Lolita is, zoals ik eerder zij, volgens mij manisch depressief en daarbij maar gematigd intelligent.quote:Op dinsdag 21 december 2021 16:34 schreef Groepfunder het volgende:
Waarom zou Lotilta trouwens vluggertjes aanbieden voor 15 minuten als zij (om haar diensten te kunnen verlenen op een manier die zij prettig vindt) minimaal 30 minuten nodig heeft? Nu geeft zij die vent die voor 15 minuten betaalt 30 minuten van haar tijd. Dat heeft iets heel liefs, maar zakelijk gezien lijkt het mij onverstandig.
Jeugdtrauma to the max.quote:Op dinsdag 21 december 2021 16:58 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Ik zou niet op zoek gaan naar '2 Girls 1 Cup'
Maar sowieso mij niet bellen
Tja, als kijker word ik in ieder geval niet blij van wat ik zie. Dat was bij "Jojanneke in de prostitutie" de bedoeling van de makers, maar bij deze docuserie voel ik het sterker. Toch ben ik benieuwd naar aflevering 3.quote:Op dinsdag 21 december 2021 17:00 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Lolita is, zoals ik eerder zij, volgens mij manisch depressief en daarbij maar gematigd intelligent.
Of gewoon iemand die veel uit impuls handelt.quote:Op dinsdag 21 december 2021 17:00 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Lolita is, zoals ik eerder zij, volgens mij manisch depressief en daarbij maar gematigd intelligent.
Haar hele gedrag en manier van doen suggereert iets anders.quote:Op dinsdag 21 december 2021 18:35 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Of gewoon iemand die veel uit impuls handelt.
Dan plant ze eerst een hele dag vol en als ze dan aan het einde van de ochtend moe is belt ze de middagklanten af.
Met wat meer inzicht vooraf had ze dan beter wat minder klanten kunnen boeken.
2 Girls 1 Cup genotquote:Op dinsdag 21 december 2021 16:58 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Grote kans dat het voor deze klant ook een bepaald soort fetisj is. Sex met de vrouw van iemand anders, terwijl die iemand toekijkt. Dat is volgens mij niet zo'n hele gekke fantasie, in de gemiddelde parenclub zal het niet veel anders zijn.
[..]
Ik zou niet op zoek gaan naar '2 Girls 1 Cup'
Maar sowieso mij niet bellen
Ze heeft een website. Gewoon Google gebruiken.quote:Op woensdag 22 december 2021 07:00 schreef Takoda het volgende:
Hoe kom je in contact met Lolita, ik vraag het voor een vriend.
Dit is gefilmd door Powned hè, die zoeken sowieso nooit de doorsnee op maar willen juist graag op het 'edgy' randje zitten. Kudos voor ze dat ze dit gefilmd hebben (en uitzenden!) maar je zal zo maar op TV komenquote:Op dinsdag 21 december 2021 22:50 schreef havanagila het volgende:
Dit zijn toch geen doorsnee sekswerkers? Of is het zo belabberd gesteld met de prostitutie in Nederland.
Die Linda en haar klant ook. Even met je hoer, dr vriend, en de hond een blokje om in de buurt...
Ik dacht dat die Linda ooit wel een fok account had.quote:Op maandag 20 december 2021 21:58 schreef byah het volgende:
Haha die vent leest hier sowieso mee. En die vrouw lekker in het bijhuis
Dat je als vrouw tegenwoordig open kan zijn over je seksualiteit is heel mooi en zeker een vooruitgang, maar een hoer blijft gewoon een stuk neukvlees, laten we eerlijk zijnquote:Op dinsdag 21 december 2021 23:28 schreef Tegan het volgende:
Maar ze lijken allemaal niet te beseffen dat dit geen overwinning is maar iets wat iedere vrouw kan. Ofzo. Of ben ik gewoon te negatief. Lastig vind ik deze gedachten. Is dit een overwinning of niet?
Of dat ze niet altijd maar blij zijn met hun werk.quote:Op woensdag 22 december 2021 19:53 schreef Tegan het volgende:
Tja, het zou niet gek zijn als ik bovengenoemde punten uit mijn reguliere baan zou halen. Dus waarom zou het zo verkeerd zijn om dat uit sekswerk te halen.
Ik blijf even twijfelen wat ik ervan vind.
quote:We worden geconfronteerd met de harde stigma's rond sekswerk en de strijd die Emma, Lolita, Moira en Linda moeten voeren om geaccepteerd te worden. Emma (27) heeft veel klanten en moet daarnaast voor haar gezin zorgen. Als ze eindelijk alleen is, breekt Emma. BDSM-meesteres Moira (30) is door meerdere mannen getraumatiseerd. Haar sekswerk geeft haar nu controle. Ze neemt ons mee in een sessie in haar SM-studio. Pornoactrice Linda (30) danst als showgirl in Duitsland. Thuis wordt ze emotioneel als ze denkt aan hoe zij als achttienjarig meisje ineens niemand meer had omdat ze sekswerk wilde doen. Lolita (27) wordt verliefd op haar buurjongen.
Dat mogen ze absoluut doen, tuurlijk, maar ze gaan niet vinden wat ze zoeken door zichzelf constant in een kwetsbare situatie te gooien. Want je weet uiteindelijk nooit wat voor een man je tegenover je hebt, en ook bij een enge vent is het natuurlijk lastig om nee te zeggen.quote:Op woensdag 22 december 2021 19:53 schreef Tegan het volgende:
Tja, het zou niet gek zijn als ik bovengenoemde punten uit mijn reguliere baan zou halen. Dus waarom zou het zo verkeerd zijn om dat uit sekswerk te halen.
Ik blijf even twijfelen wat ik ervan vind.
So had ik die moira toch heel anders ingeschat qua leeftijdquote:Op maandag 27 december 2021 15:24 schreef jeroen25 het volgende:
Het wordt er vanavond niet vrolijker op:
[..]
Waar ken je haar van?quote:Op maandag 27 december 2021 20:22 schreef Attitude het volgende:
Ik schrok me kapot toen ik deze 'documentaire' voor het eerst zag. Ik was aan het zappen en kwam halverwege in en zag Lolita naakt op de tv.
Ik wist niet hoe ik het had, want ik ken haar namelijk. Ze werkte al jaren mijn haar bij en ik wilde weer een afspraak maken, nu al 1,5 jaar geleden, maar geen reactie. Facebook en instagram waren verwijderd en telefoonnummer niet bereikbaar. Had nooit begrepen waarom niet. Maar nu wel.
Dan zie ik haar en ik herken haar eigenlijk niet meer.
En dan wordt er gevraagd, hoeveel klanten heb je per dag? 4 tot 6. Dan denk ik, waarom zeg je dat op tv.
Dan worden er opmerkingen gemaakt over dat ze kort achter elkaar klanten heeft, en bed niet verschoon enzo... dat helpt ook niet echt bij beeldvorming voor jezelf.
De bedoeling van deze documentaire is dat het onderwerp sekswerkers bespreekbaar wordt. Alleen heb ik het idee dat de plank hier totaal misgeslagen wordt. Als ik op de reacties afga op twitter, facebook, dan kun je het grofweg verdelen in 2 groepen, de ene maakt rare opmerkingen en de andere vind het zielig. Van dat bespreekbaar maken komt er niets van, vind ik.
Er zijn hier ook opmerkingen gemaakt over Lolita, waaronder dat ze impulsief is. Dat kan wel kloppen, ik weet beetje wat er met haar de afgelopen 5 - 6 jaar gebeurd is. En de manier waarop ze praat enzo, dat strookt niet echt met wat ik ken van haar.
Het is zo raar voor mij, ze was altijd een keurig gedegen meid. Kleedt netjes. Geen diepe decolleté of andere dingen. Nu is ze heel veel veranderd.
Eigenlijk hadden ze haar tegen haarzelf moeten beschermen. Net als bij andere deelnemers. Hetzelfde wat er wordt gezegd bij het programma Liefde gaat door de maag.
Ik weet dat straks de derde aflevering begint maar ik vraag mij nu af wat de werkelijke bedoeling is van het programma.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |