers die in de bijstand zijn gekomen en wel met vermogensgrenzen e.d. te maken hebben. De grootste leugen van deze crisis, het leed van de ondernemers.![]()
Ja halen jongeren hun booster niet, zitten er straks alleen maar oudjes en dikke meiden in de club.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Juist een reden om deze niet te nemen dan.
Zoiets moet puur zijn vanuit medisch belang voor jezelf.
Niet voor het participatievinkje.
Enige manier om van die QR maatschappij af te komen is door er massaal niet aan mee te doen.
Burgers die andere burgers controlen of je voldoet aan gestelde eisen om te mogen deelnemen is iets wat in de DDR hoort.
Gewoon boosteren voor het vinkje, boeiend.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Mee eens. Na 2 vaccinaties en 2 corona besmettingen is het voor mij welletjes geweest.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Juist een reden om deze niet te nemen dan.
Zoiets moet puur zijn vanuit medisch belang voor jezelf.
Niet voor het participatievinkje.
Enige manier om van die QR maatschappij af te komen is door er massaal niet aan mee te doen.
Burgers die andere burgers controlen of je voldoet aan gestelde eisen om te mogen deelnemen is iets wat in de DDR hoort.![]()
Maar dan zijn meer mensen geboosterd!quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef MaxC het volgende:
OMT
Alles weer dicht! En dan? Krijg je de Omicron golf een maand later
Het is toch echt ongelooflijk dat dit gebeurt.Makkelijk eerste![]()
Dat doen ze maar tot op matige hoogte.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:53 schreef speknek het volgende:
[..]
Het tiert weliger dan ooit omdat we van een r0 van 2 naar 10 zijn gegaan, niet omdat de vaccins transmissie niet zouden inperken, wat ze wel doen.
Door vaccinaties komen er veel minder mensen in het ziekenhuis. De verhoudingen zijn veranderd en dus sta je als maatschappij in feite veel meer besmettingen toe. >20k per dag was een jaar terug ondenkbaar geweest omdat het toen bij 10k al piepte en kraakte.I'll give you something to do![]()
Als je het per se wil zal je het vast merken, ja. Markten afgeladen vol, cafés idem.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Overal waar we naar binnen gingen, 2g + mondkapje, spatschermen, etc.
Plus alle kerstmarkten vroegtijdig gestopt, ondanks 2g.
Dus niks merken van de pandemie met 2g?
Niet mijn ervaring in Duitsland in ieder geval.
Vriend van me moest zijn bedrijf sluiten tot volgend jaar vanwege nieuwe maatregelen.
Daar hielp 2g kennelijk niet tegen...'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Ja, want met de maskers hebben we een lockdown weten te voorkomen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een harde lockdown is veel beter inderdaad.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik heb echt ongekend veel zin in de mogelijke rellen. Voor mijn part gaan Mark en Hugo meteen helemaal los en gooien ze die avondklok er vanavond ook bij, puur om nog wat extra woede te creëren.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar dan zijn meer mensen geboosterd!
Het is toch echt ongelooflijk dat dit gebeurt.![]()
wat ik begreep hebben ze de 2e vaccinatie eigenlijk wat te snel gedaan omdat 1 prik niet voldoende en ze toch zoveel mogelijk ziekenhuis opnames wilden voorkomen, nu zit je weer in een andere virus situatie en die booster kan helpen om ziekenhuis opnames te voorkomen maar ook om de besmettelijkheid tijdelijk in te dammen, dat we dan komende winter nog een omicron vaccin moeten krijgen, het zij zo.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ja, vaccins helpen inderdaad goed tegen het virus, maar niet genoeg. Dus wat is de end-game?
Elke 3 maanden een booster? Daarna nog 3x een Omicron-booster?
Oh en daarna is er weer een nieuwe variant waar de vaccins niet goed op werken en dus moet je weer paar nieuwe 'variant X'- boosters hebben?
En tussen al die prikjes door blijven jojo-en met lockdowns en maatregelen. Dat kan toch niet?
Uiteindelijk is vaccinatie een snelle en goedkope (deel) oplossing dus ik begrijp die weerstand uberhaupt niet.![]()
Het geeft niet dat je het niet begrijpt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:57 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ja, want met de maskers hebben we een lockdown weten te voorkomen.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Oplossing? Dinsdag mogen we weer in lockdown.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat ik begreep hebben ze de 2e vaccinatie eigenlijk wat te snel gedaan omdat 1 prik niet voldoende en ze toch zoveel mogelijk ziekenhuis opnames wilden voorkomen, nu zit je weer in een andere virus situatie en die booster kan helpen om ziekenhuis opnames te voorkomen maar ook om de besmettelijkheid tijdelijk in te dammen, dat we dan komende winter nog een omicron vaccin moeten krijgen, het zij zo.
Uiteindelijk is vaccinatie een snelle en goedkope (deel) oplossing dus ik begrijp die weerstand uberhaupt niet.blablablabla![]()
Hugo en Mark wachten af met maatregelen. Een golf volgt. “ZE WAREN VEEL TE LAAT EN NU ZITTEN WE MET EEN GOLF!!!”
Hugo en Mark grijpen hard in bij flink oplopende cijfers. “ER IS NOG HELEMAAL NIKS AAN DE HND EN ALLES MOET DICHT!!!”
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Inderdaad. Er zijn (nog een paar) mensen die veel ergere zaken hebben meegemaakt in WO2.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar ik snap eigenlijk niet zo waarom we hier zo aan het huilen zijn? Kijk naar wat wel kan straks als alles dicht zit! Pas je aan! We zitten pas twee jaar in een pandemie, dan is het logisch dat er lockdowns tussendoor komen, daar kan je rekening mee houden, gewoon omheen plannen. De zorg is niet binnen een dag of een jaar uitgebreid, we moeten nog even een paar jaar geduld hebben. Kleine moeite toch?
Gewoon jezelf proberen te vermaken op de zolderkamer
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
ja oplossing, deel oplossing dat welquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Oplossing? Dinsdag mogen we weer in lockdown.![]()
Een ding is zeker, we mogen NL opnieuw gaan opbouwen na deze crisis. NL zal er anders uitzien.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja oplossing, deel oplossing dat wel![]()
Zowel de prikken als de lockdowns zijn en gevolg van een virus. Als je denkt dat je je laat prikken om op vakantie en uit eten te kunnen, dan snap je iets nietquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom zou je je laten prikken als de beloning lockdown is, vaccins zou de weg naar vrijheid zijn.![]()
![]()
Meestal is het één van beide hoor.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:00 schreef Drekkoning het volgende:
Hugo en Mark wachten af met maatregelen. Een golf volgt. “ZE WAREN VEEL TE LAAT EN NU ZITTEN WE MET EEN GOLF!!!”
Hugo en Mark grijpen hard in bij flink oplopende cijfers. “ER IS NOG HELEMAAL NIKS AAN DE HND EN ALLES MOET DICHT!!!”
Overigens is iemand die deze beide dingen roept net zo hypocriet als iemand die denkt dat ze in beide gevallen adequaat handelen
I'll give you something to do![]()
Van dit soort simpele ophitsende logica moet je toch ook janken.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:00 schreef Drekkoning het volgende:
Hugo en Mark wachten af met maatregelen. Een golf volgt. “ZE WAREN VEEL TE LAAT EN NU ZITTEN WE MET EEN GOLF!!!”
Hugo en Mark grijpen hard in bij flink oplopende cijfers. “ER IS NOG HELEMAAL NIKS AAN DE HND EN ALLES MOET DICHT!!!”
Als de ene reactie verkeerd is kan de totaal doorgeslagen tegenovergestelde reactie net zo goed verkeerd zijn.Makkelijk eerste![]()
Morgen al hoorquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Oplossing? Dinsdag mogen we weer in lockdown.![]()
![]()
Oh bedoel ook niet dat het dezelfde groep is, maar meer dat je het toch nooit goed doet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:03 schreef galantis het volgende:
[..]
Meestal is het één van beide hoor.
Overigens is iemand die deze beide dingen roept net zo hypocriet als iemand die denkt dat ze in beide gevallen adequaat handelenLege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Voor zo ver ik weet kan een virus kan zelf geen lockdowns instellen of falende vaccinatiecampagnes leiden. Die dingen zijn het gevolg van een politiek besluit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:02 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Zowel de prikken als de lockdowns zijn en gevolg van een virus. Als je denkt dat je je laat prikken om op vakantie en uit eten te kunnen, dan snap je iets niet![]()
Individueel kan het slecht uitpakken, maar gelet op het aantal faillissementen komen de ondernemers het prima door. Ze hebben nu op kosten van de Staat bijna 20 miljard euro aan uitgestelde, renteloze belastingschulden. En dan is het maar de vraag of dat ingevorderd gaat worden. Daarnaast betaalt de gemiddelde MKB'er sinds maart 2020 geen omzetbelasting, loonheffingen of VPB meer.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:55 schreef Aventura het volgende:
[..]
ik ben ondernemer en ik heb geen cent steun ontvangen. Verdiep je er maar eens in, het omzetverlies moet meer dan 20% zijn TEN OPZICHTE VAN dezelfde periode een jaar ervoor. De overheid denkt dus dat bedrijven elk jaar dezelfde omzet draaien (tip: dan loopt je bedrijf niet echt bepaald goed). Ik heb ook niks gekregen sinds ik elke dag een uur eerder dicht moet. Personeel vangt wel gewoon salaris, wie betaalt dat? Ik. Het is niet eerlijk dat het leed van de crisis op ondernemers wordt afgewenteld. En bv niet op mensen met een vast salaris. Echt, je hebt geen idee wat je hier zegt.
Aan de onderkant van de maatschappij is het leed vele malen groter (de inflatie maakt mensen aan de onderkant het snelst kapot) maar in de media hoor je alleen maar de ondernemers klagen.![]()
Het is vooral allemaal steeds zo ad hoc, of er nu te vroeg of te laat wordt ingegrepen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Van dit soort simpele ophitsende logica moet je toch ook janken.
Als de ene reactie verkeerd is kan de totaal doorgeslagen tegenovergestelde reactie net zo goed verkeerd zijn.
Misschien hebben we een vast schema nodig zodat iedereen weet waar we in welke situatie aan toe zijn. Een routekaart ofzo.![]()
![]()
Oké maar in vergelijking met andere landen maakt Nederland er wel de grootste bende van.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:04 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Oh bedoel ook niet dat het dezelfde groep is, maar meer dat je het toch nooit goed doet.
Plus de lockdown was sowieso niet nodig geweest volgens hun logica als ze op tijd de boostercampagne klaar hadden.Makkelijk eerste![]()
Ook zonder vaccinaties gaat deze pandemie wel over hoor. Alleen met wat meer geweld, maar misschien wel sneller. Dit lijkt toch een gebed zonder end.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:02 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Zowel de prikken als de lockdowns zijn en gevolg van een virus. Als je denkt dat je je laat prikken om op vakantie en uit eten te kunnen, dan snap je iets nietblablablabla![]()
we zijn het allemaal ook spuugzat, kan alleen maar hopen dat de aannames dat het mild is die omicron waar zijn, dan lijkt het mij ook beter om het gewoon te laten verspreiden ipv te vermijden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:02 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Een ding is zeker, we mogen NL opnieuw gaan opbouwen na deze crisis. NL zal er anders uitzien.![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:00 schreef Drekkoning het volgende:
Hugo en Mark wachten af met maatregelen. Een golf volgt. “ZE WAREN VEEL TE LAAT EN NU ZITTEN WE MET EEN GOLF!!!”
Hugo en Mark grijpen hard in bij flink oplopende cijfers. “ER IS NOG HELEMAAL NIKS AAN DE HND EN ALLES MOET DICHT!!!”![]()
![]()
Zelf ben ik meer een Unicron expertquote:Op zaterdag 18 december 2021 10:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Wel erg veel Omicron experts hier trouwens. Mooi om te zien.
FokGod
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
dat snellere, waarop baseer je dat?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Ook zonder vaccinaties gaat deze pandemie wel over hoor. Alleen met wat meer geweld, maar misschien wel sneller. Dit lijkt toch een gebed zonder end.![]()
En wat mij betreft scheld je die schulden kwijt en ga je het geld halen daar waar het is blijven hangen. Immers een tekort moet elders tot een overschot leiden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:05 schreef Confetti het volgende:
[..]
Individueel kan het slecht uitpakken, maar gelet op het aantal faillissementen komen de ondernemers het prima door. Ze hebben nu op kosten van de Staat bijna 20 miljard euro aan uitgestelde, renteloze belastingschulden. En dan is het maar de vraag of dat ingevorderd gaat worden. Daarnaast betaalt de gemiddelde MKB'er sinds maart 2020 geen omzetbelasting, loonheffingen of VPB meer.
Aan de onderkant van de maatschappij is het leed vele malen groter (de inflatie maakt mensen aan de onderkant het snelst kapot) maar in de media hoor je alleen maar de ondernemers klagen.I'll give you something to do![]()
Zelfs als Nederland 2 maanden eerder was begonnen met boosteren en we nu op 1 stonden in Europa zouden we nog in lockdown zijn gegaan. Gewoon, voor de zekerheid en als overcompensatie voor al het gefaal van het afgelopen jaar. Zo rollen Mark en Hugo.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Oké maar in vergelijking met andere landen maakt Nederland er wel de grootste bende van.
Plus de lockdown was sowieso niet nodig geweest volgens hun logica als ze op tijd de boostercampagne klaar hadden.![]()
Nee, dat doet niemand hier.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het geeft niet dat je het niet begrijpt.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
LALaten we het dan gaan halen bij al die teststraten. Die hebben miljoenen, zo niet miljarden verdiend.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:07 schreef galantis het volgende:
[..]
En wat mij betreft scheld je die schulden kwijt en ga je het geld halen daar waar het is blijven hangen. Immers een tekort moet elders tot een overschot leiden.![]()
Waar zijn de fieldlab miljoenen heen?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:08 schreef mir1986 het volgende:
LA
[..]
Laten we het dan gaan halen bij al die teststraten. Die hebben miljoenen, zo niet miljarden verdiend.![]()
QR code has left the chat....quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:02 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Zowel de prikken als de lockdowns zijn en gevolg van een virus. Als je denkt dat je je laat prikken om op vakantie en uit eten te kunnen, dan snap je iets niet´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Verwarrend.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:08 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nee, dat doet niemand hier.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Haha ja, inderdaad. Die QR-code bestaat opeens niet meer.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:09 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
QR code has left the chat....![]()
Zijn punt is natuurlijk dat de overheid het nooit goed kan doen. Wat ze ook doen, ze krijgen altijd gezeik.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dit is ook niet ‘hard en op tijd ingrijpen’, dit is pure paniekvoetbal.![]()
Kans om bij herbesmetting in het ziekenhuis te komen is 90% kleiner dan bij een initiële besmetting. Dat is effectiever dan de vaccins van Pfizer.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat snellere, waarop baseer je dat?blablablabla![]()
Het is hier inderdaad wel slalommen om de haatposters heen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn punt is natuurlijk dat de overheid het nooit goed kan doen. Wat ze ook doen, ze krijgen altijd gezeik.![]()
Hun probleem toch.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn punt is natuurlijk dat de overheid het nooit goed kan doen. Wat ze ook doen, ze krijgen altijd gezeik.![]()
Terecht lijkt me wel nu aangezien ze het zelf verkloot hebben met die boostercampagnequote:Op zaterdag 18 december 2021 11:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn punt is natuurlijk dat de overheid het nooit goed kan doen. Wat ze ook doen, ze krijgen altijd gezeik.blablablabla![]()
Stormloop op kerstcoupe: drukte bij kappers voor naderende lockdown
https://www.ad.nl/economi(...)e-lockdown~aa6e4a7b/
Goh. Bioscopen ook allemaal uitverkocht, vooral voor Spider-Man.![]()
Ik neem die herhalingsprik wel als ik daadwerkelijk iets aan de verlengde geldigheid van de QR code heb.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom zou je je laten prikken als de beloning lockdown is, vaccins zou de weg naar vrijheid zijn.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Ik denk niet dat ze zich heel druk maken om wat user @GurneyIsBestOke van het FOK! forum vindt. Ik denk dat de ziedende users vooral zichzelf hebben.quote:![]()
Sorry hoor, maar je neemt dan dus alleen de prik voor de QR-code, niet voor je eigen gezondheid.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ik neem die herhalingsprik wel als ik daadwerkelijk iets aan de verlengde geldigheid van de QR code heb.![]()
daar wil wel een bron van zien dan want in het geval van omicron is dat zeker niet zoquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Kans om bij herbesmetting in het ziekenhuis te komen is 90% kleiner dan bij een initiële besmetting. Dat is effectiever dan de vaccins van Pfizer.![]()
Mwah, de onvrede die je hier proeft zal maatschappelijk niet veel anders zijn denk ik. Dat kan wel degelijk een probleem worden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zich heel druk maken om wat user @:gurneyisbestoke van het FOK! forum vindt. Ik denk dat de ziedende users vooral zichzelf hebben.![]()
Was al hele weekend hier.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:13 schreef CherryLips het volgende:
De voorstellingen van Spider-Man vandaag zitten vol
Nog tot maart wachten tot die te downloaden is![]()
![]()
Dat denk ik ook maar ik vraag me wel af of er niet eerder een ban uitgedeeld kan worden, want nu lijkt het alsof er heel veel ziedende mensen op de fora zitten omdat je er moe van wordt om het steeds te bestrijden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zich heel druk maken om wat user @:gurneyisbestoke van het FOK! forum vindt. Ik denk dat de ziedende users vooral zichzelf hebben.![]()
Het gefaal vind ik meevallen. Maatregelen hoor je m.i. zo lang mogelijk uit te stellen. Als je altijd in de maatregelreflex schiet ga je er nooit achter komen wat mogelijk is. Dan kan ten allen tijde 'we hebben erger voorkomen' worden aangevoerd. Soort van preventieparadox maar dan omgekeerd.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:07 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zelfs als Nederland 2 maanden eerder was begonnen met boosteren en we nu op 1 stonden in Europa zouden we nog in lockdown zijn gegaan. Gewoon, voor de zekerheid en als overcompensatie voor al het gefaal van het afgelopen jaar. Zo rollen Mark en Hugo.I'll give you something to do![]()
Regering gaat gewoon zeggen dat er wel degelijk een weg naar huis isquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef Zipportal het volgende:
Stormloop op kerstcoupe: drukte bij kappers voor naderende lockdown
https://www.ad.nl/economi(...)e-lockdown~aa6e4a7b/
Goh. Bioscopen ook allemaal uitverkocht, vooral voor Spider-Man.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook maar ik vraag me wel af of er niet eerder een ban uitgedeeld kan worden, want nu lijkt het alsof er heel veel ziedende mensen op de fora zitten omdat je er moe van wordt om het steeds te bestrijden.![]()
Een ban omdat men boos is. Jij leeft echt in een fijn wereldje he.![]()
Net even naar het dorp geweest voor de opening van een nieuwe winkel en toch maar even naar de bieb. Ook al was het vroeg, wat een drukte al. Denk dat om 13:00 er echt weer topdrukte is.
En dit is nog maar een klein dorp
Twiddel![]()
Denk dat 90% van de gezonde mensen het om die reden doet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:13 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar je neemt dan dus alleen de prik voor de QR-code, niet voor je eigen gezondheid.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Voor de verspreiding wellicht niet, maar veel kwetsbaren zouden toch al wel een booster hebben genomen en de rest had dan snel kunnen invoegen in de bestaande infrastructuur.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gezien de weerstand tegen een booster destijds had dat weinig uitgehaald.![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
daar wil wel een bron van zien dan want in het geval van omicron is dat zeker niet zoblablablabla![]()
En dan wel fijn al die bijwerkingen op de koop toenemen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:15 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk dat 90% van de gezonde mensen het om die reden doet.![]()
Als je mensen wilt laten bannen omdat ze ontevreden zijn over het beleid van de overheid ga je maar naar forum.fok.nkquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook maar ik vraag me wel af of er niet eerder een ban uitgedeeld kan worden![]()
Tja, ik denk dat Feyenoord zich ook bijzonder weinig druk maakt over wat ik hier neerkalkquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zich heel druk maken om wat user @:gurneyisbestoke van het FOK! forum vindt. Ik denk dat de ziedende users vooral zichzelf hebben.
Makkelijk eerste![]()
Er wordt elke keer gedaan alsof het allemaal wel losloopt, maar de maatschappij is momenteel 1 groot kruitvat. Het kan wel degelijk een keer omslaan en volledig gaan escaleren.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze zich heel druk maken om wat user @:gurneyisbestoke van het FOK! forum vindt. Ik denk dat de ziedende users vooral zichzelf hebben.
Anders dan vorig jaar is er nu geen exitstrategie of perspectief. We zijn nu echt maatschappelijke structuren definitief aan het slopen.![]()
Dan maar wachten tot hij op rarbg torretns staatquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Was ik nou maar gisteren gegaan.meestal paar maanden
![]()
![]()
Het is pure haat wat je leest. En men probeert anderen op te jutten.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]![]()
Een ban omdat men boos is. Jij leeft echt in een fijn wereldje he.![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En drugs. Trippend naar het eind der tijden.Twiddel![]()
Jawel, de boosters zijn deze keer de wortel.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:16 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er wordt elke keer gedaan alsof het allemaal wel losloopt, maar de maatschappij is momenteel 1 groot kruitvat. Het kan wel degelijk een keer omslaan en volledig gaan escaleren.
Anders dan vorig jaar is er nu geen exitstrategie of perspectief. We zijn nu echt maatschappelijke structuren definitief aan het slopen.![]()
Nah ik ben boekhouder en kan uot ervaring vertellen dat e.e.a. wel iets genuanceerder in elkaar steekt in werkelijkheid.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:05 schreef Confetti het volgende:
[..]
Individueel kan het slecht uitpakken, maar gelet op het aantal faillissementen komen de ondernemers het prima door. Ze hebben nu op kosten van de Staat bijna 20 miljard euro aan uitgestelde, renteloze belastingschulden. En dan is het maar de vraag of dat ingevorderd gaat worden. Daarnaast betaalt de gemiddelde MKB'er sinds maart 2020 geen omzetbelasting, loonheffingen of VPB meer.
Aan de onderkant van de maatschappij is het leed vele malen groter (de inflatie maakt mensen aan de onderkant het snelst kapot) maar in de media hoor je alleen maar de ondernemers klagen.
Geloof niet alles wat ze op NOS vertellen aangaande coronasteungelden. Ook dat wordt vele malen rooskleuriger gebracht dan het in werkelijkheid is.![]()
En daar hoop je op.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:16 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er wordt elke keer gedaan alsof het allemaal wel losloopt, maar de maatschappij is momenteel 1 groot kruitvat. Het kan wel degelijk een keer omslaan en volledig gaan escaleren.
.![]()
Anders dan eerder is het nu ook de genuanceerde groep die er in steeds grotere mate klaar mee is. Het zijn niet alleen meer een stel wappies en beroepsdemonstranten.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:16 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het is pure haat wat je leest.![]()
Coke zou ik niet aanraden. Denk niet dat je neus dat trekt als je een zelftestverslaving hebtquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En drugs. Trippend naar het eind der tijden.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
hier is omicron nog niet in mee genomen dus jouw aanname dat zonder vaccinatie de pandemie sneller over zou zijn kan je op basis van dit dus niet bewerenquote:![]()
Gewoon een dagje shoppen in België of Duitsland plannen. Is uiterlijk een uurtje of twee rijden en een dag vol plezier. Niemand heeft zin om de hele dag op de pakketbezorger te wachten![]()
Al die bijwerkingen trollolololol.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:15 schreef mir1986 het volgende:
[..]
En dan wel fijn al die bijwerkingen op de koop toenemen.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Erg verwonderlijk dat er dus nog flink wat mensen zijn die de behoefte voelen om de overheid en hun beleid ook maar enigszins te verdedigen op een internetforum en vinden dat mensen te veel zeiken. 'Ja maar ze kunnen het ook nooit goed doen!1!!'.
Los van corona, de overheid is niet je vriend. Nooit geweest ook.![]()
Spreek voor jezelf.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Anders dan eerder is het nu ook de genuanceerde groep die er in steeds grotere mate klaar mee is. Het zijn niet alleen meer een stel wappies en beroepsdemonstranten.![]()
Vorige lockdown werden ook pakketpunten veel gesloten. Dat ze dat nu maar eens niet doen. Ideaal pakketpuntenquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Benny het volgende:
Gewoon een dagje shoppen in België of Duitsland plannen. Is uiterlijk een uurtje of twee rijden en een dag vol plezier. Niemand heeft zin om de hele dag op de pakketbezorger te wachten![]()
![]()
Het virus verdient ook liefde.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:16 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het is pure haat wat je leest. En men probeert anderen op te jutten.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ja! Ik ga straks voor voorlopig de laatste keer tennissen en daarna krijgt eindelijk mijn slijmbeursontsteking de kans om rustig verder te genezen! Alleen maar pluspunten, zo'n harde lockdown!quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar ik snap eigenlijk niet zo waarom we hier zo aan het huilen zijn? Kijk naar wat wel kan straks als alles dicht zit! Pas je aan! We zitten pas twee jaar in een pandemie, dan is het logisch dat er lockdowns tussendoor komen, daar kan je rekening mee houden, gewoon omheen plannen. De zorg is niet binnen een dag of een jaar uitgebreid, we moeten nog even een paar jaar geduld hebben. Kleine moeite toch?You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Het haatvirus is gevaarlijker.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:19 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Het virus verdient ook liefde.![]()
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Natuurlijk wel. Omikron gaat als een lopend vuurtje. Alleen er is besloten dat we geen code zwart willen, dus moet het vaccins.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
hier is omicron nog niet in mee genomen dus jouw aanname dat zonder vaccinatie de pandemie sneller over zou zijn kan je op basis van dit dus niet bewerenblablablabla![]()
2G gaat dus ook kapot. Gelukkig hebben we 1G nog.quote:
En een irrelevante christelijke partij in het kabinet dat ons in deze ellende stort.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Klopt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:13 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar je neemt dan dus alleen de prik voor de QR-code, niet voor je eigen gezondheid.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Niet alleen op het forum hier hoor. Als je antimensen hebt die bij Hugo de Jonge gaan aanbellen en zijn adres doxen zie je hoe geradicaliseerd dat groepje word.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook maar ik vraag me wel af of er niet eerder een ban uitgedeeld kan worden, want nu lijkt het alsof er heel veel ziedende mensen op de fora zitten omdat je er moe van wordt om het steeds te bestrijden.Twiddel![]()
Als dat waar is, dan zijn ze blijkbaar relevant genoegquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:23 schreef Nattekat het volgende:
En een irrelevante christelijke partij in het kabinet dat ons in deze ellende stort.
Verder denk ik dat we meer ellende aan kunnen schrijven aan Drama66 of VVDWhere law ends, tyrrany begins.![]()
als er wereldwijd net zo snel gevaccineerd was als in de westerse wereld was omicron waarschijnlijk niet eens ontstaanquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Omikron gaat als een lopend vuurtje. Alleen er is besloten dat we geen code zwart willen, dus moet het vaccins.![]()
in een uurtje zijn sommige mensen net de boot uitgestapt op het vaste land en dan begint nog de reis naar het buitenland....quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Benny het volgende:
Gewoon een dagje shoppen in België of Duitsland plannen. Is uiterlijk een uurtje of twee rijden en een dag vol plezier. Niemand heeft zin om de hele dag op de pakketbezorger te wachtenReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Het aantal haatwappies is groeiende, of ze durven steeds vaker uit de kast te komen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:24 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Niet alleen op het forum hier hoor. Als je antimensen hebt die bij Hugo de Jonge gaan aanbellen en zijn adres doxen zie je hoe geradicaliseerd dat groepje word.![]()
De overheid heeft in dit geval een vrij duidelijke casus, je ziet in Amsterdam in 10 dagen het relatief aandeel omicron van 2,5 naar 25% gaan dus ruim binnen een week is het al de dominante variant. Besmettelijkheid is ca. 4x die van delta en je mag hopen dat omicron iets milder verloopt maar hard bewijs is daar nog niet van. Bovendien moet het wel heel veel milder verlopen om de verhoogde besmettelijkheid te compenseren. Dan liggen de ziekenhuizen nog vol en is er weinig ruimte om het aan te zien. Ze hebben weinig keuze deze keer.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat.![]()
Voor Rutte is het een relevante partijquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:25 schreef Gunner het volgende:
[..]
Als dat waar is, dan zijn ze blijkbaar relevant genoeg
Verder denk ik dat we meer ellende aan kunnen schrijven aan Drama66 of VVD
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Raken ze alleen besmet of komen ze ook in het ziekenhuis, want daar gaat het uiteindelijk toch om?quote:
Tjablablablabla![]()
die heeft zich goed verstopt, die moet je eerst zoeken.quote:Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
hoe ziet dat eruit?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Ik heb zo het idee dat de groep wappies nu uit valt in mensen die het ze niet waard is, en toch een vaccin nemen om nog een QR code te krijgen, en een groep dat alleen maar extremer en extremer word, en steeds minder te bereiken is.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:26 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het aantal haatwappies is groeiende, of ze durven steeds vaker uit de kast te komen.Twiddel![]()
Dat zeiden we een maand terug ook bij die avondlockdown en daardoor moeten we nu extra vroeg reageren omdat we geen speelruimte meer hebben.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat."Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Ondertussen in onze buurlanden: *krekels*quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:26 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
De overheid heeft in dit geval een vrij duidelijke casus, je ziet in Amsterdam in 10 dagen het relatief aandeel omicron van 2,5 naar 25% gaan dus ruim binnen een week is het al de dominante variant. Besmettelijkheid is ca. 4x die van delta en je mag hopen dat omicron iets milder verloopt maar hard bewijs is daar nog niet van. Bovendien moet het wel heel veel milder verlopen om de verhoogde besmettelijkheid te compenseren. Dan liggen de ziekenhuizen nog vol en is er weinig ruimte om het aan te zien. Ze hebben weinig keuze deze keer.
Wij doen het veel en veel slechter dan alle buurlanden en dat terwijl de maatregelen veel strenger zijn.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Maar dat is helaas niet het geval, om welke redenen dan ook, maar daardoor niet relevant.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
als er wereldwijd net zo snel gevaccineerd was als in de westerse wereld was omicron waarschijnlijk niet eens ontstaan
India is amper de helft gevaccineerd, dat alleen al is meer dan de hele bevolking van de EU. Laat staan Zuid Amerika of het Afrikaanse continent. Op zich is vaccineren prima, maar met die mutaties kun je je afvragen waar het eindigt en tegen welke prijs uiteindelijk.blablablabla![]()
Precies de reden waarom we met maatregelen blijven zitten.....quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Benny het volgende:
Gewoon een dagje shoppen in België of Duitsland plannen. Is uiterlijk een uurtje of twee rijden en een dag vol plezier. Niemand heeft zin om de hele dag op de pakketbezorger te wachten
Zijn mensen echt serieus zo dom?![]()
![]()
![]()
Ze gaan nattekat.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat.![]()
![]()
Dat het nodig is zal wel, dat is ook mijn punt niet. Het is het feit dat zo ver moet komen, terwijl ze in Engeland nog gewoon na werk langs de kroeg kunnen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:28 schreef gniffie het volgende:
[..]
Dat zeiden we een maand terug ook bij die avondlockdown en daardoor moeten we nu extra vroeg reageren omdat we geen speelruimte meer hebben.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Is dat zo? Waarom?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
als er wereldwijd net zo snel gevaccineerd was als in de westerse wereld was omicron waarschijnlijk niet eens ontstaan![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ondertussen in onze buurlanden: *krekels* boosters
Wij doen het veel en veel slechter dan alle buurlanden en dat terwijl de maatregelen veel strenger zijn.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Net terug van de kapper…
Godver wat een paniek daar, stressende kapstertjes, alle stoelen vol, wachtgedeelte vol, telefoon roodgloeiend.
![]()
![]()
Lekker shoppen in een land zonder groot probleem is gevaarlijker dan in eigen land shoppen ja?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Precies de reden waarom we met maatregelen blijven zitten.....
Zijn mensen echt serieus zo dom?
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Het enige dat mij opvalt is dat er dinsdag nog wat anders geroepen wordt en vervolgens is het drie dagen later compleet anders. Dit zag je toch veel eerder aankomen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:28 schreef gniffie het volgende:
[..]
Dat zeiden we een maand terug ook bij die avondlockdown en daardoor moeten we nu extra vroeg reageren omdat we geen speelruimte meer hebben.![]()
What?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:27 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
die heeft zich goed verstopt, die moet je eerst zoeken.
Avondklokdown is evolving!
Congratulations! Your avondklokdown evolved into lockdown!![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:29 schreef tja77 het volgende:
Net terug van de kapper…
Godver wat een paniek daar, stressende kapstertjes, alle stoelen vol, wachtgedeelte vol, telefoon roodgloeiend.
Van die mensen die nog ff een stressbezoek gaan maken aan de kapper.
Twiddel![]()
En daar hoor je inmiddels ook niks meer van hè. Een van de meest dichtbevolkte landen (in ieder geval kwa stedelijke gebieden) ter wereld…. En het leven gaat daar volgens mij gewoon door zoals vanouds voor het grootste deel. Typisch…quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar dat is helaas niet het geval, om welke redenen dan ook, maar daardoor niet relevant.
India is amper de helft gevaccineerd, dat alleen al is meer dan de hele bevolking van de EU. Laat staan Zuid Amerika of het Afrikaanse continent.![]()
Hahahahahaquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:30 schreef bianconeri het volgende:
Overheid is er juist om je vriend te zijn.![]()
![]()
Ik ga zo direct het OV in voor iets niet-essentieels als een date. Precies de reden dat jullie met die maatregelen blijven zitten!When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Jij bent dus ook nog last minute gegaan of je had toevallig al je afspraak staan?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:29 schreef tja77 het volgende:
Net terug van de kapper…
Godver wat een paniek daar, stressende kapstertjes, alle stoelen vol, wachtgedeelte vol, telefoon roodgloeiend.
![]()
Dat is even afwachten maar als mensen makkelijk besmet raken zal een % daarvan ook in het ziekenhuis belanden, die aanname ben jij het ook wel mee eens neem ik aan.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Raken ze alleen besmet of komen ze ook in het ziekenhuis, want daar gaat het uiteindelijk toch om?
[ twitter ]
Tja
Maar waar het mij om gaat dat jouw theorie dat als we maar niks gedaan hadden qua vaccinatie we er nu al vanaf zouden zijn gewoon niet klopt.![]()
Uhm hoezo niet?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
Een lockdown is niet meer uit te leggen. De overheid gaat hoe dan ook flink nat.
Juist wel.
Mensen houden zich totaal niet meer aan maatregelen. De besmettingen zijn nog altijd erg hoog.
Aantallen in ziekenhuizen zijn hoog.
Het wordt eens tijd dat de overheid eens ingrijpt, bijna 2 jaar te laat.![]()
Succes met je datequote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef nostra het volgende:
Ik ga zo direct het OV in voor iets niet-essentieels als een date. Precies de reden dat jullie met die maatregelen blijven zitten!
Twiddel![]()
een date is wel degelijk essentieelquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef nostra het volgende:
Ik ga zo direct het OV in voor iets niet-essentieels als een date. Precies de reden dat jullie met die maatregelen blijven zitten!
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Ja, op die momenten wel.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef mir1986 het volgende:
[..]
En die keiharde lockdowns hebben geholpen zeg je?![]()
Ik ook.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:13 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar je neemt dan dus alleen de prik voor de QR-code, niet voor je eigen gezondheid.
En heb die hele QR code nog nooit gebruikt man man 🤦♂lol![]()
Het zijn feiten, geen act.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef galantis het volgende:
[..]
Kap met deze act.
En vanaf vandaag kun je je hart nog meer ophalen trouwens. Lekker alles dicht, dat zal ze leren!
Als het nodig is, is het nodig. En het is nodig.![]()
als je er niks meer van hoort hoe weet je dit dan?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
En daar hoor je inmiddels ook niks meer van hè. Een van de meest dichtbevolkte landen (in ieder geval kwa stedelijke gebieden) ter wereld…. En het leven gaat daar volgens mij gewoon door zoals vanouds voor het grootste deel. Typisch…Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Haha ja ben ook net geweest. Iedereen die vrij was is in dienst geroepen, pauzes zijn gehalveerd, kopjes koffie en hoofdmassages worden niet meer aangebodenquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:29 schreef tja77 het volgende:
Net terug van de kapper…
Godver wat een paniek daar, stressende kapstertjes, alle stoelen vol, wachtgedeelte vol, telefoon roodgloeiend.
![]()
Nee? Ik al erg vaak. Zwembad, lunchen, biosquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:32 schreef Doug-Heffernan het volgende:
[..]
Ik ook.
En heb die hele QR code nog nooit gebruikt man man 🤦♂
Twiddel![]()
Nou ja, ik heb in Cor inmiddels twee keer een note ontvangen in ruim een jaar tijd (waarvan één omdat ik het topic verwarde met een SC afgelopen zomer). Ik denk niet dat ik hier tot de moeilijke users behoor.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:14 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook maar ik vraag me wel af of er niet eerder een ban uitgedeeld kan worden, want nu lijkt het alsof er heel veel ziedende mensen op de fora zitten omdat je er moe van wordt om het steeds te bestrijden.
Uiteindelijk lijkt het alsof er heel veel ziedende users zijn omdat er momenteel gewoon veel ziedende users zijn. En terecht. Er wordt weer een totale lockdown aangekondigd, en volgens hun eigen logica is dit omdat er te weinig geboosterd is terwijl juist die campagne in tegenstelling tot de rest van Europa te laat gestart is. Hoe dan ook, het leed van deze lockdown was volgens hun eigen logica door hun eigen handelen te voorkomen geweest. En dat steekt.
Hier komt nog eens bij de logica en de wetenschap van het OMT de laatste tijd vaak betwist is en ja, dan is de maat vol voor velen. Ook mensen die lange tijd netjes de regels hebben gevolgd, zich gewoon lieten vaccineren en die overigens nooit zouden gaan rellen en dat absoluut afkeuren (hooguit vreedzaam demonstreren). Dan is Fok! even een fijn klankbord voor die frustratie, en daar is niks mis mee.Makkelijk eerste![]()
Het is ook de laatste zaterdag voor kerst. Vergeleken met pre-Corona is dit uitgestorven.quote:Tap tap tap![]()
Nog nooit?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:32 schreef Doug-Heffernan het volgende:
[..]
Ik ook.
En heb die hele QR code nog nooit gebruikt man man 🤦♂
Dus je bent niet op vakantie geweest, naar de horeca of een evenement?![]()
Er zijn een paar lieden die menen dat het nodig is. Het jammere is dat net die het voor het zeggen hebben.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Het zijn feiten, geen act.
Als het nodig is, is het nodig. En het is nodig.I'll give you something to do![]()
Dit:
Een #lockdown bij 85 procent vaccinatiegraad, hoopvolle berichten over de mildheid van Omikron, de gebrekkige onderbouwing van het effect van een lockdown en de enorm schadelijke impact voor de economie, fysieke gezondheid en psychisch welbevinden van miljoenen mensen.. why!?
https://twitter.com/talithamuusse/status/1472151693164961799?s=21![]()
Kwaliteitspost.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb in Cor inmiddels twee keer een note ontvangen in ruim een jaar tijd (waarvan één omdat ik het topic verwarde met een SC afgelopen zomer). Ik denk niet dat ik hier tot de moeilijke users behoor.
Uiteindelijk lijkt het alsof er heel veel ziedende users zijn omdat er momenteel gewoon veel ziedende users zijn. En terecht. Er wordt weer een totale lockdown aangekondigd, en volgens hun eigen logica is dit omdat er te weinig geboosterd is terwijl juist die campagne in tegenstelling tot de rest van Europa te laat gestart is. Hoe dan ook, het leed van deze lockdown was volgens hun eigen logica door hun eigen handelen te voorkomen geweest. En dat steekt.
Hier komt nog eens bij de logica en de wetenschap van het OMT de laatste tijd vaak betwist is en ja, dan is de maat vol voor velen. Ook mensen die lange tijd netjes de regels hebben gevolgd, zich gewoon lieten vaccineren en die overigens nooit zouden gaan rellen en dat absoluut afkeuren (hooguit vreedzaam demonstreren). Dan is Fok! even een fijn klankbord voor die frustratie, en daar is niks mis mee.![]()
Verre van; de meeste mensen hebben na bijna twee jaar nl. genoeg corona in hun omgeving ervaren om te beseffen dat het allemaal niet zo'n vaart loopt.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Precies de reden waarom we met maatregelen blijven zitten.....
Zijn mensen echt serieus zo dom?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Dit is een aanname inderdaad.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:33 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
als je er niks meer van hoort hoe weet je dit dan?
Maar de geschiedenis leert ons dat de media nu eenmaal graag klikjes wilt en als de media niet IN GROTE LETTERS overal schrijft hoe het uit de hand loopt in een land, je er redelijkerwijs vanuit kan gaan dat er niet zoveel loos is en er dus niks spannends over te melden valt.![]()
Al hadden we dubbele of viervoudige IC capaciteit dan nog zouden de meeste maatregelen genomen moeten worden. Je ziet het ook in Duitsland waar veel meer capaciteit is. Door de exponentiele groei met en al maar stijgend grondtal (door de steeds hogere besmettelijkheid van nieuwe varianten) wordt de extra tijd die je koopt met meer IC capaciteit al maar korter. Dus meer capaciteit helpt zeker iets en je koopt een beetje tijd maar uiteindelijk ontkom je niet aan min of meer alle maatregelen die nu ook genomen moeten worden. Enige wat op termijn helpt is verhogen van de weerstand tegen het virus, of dat nu is door besmettingen of door vaccinatie.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tsja, dat is nu eenmaal het gevolg van leven in een land met de IC-capaciteit van een derdewereldland. Maar dan wel persé hijgende vijftigers en obese boomervrouwen die hun taart niet meer proeven wekenlang op de reguliere verpleegafdeling willen laten logeren ipv hen gewoon met een zuurstoffles naar huis te sturen.![]()
Wat is er discrimineren aan dan?quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:32 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Op leeftijd discrimineren is een super goed idee ja!![]()
![]()
Maar goed, deze lockdown hadden we dus kunnen voorkomen door ons aan maatregelen te houden, ofzo.
Hoe lang moeten we dat mantra blijven herhalen?I'll give you something to do![]()
als de msm meot kiezen tussen uit de hand lopen in een ver land of in NL dan mag jij raden welke ze kiezen? Als een land niet in de msm komt wil niet zeggen dat het land niet bestaat en dat er niks gebeurd.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:35 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dit is een aanname inderdaad.
Maar de geschiedenis leert ons dat de media nu eenmaal graag klikjes wilt en als de media niet IN GROTE LETTERS overal schrijft hoe het uit de hand loopt in een land, je er redelijkerwijs vanuit kan gaan dat er niet zoveel loos is en er dus niks spannends over te melden valt.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Het is weekend, dan is het voor mij het makkelijkste een afspraak te maken, deze stond dus als een tijdje.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Jij bent dus ook nog last minute gegaan of je had toevallig al je afspraak staan?
Ik wilde binnenlopen, staan daar zo’n Henk en Ingrid voor de deur. Roept ze tegen hem, GA DAN BINNEN VRAGEN OF ER NOG PLEK VOOR JE IS!!!
Hij zonder mondkapje naar binnen, iedereen hem aankijken. Wat een circus zeg.![]()
Ik ken echt niemand meer die het beleid van de overheid nog steunt, inclusief mensen die in de zorg werken. Het is totaal absurd. Ik wacht erop dat het volk in opstand komt. We moeten nu echt tot naar ongehoorzaamheid. Winkels gewoon openhouden, cafés openhouden, elke dag protesteren in Den Haag! We moeten wel.Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.![]()
Iedereen met een te hoog BMI verplichten thuis te zitten. De rest mag blijven leven.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:36 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Wat is er discrimineren aan dan?![]()
De ziekmakendheid weten we gewoon nog niet. ZA lijkt positief, UK en Denemarken minder positief.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:35 schreef Johannes788 het volgende:
Dit:
Een #lockdown bij 85 procent vaccinatiegraad, hoopvolle berichten over de mildheid van Omikron, de gebrekkige onderbouwing van het effect van een lockdown en de enorm schadelijke impact voor de economie, fysieke gezondheid en psychisch welbevinden van miljoenen mensen.. why!?
https://twitter.com/talithamuusse/status/1472151693164961799?s=21
En ook al is er maar een kans van 10% dat dit zo ziekmakend is dat de ziekenhuizen gaan ontploffen, durf je dan die gok te nemen? Ik zou het niet aandurven om volledig op het milde ziektebeeld te gokken hoor.![]()
Lijkt me een goed plan, de samenleving gaat kapot op deze manier. Straks geen sport, horeca en het MKB meer over.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:37 schreef JohnDDD het volgende:
Ik ken echt niemand meer die het beleid van de overheid nog steunt, inclusief mensen die in de zorg werken. Het is totaal absurd. Ik wacht erop dat het volk in opstand komt. We moeten nu echt tot naar ongehoorzaamheid. Winkels gewoon openhouden, cafés openhouden, elke dag protesteren in Den Haag! We moeten wel.![]()
Dat geloof jij?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:36 schreef galantis het volgende:
Maar goed, deze lockdown hadden we dus kunnen voorkomen door ons aan maatregelen te houden, ofzo.
Hoe lang moeten we dat mantra blijven herhalen?"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Kreeg ook geen happy end deze keer, terwijl de bobbel in mijn broek dus ECHT goed te zien was.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:33 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Haha ja ben ook net geweest. Iedereen die vrij was is in dienst geroepen, pauzes zijn gehalveerd, kopjes koffie en hoofdmassages worden niet meer aangeboden
Geen fooi gegeven!![]()
![]()
Ik ken meerdere mensen die het steunen en bij tijd niet streng genoeg vindenquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:37 schreef JohnDDD het volgende:
Ik ken echt niemand meer die het beleid van de overheid nog steunt, inclusief mensen die in de zorg werken. Het is totaal absurd. Ik wacht erop dat het volk in opstand komt. We moeten nu echt tot naar ongehoorzaamheid. Winkels gewoon openhouden, cafés openhouden, elke dag protesteren in Den Haag! We moeten wel.
Twiddel![]()
Het bijzondere is dat ik hem misschien ook maar één of twee keer heb moeten laten zien. Bij de entree van Walibi en bij de La Place.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:34 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Nog nooit?
Dus je bent niet op vakantie geweest, naar de horeca of een evenement?
Verdere horeca, van MacDonalds tm Van der Valk en alle lunchrooms daartussen, kon ik gewoon doorlopen.
Op mijn vlucht naar Italië heb ik hem ook niet nodig gehad."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
vakantie geen zin in met dit gezeik.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:34 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Nog nooit?
Dus je bent niet op vakantie geweest, naar de horeca of een evenement?
paar keer ergens gaan eten maar hoefde geen geen code te laten zien.
en begin deze maand zou ik naar een voetbalwedstrijd zijn gegaan maarja er mochten geen supporters naar binnen.lol![]()
Dat zegt vooral iets over jouw sociale cirkel.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:37 schreef JohnDDD het volgende:
Ik ken echt niemand meer die het beleid van de overheid nog steunt, inclusief mensen die in de zorg werken. Het is totaal absurd. Ik wacht erop dat het volk in opstand komt. We moeten nu echt tot naar ongehoorzaamheid. Winkels gewoon openhouden, cafés openhouden, elke dag protesteren in Den Haag! We moeten wel.![]()
MOest je niet van te voeren in een of ander formulier invullen die daar aan QR gekoppeld is?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:38 schreef capricia het volgende:
[..]
Het bijzondere is dat ik hem misschien ook maar één of twee keer heb moeten laten zien. Bij de entree van Walibi en bij de La Place.
Verdere horeca, van MacDonalds tm Van der Valk en all lunchrooms daartussen, kon ik gewoon doorlopen.
Op mijn vlucht naar Italië heb ik hem ook niet nodig gehad."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Ook dat is een aanname van jouw kant.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
als de msm meot kiezen tussen uit de hand lopen in een ver land of in NL dan mag jij raden welke ze kiezen? Als een land niet in de msm komt wil niet zeggen dat het land niet bestaat en dat er niks gebeurd.![]()
nee ik ken iemand die journalist is.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:39 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ook dat is een aanname van jouw kant.
Daarnaast was 1 opmerking een vraag, en die 2de is een feit. Want een land verdwijnt niet als het niet in de msm komt, of denk jij van wel?Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
De sport is ook zo'n ding. Het blijkt dat er nu al een stuk minder gesport wordt dan voor de avondlockdown, wat toch een triest gegeven is, wetende hoe gezond sport is. De regering maakt mensen echt doodziek met haar beslissingen. In dat licht vind ik die opmerkingen van politici over tribunalen nog niet eens zo gek, want dit is echt een levensgevaarlijk beleid.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:37 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Lijkt me een goed plan, de samenleving gaat kapot op deze manier. Straks geen sport, horeca en het MKB meer over.Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.![]()
Nee, is me niet bekend. Wel een PLF. Maar daar is ook niet naar gevraagd.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
MOest je niet van te voeren in een of ander formulier invullen die daar aan QR gekoppeld is?"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ik ga inderdaad niet om met kortzichtige blinde mensenquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:39 schreef Piemeltape het volgende:
[..]
Dat zegt vooral iets over jouw sociale cirkel.Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.![]()
Ik heb 'm echt al heel vaak moeten gebruiken. Vooral in het buitenland, dat wel. Niet zo zeer op de vliegvelden, maar echt in het land zelf. In Duitsland vorige week nog zeker zo'n tien keer moeten laten zien in een paar dagen tijd. In de Nederlandse horeca valt het mee inderdaad, in Amsterdam nog nooit gecheckt. Ook gisteren niet toen ik nog even de laatste kans tot 17:00 meepakte.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:38 schreef capricia het volgende:
[..]
Het bijzondere is dat ik hem misschien ook maar één of twee keer heb moeten laten zien. Bij de entree van Walibi en bij de La Place.
Verdere horeca, van MacDonalds tm Van der Valk en all lunchrooms daartussen, kon ik gewoon doorlopen.
Op mijn vlucht naar Italië heb ik hem ook niet nodig gehad.
Eerste keer QR code ga ik overigens nooit vergeten, begin van afgelopen zomer in een Ierse McDonald's![]()
![]()
Omdat ze je die keuze niet geven?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:41 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik ga inderdaad niet om met kortzichtige blinde mensen![]()
Neehoor, maar sommigen wel, dus was erg benieuwd.quote:
Men gaat er blijkbaar aan voorbij dat tegen een bepaalde R niet meer op te maatregelen valt.I'll give you something to do![]()
Gezelligquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:41 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik ga inderdaad niet om met kortzichtige blinde mensenTwiddel![]()
Laat die lockdown maar komen, ik stond deze week gewoon nog steeds in de file.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:37 schreef JohnDDD het volgende:
Ik ken echt niemand meer die het beleid van de overheid nog steunt, inclusief mensen die in de zorg werken. Het is totaal absurd. Ik wacht erop dat het volk in opstand komt. We moeten nu echt tot naar ongehoorzaamheid. Winkels gewoon openhouden, cafés openhouden, elke dag protesteren in Den Haag! We moeten wel.![]()
Ja, duh.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:42 schreef Momo het volgende:
Maar is de verwachting dat alle niet essentiële winkels en horeca dicht gaan?![]()
Nou, ik heb gekozen voor een andere manier van sporten, van tennis en skien, meer gaan mountainbiken en hardlopen en wat met dumbles stoeien. Je kunt er zelf ook wat aan doen natuurlijk.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:40 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
De sport is ook zo'n ding. Het blijkt dat er nu al een stuk minder gesport wordt dan voor de avondlockdown, wat toch een triest gegeven is, wetende hoe gezond sport is. De regering maakt mensen echt doodziek met haar beslissingen. In dat licht vind ik die opmerkingen van politici over tribunalen nog niet eens zo gek, want dit is echt een levensgevaarlijk beleid.![]()
Dit ervaar ik ook in mijn omgeving ja.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:18 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Anders dan eerder is het nu ook de genuanceerde groep die er in steeds grotere mate klaar mee is. Het zijn niet alleen meer een stel wappies en beroepsdemonstranten.It's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.![]()
Dat zal moeten blijken herbesmetting (met welke variant dan ook) zegt uiteindelijk alleen iets als het daarbij ook zorgt voor meer ziekenhuisopnames. Door constant menselijk ingrijpen weet je sowieso niet hoe het allemaal was gelopen zonder vaccins.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is even afwachten maar als mensen makkelijk besmet raken zal een % daarvan ook in het ziekenhuis belanden, die aanname ben jij het ook wel mee eens neem ik aan.
Maar waar het mij om gaat dat jouw theorie dat als we maar niks gedaan hadden qua vaccinatie we er nu al vanaf zouden zijn gewoon niet klopt.blablablabla![]()
Oh, en op afspraak blijken de niet essentiële winkels ook gewoon na vijven open.![]()
(Ja. Ervaring mee, nadat mijn man het halve servies gesloopt had.)
Even een belletje naar zo'n servieswinkel en je kunt gewoon naar binnen."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ja alles behalve supermarkt en de kruidvat en dierenzaken.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:42 schreef Momo het volgende:
Maar is de verwachting dat alle niet essentiële winkels en horeca dicht gaan?![]()
Ja, welk doel heeft de regering bereikt met deze 'strategie' dan?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:43 schreef Confetti het volgende:
[..]
De verdeel en heers strategie van de regering werkt zijn vruchten af.![]()
Hmmz, die formulieren (ken die van Spanje wel, Italie niet) zijn slechts aan te vragen met een QR - moet zeggen dat de applicatie voor het aanvragen voor de Spaanse visum defect was en dus een foto kon uploadenquote:Op zaterdag 18 december 2021 11:40 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee, is me niet bekend. Wel een PLF. Maar daar is ook niet naar gevraagd.
MJah als ze ook dat niet controleren..
Denk dat niemand het ook maar waagt om een (dure) reis te boeken en te gokken dat je er doorheen komt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
En de Action?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:45 schreef Johannes788 het volgende:
[..]
Ja alles behalve supermarkt en de kruidvat en dierenzaken.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20211218_17486777Agelopen week? Nee toch, dit kwam toch pas gisteren naar boven borrelen? Begin deze week bijvoorbeeld was men nog vrolijk aan het debatteren over de iets eerder gesloten scholen.quote:Afgelopen week sijpelde het nieuws binnen dat het kabinet denkt aan een harde lockdown.
Lijkt nu trouwens alweer best triviaal. Een weekje eerder dicht, de kinderen mogen inmiddels in hun kleine handjes knijpen als ze voor maart weer een schoolgebouw van binnen zien.![]()
![]()
Je mag alleen nog maar over essentiële dingen praten.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:46 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Blijft het FOK! forum ook nog open na 17:00?![]()
Gouden tijden voor de eiersnijder.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Je mag alleen nog maar over essentiële dingen praten.![]()
Dus niet over moderators.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Je mag alleen nog maar over essentiële dingen praten.
Erg jammer.![]()
Een ware dictatuur hier.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Je mag alleen nog maar over essentiële dingen praten.![]()
Alleen achter mijn rug om.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:47 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dus niet over moderators.
Erg jammer.![]()
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Mensen die n.a.v. berichten oven een eventuele lockdown, klagen dat ze er nu echt “klaar mee zijn”.![]()
------!
Ja, duh. Wie niet?
Maar een langdurige code zwart met duizenden mensen die op de gang/parkeerplaats stikken is ook niet echt een alternatief dat we zouden moeten willen lijkt me.- Souverän ist nicht, wer viel hat, sondern wenig braucht -![]()
Daarom beter een extra coronabelasting van 10% invoeren.quote:Op zaterdag 18 december 2021 10:55 schreef Aventura het volgende:
[..]
ik ben ondernemer en ik heb geen cent steun ontvangen. Verdiep je er maar eens in, het omzetverlies moet meer dan 20% zijn TEN OPZICHTE VAN dezelfde periode een jaar ervoor. De overheid denkt dus dat bedrijven elk jaar dezelfde omzet draaien (tip: dan loopt je bedrijf niet echt bepaald goed). Ik heb ook niks gekregen sinds ik elke dag een uur eerder dicht moet. Personeel vangt wel gewoon salaris, wie betaalt dat? Ik. Het is niet eerlijk dat het leed van de crisis op ondernemers wordt afgewenteld. En bv niet op mensen met een vast salaris. Echt, je hebt geen idee wat je hier zegt.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Zichzelf buiten schot houden.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:45 schreef Piemeltape het volgende:
[..]
Ja, welk doel heeft de regering bereikt met deze 'strategie' dan?![]()
In juni sowieso weer een nieuwe variant. Kun je op wachten. Wat een shitshow.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Nog even volhouden mensen, het is zo weer juni.blablablabla![]()
Langzaam te prefereren boven jarenlange lockdowns en antirechtstatelijke maatregelen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:48 schreef Galvez het volgende:
Mensen die klagen dat ze er nu echt “klaar mee zijn”.![]()
![]()
Ja, duh. Wie niet?
Maar een langdurige code zwart met duizenden mensen die op de gang/parkeerplaats stikken is ook niet echt een alternatief dat we zouden moeten willen lijkt me."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Inderdaad, het is al hier al lastig genoeg om je auto te parkeren zonder dat er overal lijken liggen.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:48 schreef Galvez het volgende:
Maar een langdurige code zwart met duizenden mensen die op de gang/parkeerplaats stikken is ook niet echt een alternatief dat we zouden moeten willen lijkt me.![]()
Wie is deze nobody en waarom is haar mening belangrijk?quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:35 schreef Johannes788 het volgende:
Dit:
Een #lockdown bij 85 procent vaccinatiegraad, hoopvolle berichten over de mildheid van Omikron, de gebrekkige onderbouwing van het effect van een lockdown en de enorm schadelijke impact voor de economie, fysieke gezondheid en psychisch welbevinden van miljoenen mensen.. why!?
https://twitter.com/talithamuusse/status/1472151693164961799?s=21![]()
Doe er maar grappig over.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:49 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Inderdaad, het is al hier al lastig genoeg om je auto te parkeren zonder dat er overal lijken liggen.
- Souverän ist nicht, wer viel hat, sondern wenig braucht -![]()
Lijkt me een prima alternatief eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 18 december 2021 11:48 schreef Galvez het volgende:
Mensen die n.a.v. berichten oven een eventuele lockdown, klagen dat ze er nu echt “klaar mee zijn”.![]()
------!
Ja, duh. Wie niet?
Maar een langdurige code zwart met duizenden mensen die op de gang/parkeerplaats stikken is ook niet echt een alternatief dat we zouden moeten willen lijkt me.blablablabla
Forum Opties Forumhop: Hop naar: