Gebbetje. Niets mis mee.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:22 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Joh? De sneer met "nu zie ik tenminste waar hij rijdt" gemist?
Ik voel me ook weer een jonge god inderdaad.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:26 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik ben door de spanning van dit seizoen bijna 40 jaar geworden.
Vergeet Warwick nietquote:Op zaterdag 11 december 2021 15:24 schreef vosss het volgende:
[..]
Connelly ongetwijfeld, die vuige huichelaar
Merry Christmas.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik vond het grapje van Hamilton wel leuk.
Dat zagen we in Brazilie ja. Norris wist daar niet hoe snel ie opzij moest gaan.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef VacaLoca het volgende:
Hoop vooral dat Norris voor Hamilton komt morgen. De Mclaren is moeilijk in te halen
En Perez ook mee. Norris heeft al aangegeven zich er niet mee te willen bemoeienquote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef VacaLoca het volgende:
Hoop vooral dat Norris voor Hamilton komt morgen. De Mclaren is moeilijk in te halen, kan Max een gat trekken hopelijk.
Pff nog ca 24 uur en dan is het seizoen waar ik 5 jaar ouder door geworden ben voorbij.
Hoop vooral niet dat Norris morgen niet nog steeds boos is op Red Bull.. hij was nogal boos op Perez geloof ik.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef VacaLoca het volgende:
Hoop vooral dat Norris voor Hamilton komt morgen. De Mclaren is moeilijk in te halen, kan Max een gat trekken hopelijk.
Pff nog ca 24 uur en dan is het seizoen waar ik 5 jaar ouder door geworden ben voorbij.
Elke sport heeft haar eigen mores. Wat onbeschaafd is in de ene sport is geen probleem in de andere. Ik vind het geen probleem als er gegild wordt tijdens een voetbal-penalty, terwijl het tijdens de service in een tenniswedstrijd zwaar onbeschoft is.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:22 schreef GotenSSJ het volgende:
Dat constante gehuil hier en andere fora om het boe roepenDat is echt een constant iets in iedere sport, maar in de F1 is het ineens uit de boze. Hou toch op zeg
Iedere sport? Voetbal bedoel je?quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:22 schreef GotenSSJ het volgende:
Dat constante gehuil hier en andere fora om het boe roepenDat is echt een constant iets in iedere sport, maar in de F1 is het ineens uit de boze. Hou toch op zeg
voor de 100ste keer, ze hebben geen nieuwe gele meer, maar nog wel 2 sets witte. Ze gaan echt niet gebruikte gele doenquote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef sanger het volgende:
[..]
Zachtere banden in het begin, de baan komt later in de race naar ze toe en dus in het voordeel van de hardere banden dan.
Nog naast de vraag of het 1 of 2 stopper word. Ik zou niet verbaasd zijn als Red Bull een 2-stopper doet, rood/geel/rood
Dat een beetje boe of jeej roepen geen invloed zou moeten hebben op een sporter of een kijker. Het is vrij triest dat de woke brigade hier en bijv. reddit iedere week bijna in tranen uitbarsten omdat iemand boe durft te roepen naar Verstappen of Hamilton. Of naar Ajax, Feyenoord of PSV. Of naar Van der Poel of Van Aert. Of naar de LA Lakers of de Boston Celtics. etc etc etcquote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Wat is dit voor een onzin? Ik ben gewoon voor het supporten van je eigen favoriet ipv "anti-suporten" van de tegenstander.
Nooit naar je usericon gekeken of wat?quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:27 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Iedere sport? Voetbal bedoel je?
Hamilton niks, maar Mercedes en de Britse pers hebben toch een behoorlijk berg slijk over Verstappen en RB uitgestort de afgelopen weken. Zo vreemd is het toch niet als daar een tegenreactie op komt?quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:27 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Elke sport heeft haar eigen mores. Wat onbeschaafd is in de ene sport is geen probleem in de andere. Ik vind het geen probleem als er gegild wordt tijdens een voetbal-penalty, terwijl het tijdens de service in een tenniswedstrijd zwaar onbeschoft is.
In de emotie na een veroorzaakte crash ofzo snap ik het nog wel, maar nu was het gewoon compleet onnodig, wat had Hamilton fout gedaan dan?
Los van het feit dat ik het niet toejuich, met alle uitspraken over Verstappen snap ik wel dat de Max fans hem niet bepaald heel sympathiek vinden momenteel.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:27 schreef Heph844 het volgende:
[..]
=
In de emotie na een veroorzaakte crash ofzo snap ik het nog wel, maar nu was het gewoon compleet onnodig, wat had Hamilton fout gedaan dan?
Moest stiekem wel om dat filmpje gniffellen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:27 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat filmpje deed me ook niks. Je kunt je maar ergens druk over maken.
Mercedes heeft maar 18 punten nodig om het constructeurskampioenschap te winnen toch?quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:18 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zelfs als Perez 3e wordt dan moet Bottas 16 punten halen.
quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:25 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Wat is dit voor een onzin? Ik ben gewoon voor het supporten van je eigen favoriet ipv "anti-suporten" van de tegenstander.
Als VER in schone lucht kan rijden en niet te hard hoeft te pushen, kan hij naar wit en een éénstopper rijden.quote:Op zaterdag 11 december 2021 15:27 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
voor de 100ste keer, ze hebben geen nieuwe gele meer, maar nog wel 2 sets witte. Ze gaan echt niet gebruikte gele doen
Ik werd er al op gewezen. Bij het minste contact ga ik er al vanuit dat we pas uren na de race weten wie WDC is. Die twee krijgen dat gewoon voor elkaar om Max dat feest te ontnemen. Ook al weten ze dat ze kansloos zijn om een straf erdoor gedrukt te krijgen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |