Het is toch sowieso bij klachten thuisblijven? Of is dat komen te vervallen?quote:Op maandag 29 november 2021 16:40 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Houden we dan ook alle leerplichtambtenaren binnen?
Ik bedoel meer, dat dat 'bij klachten thuis blijven' niet betekent dat je onbeperkt kan verzuimen. Ook niet als je kind een chronische snotneus heeft.quote:Op maandag 29 november 2021 16:41 schreef ZarB het volgende:
[..]
Het is toch sowieso bij klachten thuisblijven? Of is dat komen te vervallen?
je kunt je kind toch gewoon ziek melden?quote:Op maandag 29 november 2021 16:40 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Houden we dan ook alle leerplichtambtenaren binnen?
Ja dat spreekt voor zich. Maar ik heb nog 3 kinderen thuis waarvan 2 op school dus ik weet wel graag of die ook in quarantaine moeten, en wijzelf natuurlijk.quote:Op maandag 29 november 2021 16:39 schreef ZarB het volgende:
[..]
Dan kind gewoon binnen houden tot klachtenvrij..
quote:
quote:Daarin staat dat vanaf 15 december het coronabewijs, het DCC, voor 65-plussers al niet meer geldig is als de tweede prik zeven maanden oud is. Vanaf 15 januari gaat dat ook gelden voor iedereen boven de 18 jaar.
Knap vervelend, ja.quote:Op maandag 29 november 2021 16:38 schreef Jazeg het volgende:
Dochter van 6 heeft op school zowel naast als achter zich een kindje zitten dat positief is getest. Vanochtend opgestaan zonder stem en met een blafhoest.
Ik heb vanaf vanochtend al meer dan 40 (!!!) keer de afsprakenlijn gebeld voor een test. Zwaar overbelast dus.
Vriendinnetje naast haar was negatief op de zelftest. Flink ziek en hardstikke positief op de test van de ggd.
Ik kan me wel voorstellen dat er zo een hoop afhaken. Niet te doen gewoon.
Ik weet niet waar je woont maar bijv. bij Schiphol kan je zo gaan testen zonder afspraak.quote:Op maandag 29 november 2021 16:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
Is er geen inlooplocatie dan bij je in de buurt? Ik kon vorige week zo naar binnen lopen en 12 uur later had ik de uitslag.
Nee, dat doen ze (hier) niet meer in verband met de grote drukte.quote:Op maandag 29 november 2021 16:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
Is er geen inlooplocatie dan bij je in de buurt? Ik kon vorige week zo naar binnen lopen en 12 uur later had ik de uitslag.
Als je hier alleen maar komt afgeven op andere mensen kan je je tijd beter ergens anders gaan verspillenquote:Op maandag 29 november 2021 16:44 schreef Novavax het volgende:
[..]
Ik sprak net een collega 1,65 lang en 104 kilo zwaar ze kan niet wachten op haar boostertje
Krijg je een gratis coupon van de Mac bij het halen van een booster ofzo![]()
Heb je precies een maand om het te fiksenquote:Op maandag 29 november 2021 16:47 schreef Mammietje het volgende:
[..]
En bij ons moet er minstens 6 maanden tussen zitten.![]()
Mooie puzzel zo.
Daar heb ik ook echt last van, niet te bevatten hoeveel de zon bijdraagt aan een positieve levensopvatting. In de zomer heb ik energie voor 3 man en ben ik overal gemotiveerd voor.quote:Op maandag 29 november 2021 16:35 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Naja als ik hier even uitgebreid op mag inhaken.
Ik ben dan hier niet op vakantie officieel, want ik werk gewoon door - behalve de kerstvakantie.
Maar ik lijd al jaren aan SAD (seasonal affective disorder, of simpel gezegd winterdepressie).
De donkere wintermaanden zijn voor mij in Nederland echt een kut tijd. En niet eens de kou, op kou kan je je kleden, daweetik
Vooral de eindeloos grijze zonloze dagen nekken me totaal. Vandaag was het, naar wat ik hoorde vrij mooi weer in NL, maar daar staat weer een praktisch zonloze week tegenover...
Ik ben nu een krappe week in zuid Spanje en ik voel me oprecht herboren.![]()
De strakblauwe lucht, de warme zon op je huid, de knalgroene palmbomen.... Het maakt me intens gelukkig en het geeft me mijn energie weer terug, die in NL behoorlijk al was weggezakt.
Als voorbeeld, thuis kwam ik de weken hiervoor nauwelijks al meer buiten.
De motivatie om naar buiten te gaan, zelfs een stukje te wandelen ofzo, die had ik al niet meer. Ik zat most of the time gewoon binnen want het was toch schijtweer.
Hier, ben ik in de afgelopen 5 dagen iedere dag buiten geweest. Op de dagen dat ik vrij was echt praktisch de hele dag.
Het is echt voor mij het beste wat ik heb kunnen doen want ik denk dat ik, als ik deze aankomende periode in NL was gebleven ik echt heftig in een depressie was geraakt, oprecht.![]()
Ik weet dat niet iedereen zomaar even hem kan peren naar het buitenland, dus ik besef me absoluut dat ik hier heel veel geluk mee heb.
En ja, als je geen last hebt van winterdepressie dan is dat natuurlijk alleen maar beter want dan kan je de donkere grijze periode gewoon zonder moeite doorkomen en hoef je sowieso niet weg.
Maar om een lang verhaal kort te maken.Voor sommige mensen is weg kunnen naar een zonnig oord, JUIST tijdens een pandemie een GODsgeschenk.
Je zegt het hier.quote:Op maandag 29 november 2021 16:48 schreef Novavax het volgende:
[..]
Van Rutte de taak gekregen om anderen aan te spreken op hun gedrag. Deze mevrouw is een aanslag voor de zorg omdat ze er zelf voor kiest zich de hele dag vol te stouwen met suiker en andere troep.
Maar mag dat niet gezegd worden je neemt een prik en dan is alles goed
Maar voor dat fiksen ben je afhankelijk van de snelheid van Hugo "we moeten natuurlijk wel zorgvuldig zijn" de Jonge, meer doen dan wachten op uitnodiging voor je prik kun je niet.quote:Op maandag 29 november 2021 16:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Heb je precies een maand om het te fiksen
Wat betreft die uitslag: was hier (met dezelfde mededeling 48u) binnen 12 uur binnen.quote:Op maandag 29 november 2021 16:43 schreef Jor_Dii het volgende:
Zo net weer fijn in m’n keel en neus geroerd, binnen 48u de uitslag..
Verkoudheid heerst ook heel erg. Sterker nog, bij de overgrote meerderheid van de mensen die zich laten testen is dat het geval, dus het is niet heel raar.quote:Op maandag 29 november 2021 16:48 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Mijn kind had corona 2 weken terug. Amper klachten en vorige week weer naar school toen hij klachtenvrij was.
Nu is hij sinds zaterdag opeens volop aan het hoesten en moe.
Thuisgehouden, school adviseerde ga maar nog een keer testen.
Vind dat onzinnig na een positieve test dus wacht wel tot hij klachtenvrij is maar vind het toch raar.
Of het nou een uitgestelde reactie is of een verkoudheid omdat ze immuunsysteem verzwakt is na corona net.
Zo blijf je aan de gang natuurlijk.
Ik hoop ook max 24u hoor, denk dat ze dat ook expres hoog inzettenquote:Op maandag 29 november 2021 16:49 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Wat betreft die uitslag: was hier (met dezelfde mededeling 48u) binnen 12 uur binnen.
Kennelijk hebben de labs meer capaciteit dan de GGD's.
WTFquote:Op maandag 29 november 2021 16:53 schreef Jor_Dii het volgende:
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-open-voor-toeristensurrealistisch
Goed gewerkt weer boys.quote:Op maandag 29 november 2021 16:53 schreef Jor_Dii het volgende:
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-open-voor-toeristensurrealistisch
Onbegrijpelijk. Juist als het zo druk is dan is dat een teken dat er behoefte aan is. Dan moet je ze niet sluiten maar dan moet je er juist meer openen.quote:Op maandag 29 november 2021 16:45 schreef Jazeg het volgende:
[..]
Nee, dat doen ze (hier) niet meer in verband met de grote drukte.
Zit je als gewone gast dan met de omicrons aan het ontbijtbuffet?quote:Op maandag 29 november 2021 16:53 schreef Jor_Dii het volgende:
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-open-voor-toeristensurrealistisch
Hoezo? Zolang men niet zo'n ventilatiesysteem heeft wat door alle kamers/gangen/verdiepingen wordt rondgepompt zoals bijv. op een cruise schip dan zie ik het probleem niet. Die mensen blijven immers op hun kamer en kom je niet tegen in de sauna of bij het ochtendbuffet.quote:Op maandag 29 november 2021 16:53 schreef Jor_Dii het volgende:
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-open-voor-toeristensurrealistisch
Debiel van de VU, dit zie je toch van mijlenver aankomen. Hou gewoon een online-werkgroep voor quarantainegevallen.quote:Op maandag 29 november 2021 16:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, dit kan toch niet joh. In het onderwijs is min of meer alles toegestaan terwijl de rest van het openbare leven te maken heeft met allerlei draconische restricties.
Zolang het geen vliegende ebolatyfusaidscholera is waarbij je direct na iemand aan te kijken direct al schijtend neer flikkert terwijl een vleesetende bacterie je ingewanden acuut op eet en je neus er af vlieg, is er echt niet veel aan de hand voor individuele mensen. So what dat er een pandemie gaande is, het is met een overlevingskans van 98 a 99% na besmetting + nog eens een grotere overlevingskans als je jonger bent.quote:Op maandag 29 november 2021 16:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom mensen in een pandemie zo graag op wintersport of zonvakantie moeten.
Omdat het ook in een pandemie wel eens prettig is om na meer dan anderhalf jaar "eat, work, sleep, repeat" wat anders dan je eigen woonomgeving te zien en eens even niet de dagelijkse sleur van boodschappen doen, koken, de was doen enz. te hebben.quote:Op maandag 29 november 2021 16:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom mensen in een pandemie zo graag op wintersport of zonvakantie moeten.
Niet iedereen wil thuis in lockdown zitten terwijl aan de andere kant van de wereld alles open is en mensen niet in paniek zijn.quote:Op maandag 29 november 2021 16:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom mensen in een pandemie zo graag op wintersport of zonvakantie moeten.
Omdat de definitie van een pandemie is aangepast ja, volgens de regels van voor 2009 is er geen pandemie.quote:Op maandag 29 november 2021 17:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zolang het geen vliegende ebolatyfusaidscholera is waarbij je direct na iemand aan te kijken direct al schijtend neer flikkert terwijl een vleesetende bacterie je ingewanden acuut op eet en je neus er af vlieg, is er echt niet veel aan de hand voor individuele mensen. So what dat er een pandemie gaande is, het is met een overlevingskans van 98 a 99% na besmetting + nog eens een grotere overlevingskans als je jonger bent.
Dus dan blijven mensen shoppen, leuke dingen doen en op vakantie gaan. Want het scheelt individueel niemand iets. Behalve bange poeperds, ouderen en mensen met een verzwakte gezondheid.
Daarom gaan mensen op vakantie.
Een macaron bij het ontbijtbuffet, met omicron naar bed.quote:Op maandag 29 november 2021 16:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Zit je als gewone gast dan met de omicrons aan het ontbijtbuffet?
Dan wordt de soep die 'crisis' heet dus minder warm gegeten dan ie wordt opgediend.quote:Op maandag 29 november 2021 17:03 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Niet iedereen wil thuis in lockdown zitten terwijl aan de andere kant van de wereld alles open is en mensen niet in paniek zijn.
Zo, dat is eruit.quote:Op maandag 29 november 2021 17:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zolang het geen vliegende ebolatyfusaidscholera is waarbij je direct na iemand aan te kijken direct al schijtend neer flikkert terwijl een vleesetende bacterie je ingewanden acuut op eet en je neus er af vlieg, is er echt niet veel aan de hand voor individuele mensen. So what dat er een pandemie gaande is, het is met een overlevingskans van 98 a 99% na besmetting + nog eens een grotere overlevingskans als je jonger bent.
Dus dan blijven mensen shoppen, leuke dingen doen en op vakantie gaan. Want het scheelt individueel niemand iets. Behalve bange poeperds, ouderen en mensen met een verzwakte gezondheid.
Daarom gaan mensen op vakantie.
Nee, er wordt gewoon eten bij je deur gezet en je mag de kamer niet af.quote:Op maandag 29 november 2021 16:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Zit je als gewone gast dan met de omicrons aan het ontbijtbuffet?
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?quote:Op maandag 29 november 2021 16:42 schreef trein2000 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)nergens-meer-toegang
Fijn, zo komt het getreuzel en getraineer van Hugo tenminste voor het voetlicht.
Ja.quote:Op maandag 29 november 2021 17:09 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?
Denk het nietquote:Op maandag 29 november 2021 17:09 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?
Nee, maar je kunt wel omnicroutons in je salade krijgen.quote:Op maandag 29 november 2021 16:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Zit je als gewone gast dan met de omicrons aan het ontbijtbuffet?
Heb er persoonlijk geen problemen mee. Als het nodig is dan is dat maar zo, maar dan moet het wel echt nodig zijn en dat QR gezeur op een gegeven moment wel klaar zijn.quote:Op maandag 29 november 2021 17:09 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?
BNOquote:580 people in South Africa's Gauteng province were hospitalized with COVID-19 last week, up 330% from 2 weeks ago
Maart 2020 beldequote:
Zou wel lachen zijn wanneer je in quarantaine gewoon bij het ontbijtbuffet kan aanschuivenquote:Op maandag 29 november 2021 16:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Zit je als gewone gast dan met de omicrons aan het ontbijtbuffet?
Ik zie vooral tijdens de zomermaanden er het nut niet zo van in. Elk jaar een booster in oktober vind ik niet zo'n punt.quote:Op maandag 29 november 2021 17:09 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?
Gaat ook gebeuren met Omikron GENOTquote:Op maandag 29 november 2021 17:16 schreef Sureahcamidd het volgende:
Lekker gesport net van 4 tot 5, ik was niet de enige haha.
Laat alles maar kapot gaan nu. Klaar mee.
Het geeft in beide gevallen een vertekend beeld. Overgewicht, een van de grote risicofactoren, wordt niet meegenomen als onderliggende aandoening. Het kan dus goed dat het merendeel van deze mensen, ongeacht vaccinatiestatus, overgewicht heeft. Dit is ook continue het terugkerende beeld op de IC's, afgaande op de rapporten van stichting NICE.quote:Op maandag 29 november 2021 16:39 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Het grootste deel van de ongevaccineerden heeft juist geen onderliggend lijden:
[ afbeelding ]
Kom je wel van terug als jij of iemand waar je heel veel van houdt acuut ziek wordt en er is code zwart.quote:Op maandag 29 november 2021 17:16 schreef Sureahcamidd het volgende:
Lekker gesport net van 4 tot 5, ik was niet de enige haha.
Laat alles maar kapot gaan nu. Klaar mee.
Ik weet niet of de regels inmiddels weer anders zijn, maar toen ik in oktober door Frankrijk reed, verbaasde het me dat je geen QR-code hoefde te tonen bij hotels. Ook niet voor de ontbijtzaal.quote:Op maandag 29 november 2021 17:16 schreef Oriente het volgende:
Gelukkig heb ik mijn tweede prik pas eind augustus gehad dus ik kan tot eind maart naar Frankrijk!
Zin in Spanje
Ik ben van een generatie die is opgegroeid met winkels die om zes uur dicht gingen en een complete lockdown op zondag. Ik zie echt het probleem nietquote:Op maandag 29 november 2021 17:17 schreef GemMagic het volgende:
Het was even flink doorrijden om na het werk op tijd in de sportschool te zijn. Ik ben benieuwd hoe het de rest van de week is, maar sporten was wel gezellig druk. Wel iets creatiever moeten zijn, want sommige apparatuur had een kleine wachtrij. Dit geeft wel het idee dat je het samen doet, want iedereen zit in hetzelfde schuitje en wil snel nog even essentiele beweging meepakken na de werkdag.
Ik denk dat ik wel kan wennen aan de 0500-1700 maatschappij. Het geeft je namelijk ook heerlijk moment van rust 's in de avond.
Via internet gaat het sneller.quote:Op maandag 29 november 2021 16:38 schreef Jazeg het volgende:
Dochter van 6 heeft op school zowel naast als achter zich een kindje zitten dat positief is getest. Vanochtend opgestaan zonder stem en met een blafhoest.
Ik heb vanaf vanochtend al meer dan 40 (!!!) keer de afsprakenlijn gebeld voor een test. Zwaar overbelast dus.
Vriendinnetje naast haar was negatief op de zelftest. Flink ziek en hardstikke positief op de test van de ggd.
Ik kan me wel voorstellen dat er zo een hoop afhaken. Niet te doen gewoon.
Ja, die norm is in mijn beleving samen met de digitalisering en het mobiele tijdperk langzaam opgekropen tot een 0700-2300 bereikbaar 7 dagen per week druk systeem. Niet dat ik daar m'n draai niet in kan vinden, maar ik zie deze situatie ook een beetje als een sabbatical van de reguliere dagelijkse hectiek.quote:Op maandag 29 november 2021 17:19 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben van een generatie die is opgegroeid met winkels die om zes uur dicht gingen en een complete lockdown op zondag. Ik zie echt het probleem niet
Vergeet alleen niet dat die 900-1700 samenleving prima werkte in een maatschappij waarbij elk gezin één kostverdiener had, en de ander thuis bleef voor de kinderen en de boodschappen.quote:Op maandag 29 november 2021 17:21 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Ja, die norm is in mijn beleving samen met de digitalisering en het mobiele tijdperk langzaam opgekropen tot een 0700-2300 bereikbaar 7 dagen per week druk systeem. Niet dat ik daar m'n draai niet in kan vinden, maar ik zie deze situatie ook een beetje als een sabbatical van de reguliere dagelijkse hectiek.
Dan gaan we dus gewoon weer verder grenzen sluiten als cases hard oplopen.quote:Op maandag 29 november 2021 17:18 schreef Evenstar het volgende:
Denk dat geen enkel land meer een mutatie gaat doorgeven
In deze samenleving heb je ook nog dat je online je boodschappen kan bestellen die netjes bij je thuis worden bezorgd. Ik denk echt dat het probleem groter wordt gemaakt dan dat het is.quote:Op maandag 29 november 2021 17:23 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Vergeet alleen niet dat die 900-1700 samenleving prima werkte in een maatschappij waarbij elk gezin één kostverdiener had, en de ander thuis bleef voor de kinderen en de boodschappen.
Bij tweeverdieners is die brede winkelopeningstijd eigenlijk bijna noodzaak geworden, althans voor de essentiële voorzieningen.
En als je geen auto hebt?quote:Op maandag 29 november 2021 17:24 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon online doen. Geen gezeik.
Ik zou morgenochtend al binnen 20 minuten rijden ergens terecht kunnen.
Hangt van regio af hoor (en hoe druk het is).quote:Op maandag 29 november 2021 17:24 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon online doen. Geen gezeik.
Ik zou morgenochtend al binnen 20 minuten rijden ergens terecht kunnen.
25% is daar maar gevaccineerd, dus ik durf wel een gokje te wagen.quote:Op maandag 29 november 2021 17:16 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Gevaccineerd vs ongevaccineerd?
Even een keer goed roggelen en neus snuitenquote:Op maandag 29 november 2021 17:27 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Hangt van regio af hoor (en hoe druk het is).
Vorige week konden wij online geen afspraak maken voor mijn vrouw en dochter en via telefoon kon het pas over drie dagen.
Ik heb gisteren een afspraak gemaakt (online) voor morgen. Het is gewoon druk.
Moet nog steeds een keer negatief testen ... morgen officieel laatste dag op werk, maar kan niet eens afscheid nemen zonder negatief testje
Zou er in het geval van ZA wel mee oppassen, in een samenleving die zo extreem ongelijk is wordt dat beeld al heel snel vertekend door externe factoren.quote:Op maandag 29 november 2021 17:27 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
25% is daar maar gevaccineerd, dus ik durf wel een gokje te wagen.
Hoe toegankelijk is de gezondheidszorg eigenlijk voor de minder bedeelden? Kan me zo voorstellen dat er wel enige correlatie is tussen gevaccineerd zijn en überhaupt toegang tot goede zorg hebben. Ergo: zou er niet op voorhand vanuit gaan dat deze opnamen vooral ongevaccineerden betreffen. Maargoed, ook hier weer afwachten wat de data zegt.quote:Op maandag 29 november 2021 17:30 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zou er in het geval van ZA wel mee oppassen, in een samenleving die zo extreem ongelijk is wordt dat beeld al heel snel vertekend door externe factoren.
Dat is geen expert maar gewoon een ontzettende engnekquote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
Voor sommigen zal dat een issue zijn, maar essentiële winkels blijven op hè. De rest vslt wel een mouw aan te passen. Wij gingen bijvoorbeeld nooit meubels kopen op maandag avond.quote:Op maandag 29 november 2021 17:23 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Vergeet alleen niet dat die 900-1700 samenleving prima werkte in een maatschappij waarbij elk gezin één kostverdiener had, en de ander thuis bleef voor de kinderen en de boodschappen.
Bij tweeverdieners is die brede winkelopeningstijd eigenlijk bijna noodzaak geworden, althans voor de essentiële voorzieningen.
Voor een zesjarige moet je bellen. Buiten het feit dat ik geen digid heb voor een kind van 6.quote:Op maandag 29 november 2021 17:19 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Via internet gaat het sneller.
Uiteraard, hoe kan het ook anders.quote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
OMT-lid Marinoquote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
Marino is werkelijk zo doorgeslagen denk ik dat hij het een probleem vindt als besmetting met het virus minder symptomatisch is omdat het dan sneller verspreid. Gewoon een ZeroCovid-gekkie waar helaas erg veel aandacht aan wordt besteed.quote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
Marino heeft er gewoon geen verstand van. Hij heeft er immers niet voor gestudeerd. Dat je wat grafiekjes kan maken zegt niets over je verstand van epidemieën of virussen. Helaas is ie inmiddels zodanig mediageil dat hij overal zijn plasje overheen moet doenquote:Op maandag 29 november 2021 17:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Marino is werkelijk zo doorgeslagen denk ik dat hij het een probleem vindt als besmetting met het virus minder symptomatisch is omdat het dan sneller verspreid. Gewoon een ZeroCovid-gekkie waar helaas erg veel aandacht aan wordt besteed.
Volgens Pfizer is het heel hard nodig. De CEO’s willen namelijk elk jaar n nieuw jacht.quote:Op maandag 29 november 2021 17:11 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Heb er persoonlijk geen problemen mee. Als het nodig is dan is dat maar zo, maar dan moet het wel echt nodig zijn en dat QR gezeur op een gegeven moment wel klaar zijn.
Het is ondertussen wel duidelijk dat CTB een te zwakke maatregel is om langdurig zonder andere maatregelen te zitten. Enige manier is testen totdat je een ons weegt of negeren/accepteren.
Dat tweede kunnen wij nog steeds niet door zorgcapaciteit, dus blijft testen over (in combinatie met vaccineren).
Maar waar waarschuwt die dan voor?quote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
Dat ten eerste, maar hij heeft ook een vrij gevaarlijke invalshoek. Heb je een Engel aan de ene kant heb je een Marino aan de andere kant. Alles moet dicht, nooit meer iemand zien, altijd binnen lopen met een FFP2 masker, dat slaat gewoon nergens op en realistisch is het ook niet wat hij allemaal roept en voorstelt. Obsessief iedere verspreiding tegengehouden is uiteindelijk net zo riskant als alles zonder na te denken open gooien, het enige verschil is dat het tweede uiteindelijk wel een leuker leven geeft.quote:Op maandag 29 november 2021 17:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Marino heeft er gewoon geen verstand van. Hij heeft er immers niet voor gestudeerd. Dat je wat grafiekjes kan maken zegt niets over je verstand van epidemieën of virussen. Helaas is ie inmiddels zodanig mediageil dat hij overal zijn plasje overheen moet doen
Volgens mij is 'ie alleen lid van de zerocovid wappiesekte "redteam" en zeker niet van het OMT. Waarom zijn Excel-skills hem tot een corona-expert maken mag Joost echter weten.quote:
Ik ben heel blij dat het je zo goed doet - is je van harte gegund. Lekker van genieten en voor jezelf zorgen!quote:Op maandag 29 november 2021 16:35 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Naja als ik hier even uitgebreid op mag inhaken.
Ik ben dan hier niet op vakantie officieel, want ik werk gewoon door - behalve de kerstvakantie.
Maar ik lijd al jaren aan SAD (seasonal affective disorder, of simpel gezegd winterdepressie).
De donkere wintermaanden zijn voor mij in Nederland echt een kut tijd. En niet eens de kou, op kou kan je je kleden, daweetik
Vooral de eindeloos grijze zonloze dagen nekken me totaal. Vandaag was het, naar wat ik hoorde vrij mooi weer in NL, maar daar staat weer een praktisch zonloze week tegenover...
Ik ben nu een krappe week in zuid Spanje en ik voel me oprecht herboren.![]()
De strakblauwe lucht, de warme zon op je huid, de knalgroene palmbomen.... Het maakt me intens gelukkig en het geeft me mijn energie weer terug, die in NL behoorlijk al was weggezakt.
Als voorbeeld, thuis kwam ik de weken hiervoor nauwelijks al meer buiten.
De motivatie om naar buiten te gaan, zelfs een stukje te wandelen ofzo, die had ik al niet meer. Ik zat most of the time gewoon binnen want het was toch schijtweer.
Hier, ben ik in de afgelopen 5 dagen iedere dag buiten geweest. Op de dagen dat ik vrij was echt praktisch de hele dag.
Het is echt voor mij het beste wat ik heb kunnen doen want ik denk dat ik, als ik deze aankomende periode in NL was gebleven ik echt heftig in een depressie was geraakt, oprecht.![]()
Ik weet dat niet iedereen zomaar even hem kan peren naar het buitenland, dus ik besef me absoluut dat ik hier heel veel geluk mee heb.
En ja, als je geen last hebt van winterdepressie dan is dat natuurlijk alleen maar beter want dan kan je de donkere grijze periode gewoon zonder moeite doorkomen en hoef je sowieso niet weg.
Maar om een lang verhaal kort te maken.Voor sommige mensen is weg kunnen naar een zonnig oord, JUIST tijdens een pandemie een GODsgeschenk.
Met zulke "journalistiek" heb je geen fake news nodig om van desinformatie voorzien te worden.quote:Op maandag 29 november 2021 17:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat is gewoon de makke van deze tijd, iedereen die zichzelf een beetje leuk in de markt zet op social media is dan ineens een 'expert'. Geeft ook wel het niveau van de journalist in kwestie aan om zo iemand dan op te voeren in die hoedanigheid.
In Belgie is ook al iemand opgestaan die denkt te weten dat Omikron een hele nieuwe pandemie kan veroorzaken... ik word zo doodmoe van al die brainfartsquote:Op maandag 29 november 2021 17:33 schreef Oliver23 het volgende:
Telegraaf kopt: “expert waarschuwt over milde ziekteverschijnselen nieuwe variant”
Blijkt de expert Marino te zijn…
Moet je gewoon zes mondmaskers over elkaar dragen, dan komt zelfs een cocktail van Delta en Omnicron er niet meer doorheen.quote:Op maandag 29 november 2021 18:14 schreef Jed1Gam het volgende:
Met 8.6 miljoen inwoners hier in Zwitserland tikken we de 20.000 besmettingen aan.Beat that NL
Het is zo’n enorme shitshow dat je op een gegeven moment denkt: laat de hele boel maar crashen, als het dan tenminste klaar is. Dat is beter dan nog jarenlang dit gezeik…quote:Op maandag 29 november 2021 18:08 schreef TheVulture het volgende:
[..]
In Belgie is ook al iemand opgestaan die denkt te weten dat Omikron een hele nieuwe pandemie kan veroorzaken... ik word zo doodmoe van al die brainfarts
Deze vrouwquote:Op maandag 29 november 2021 18:25 schreef RipCity het volgende:
https://www.instagram.com/p/CW2c_Zasa11/?utm_medium=copy_link
Zijn ook wel altijd de typische BN’er van wie je het verwacht hè.
Mooie cijfers! Kroegen open?quote:Op maandag 29 november 2021 18:14 schreef Jed1Gam het volgende:
Met 8.6 miljoen inwoners hier in Zwitserland tikken we de 20.000 besmettingen aan.Beat that NL
Telegraaf was altijd al ruk.quote:Op maandag 29 november 2021 18:03 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Met zulke "journalistiek" heb je geen fake news nodig om van desinformatie voorzien te worden.
OMT-lid Marino is echt vermoeiend.quote:Op maandag 29 november 2021 18:29 schreef jcdragon het volgende:
Marino net bij Eenvandaag. Hij is overal.
Niet als het nog steeds betekent dat je constant in lockdown moet. Dan dikke doei ermee.quote:Op maandag 29 november 2021 17:09 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ben ik de enige die moeite heeft met elke 7 maanden prikken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |