Dat je een beste aan kunt wijzen.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:51 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Is toch gewoon de beste speler aan onze kant vandaag.
Maar gewoon te weinig betrouwbaar als spits.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:50 schreef fetX het volgende:
[..]
Hij mist de grootste kansen, maar maakt dan soms wel een mooie.
Ik vind hem ook vrij aardig spelen hoor.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:52 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat je een beste aan kunt wijzen.
Niet meer doen Geertruida is niet goed genoeg als vervanger van hem.quote:
Basgod.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nijhuis is wel een teringmongool
Steekt er vaak ook qua statistieken bovenuit. Echt ongelooflijk dat er nog zoveel criticasters zijn.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:53 schreef bbuddybb het volgende:
Kokcu is lekker bezig. Begrijp niet waarom zoveel mensen op hem zeiken.
Natuurlijk gaat er nog wel wat fout, maar je kan toch niet verwachten dat een jongere speler een ploeg op sleeptouw neemt?
Leek me voor de hand liggen. Maar blijkbaar is die VAR echt knettergek.quote:
Jij vond dat echt rood?quote:Op woensdag 1 december 2021 20:56 schreef Caland het volgende:
Verrassend zeg dat dat B-scheidsje Nijhuis niet meer naar dat scherm durft te roepen.
Nou... Het was soms ook wel heel mager en vooral ongeïnspireerd. Vorig jaar paste zijn kont bijna niet eens meer in de grootste maat broek. Deze jongen heeft een boodschap begrepen en ontdekt zichzelf nu als fitte, gemotiveerde speler.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:53 schreef bbuddybb het volgende:
Kokcu is lekker bezig. Begrijp niet waarom zoveel mensen op hem zeiken.
Natuurlijk gaat er nog wel wat fout, maar je kan toch niet verwachten dat een jongere speler een ploeg op sleeptouw neemt?
Vorig seizoen was ik het helemaal met je eens makker. Zoals je weet toen ook van de Kokcu-trein afgestapt (@Zipportal ). Maar dit seizoen hoort hij bijna wekelijks bij de beste 3 spelers op het veld hoor. Ik snap dat gezeur op Kokcu dit seizoen niet zo goed.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:44 schreef onlogisch het volgende:
Kökcü had weer een half uurtje nodig hoor.
Vorig jaar? Prima.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:57 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nou... Het was soms ook wel heel mager en vooral ongeïnspireerd. Vorig jaar paste zijn kont bijna niet eens meer in de grootste maat broek. Deze jongen heeft een boodschap begrepen en ontdekt zichzelf nu als fitte, gemotiveerde speler.
Dit inderdaad. Zet dit seizoen echt stappen met zeven-mijls-laarzen.quote:Op woensdag 1 december 2021 20:57 schreef fetX het volgende:
[..]
Vorig seizoen was ik het helemaal met je eens makker. Zoals je weet toen ook van de Kokcu-trein afgestapt (@:zipportal ). Maar dit seizoen hoort hij bijna wekelijks bij de beste 3 spelers op het veld hoor. Ik snap dat gezeur op Kokcu dit seizoen niet zo goed.
Pak er een biertje bijquote:Op woensdag 1 december 2021 20:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik moet het blijkbaar nog een keer terugzien.
Nog los van of het wel/geen overtreding is: Als je zo vaak naar die beelden moet kijken dan zegt dat genoeg en moet je altijd het voordeel van de twijfel geven aan de beslissing van de scheids.quote:Op woensdag 1 december 2021 21:04 schreef GwaiLow het volgende:
Kenneth zegt het goed. Natuurlijk kan de scheidsrechter hiervoor fluiten, en dat zou ook prima zijn. Alleen het is net te weinig voor een var om zich hierin te mengen.
Ik ben het er vooral mee eens dat ‘ie dan niet moet doen alsof hij het er eigenlijk niet mee eens is. Dan moet je hem gewoon toekennen.quote:Op woensdag 1 december 2021 21:04 schreef GwaiLow het volgende:
Kenneth zegt het goed. Natuurlijk kan de scheidsrechter hiervoor fluiten, en dat zou ook prima zijn. Alleen het is net te weinig voor een var om zich hierin te mengen.
Dit inderdaad, net of hij geen keus heeft. De grote Nijhuis velt toch zelf het eindoordeel. Walgelijke man.quote:Op woensdag 1 december 2021 21:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben het er vooral mee eens dat ‘ie dan niet moet doen alsof hij het er eigenlijk niet mee eens is. Dan moet je hem gewoon toekennen.
Maarja, de grote Bas Nijhuis show.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |