Heb er zelf ook op gestemdquote:Op donderdag 16 december 2021 18:22 schreef Idisrom het volgende:
De binnenkomst van Rasputin van Boney M gelijk bij de bovenste 1000 is voor mij een van de grootste verrassingen.
Kan iemand dat verklaren?
En Kate Bush met "All We Ever Look For" op 1 in Urk?quote:Op donderdag 16 december 2021 13:40 schreef Felagund het volgende:
Roddelpraat - Vieze media
Op 4 in Urk. Nog nooit van gehoord.
Als ze die 2 er nou uitgooien, kunnen daar 20 jaren 60 singles voor in de plaatsquote:Op donderdag 16 december 2021 19:26 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het lijkt er toch op dat de lange versies van Tubular Bells en In a Gadda da Vida gedraaid gaan worden
Rick Astley op nummer 3 (en Pearl Jam op 10) bij de 91-jarigen en plus. Heeft iedereen zijn leeftijd wel goed ingevuld?quote:Op donderdag 16 december 2021 13:40 schreef Felagund het volgende:
Roddelpraat - Vieze media
Op 4 in Urk. Nog nooit van gehoord.
quote:Op donderdag 16 december 2021 19:33 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Rick Astley op nummer 3 (en Pearl Jam op 10) bij de 91-jarigen en plus. Heeft iedereen zijn leeftijd wel goed ingevuld?
Dat was dan ook een memorabele uitvoering…quote:Op donderdag 16 december 2021 18:24 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Misschien Mathijs gaat door-bonus.
Valt wel mee hoor, het origineel is ook zeer bekend bij mijn generatie, o.a. door memes en Just Dance 2quote:Op donderdag 16 december 2021 19:02 schreef Tussle266 het volgende:
Het leukste aan Rasputin dat zestig procent van de stemmers teleurgesteld is als ze klaar zitten bij de radio/tv omdat ze toch echt een lekker hip beatje hadden verwacht. Dat is wel iets om naar uit te kijken.
Terug naar de kust eruitquote:Op donderdag 16 december 2021 14:35 schreef Pino112 het volgende:
Zo, mijn site is weer bijgewerkt. Doordat de Radio2-site verbeterd is scheelt mij dat ook weer tijd
Wat statistiekjes
- Er zijn 71 65 nieuwe binnenkomers.
- Er zijn 21 27 zogenaamde re-entries.
- Als je deze twee aantallen bij elkaar optelt kom je dus tot de conclusie dat er 92 verdwenen zijn.
- Van die 92 waren er 7 die er tot nu toe elk jaar in hadden gestaan
- Dit jaar maar drie momenten waarop je twee nummers van dezelfde artiest achter elkaar hoort, tov 8 voorgaande jaren.
- (The) Golden Earring(s) staat 5x in de top 10 meest grote stijgers
- Marco B. is met al zn platen gezakt (en ook nog 4x eruit).![]()
Kijk gerust rond en als je iets opmerkelijks/foutiefs vindt hoor ik het graag.
Heb die nieuwe versie nog nooit gehoord. Die oude vind ik prima.quote:Op donderdag 16 december 2021 19:02 schreef Tussle266 het volgende:
Het leukste aan Rasputin dat zestig procent van de stemmers teleurgesteld is als ze klaar zitten bij de radio/tv omdat ze toch echt een lekker hip beatje hadden verwacht. Dat is wel iets om naar uit te kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Dagoduck op 16-12-2021 21:05:07 ]|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
En hoe zit dat bij Autobahn?quote:Op donderdag 16 december 2021 19:26 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het lijkt er toch op dat de lange versies van Tubular Bells en In a Gadda da Vida gedraaid gaan worden
Ik vraag me soms ook weleens af of die vrije keuzes wel helemaal lekker gaan. Hoe Het Danst was ook zo’n voorbeeld van een liedje dat de lijst bijna niet gemist kon hebben in het jaar van uitgifte.quote:Op donderdag 16 december 2021 21:19 schreef BasBasBas2 het volgende:
Dat La Bohème dit jaar ineens als hoogste binnenkomt en vorig jaar de lijst niet eens haalde terwijl die toen ook halverwege de stemweek in de keuzelijst werd gezet moet toch haast wel een fout zijn.
Vandaar dat ik 2 op de 5 het voordeel van de twijfel gun. Ik vraag me alleen af of je mij heel oud vindt.quote:Op donderdag 16 december 2021 20:31 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, het origineel is ook zeer bekend bij mijn generatie, o.a. door memes en Just Dance 2
Dat klinkt herkenbaarquote:Op donderdag 16 december 2021 22:28 schreef Cee het volgende:
Leuke quiz van Upbealtes, benieuwd naar de uitslag. Eigenlijk alleen bij de ronde met hoogste notering van artiest X veel foute antwoorden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |