Buiten de actie op de baan om, lijkt me?quote:Op vrijdag 10 december 2021 12:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee, die commentaardriehoek klinkt wel gaaf. Dus dat ze in Hilversum het gaan hebben over strategie.
Nee die gaan ze denk ik instarten als Vettel de pits uitrijdt en vlak naast Gasly terechtkomtquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Buiten de actie op de baan om, lijkt me?
Tijdens een F1 wedstrijd zal er vaak genoeg de ruimte voor zijnquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Buiten de actie op de baan om, lijkt me?
In sporten waar ze tijdens de actie ineens naar een studio schakelen leidt dat altijd zo enorm af.
Hopelijk wel alleen met een geluidsverbinding danquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Tijdens een F1 wedstrijd zal er vaak genoeg de ruimte voor zijn
Nee, juist dat is dodelijk vermoeiend.quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Tijdens een F1 wedstrijd zal er vaak genoeg de ruimte voor zijn
Ja ja meneertje 110%anti-viaplayquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, juist dat is dodelijk vermoeiend.
Ik erger me al aan interviews tijdens de race, dus ik hoef niet eens te gokken hoe fijn ik het ga vinden dat ze de race gewoon helemaal ondebreken. Gewoon verkapte reclames.quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:12 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja ja meneertje 110%anti-viaplay
Laten we nou eerst afwachten.
Dit klinkt goed zeg!!quote:Op vrijdag 10 december 2021 12:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wel een innovatief format hoor, zo te horen![]()
Ik zit daar ook totaal niet op te wachten. Irritant heen en weer geschakel.quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Tijdens een F1 wedstrijd zal er vaak genoeg de ruimte voor zijn
Ik ergerde me wel aan die picture in picture interviews bij Ziggy als er op de baan belangrijke zaken plaatsvonden maar die heb ik al in geen tijden gezienquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik erger me al aan interviews tijdens de race, dus ik hoef niet eens te gokken hoe fijn ik het ga vinden dat ze de race gewoon helemaal ondebreken. Gewoon verkapte reclames.
Maar dus ook niet tijdens de voor- en nabeschouwing.quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:31 schreef TagForce het volgende:
Alsof 'geen reclame' een USP is... Het MAG in NL niet eens tijdens een live wedstrijd op wereldniveau om reclame tussendoor te stoppen.
f*ck geen samantha steenwijk meer als studiogast.quote:Op vrijdag 10 december 2021 12:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wel een innovatief format hoor, zo te horen![]()
Dat gaat niet dezelfde amusementswaarde als HET Café krijgen, dat weet ik nu al welquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:39 schreef potjecreme het volgende:
Zo op papier klinkt het goed. Beetje er dat ze op vrijdag ook een 'cafe' willen.
Zoals Ziggo nu doet bedoel je?quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:32 schreef Nattekat het volgende:
Zou wat zijn zeg. ¤14 per maand dokken voor een prutstream en daar ook nog reclames op krijgen.
Die vragen ¤5 voor een stream van een tv-kanaal. Je snapt zelf toch ook wel dat dat neit hetzelfde is?quote:Op vrijdag 10 december 2021 15:43 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Zoals Ziggo nu doet bedoel je?
ja echt belachelijk
een tientje. En die werkt niet op je tv met een app, dan moet je casten. Wil je het gewoon met je afstandbediening zien, betaal je toch echt 15 euro.quote:Op vrijdag 10 december 2021 15:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die vragen ¤5 voor een stream van een tv-kanaal. Je snapt zelf toch ook wel dat dat neit hetzelfde is?
Ik zie het al, dit wordt niks.quote:Op vrijdag 10 december 2021 18:15 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
Alleen Giedo ziet er normaal uit. @:Neef_Wuppie @:de_boswachter
Professionele fotograaf ingehuurdquote:Op vrijdag 10 december 2021 18:15 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
Alleen Giedo ziet er normaal uit. @:Neef_Wuppie @:de_boswachter
Het Luxemburgse RTL doet het gewoon. Misschien mag het Zweedse Viaplay dat ook doen.quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:31 schreef TagForce het volgende:
Alsof 'geen reclame' een USP is... Het MAG in NL niet eens tijdens een live wedstrijd op wereldniveau om reclame tussendoor te stoppen.
En de vrouwen.quote:Op vrijdag 10 december 2021 18:15 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
Alleen Giedo ziet er normaal uit. @:Neef_Wuppie @:de_boswachter
Tankslang Albers de expertquote:Op vrijdag 10 december 2021 18:15 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
Alleen Giedo ziet er normaal uit. @:Neef_Wuppie @:de_boswachter
Je moet toch een keer bier en nootjes gaan halenquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:34 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Maar dus ook niet tijdens de voor- en nabeschouwing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |