Scheperkamp kan misschien nog wel verrassen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Velema heeft alleen kans op de 500 toch? Dus dat wordt dan hoogstens de vervanger van Ntab. Dijs of Talsma ofzo zou nog wel vervelend kunnen zijn.
Tsja, diegene van die 4 die op de 1000 mist heeft sowieso een GROOT PROBLEEMquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je kan al heel realistisch aan 6 mannen komen op de 500m en 1000m. Ntab, Scheperkamp en Otterspeer op de 500 en Nuis, Krol en Verbij op de 1000m. Dan zou Otterspeer gewoon de Spelen missen
Dat is eigenlijk altijd wel een ding toch?quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bij de vrouwen zal het wel meevallen met de stress met Wust, Leerdam, De Jong, Schouten en mogelijk Kok die allemaal meerdere afstanden kunnen rijden.
Ja, om de laatste plekken vast wel, maar denk niet dat de 'grote namen' in de problemen komen wat bij de mannen wel kan rond 1000/1500 meter.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk altijd wel een ding toch?
Ook dat is elke 4 jaar wel. Toen er in Sochi geZWIEPt werd op de 500, was er best sprake van dat 1 van die 3 wel eens de spelen kon missen als het tegen zat. (zeker nadat Miesjel #1 was op het OKT) Dat gebeurde gelukkig niet.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ja, om de laatste plekken vast wel, maar denk niet dat de 'grote namen' in de problemen komen wat bij de mannen wel kan rond 1000/1500 meter.
Ik zal het even vragen aan iemand die bij ORTEC werkt.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wanneer wordt de matrix eigenlijk bekend gemaakt?
1 week voor het OKT volgens mijquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wanneer wordt de matrix eigenlijk bekend gemaakt?
Volgens mij maximaal 10 dagen voor het OKT, dat is dus 16 december. Dan is er nog een mogelijkheid om te protesteren en 7 dagen van te voren moet de definitieve versie bekend zijn.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wanneer wordt de matrix eigenlijk bekend gemaakt?
Oh, daar zal dan ongetwijfeld protest komenquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:30 schreef Felagund het volgende:
[..]
Volgens mij maximaal 10 dagen voor het OKT, dat is dus 16 december. Dan is er nog een mogelijkheid om te protesteren en 7 dagen van te voren moet de definitieve versie bekend zijn.
Die is sinds gisteren al te zien in de bioscoop.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wanneer wordt de matrix eigenlijk bekend gemaakt?
Toen won ook zowat iedereen een medaille bij de heren op de OS, geloof ikquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ook dat is elke 4 jaar wel. Toen er in Sochi geZWIEPt werd op de 500, was er best sprake van dat 1 van die 3 wel eens de spelen kon missen als het tegen zat. (zeker nadat Miesjel #1 was op het OKT) Dat gebeurde gelukkig niet.
Ja inderdaad op Tuitert naquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Toen won ook zowat iedereen een medaille bij de heren op de OS, geloof ik
En Verbij, die nota bene het plekje van Krol kreeg, werd 6e en 9e.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Toen won ook zowat iedereen een medaille bij de heren op de OS, geloof ik
Hoolwerf heeft eerst het bordje van Rhijnen leeggegeten, om in de woorden van @MaDuc te sprekenquote:Op zaterdag 11 december 2021 23:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik heb net even de mass start teruggekeken, maar wat is nou de verklaring dat Rhijnen, die gisteren 6.12 reed (en dat is echt een heel serieuze tijd), moet lossen bij Hoolwerf, die gisteren 6.27 reed. Enige wat ik kan verzinnen is dat Hoolwerf meer gewend is aan inrij-binnenbochten op hoge snelheid (maar goed, een finale op de jaap edenbaan gaat toch wel een stukkie langzamer dan op de olympic oval)
Ja, bijzonder was dat. Helemaal dat Rhijnen op een ronde of 5 van het einde ook nog weer overnam terwijl die al in de krampen zat.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:59 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoolwerf heeft eerst het bordje van Rhijnen leeggegeten, om in de woorden van @:MaDuc te spreken
Rhijnen moest zich nog plaatsen voor de spelen op de mass start, misschien dat dat het verklaart.quote:Op zaterdag 11 december 2021 23:59 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoolwerf heeft eerst het bordje van Rhijnen leeggegeten, om in de woorden van @:MaDuc te spreken
Open verhaal, maar puur qua schaatsen gezien niet erg hoopvol. Begrijpelijk, want zoveel verbeteren in twee a drie weken lijkt ook niet realistisch. Zonde, want als ze in vorm ziet er altijd zo vloeiend uit. Haar gouden race op de 1.500 benaderde de perfectie.quote:Op zondag 12 december 2021 09:34 schreef Steven184 het volgende:
Interessant interview met Jorien
[ twitter ]
4 jaar geleden mocht ie niet meedoen. Maar weet niet wat het excuus dit jaar is, geen kuurtje gehad?quote:Op zondag 12 december 2021 18:16 schreef Mani89 het volgende:
Kalashnikov wordt weer zo'n triest geval van een legende in tussenolympische jaren. Many such cases.
Behalve als je gediskwalificeerd wordt.quote:Op zondag 12 december 2021 17:58 schreef hhh38 het volgende:
Nil Llop naar 34.65
Dat zou zomaar genoeg kunnen zijn voor plaatsing voor de Spelen
quote:Op zondag 12 december 2021 18:19 schreef wimderon het volgende:
[..]
Behalve als je gediskwalificeerd wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 12 december 2021 18:23 schreef Slobeend het volgende:
Geen enkele Nederlandse deelnemer aan de individuele nummers in de A-groep vanavond zie ik.Zo te zien hebben alle Nederlanders na de teleurstellende resultaten van de laatste weken het gewoon opgegeven. Wie gaat er uberhaupt nog naar de Spelen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
We moeten het van de reserve Nederlanders Ted-Jan Bloemen en Nils van der Poel hebben.quote:Op zondag 12 december 2021 18:25 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zo te zien hebben alle Nederlanders na de teleurstellende resultaten van de laatste weken het gewoon opgegeven. Wie gaat er uberhaupt nog naar de Spelen?
Als ze vorige week niet waren gevallen hadden ze het gered denk ik, zuur inderdaadquote:Op zondag 12 december 2021 19:37 schreef I.R.Baboon het volgende:
Het lijkt erop dat de japanse mannen, die net de b-groep ploegenachtervolging wonnen, 4/10 te langzaam zijn om te kwalificeren. Heel zuur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |