Je hebt tegenwoordig ook hele mooie namaak...quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:03 schreef Cockwhale het volgende:
Gewoon niet van die dure troep kopen, stelletje patsers met hun horloges en gucci bags
Als ze te goed lijken wordt je alsnog beroofd.quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:15 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Je hebt tegenwoordig ook hele mooie namaak...
Waar, maar je kunt het dan wel makkelijker lachend afgeven.... Bunch of losers...quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:18 schreef Bugno3 het volgende:
Als ze te goed lijken wordt je alsnog beroofd.
30, 40, 50 duizend zo maar...quote:
Eens.quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:30 schreef superniger het volgende:
Dat is nou eenmaal het leven van de straat.
globaal gezien behoort iemand in de bijstand in Nederland tot de rijken.quote:Op vrijdag 26 november 2021 08:52 schreef Bugno3 het volgende:
Zolang iets simpels als een horloge een kunstmatige waarde ter grootte van een modaal jaarsalaris wordt toegedicht hou je dit soort uitwassen, zeker met de gigantische maatschappelijke ongelijkheid en welvaartverschillen.
Ik voorspel binnen nu en 50 jaar een modern equivalent van de Franse Revolutie met de wereld als strijdtoneel en met "de rijken" in de rol van de Franse adel. Het obscene pronken met welvaart wordt niet meer gepikt door een steeds mondiger en "connected" onderlaag.
Absoluut. Je zult dan ook eerst (en dat is al gaande) een beweging zien van strijd tussen "Derde Wereld" en Het Westen. Vervolgens slaat dit binnen de verschillende landen in het Westen over naar binnenlands conflict.quote:Op vrijdag 26 november 2021 11:58 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
globaal gezien behoort iemand in de bijstand in Nederland tot de rijken.
Dat is nu al aan de gang, massale migratie van mensen naar het noorden, en de steeds grotere aanhang van de Anti Immigratie partijen op extreem rechts.quote:Op vrijdag 26 november 2021 12:00 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Absoluut. Je zult dan ook eerst (en dat is al gaande) een beweging zien van strijd tussen "Derde Wereld" en Het Westen. Vervolgens slaat dit binnen de verschillende landen in het Westen over naar binnenlands conflict.
Dat zeg ik.quote:Op vrijdag 26 november 2021 12:13 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Dat is nu al aan de gang, massale migratie van mensen naar het noorden, en de steeds grotere aanhang van de Anti Immigratie partijen op extreem rechts.
Jouw familie weet er meer van dus ?quote:Op vrijdag 26 november 2021 12:22 schreef TweedeKlum het volgende:
Even in de familie app vragen wie 'm heeft zou ik zeggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |