Stars on 45?quote:Op donderdag 9 december 2021 17:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Deze mis ik even denk ik.
Oh toch welquote:
Gezien de huidige luistercijfers van Radio 3 is dat ook niet zo raar.quote:
Je bent denk ik 'the' vergeten voor wall te zetten. Je bent niet de eerste, al wel vaker gebeurd hier.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:46 schreef Piebe het volgende:
10cc - Wall Street Shuffle: Kan ook bij de uitvallers.
Als ik achter de feiten aanloop. Sorry
Verrek. Toch nog een meevallertje.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:54 schreef FlyingEagle het volgende:
[..]
Je bent denk ik 'the' vergeten voor wall te zetten
https://staatieindetop200(...)-wall-street-shuffle
Wat is daar het aantal luisteraars en wat kost een uur of 2 zendtijd per week?quote:Op donderdag 9 december 2021 20:03 schreef Scorpion_17 het volgende:
Voor de liefhebbers: vanavond draai ik op Orinoco Radio het beste/leukste muziek (in mijn ogen) van 2021
http://orinocoradio.nl/
Pachelbel in de Top 2000 zou eigenlijk best oké zijn. Het is inderdaad apart dat er zo weinig klassiek in staat. Al is het Yann Tiersen sinds dat jaar dus wel gelukt meen ik.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:42 schreef Tussle266 het volgende:
Ik had zin om dit terug te zoeken. Die Pachelbel lobby zat echt bar slecht in elkaar. En hij was nog wel door zusterzender NPO Radio 4 opgezet. 'We hoorden dat je weer kon stemmen en dachten goh laten we het eens proberen'.
Och, de onschuldige jaren 2018, toen niemand nog aan Mannenkoor Karrespoor dacht.
https://www.trouw.nl/cult(...)n-bestormen~bb38a44d
Ligt eraan. Bij evenementen tot 100 luisteraars, normale uitzendingen tussen 20 en 30. We zoeken nog dj's. Uitzendtijd wordt niet verkocht maar wel wordt een kleine bijdrage op jaarbasis verwacht. Maar die is naar draagkracht. Interesse? :-)quote:Op donderdag 9 december 2021 20:08 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wat is daar het aantal luisteraars en wat kost een uur of 2 zendtijd per week?
Wellicht, ik draai nu af en toe bij de buren van Radio49…quote:Op donderdag 9 december 2021 20:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ligt eraan. Bij evenementen tot 100 luisteraars, normale uitzendingen tussen 20 en 30. We zoeken nog dj's. Uitzendtijd wordt niet verkocht maar wel wordt een kleine bijdrage op jaarbasis verwacht. Maar die is naar draagkracht. Interesse? :-)
Ik kan je wel even wat informatie dm-en straks over t station enzo.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:12 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wellicht, ik draai nu af en toe bij de buren van Radio49…
Be my guest, had stiekem al gekeken en vandaar ook mijn vraag.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:17 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik kan je wel even wat informatie dm-en straks over t station enzo.
Persoonlijk zou ik op andere dingen mikken: Adagio for Strings, De Vijfde of Carmina Burana. Die worden letterlijk gebruikt in popsongs, games, vlogs, soundtracks en reclames. Dat is nog wel iets anders dan inspiratie. Volgens mij is dat de enige (hele kleine) kans van slagen.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:11 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Pachelbel in de Top 2000 zou eigenlijk best oké zijn. Het is inderdaad apart dat er zo weinig klassiek in staat. Al is het Yann Tiersen sinds dat jaar dus wel gelukt meen ik.
Die Ludovico Einaudi-stemactie heeft ook niks opgeleverd trouwens...
Een (re-)entry van André Rieu lijkt me eigenlijk waarschijnlijker, als die in het nieuws komt of chauvinistische Limburgers achter zich krijgt.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:19 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Persoonlijk zou ik op andere dingen mikken: Adagio for Strings, De Vijfde of Carmina Burana. Die worden letterlijk gebruikt in popsongs, games, vlogs, soundtracks en reclames. Dat is nog wel iets anders dan inspiratie. Volgens mij is dat de enige (hele kleine) kans van slagen.
En anders inderdaad meer soundtracks: American Beauty en Requiem for a Dream zitten ongeveer op dezelfde lijn als Tiersen.
Daar zit ik dan weer niet op te wachten.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:11 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Een (re-)entry van André Rieu lijkt me eigenlijk waarschijnlijker, als die in het nieuws komt of chauvinistische Limburgers achter zich krijgt.
Beter de Ekseption versie van de vijfde danquote:Op donderdag 9 december 2021 20:19 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Persoonlijk zou ik op andere dingen mikken: Adagio for Strings, De Vijfde of Carmina Burana. Die worden letterlijk gebruikt in popsongs, games, vlogs, soundtracks en reclames. Dat is nog wel iets anders dan inspiratie. Volgens mij is dat de enige (hele kleine) kans van slagen.
En anders inderdaad meer soundtracks: American Beauty en Requiem for a Dream zitten ongeveer op dezelfde lijn als Tiersen.
André Rieu is natuurlijk de snollebollekisering van klassieke muziek, maar vertel dat mijn medemaastrichtenaren nietquote:Op donderdag 9 december 2021 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Daar zit ik dan weer niet op te wachten.
Liever die dan die van Thicke jaquote:Op vrijdag 10 december 2021 09:18 schreef MielMonteur het volgende:
[..]
Beter de Ekseption versie van de vijfde dan
Ik vind die dus ook wel lekker hoor.quote:Op vrijdag 10 december 2021 09:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Liever die dan die van Thicke ja
Die twee + A+ staan allemaal op de keuzelijst. Dat is mede ook de reden om te denken dat als je iets kiest, dat je dan dit stuk moet nemen. Zoals ook Adagio for Strings vrij letterlijk is overgenomen door Tijs uit Breda en William uit Bristol.quote:Op vrijdag 10 december 2021 09:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Liever die dan die van Thicke ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |