ah handige lijst, merciquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:07 schreef 2dope het volgende:
[..]
Streets of Rage 4, Streets of Rage 4, Streets of Rage 4, The Ascent, Diablo III, Gears 5.
Als je kijkt op https://www.xbox.com/nl-NL/xbox-game-pass/games dan kun je linksonder bij de filters ook "Lokale co-op" instellen. Dan krijg je een lijst van 33 titels op GP die dat ondersteunen.
Thanks ik ga eens reviews lezen en gameplay video's kijken van darm soul 3. Vind 70 piek betalen voor Elden ring, zonder enige ervaring ermee te hebben best veel. Straks vind ik het kut.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:55 schreef aTypisch het volgende:
[..]
mooi spel
alle games in die reeks (Bloodborne/Dark Souls/ Demon Souls) zijn aanraders als je alvast kennis wil maken met die gameplay
ik weet niet of je een PlayStation hebt, maar daar zou je Bloodborne bijvoorbeeld al kunnen hebben via PS Plus.
Als het je om de kosten te doen is zou ik een weekje of 2 wachten. Dan staat marktplaats er vol mee gok ikquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:13 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Thanks ik ga eens reviews lezen en gameplay video's kijken van darm soul 3. Vind 70 piek betalen voor Elden ring, zonder enige ervaring ermee te hebben best veel. Straks vind ik het kut.
Wellicht dat ik dat zelf verzonnen heb. Ik heb 'm ook meermaals gekocht, Voor Xbox One had ik ook één of andere complete uber elite edition, alleen daar zat dan de Necromancer weer niet bij. Maar blijft een geniale couch co-op game imho. Tenzij je met noobs speelt die ieder opgeraapt stuk loot steeds uitgebreid gaat bestuderenquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:12 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Heb deze nooit erop gezien
Gekocht op disk de ultimate versie
Alle Dark Souls-games van voor naar achter gespeeld, wat wil je weten. Elden Ring is idd een Souls-like, zelfde dev, maar toch ook wel een boel veranderingen/vernieuwingen. Treffende omschrijving die ik veel lees is Elden Ring = Open world Dark Souls met paard'nquote:Op donderdag 13 januari 2022 14:41 schreef Sfancta het volgende:
Mensen, iemand hier Dark Souls 3 op de xbox gespeeld ooit? Las dat deze beetje de voorloper van Elden Ring is, en heb deze serie nog nooit gespeeld.
Zag op marktplaats al staan voor 15 ofzo, maar heb hier meer voor "maar" 15 liggen dat ik toch niet speel
Is het een soort WoW waarbij je classes kan kiezen en moet questen?quote:Op donderdag 13 januari 2022 15:16 schreef 2dope het volgende:
[..]
Alle Dark Souls-games van voor naar achter gespeeld, wat wil je weten. Elden Ring is idd een Souls-like, zelfde dev, maar toch ook wel een boel veranderingen/vernieuwingen. Treffende omschrijving die ik veel lees is Elden Ring = Open world Dark Souls met paard'n
nee, maar wel een beetjequote:Op donderdag 13 januari 2022 15:19 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Is het een soort WoW waarbij je classes kan kiezen en moet questen?
Je kunt wel classes kiezen in Dark Souls maar je wordt verder gewoon in het diepe geflikkerd. Er is geen map, geen quest-boekje, geen navigatiepijltjes, niks. Als je nieuw bent in die serie ga je vaak en hard sterven. Ik zelf vind WoW fucking kut maar de Souls-games behoren tot mijn top 5 favo franchisesquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:19 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Is het een soort WoW waarbij je classes kan kiezen en moet questen?
Thanks dit wou ik horen, of ja eigelijk niet. Vind dingen waar ik extreem moet zoeken voor shit super kut, ik wil een pijl en wil een lijst met Questquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:26 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je kunt wel classes kiezen in Dark Souls maar je wordt verder gewoon in het diepe geflikkerd. Er is geen map, geen quest-boekje, geen navigatiepijltjes, niks. Als je nieuw bent in die serie ga je vaak en hard sterven. Ik zelf vind WoW fucking kut maar de Souls-games behoren tot mijn top 5 favo franchises
Ja snap ik. Souls-games zijn echt anti-casual, maar toch zou ik iedereen aanraden om het een keer te proberen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 15:28 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Thanks dit wou ik horen, of ja eigelijk niet. Vind dingen waar ik extreem moet zoeken voor shit super kut, ik wil een pijl en wil een lijst met Quest![]()
Ben daarom ook met AC odyssea gestopt, zoveel zoeken, mij ging het plezier weg ervan.
Valhalla heb ik helemaal uitgespeeld daarentegen, die navigatie daarin was helemaal top
Toch doen! Ik dacht eerst ook zo maar de DS Games horen nu echt bij mijn favorieten ooit. En ik heb er maar 1tje uit kunnen spelenquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:28 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Thanks dit wou ik horen, of ja eigelijk niet. Vind dingen waar ik extreem moet zoeken voor shit super kut, ik wil een pijl en wil een lijst met Quest![]()
Ben daarom ook met AC odyssea gestopt, zoveel zoeken, mij ging het plezier weg ervan.
Valhalla heb ik helemaal uitgespeeld daarentegen, die navigatie daarin was helemaal top
Als je eens wilt beginnen aan een Souls game zonder direct in het diepe gegooid te willen worden dan zijn de guides van FightingCowboy heel goed. En geloof me, ook met zo'n guide ga je nog heeeel vaak dood. Ik in ieder geval welquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:28 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Thanks dit wou ik horen, of ja eigelijk niet. Vind dingen waar ik extreem moet zoeken voor shit super kut, ik wil een pijl en wil een lijst met Quest![]()
Ben daarom ook met AC odyssea gestopt, zoveel zoeken, mij ging het plezier weg ervan.
Valhalla heb ik helemaal uitgespeeld daarentegen, die navigatie daarin was helemaal top
Heeft Odyssey niet een setting die je kiest in het begin om questmarkers e.d. aan te zetten? Ze recommenden hoe jij nu speelt, maar m'n vriendin koos de gemakkelijke optie en heeft gewoon markers overal. Kan je vast midgame ook weer aanzetten.quote:Op donderdag 13 januari 2022 15:28 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Thanks dit wou ik horen, of ja eigelijk niet. Vind dingen waar ik extreem moet zoeken voor shit super kut, ik wil een pijl en wil een lijst met Quest![]()
Ben daarom ook met AC odyssea gestopt, zoveel zoeken, mij ging het plezier weg ervan.
Valhalla heb ik helemaal uitgespeeld daarentegen, die navigatie daarin was helemaal top
Ik zie alleen soms wat in de verte, en verdwijnt op best grote afstand weer.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 13:18 schreef AMDB het volgende:
[..]
Heeft Odyssey niet een setting die je kiest in het begin om questmarkers e.d. aan te zetten? Ze recommenden hoe jij nu speelt, maar m'n vriendin koos de gemakkelijke optie en heeft gewoon markers overal. Kan je vast midgame ook weer aanzetten.
Ik heb Mass Effect al vier keer uitgespeeld geloof ik, maar ik kon het niet laten en nu toch weer begonnenquote:Op donderdag 13 januari 2022 22:37 schreef PjotterFRL het volgende:
Prima Game Pass maandje zo met Mass Effect Legendary Edition, Hitman Trilogy, R6 Extraction en een game die volgens mij wel kan gaan verrassen: Nobody Saves the World, van de makers van Guacamelee.
https://psprices.com/region-nl/index?platform=XOnequote:Op maandag 17 januari 2022 20:11 schreef Jungle_Jim het volgende:
Wat is een goeie site om sales in de store te checken?
Thanks!quote:Op maandag 17 januari 2022 21:54 schreef Drankster het volgende:
[..]
https://psprices.com/region-nl/index?platform=XOne
Mwa. Je koopt een ps5 voor de exclusiefs die gewoon beter zijn dan die van xbox. Dus veranderd niet heel veel aan.quote:
Al die ubisoft games komen ook in de gamepass dus je krijgt voor 12.50 een gigantische hoeveelheid AAA games.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 15:04 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Mwa. Je koopt een ps5 voor de exclusiefs die gewoon beter zijn dan die van xbox. Dus veranderd niet heel veel aan.
Hooguit voor de mensen die niks anders dan cod spelen en geen geld hebben voor een pc. En ja tuurlijk is het een grote f you naar sony. Maar of ze er heel erg wakker van liggen vraag ik me af.
Pc + ps5 blijft sowieso wel de beste optie. Kan je alles spelen.
Ja gamepass is ook echt een hele goede deal. Daarom pc <3quote:Op dinsdag 18 januari 2022 15:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Al die ubisoft games komen ook in de gamepass dus je krijgt voor 12.50 een gigantische hoeveelheid AAA games.
Die exclusives van Sony zijn toch ook niet zo heel bijzonder op God of War na?
Zeker waar hoor maar ik ken in mijn omgeving 2 mensen die op PC gamen terwijl de meeste wel een console thuis hebben staan. Exclusives zijn imo al lang niet meer heel boeiend uitzonderingen daar gelaten zoals God of War en Gears.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 15:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja gamepass is ook echt een hele goede deal. Daarom pc <3
En tja dat is natuurlijk een smaak kwestie of je de exclusives wel of niet goed vind. Maar voor veel ps gebruikers is dat wel de reden waarom ze een ps hebben.
Precies, we moeten als forummers niet onderschatten hoe groot die markt is. Wij hier zijn niet representatief.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 15:20 schreef koffiekoekjes het volgende:
Call of Duty als exclusive voor Xbox zou Playstation best wel pijn doen. Je pakt de helft van de normie market in 1 keer
Mijn hoop is juist dat met de Game Pass strategie van Microsoft er weer meer interessante games worden uitgegeven door Activision-Blizzard. MS heeft een constante stroom van hoogwaardige games nodig om mensen Game Pass te laten nemen en houden. Een game per 8 jaar en alleen Call of Duty titels zal niet genoeg zijn. Daarom goede hoop dat studios als Beenox en Toys for Bob weer nieuwe games mogen maken zoals een Crash Bandicoot of nieuwe IP.quote:Op woensdag 19 januari 2022 15:41 schreef L3viathan het volgende:
beetje zonde van het geld.. welke games maakt AB nu eigenlijk nog? CoD en WoW.. oninteressante meukzooi dus
enige wat misschien een 6je zou kunnen worden is diablo 4
quote:Op woensdag 19 januari 2022 15:41 schreef L3viathan het volgende:
beetje zonde van het geld.. welke games maakt AB nu eigenlijk nog? CoD en WoW.. oninteressante meukzooi dus
enige wat misschien een 6je zou kunnen worden is diablo 4
Het is wel een beetje vergane glorie inderdaad.quote:Op woensdag 19 januari 2022 15:41 schreef L3viathan het volgende:
beetje zonde van het geld.. welke games maakt AB nu eigenlijk nog? CoD en WoW.. oninteressante meukzooi dus
enige wat misschien een 6je zou kunnen worden is diablo 4
Er zijn zelfs gratis gamesquote:Op vrijdag 21 januari 2022 11:02 schreef 2dope het volgende:
Het is een beetje ondergesneeuwd vanwege de commotie rondom de Activiton Blizzard acquisitie, maar er is een huge "Back Compat Sale" gaande momenteel. 137 backward compatible games zijn (sterk) afgeprijsd.
Heb hier een lijstje gemaakt van (in mijn optiek) interessante games:
Enorm veel backward compatible games afgeprijsd in MS Store
Voor het hele overzicht gewoon hier kijken.
Lijkt er voorlopig nog niet in te zitten: https://tweakers.net/nieu(...)chikbaar-houden.htmlquote:Op dinsdag 18 januari 2022 15:20 schreef koffiekoekjes het volgende:
Call of Duty als exclusive voor Xbox zou Playstation best wel pijn doen. Je pakt de helft van de normie market in 1 keer
Ik verwacht ondersteuning voor de huidige CoD games, wellicht nog een paar keer ivm lopende contracten echte CoD games op PlayStation, maar daarna zal het wel opdrogen schat ik in.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 16:38 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Lijkt er voorlopig nog niet in te zitten: https://tweakers.net/nieu(...)chikbaar-houden.html
Nooit gespeeld, zometeen even kijken.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 11:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
TIMESPLITTERS 2 VOOR 2,49
OMG OMG OMG
En godfried van bouillion, toen waren games gewoon leuk. Niet geweldig, maar leuk.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 11:09 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nooit gespeeld, zometeen even kijken.
Ben serieus aan het wachten tot goedkope third party dingen hiervan uitkomen.quote:Op woensdag 26 januari 2022 13:19 schreef DarkwingDuck het volgende:
Ook eindelijk een 1tb Seagate expension tweedehands te pakken gekregen. Super handig.
Ja, heb ik ook op gewacht. En toen er dan eindelijk een 512gb card uitkwam werd ik wel even blij, totdat ik de marktprijs zag. Dus nu maar tweedehands gekocht.quote:Op woensdag 26 januari 2022 14:19 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Ben serieus aan het wachten tot goedkope third party dingen hiervan uitkomen.
Is bij alle Sega games. Zijn allemaal erg matig blijkt nu.quote:Op woensdag 26 januari 2022 13:19 schreef DarkwingDuck het volgende:
Nights into dreams gekocht voor iets van ¤2,50 tijdens de sale afgelopen week.
Als tiener stond ik te kwijlen bij deze game en wou ik ontzettend graag een Saturn (had een Megadrive en was dik SEGA liefhebber). Nu dan eindelijk deze game gespeeld (zowel in Saturn mode als de opgepoetste versie). Geen flauw idee waarom dit spel zo gehyped was, iemand die het me kan uitleggen die hem vroeger op de Saturn had?
Ook eindelijk een 1tb Seagate expension tweedehands te pakken gekregen. Super handig.
Ik wacht nog wel even tot de 2TB kaart betaalbaar wordt :vquote:Op woensdag 26 januari 2022 14:22 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Ja, heb ik ook op gewacht. En toen er dan eindelijk een 512gb card uitkwam werd ik wel even blij, totdat ik de marktprijs zag. Dus nu maar tweedehands gekocht.
Dat valt wel mee.quote:Op donderdag 27 januari 2022 12:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Is bij alle Sega games. Zijn allemaal erg matig blijkt nu.
Heb deze al vaker gespamd maar is volgens mij nog steeds wel aardig actueel, mocht je nog wat inspiratie zoeken:quote:Op donderdag 27 januari 2022 14:43 schreef Sjemmert het volgende:
Heb de series x nu 3 weken in bezit en ben er zeer tevreden mee. Heb Halo infinite al uitgespeeldMaar een groot voordeel van de xbox tegenover de playstation is natuurlijk de mod support. Dus ik dacht ik download Fallout 4 even van gamepass om te kijken hoe dat werkt. Kon op de playstation nooit echt lekker in dat spel komen door de crappy performance, maar ik ben nu helemaal hooked. Heb de 60fps 4K ultra settings 90fov mod en de cheat terminal geïnstalleerd en man wat speelt dat lekker. Ziet er prachtig uit en draait goed en met ongelimiteerd ammo en crafting matetials kan je lekker onbezorgd schieten en bouwen.
Mijn advies is gewoon een setje van 4 oplaadbare Eneloop-batterijtjes kopen en daarmee afwisselen. Gaan mega-lang mee en je zit nooit zonder (moet je dus wel een batterij-oplader hebbenquote:Grootste nadeel van de series x zijn wel de batterijen in de controllerAls ze nou nog oplaadde als je de controller aansluit kan ik er nog mee leven maar nee hoor dan moet je weer zo'n charge accu pack kopen en die krengen zijn nergens verkrijgbaar.
Bedankt voor de tips !quote:Op donderdag 27 januari 2022 16:01 schreef 2dope het volgende:
[..]
Heb deze al vaker gespamd maar is volgens mij nog steeds wel aardig actueel, mocht je nog wat inspiratie zoeken:
De beste console-mods voor Fallout 4 en Skyrim SE.
Modern Firearms vond ik altijd heel vet en die wordt volgens mij nog steeds actief geüpdatet
[ afbeelding ]
[..]
Mijn advies is gewoon een setje van 4 oplaadbare Eneloop-batterijtjes kopen en daarmee afwisselen. Gaan mega-lang mee en je zit nooit zonder (moet je dus wel een batterij-oplader hebben).
Ik heb Pro's van 2500 mAh, twee jaar geleden gekocht maar werken nog perfect. Twee tientjes voor betaald destijds.quote:Op donderdag 27 januari 2022 17:42 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips !
Ben nu bezig met de eerste playtrough maar daarna wil ik zeker nog meer mods proberen.
En denk idd dat ik maar van die batterijen ga bestellen. Welke heb jij ? Die van 2000 mAh ? Of die pro's van 2550 mAh ?
Die is dus werkelijk nergens te koop... Die wil ik ook kopen alhoewel oplaadbare batterijen ook werkt.quote:Op donderdag 27 januari 2022 18:03 schreef Sfancta het volgende:
Ik heb die originele series x USB c plug and charge Kit, geld dik waard. Ook rond de 20 euro
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |