quote:Ey ouwe
Ey Leipe ouwe
Wat zit je nou te lullen over je patta ouwe?
Wat heeft nou het ene met het andere te maken?
Je had je voor 1 paar sokken ook klaar kunnen laten pijpen door die snol hierboven, zonder condoom en alles!quote:
In december is het zelfs 1+1 gratis.quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:36 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Je had je voor 1 paar sokken ook klaar kunnen laten pijpen door die snol hierboven, zonder condoom en alles!
wat is ditquote:Op zaterdag 27 november 2021 18:37 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
In december is het zelfs 1+1 gratis.
Een internet- of discussieforum, meestal gewoon forum is een online discussieruimte tussen verschillende gebruikers. Deze gebruikers plaatsen berichten en kunnen 'asynchroon' met elkaar overleggen; de bijdragen worden gearchiveerd en de discussie kan over een langere periode verdergaan.quote:
Zal jou eens asynchroon leggen en mijn bijdrage in je archiveren over een langere periode.quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:47 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Een internet- of discussieforum, meestal gewoon forum is een online discussieruimte tussen verschillende gebruikers. Deze gebruikers plaatsen berichten en kunnen 'asynchroon' met elkaar overleggen; de bijdragen worden gearchiveerd en de discussie kan over een langere periode verdergaan.
Klinkt goed.quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:53 schreef Sureahcamidd het volgende:
[..]
Zal jou eens asynchroon leggen en mijn bijdrage in je archiveren over een langere periode.
Ik hou het wel bij 1 sterretje.quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:50 schreef Phoenyx-God het volgende:
En voor al jullie FOK!kers met 0 tot 1 ster.. neem een echt abbo zoals ik, 4 sterren heya, steun je geliefde FOK! want je wil niet dat dit op zwart gaat terwijl ik nog aanwezig ben
Heb genoeg aan de ster van @Naardegallemiezenquote:Op zaterdag 27 november 2021 18:50 schreef Phoenyx-God het volgende:
En voor al jullie FOK!kers met 0 tot 1 ster.. neem een echt abbo zoals ik, 4 sterren heya, steun je geliefde FOK! want je wil niet dat dit op zwart gaat terwijl ik nog aanwezig ben
Moppie heb gewoon 1 paar bij Zalando van 20 euro en bij Bristol.nl 4 stuks voor 30 euroquote:Op zaterdag 27 november 2021 19:06 schreef Naardegallemiezen het volgende:
Ja paps wat fijn voor je, maar als je met mij was geweest dan weet je ook dat je gewoon voor 300 of meer uit had kunnen geven aan die patta's.
Was nog voor je naar PC Hooft gereden om ze voor je op te halen.
Dat is supervoordelig als je twee piemels hebt!quote:Op zaterdag 27 november 2021 18:37 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
In december is het zelfs 1+1 gratis.
Snugger ben je niet, nee.quote:Op zaterdag 27 november 2021 19:48 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Dat is supervoordelig als je twee piemels hebt!
Hoezo dat nou weer? Ik mag hem niet maar dat betekent niet dat ik dit soort flauwekul toesta.quote:Op zaterdag 27 november 2021 20:06 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Snugger ben je niet, nee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |