En waar is het tegengeluid? Dat is er te weinig. Kijk even De Balie Plein Publiek met Barbara Baarsma en Ira Helsloot. Echt een goed geluid. Dat discours moet er komen, maar op een of andere manier wil de media daar niets van weten.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:41 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik ben er klaar mee, helemaal als een gezonde dertiger. Maar daar koop ik weinig voor, want je boosters zijn nodig om je vinkje te behouden; dus tja, dan haal ik hem toch wel, want ik wil wel enigszins normaal kunnen leven. Smerig spelletje door mensen zo praktisch te dwingen, maar je doet er zo weinig aan.
Het antwoord gaat in hele grote mate afhangen van hoe egocentrisch/egoistisch je bent. Ben je bereid uit te zoomen in het landsbelang te denken? Zo nee. Niet nemen. Zo ja. Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit me echt af te vragen om die booster te nemen. Ik ben jong en gezond, genoeg immuniteit nog en bovendien komt ik echt niet in het ziekenhuis. Prima toch? Bij die 'volledige' Pfizer dacht ik effe van "Ach, we doen het even met z'n allen en dan is het klaar". En gewoon ook voor de vrijheid. Vooruit dan maar dacht ik, kunnen we weer verder. Om die booster nu maar weer te nemen voor vrijheid vind ik krom. Het gaat nu echt tegen m'n principes in. Gaan we zo door blijven gaan? Waarom zou ik überhaupt die booster moeten nemen. Je moet 'm nemen voor de juiste redenen. En niet om toegang te krijgen tot de maatschappij. We zijn geen communisten...
En de voorwaarden worden ook nog eens on-the-fly aangepast.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Precies dit. Je sociale leven is afhankelijk van een vinkje die de overheid uitgeeft op op zijn minst arbitraire voorwaarden.
Dus feitelijk heb je geen keuze.
quote:De Jonge waarschuwt in Kamer: volgende week mogelijk al nieuwe maatregelen
"Het kan weleens uw laatste debat als minister van Volksgezondheid zijn, dus ik wil u hierbij hartelijk bedanken voor al uw inzet". Woorden van GroenLinks-Kamerlid Westerveld tegen het einde van het coronadebat, woensdagavond, tegen Hugo de Jonge.
Ook andere Kamerleden stonden stil bij de inzet van de demissionair minister in de coronapandemie en er werden goede wensen uitgewisseld voor het reces en Kerst. Maar of ze elkaar echt niet meer zien voor die tijd is de vraag: er is een reële kans dat er voor de Kerst opnieuw gedebatteerd wordt over coronamaatregelen.
Rutte en De Jonge zeiden het gisteren al op de persconferentie: we moeten ons schrap zetten voor een komende omikrongolf. De zorgen zijn groot en serieus, herhaalde De Jonge woensdagavond in de Kamer.
In dat licht steunde een meerderheid van de Kamer de verlenging van het huidige pakket van maatregelen, zoals de avondlockdown, tot 14 januari. Vragen waren er wel: zo wilden oppositiepartijen van De Jonge weten waarom lagere scholen alsnog dicht moeten en er niet gekeken is naar andere maatregelen. De Jonge, die zei ook "hevig van het besluit te balen", legde uit dat het echt niet anders kon en wees op het hoge aantal besmettingen in het basisonderwijs.
Echt hozen
Onderwijsminister Slob - die juist lang vasthield aan het openhouden van scholen - sprak van een "bittere pil", maar benadrukte hoe snel dingen veranderd zijn in een week tijd. Vandaar de vervroegde sluiting van de scholen en de verlenging van de andere maatregelen.
Of dit samen genoeg zal zijn om de golf van besmettingen met de omikronvariant tegen te gaan moet nog blijken. "We weten nog veel niet van de de nieuwe variant", benadrukte De Jonge. De verwachting is dat omikron begin januari dominant wordt. Terwijl het aantal besmettingen met de deltavariant langzaam afneemt, zal het aantal besmettingen met omikron in januari naar verwachting juist snel oplopen.
Komende vrijdag komt het Outbreak Management Team weer bijeen. Mogelijk is er dan meer informatie uit Engeland, zei De Jonge. Het kan zijn dat er daarna een nieuw 'weegmoment' komt, en dat er volgende week al extra maatregelen worden aangekondigd.
Ondertussen herhaalt het kabinet -net als het RIVM vanmorgen- de boodschap om te "boosteren, boosteren, boosteren". Brits onderzoek laat zien dat dat wel enig soelaas kan bieden in de bescherming tegen de omikronvariant. Maar alles moet echt zo snel mogelijk, erkent De Jonge. "Het is echt hozen."
Tijdelijke vrijheid. Over drie maanden mag je weer. Totdat de pandemie voorbij is.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit me echt af te vragen om die booster te nemen. Ik ben jong en gezond, genoeg immuniteit nog en bovendien komt ik echt niet in het ziekenhuis. Prima toch? Bij die 'volledige' Pfizer dacht ik effe van "Ach, we doen het even met z'n allen en dan is het klaar". En gewoon ook voor de vrijheid. Vooruit dan maar dacht ik, kunnen we weer verder. Om die booster nu maar weer te nemen voor vrijheid vind ik krom. Het gaat nu echt tegen m'n principes in. Gaan we zo door blijven gaan? Waarom zou ik überhaupt die booster moeten nemen. Je moet 'm nemen voor de juiste redenen. En niet om toegang te krijgen tot de maatschappij. We zijn geen communisten...
De media komt pas in opstand als je de scholen aanraakt. Of de zorg. Een van de twee. Wel de nuance dat er wel degelijk tegengeluid te vinden is; het is er alleen stukken minder dan die sensatie of doomsday artikelen.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:51 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En waar is het tegengeluid? Dat is er te weinig. Kijk even De Balie Plein Publiek met Barbara Baarsma en Ira Helsloot. Echt een goed geluid. Dat discours moet er komen, maar op een of andere manier wil de media daar niets van weten.
2G. We pesten ze de prik in! Meerdere mensen in mijn omgeving zijn al overstag gegaan toen ze merkten dat constant testen best wel ruk was. Ze waren koppig. Ze sputterde als een oude motor. Maar toen de ochtendgloren aantrad was de prik toch wel een stuk relaxter dan de staaf.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:50 schreef inslagenreuring het volgende:
En hoe gaan we deze bullshit de mond snoeren?
Ze zouden er voor de verandering eens redelijk op tijd bij zijn dan. Tot nu toe was het steeds rijkelijk te laat.quote:
Ik denk eerder dat 2022 erger gaat worden; dat je enkel door meer hoepels moet springen om wat te mogen. En grote kans dat ze in de herfst ook al eerder ingrijpen uit voorzorg. Even een nieuwe mutatie op hypen en dan kunnen we daar weer over stressen; het begint allemaal wat voorspelbaar te worden. Al zal er volgend jaar dan wel weer ontkent worden dat we het al aan zagen komen.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:52 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En de voorwaarden worden ook nog eens on-the-fly aangepast.
Eerst was DCC onvoorwaardelijk 12 maanden toegang tot een land, nu is het 9 en wordt zelfs al gedacht over 6
En lokale DCC was 12 maanden, en zelfs daar wordt aangedacht om dat in te gaan korten.
Stop gewoon met die ongein, en controle, promoot liever dat iedereen het vaccin te halen, door bijvoorbeeld 100 euro korting op de zorgverzekering te geven.
We hebben nog een lange weg te gaan, en ik ga echt niet meer de uitspraak doen dat 2022 beter wordt dan 2021, daar geloof ik momenteel nog niets van, vorig jaar had ik die illusie nog wel.
Daar zit het probleem bij mij ook juist. Dat ga ik niet doen omdat ik zo volgzaam als de pest ben doordat ze het gewoon dwingen. Ik wil ook wel naar het buitenland idd. Dit is precies het probleem. Tering wat achterlijk zeg.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:48 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zou respect voor je hebben als je dat volhoudt. Altijd respect voor je hoor, maar dan helemaal. Je hebt er uiteindelijk enkel jezelf mee namelijk, dus je moet het maar oké vinden om je dan voor elk klein dingetje te gaan testen. Voor mezelf zou ik daar echt moeite mee hebben; vooral in het buitenland.
Maar dat is dus totaal niet in het landsbelang. Je wint er niks mee. Opa en oma hebben toch juist vooral die booster nodig? Een gezond persoon van 30 niet. Waarom doen we het niet zoals de griepprik.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:52 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Het antwoord gaat in hele grote mate afhangen van hoe egocentrisch/egoistisch je bent. Ben je bereid uit te zoomen in het landsbelang te denken? Zo nee. Niet nemen. Zo ja. Gefeliciteerd.
Je ziet van kilometers ver aankomen dat we straks helemaal niet meer mogen sporten, de niet essentiële winkels weer dicht moeten, en de horeca ook dicht moet. Want Onmicron gaat alles slopen.quote:
De Chinese overheid heeft een lange termijn plan. Nederland heeft de focus op max 4 jaar.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
Het is heel erg BNW, maar ik zou er niet meer raar van staan te kijken als er wel degelijk een langer termijn plan ligt, maar dat ze dat zo geleidelijk mogelijk willen brengen zodat er gewenning optreedt en het risico op een opstand zo klein mogelijk is.
Ja, er was toen een duidelijke route met een helder eindpunt: iedereen prikken = terug naar normaal. Nu lijkt het er steeds meer op dat we een soort boostercultuur ingaan met geen ander doel dan te voorkomen dat de zorg omvalt, zelfs met de maatregelen die we hebben. Er zijn geen garanties meer, van een terugkeer naar een normale samenleving heb ik al lang niet meer horen spreken, en dat gebrek aan perspectief is wel fnuikend voor de motivatie.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit me echt af te vragen om die booster te nemen. Ik ben jong en gezond, genoeg immuniteit nog en bovendien komt ik echt niet in het ziekenhuis. Prima toch? Bij die 'volledige' Pfizer dacht ik effe van "Ach, we doen het even met z'n allen en dan is het klaar". En gewoon ook voor de vrijheid. Vooruit dan maar dacht ik, kunnen we weer verder. Om die booster nu maar weer te nemen voor vrijheid vind ik krom. Het gaat nu echt tegen m'n principes in. Gaan we zo door blijven gaan? Waarom zou ik überhaupt die booster moeten nemen. Je moet 'm nemen voor de juiste redenen. En niet om toegang te krijgen tot de maatschappij. We zijn geen communisten...
Met de besmettelijkheid van omikron zul je nóg zwaardere maatregelen moeten afkondigen om de besmettingen in te dammen. Met een avondklok ga je het dan niet redden.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je ziet van kilometers ver aankomen dat we straks helemaal niet meer mogen sporten, de niet essentiële winkels weer dicht moeten, en de horeca ook dicht moet. Want Onmicron gaat alles slopen.
je vergeet het alcoholverbod en de avondklok, afscheidscadeau, Hugoquote:Op woensdag 15 december 2021 22:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je ziet van kilometers ver aankomen dat we straks helemaal niet meer mogen sporten, de niet essentiële winkels weer dicht moeten, en de horeca ook dicht moet. Want Onmicron gaat alles slopen.
Probeer het gewoon op de bal te houden, hoe moeilijk dat soms wel niet is. Je wint het argument nooit door op de man te spelen.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:59 schreef Discombobulate het volgende:
ThierryPicking ga lekker in China wonen. Volgens mij heb jij ook geen problemen met hoe de samenleving daar geregeld is.
Ok.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:59 schreef Discombobulate het volgende:
ThierryPicking ga lekker in China wonen. Volgens mij heb jij ook geen problemen met hoe de samenleving daar geregeld is.
Moeten we ons gewoon aan aanpassen; niet zeuren. Wel onthouden he. Kijken naar wat wél kan!quote:Op woensdag 15 december 2021 22:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je ziet van kilometers ver aankomen dat we straks helemaal niet meer mogen sporten, de niet essentiële winkels weer dicht moeten, en de horeca ook dicht moet. Want Onmicron gaat alles slopen.
Ik vrees vooral dat te veel mensen er zo over denken als jij en we straks met een QR maatschappij opgescheept zitten waarmee de overheid met 1 druk op de knop egaal wie of welke groep dan ook uit kan sluiten van de facto de gehele samenleving.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:45 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Enkele dingen waar ik heel gelukkig van word in het leven zijn enkel mogelijk met zo'n vinkje. En voor alles gaan testen is ook geen doen. Ik zou het liefst zo in elkaar zitten dat ik er inderdaad schijt aan heb, maar daar heb ik alleen mezelf mee vrees ik.
Weinig principieel dan, jouw vrienden.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:55 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
2G. We pesten ze de prik in! Meerdere mensen in mijn omgeving zijn al overstag gegaan toen ze merkten dat constant testen best wel ruk was. Ze waren koppig. Ze sputterde als een oude motor. Maar toen de ochtendgloren aantrad was de prik toch wel een stuk relaxter dan de staaf.
Hier sinds een tijdje een crosstrainer in huis; dat is wel echt een blessing hoor.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:01 schreef MissionPhailed het volgende:
Hoop toch echt wel dat de sportscholen openblijven. Zit nu al allerlei capriolen uit te halen om doordeweeks vóór 17:00 uur daar nog te komen
Goede analyse. We worden nu gegijzeld door de zorg, die moet tegen elke prijs overeind gehouden worden, al het andere is ondergeschikt. Totdat er een gamechanger komt is dat de patstelling waar we in zitten.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:59 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ja, er was toen een duidelijke route met een helder eindpunt: iedereen prikken = terug naar normaal. Nu lijkt het er steeds meer op dat we een soort boostercultuur ingaan met geen ander doel dan te voorkomen dat de zorg omvalt, zelfs met de maatregelen die we hebben. Er zijn geen garanties meer, van een terugkeer naar een normale samenleving heb ik al lang niet meer horen spreken, en dat gebrek aan perspectief is wel fnuikend voor de motivatie.
Maar het gaat niet om het aantal doden. De zorg!quote:Op woensdag 15 december 2021 23:02 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik vrees vooral dat te veel mensen er zo over denken als jij en we straks met een QR maatschappij opgescheept zitten waarmee de overheid met 1 druk op de knop egaal wie of welke groep dan ook uit kan sluiten van de facto de gehele samenleving.
En dat voor een virus waar 99,309% niet aan dood gaan. Dat zijn er 120.925 als ik tel met 17,5 miljoen Nederlanders.
Elke dag gaan er (exclusief corona) gemiddeld zo een 432 mensen dood aan van alles in ons koude kikkerlandje.
120.925 doden vallen dus òòk zonder corona in ongeveer 279,92 dagen.
Dat is driekwart jaar ongeveer.
We zijn 2 jaar verder. Wat hebben we nu, 20K corona doden?
Doe eens 432 x 365 x 2.
Dat is 315.360 "gewone" doden in 2 jaar. Gewoon aan van alles wat er altijd al was. Kanker, ouderdom, hartfalen, ongelukken et cetera et cetera.
Staan de maatregelen nog wel in verhouding? Ik denk van niet.
En ja, ik ben er absoluut voorstander van om ons verlies te nemen en die 120.925 doden te incasseren.
Lullig als het iemands vader, moeder, kind, opa, oma of geliefde is. Voor mij is het ook lullig dat ik, samen met een kleine 1,5 miljoen(!!!) mensen goeddeels buitengesloten word.
Dus, graag die 120k incasseren en alles open. En ja, dat zeg ik ook als ik daar zelf of een van mijn geliefden bij zou zitten.
Waar we nu mee bezig zijn is totale waanzin, werkt voor geen meter èn staat in geen enkele verhouding.
Zo. Dat is er uit.
Spijker op ze kop!quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit me echt af te vragen om die booster te nemen. Ik ben jong en gezond, genoeg immuniteit nog en bovendien komt ik echt niet in het ziekenhuis. Prima toch? Bij die 'volledige' Pfizer dacht ik effe van "Ach, we doen het even met z'n allen en dan is het klaar". En gewoon ook voor de vrijheid. Vooruit dan maar dacht ik, kunnen we weer verder. Om die booster nu maar weer te nemen voor vrijheid vind ik krom. Het gaat nu echt tegen m'n principes in. Gaan we zo door blijven gaan? Waarom zou ik überhaupt die booster moeten nemen. Je moet 'm nemen voor de juiste redenen. En niet om toegang te krijgen tot de maatschappij. We zijn geen communisten...
In het landsbelang zou zijn om die 120K doden gewoon te incasseren. Even door de zure appel heen bijten en we kunnen allemaal weer normaal doen. Dàt is in het landsbelang.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:52 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Het antwoord gaat in hele grote mate afhangen van hoe egocentrisch/egoistisch je bent. Ben je bereid uit te zoomen in het landsbelang te denken? Zo nee. Niet nemen. Zo ja. Gefeliciteerd.
Idd. Zit er sterk aan te denken om in het geval van sluiting gewoon een provisorische barbell van een houten stok + autobanden hier in de schuur te maken. Pull-up bar heb ik gelukkig al aan de muur hangen ...quote:Op woensdag 15 december 2021 23:03 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hier sinds een tijdje een crosstrainer in huis; dat is wel echt een blessing hoor.
Maar ik zou het sowieso onzin vinden als ze de sport ook nogmaals raken, je moet je bevolking juist in beweging houden.
hahaha ok principes. Ja dat is wat de deur uit gaat wanneer het puntje bij het paaltje komt. Niet heel verbazingwekkend.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:02 schreef inslagenreuring het volgende:
Weinig principieel dan, jouw vrienden.
Als het fout loopt: foei richting het volk en volgende keer grijpen we lekker nog harder in; zonder de maatregelen was het nog erger geweest.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:05 schreef Discombobulate het volgende:
Ik vraag me af of omikron zo'n issue gaat zijn. Zul je weer zien, extra maatregelen, maar die worden dan niet opgeheven omdat anders alles naar de tering gaat. Kijk! Ze werken! En dan zit je weer in zo'n vibe. Mooi man, deze wereld...
Denk dat ze zover van de maatschappij afstaan, dat ze geen idee hebben wat de impact is van dit besluit.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:03 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hier sinds een tijdje een crosstrainer in huis; dat is wel echt een blessing hoor.
Maar ik zou het sowieso onzin vinden als ze de sport ook nogmaals raken, je moet je bevolking juist in beweging houden.
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 15 december 2021 23:06 schreef vosss het volgende:
In het landsbelang zou zijn om die 120K doden gewoon te incasseren. Even door de zure appel heen bijten en we kunnen allemaal weer normaal doen. Dàt is in het landsbelang.
De gehele economie slopen, een 10-voud aan mensen uitsluiten van de samenleving en een totalitair controlesysteem optuigen is dat niet.
Dan verdien je simpelweg je prikabboquote:Op woensdag 15 december 2021 23:07 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
hahaha ok principes. Ja dat is wat de deur uit gaat wanneer het puntje bij het paaltje komt. Niet heel verbazingwekkend.
Want oud&nieuw viering is spreadeventquote:
Een avondklok tíjdens de jaarwisseling. En dan verwachten dat iemand zich er ook echt aan gaat houden.quote:
Volgend jaar december draaien ze dezelfde persco af. Hoeven ze alleen het woord "omicron" een voice-over te geven.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:07 schreef ESF1Gamer het volgende:
Waarom krijg ik Groundhog Year (groudnhog day) vibes van die omikron variant
Je zei wat andersquote:
Ira Helsloot had het nog over het landsbelang bij De Balie van een paar dagen geleden. Staat wel op YouTube (zit mob dus te lui om te linken en op te zoeken). Wat wij doen is totaal niet in het landsbelang.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:06 schreef vosss het volgende:
[..]
In het landsbelang zou zijn om die 120K doden gewoon te incasseren. Even door de zure appel heen bijten en we kunnen allemaal weer normaal doen. Dàt is in het landsbelang.
De gehele economie slopen, een 10-voud aan mensen uitsluiten van de samenleving en een totalitair controlesysteem optuigen is dat niet.
"We varen in de mist en de omnicron variant zorgt ervoor dat die mist niet opklaart, we moeten daardoor helaas weer zwaarder ingrijpen om te voorkomen dat we vastlopen op de zandbank" - "Om die reden gaan we terug naar de maatregelen van vorig jaar"quote:Op woensdag 15 december 2021 23:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Als het fout loopt: foei richting het volk en volgende keer grijpen we lekker nog harder in; zonder de maatregelen was het nog erger geweest.
Als de cijfers blijven dalen/laag blijven: zonder de maatregelen gaat alles weer keihard stijgen en dat risico willen we niet nemen; dus nog even volhouden. De maatregelen werken, dus die zetten we een volgende keer ook weer lekker in om een harde klap uit te delen. Hou vol!
Ik doe daar niet meer aan mee mocht dat er nog een keer van komen.quote:
Wat bedoel je met "wat wij doen"?quote:Op woensdag 15 december 2021 23:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ira Helsloot had het nog over het landsbelang bij De Balie van een paar dagen geleden. Staat wel op YouTube (zit mob dus te lui om te linken en op te zoeken). Wat wij doen is totaal niet in het landsbelang.
Ik ook niet. Ik heb een harde afspraak met een vriend staan dat we ons thuiskantoor verhuizen naar een plek waar het beter is. En waarschijnlijk ook warmer.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik doe daar niet meer aan mee mocht dat er nog een keer van komen.
Horeca dicht geloof ik welquote:
Enig idee al welke landen jullie aan denken?quote:Op woensdag 15 december 2021 23:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik heb een harde afspraak met een vriend staan dat we ons thuiskantoor verhuizen naar een plek waar het beter is. En waarschijnlijk ook warmer.
Uhm.... Nee.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:14 schreef Discombobulate het volgende:
Zweden is trouwens wel echt de grote winnaar van hoe je een pandemie bestrijdt naar mijn mening. Het is daar gewoon nog redelijk normaal gebleven.
2G is helemaal niet strenger dan wat we hier nu hebben, de avondlockdown. Denk dat veel ondernemers wel zouden willen ruilen. Ik ook trouwens.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:16 schreef bianconeri het volgende:
Al dat gejank hier van mensen
En dan niet bedenken dat Nederland 1 van de meest softe maatregelen heeft.
Als 1 van de weinige landen nooit echt een lockdown gehad heeft.
De meeste landen mocht je nooit de straat op zonder een papiertje van een noodzaak.
Ook nu kennen genoeg landen strengere regels, het moeten testen of 2G.
Nederlanders
Nee ik wil graag een harde lockdown, dat vind ik fantastisch! Het lijkt wel alsof jij daar blij van wordt.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:16 schreef bianconeri het volgende:
Al dat gejank hier van mensen
En dan niet bedenken dat Nederland 1 van de meest softe maatregelen heeft.
Als 1 van de weinige landen nooit echt een lockdown gehad heeft.
De meeste landen mocht je nooit de straat op zonder een papiertje van een noodzaak.
Ook nu kennen genoeg landen strengere regels, het moeten testen of 2G.
Nederlanders
Naar landen waar de maatregelen nog strenger zijn dan hier dus?quote:Op woensdag 15 december 2021 23:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik heb een harde afspraak met een vriend staan dat we ons thuiskantoor verhuizen naar een plek waar het beter is. En waarschijnlijk ook warmer.
quote:Op woensdag 15 december 2021 23:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik doe daar niet meer aan mee mocht dat er nog een keer van komen.
En jij jankt dan weer over ons gejank.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:16 schreef bianconeri het volgende:
Al dat gejank hier van mensen
En dan niet bedenken dat Nederland 1 van de meest softe maatregelen heeft.
Als 1 van de weinige landen nooit echt een lockdown gehad heeft.
De meeste landen mocht je nooit de straat op zonder een papiertje van een noodzaak.
Ook nu kennen genoeg landen strengere regels, het moeten testen of 2G.
Nederlanders
Tot de automatische non vaxx boete wordt geïnstalleerd zoals sommige landen al hebben. Dan wordt het te duur voor de man in de straat. Woooooops weg principe gewoon net als de rest naar de GGD.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:11 schreef vosss het volgende:
Ik doe daar niet meer aan mee mocht dat er nog een keer van komen.
2G is totaal onverantwoord en niet helpend tegen transmissiequote:Op woensdag 15 december 2021 23:18 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
2G is helemaal niet strenger dan wat we hier nu hebben, de avondlockdown. Denk dat veel ondernemers wel zouden willen ruilen. Ik ook trouwens.
2G is vele maten strenger dan wat wij hier hebben of gehad hebben.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:18 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
2G is helemaal niet strenger dan wat we hier nu hebben, de avondlockdown. Denk dat veel ondernemers wel zouden willen ruilen. Ik ook trouwens.
- Gran Canaria (ben ik al goed bekend)quote:Op woensdag 15 december 2021 23:14 schreef Molo het volgende:
Enig idee al welke landen jullie aan denken?
Ah ja, ik lees het al. Weer iemand die van alles roept, maar totaal geen benul heeft van hoe de vork werkelijk in de steel zit.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:19 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ondernemers al helemaal niet want die krijgen er flink veel geld op.
Terwijl Spanje gewoon genoeg regels kent en een harde lockdown gehad heeft.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
- Gran Canaria (ben ik al goed bekend)
- Ibiza
- Curaçao
- Bonaire
- Kaaiman Eilanden
In willekeurige volgorde, maar vermoedelijk wel Gran Canaria omdat ik daar veel contacten heb en lang verblijf goed betaalbaar is.
Hahahahaha wat een grap.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:20 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ah ja, ik lees het al. Weer iemand die van alles roept, maar totaal geen benul heeft van hoe de vork werkelijk in de steel zit.
Lekker!quote:Op woensdag 15 december 2021 23:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
- Gran Canaria (ben ik al goed bekend)
- Ibiza
- Curaçao
- Bonaire
- Kaaiman Eilanden
In willekeurige volgorde, maar vermoedelijk wel Gran Canaria omdat ik daar veel contacten heb en lang verblijf goed betaalbaar is.
Ik ben er recent 3 weken geweest. Na de hele harde lockdown is het daar eigenlijk alleen maar beter geweest dan hier op het gebied van maatregelen crisis. Ook zijn ze daar al veel verder met boosteren.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Terwijl Spanje gewoon genoeg regels kent en een harde lockdown gehad heeft.
[..]
Ah, we worden niet hard genoeg gestraft, dat is het. Maatregelen om de maatregelenquote:Op woensdag 15 december 2021 23:19 schreef bianconeri het volgende:
[..]
2G is vele maten strenger dan wat wij hier hebben of gehad hebben.
De avondlockdown? Je mag het niet eens een lockdown noemen want je kunt gewoon alle kanten op, dus niet zeuren. Ondernemers al helemaal niet want die krijgen er flink veel geld op.
Ondernemers willen overigens ook niet anders want die begonnen al te janken over een coronacheck app.
Ik ook maar dat heeft meer met het belastingklimaat te makenquote:Op woensdag 15 december 2021 23:23 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik zou kiezen voor de Kaaiman Eilanden.
Maar ook het gewone klimaat is er heerlijk. En sowieso Caribenquote:Op woensdag 15 december 2021 23:24 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Ik ook maar dat heeft meer met het belastingklimaat te maken![]()
Ja, en in andere landen is het veel erger dan hier. Ben in november nog op Sicilië geweest. Werd eigenlijk niet over corona gesproken. Af en toe je Green Pass laten zien, verder gewoon elke avond lekker uit eten en daarna nog tot 01.00 op het terras wat drinken. Was eigenlijk tot 03.00 open, maar dat haalden we niet.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:24 schreef galantis het volgende:
[..]
Ah, we worden niet hard genoeg gestraft, dat is het. Maatregelen om de maatregelen
Oh God ja. Weer lekker op vakantie naar die doorzichtige zeeën en witte stranden. Veel te strakke mannen die cocktails serveren... Ooit gaan we weer terug naar die tijdquote:Op woensdag 15 december 2021 23:25 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar ook het gewone klimaat is er heerlijk. En sowieso Cariben
Ben op verschillende eilanden geweest, maar Jamaica was wel het meest relaxte van allemaal. Niet de mooiste, maar wel de meest relaxte.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:26 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Oh God ja. Weer lekker op vakantie naar die doorzichtige zeeën en witte stranden. Veel te strakke mannen die cocktails serveren... Ooit gaan we weer terug naar die tijd
Ja precies. Nederlanders hebben vanaf de zomer al moeten uitwijken naar tal van plekken om normale dingen te kunnen doen. Qua horeca, evenementen, etc was en is het hier een zware droevenis.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, en in andere landen is het veel erger dan hier. Ben in november nog op Sicilië geweest. Werd eigenlijk niet over corona gesproken. Af en toe je Green Pass laten zien, verder gewoon elke avond lekker uit eten en daarna nog tot 01.00 op het terras wat drinken. Was eigenlijk tot 03.00 open, maar dat haalden we niet.
Nou zoals ik een paar keer heb aangegeven:quote:Op woensdag 15 december 2021 23:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, en in andere landen is het veel erger dan hier. Ben in november nog op Sicilië geweest. Werd eigenlijk niet over corona gesproken. Af en toe je Green Pass laten zien, verder gewoon elke avond lekker uit eten en daarna nog tot 01.00 op het terras wat drinken. Was eigenlijk tot 03.00 open, maar dat haalden we niet.
En helpt het? Zorg niet overbelast daar?quote:Op woensdag 15 december 2021 23:29 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Nou zoals ik een paar keer heb aangegeven:
In Dubai heb je dus als ongevaccineerde geen mogelijkheid meer om te bellen, internetten, facturen als bedrijf uit te schrijven want de Sjeik zegt dat je moet prikken. Dat is hard. En je beschikt niet over je eigen lichaam. Maar het werkt. En niemand lijkt er echt over te klagen. Het heeft in crisis tijd best wat voordelen om dictatoriaal te kunnen opereren.
Nee niet dat ik weet. Maar ik ben inmiddels een maand terug. Lijkt allemaal happy en zo. Expo 2020 is gaande dus er was een zekere deadline voor vaccineren. Mondkapje op sommige plekken is verplicht en je hebt een app die je moet installeren. Niet meer dan dat eigenlijk. #DwingenTotSpuitenIsNaarMaatregelenFluitenquote:Op woensdag 15 december 2021 23:30 schreef bloodymary1 het volgende:
En helpt het? Zorg niet overbelast daar?
Dubai vergelijken met een happy vrije wereldquote:Op woensdag 15 december 2021 23:34 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Nee niet dat ik weet. Maar ik ben inmiddels een maand terug. Lijkt allemaal happy en zo. Expo 2020 is gaande dus er was een zekere deadline voor vaccineren. Mondkapje op sommige plekken is verplicht en je hebt een app die je moet installeren. Niet meer dan dat eigenlijk. #DwingenTotSpuitenIsNaarMaatregelenFluiten
Dat zijn levensechte hologrammenquote:Op woensdag 15 december 2021 23:51 schreef DonDruiper het volgende:
Overigens mag je gewoon met meer dan 4 mensen kerst vieren en hoef je ook geen afstand te houden.
Tenminste als ik de reclames van de Lidl, AH en Plus mag geloven.
quote:Op woensdag 15 december 2021 23:51 schreef DonDruiper het volgende:
Overigens mag je gewoon met meer dan 4 mensen kerst vieren en hoef je ook geen afstand te houden.
Tenminste als ik de reclames van de Lidl, AH en Plus mag geloven.
Nou ja ik had niet het idee dat ze daar ongelukkig zijn. Veel zijn juist trots op hun omgeving. Ze doen heel veel dingen beter dan wij in Nederland. Ze zijn zeker minder vrij maar is dat erg als de Sjeik het beste met je voor heeft? Ik vind dat best een lastige discussie. Zijn wil is wet, zeker, maar in tijden van crisis is dat juist heel handig. Want ze hebben daar geen Hugo die de pijn week in week uit blijft oprekken.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:50 schreef Molo het volgende:
Dubai vergelijken met een happy vrije wereld![]()
![]()
Ach ja, iedereen doet het, alleen bij hun ligt er altijd de roddelpers in de tuin.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:58 schreef Scrummie het volgende:
Wat een gezeik over Amalia. Hopelijk was het erg gezellig.
Leiderschap en duidelijk zijn in wat ze bedoelen is daar zeker aan de orde jaquote:Op woensdag 15 december 2021 23:56 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Nou ja ik had niet het idee dat ze daar ongelukkig zijn. Veel zijn juist trots op hun omgeving. Ze doen heel veel dingen beter dan wij in Nederland. Ze zijn zeker minder vrij maar is dat erg als de Sjeik het beste met je voor heeft? Ik vind dat best een lastige discussie. Zijn wil is wet, zeker, maar in tijden van crisis is dat juist heel handig. Want ze hebben daar geen Hugo die de pijn week in week uit blijft oprekken.
Idioterie, meid werd 18. Laat dat kind tochquote:Op woensdag 15 december 2021 23:59 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ach ja, iedereen doet het, alleen bij hun ligt er altijd de roddelpers in de tuin.
Potnondeju wat ben ik het nu met je eens!!!quote:Op donderdag 16 december 2021 00:00 schreef Molo het volgende:
Leiderschap en duidelijk zijn in wat ze bedoelen is daar zeker aan de orde ja
Dát stuk zou ik wel ook graag hier zien ja
Eens! Ik hoop serieus dat zij minimaal doet wat ik op die leeftijd deed. Vlieguren zijn kostbaar. Ervaring moet je opdoen dus lekker los, feesten, gaan met die banaan. Laat dat kind (!) toch.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:58 schreef Scrummie het volgende:
Wat een gezeik over Amalia. Hopelijk was het erg gezellig.
Mensen trekken dat schijnheilige van het koningshuis gewoon slecht.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:58 schreef Scrummie het volgende:
Wat een gezeik over Amalia. Hopelijk was het erg gezellig.
Dat koningshuis verdient zichzelf dik en breed terug. Dus zie het als investering.Win Win.quote:Op donderdag 16 december 2021 00:03 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Mensen trekken dat schijnheilige van het koningshuis gewoon slecht.
En maar graaien.
Dat is ook zo'n mythe.quote:Op donderdag 16 december 2021 00:06 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Dat koningshuis verdient zichzelf dik en breed terug. Dus zie het als investering.Win Win.
Tenzij zelfvoorzienend, kun je van principes niet eten. Ik raad iedereen aan om in geval van enige twijfel gewoon te mee te prikken en helemaal als het iemand in de weg kan gaan zitten om deel te nemen aan de schijn van een rationele samenleving.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:46 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit me echt af te vragen om die booster te nemen. Ik ben jong en gezond, genoeg immuniteit nog en bovendien komt ik echt niet in het ziekenhuis. Prima toch? Bij die 'volledige' Pfizer dacht ik effe van "Ach, we doen het even met z'n allen en dan is het klaar". En gewoon ook voor de vrijheid. Vooruit dan maar dacht ik, kunnen we weer verder. Om die booster nu maar weer te nemen voor vrijheid vind ik krom. Het gaat nu echt tegen m'n principes in. Gaan we zo door blijven gaan? Waarom zou ik überhaupt die booster moeten nemen. Je moet 'm nemen voor de juiste redenen. En niet om toegang te krijgen tot de maatschappij. We zijn geen communisten...
Heerlijke opties.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
- Gran Canaria (ben ik al goed bekend)
- Ibiza
- Curaçao
- Bonaire
- Kaaiman Eilanden
In willekeurige volgorde, maar vermoedelijk wel Gran Canaria omdat ik daar veel contacten heb en lang verblijf goed betaalbaar is.
Tenerife saai ja? Je hebt daar echt prachtige natuur.quote:Op donderdag 16 december 2021 00:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Heerlijke opties.
Zelf ook echt wel dol op de oceaan en Hawaii is nog steeds onze tofste vakantie ooit geweest, maar wel een van de weinige eilanden die me echt trekt. Malta, Madeira en Mallorca wil ik ook graag een keer zien. Tenerife vonden we uiteindelijk vrij saai. Het was warm en er waren wel wat leuke plekjes, maar allebei niet het type mens die elke dag bij de zee willen gaan zitten, we moeten echt wat te doen hebben; dus komen dan vaak bij steden uit nabij de see, zodat het te combineren valt
Hoop dat het je lukt! En dat je lekker kan genieten.
Wel wat natuur gezien, vond vooral Masca en de Gigantes cliffs erg mooi, maar over t algemeen waren we relatief snel uitgekeken. Maar voor chill vakanties een uitstekende bestemming. Gran Canaria wel benieuwd naar nog.quote:Op donderdag 16 december 2021 00:47 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Tenerife saai ja? Je hebt daar echt prachtige natuur.
Net als op Gran Canaria, veel mensen gaan alleen voor de zon, maar er is zoveel meer te zien.
Als je nu nog steeds denkt dat het beleid draait om het sterftecijfer dan heb je echt onder een steen gelegen.quote:Op woensdag 15 december 2021 23:02 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik vrees vooral dat te veel mensen er zo over denken als jij en we straks met een QR maatschappij opgescheept zitten waarmee de overheid met 1 druk op de knop egaal wie of welke groep dan ook uit kan sluiten van de facto de gehele samenleving.
En dat voor een virus waar 99,309% niet aan dood gaan. Dat zijn er 120.925 doden als ik tel met 17,5 miljoen Nederlanders die allemaal besmet raken.
Elke dag gaan er (exclusief corona) gemiddeld zo een 432 mensen dood aan van alles in ons koude kikkerlandje.
120.925 doden vallen dus òòk zonder corona in ongeveer 279,92 dagen.
Dat is driekwart jaar ongeveer.
We zijn 2 jaar verder. Wat hebben we nu, 20K corona doden?
Doe eens 432 x 365 x 2.
Dat is 315.360 "gewone" doden in 2 jaar. Gewoon aan van alles wat er altijd al was. Kanker, ouderdom, hartfalen, ongelukken et cetera et cetera.
Staan de maatregelen nog wel in verhouding? Ik denk van niet.
En ja, ik ben er absoluut voorstander van om ons verlies te nemen en die 120.925 doden te incasseren.
Lullig als het iemands vader, moeder, kind, opa, oma of geliefde is. Voor mij is het ook lullig dat ik, samen met een kleine 1,5 miljoen(!!!) mensen goeddeels buitengesloten word.
Dus, graag die 120k incasseren en alles open. En ja, dat zeg ik ook als ik daar zelf of een van mijn geliefden bij zou zitten.
Waar we nu mee bezig zijn is totale waanzin, werkt voor geen meter èn staat in geen enkele verhouding.
Zo. Dat is er uit.
Ja maar de zorg.quote:Op donderdag 16 december 2021 01:00 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Als je nu nog steeds denkt dat het beleid draait om het sterftecijfer dan heb je echt onder een steen gelegen.
Denk dat voor iedereen wel beetje geldt of niet?quote:Op donderdag 16 december 2021 01:12 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Jij wordt ook steeds cynischer hé..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |