Ik weet vrij zeker dat dat nieuw is inderdaad, ik heb vaak genoeg met afspraak aan die kant staan wachten. De laatste dat ik ging werd pas gevraagd of je een afspraak had en werden de afspraaklozen die kant op gedirigeerd.quote:Op woensdag 24 november 2021 10:29 schreef MaJo het volgende:
[..]
19x?En nooit opgevallen dat je aan de linkerkant zonder afspraak kon testen? Of is dat nieuw?
Ik zag het voor het eerst 2 weken geleden maar ik was zelf denk ik 2 maanden niet meer geweest. Wat dat betreft kom ik steeds overal en nergens terecht: Overvecht, UMC parkeergarage, Zuilen, Rhenen (toen zat ik bij mijn ouders) en een paar keer Jaarbeurs. Eigenlijk waar ik het snelst terecht kan en de laatste keren was dat steeds bij de Jaarbeurs.quote:Op woensdag 24 november 2021 10:31 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Laatste keer was 6 weken geledeneen unicum zo lang er tussen haha, en het is ergens in die tussentijd veranderd blijkbaar! Wel fijn opzich, ik vond het wachten niet zo erg.
En thanks! Verwacht het wel, ik ben heel vaak gewoon verkouden (dit was de 22e test in totaal voor verkoudheden) maar je weet maar nooit..
Dat is nu veranderd. Zonder afspraak ga je links door een kleine deur naar binnen en met afspraak door de normale ingang. Laatst was de rij met afspraak langer dan de rij zonder, maar afgelopen week was het weer andersom, toen kon ik zo doorlopen. Eenmaal binnen inderdaad nog steeds links pcr en rechts antigeen.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:01 schreef exode het volgende:
Jaarbeurs: links PCR test, rechts antigeentest, rechtdoor zonder afspraak je melden en vervolgens links of rechts aansluiten,
Tenminste 2 weken geleden, ik neem aan dat het nog steeds zo is. De linker en rechterrij staan vervolgens weer door elkaar heen met en zonder afspraak. Dus met afspraak mag je niet sneller doorlopen. Links gaat sneller want vrijwel iedereen wil een antigeentest. Kinderen staan links, want PCR, tenzij je net als mij perse een antigeentest wil.
Jaarbeurs zonder afspraak is al maanden zo, of ze wilden steeds van mij af zijn.
Ik zag inderdaad dat ze in Groningen echt veel minder test mogelijkheden hebben, bizar eigenlijk. Hier zijn er dus 20 mobiele units, maar dat zijn rijdende. Hier staat ie van 8 tot 11 en dan rijdt ie naar Lopik en 's avonds volgens mij Kanaleneiland. (dus ik zie dat als 3, maar het is 1 bus)
Dat ja, ik snap wel dat mensen dan niet gaan. Vooral als ze ook slecht terecht kunnen.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:03 schreef exode het volgende:
Wel echt slecht dat er zo weinig mogelijkheden zijn om te testen in veel regio's.
Hier ook super weinig. De keuze is Tilburg of Den Bosch.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:03 schreef exode het volgende:
Wel echt slecht dat er zo weinig mogelijkheden zijn om te testen in veel regio's.
Klinkt verwarrend. Vroeger had je die rechterlocatie nog om het helder te maken, dat is nu natuurlijk een vaccinatielocatie.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:06 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat is nu veranderd. Zonder afspraak ga je links door een kleine deur naar binnen en met afspraak door de normale ingang. Laatst was de rij met afspraak langer dan de rij zonder, maar afgelopen week was het weer andersom, toen kon ik zo doorlopen. Eenmaal binnen inderdaad nog steeds links pcr en rechts antigeen.
Valt wel mee hoor, als je aan komt lopen vragen ze of je een afspraak hebt en dan wijzen ze waar je moet zijn. Al had ik laatst een jochie (hij was serieus niet ouder dan 15) die dit verkeerd deed. Ik heb het toen even tegen iemand van de GGD gezegd die het weer aan hem uitlegde. Hij zei dus met afspraak naar links terwijl er ook aangegeven staat met bordjes dat mensen met afspraak naar rechts moetenquote:Op woensdag 24 november 2021 11:10 schreef exode het volgende:
[..]
Klinkt verwarrend. Vroeger had je die rechterlocatie nog om het helder te maken, dat is nu natuurlijk een vaccinatielocatie.
Sinds kort staan er ook bussen op de parkeerplaats van het Amphia in Oosterhout. Ben ik pas nog geweest en dat was goed te doen.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hier ook super weinig. De keuze is Tilburg of Den Bosch.
Haha, ik heb niet eens een kindquote:Op woensdag 24 november 2021 10:48 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zag het voor het eerst 2 weken geleden maar ik was zelf denk ik 2 maanden niet meer geweest. Wat dat betreft kom ik steeds overal en nergens terecht: Overvecht, UMC parkeergarage, Zuilen, Rhenen (toen zat ik bij mijn ouders) en een paar keer Jaarbeurs. Eigenlijk waar ik het snelst terecht kan en de laatste keren was dat steeds bij de Jaarbeurs.
Ik ben nu geloof ik 14x getest, ook steeds verkoudheden. En dan moet je nagaan dat derde keer pas in maart dit jaar wasLeuk joh een kind op het kdv
Wil je dan alsjeblieft wel een foto posten van de hond met deze muts op?quote:Op woensdag 24 november 2021 11:17 schreef oh-oh het volgende:
Als niemand hem wil wil ik hem wel hoor. ( voor mijn grote kale hond, die gaat daar serieus mee rondlopen, die heeft altijd kouwe harses )
Ik woon precies in het midden van de driehoek Oosterhout-Den Bosch-Tilburgquote:Op woensdag 24 november 2021 11:18 schreef Bottoms_up het volgende:
[..]
Sinds kort staan er ook bussen op de parkeerplaats van het Amphia in Oosterhout. Ben ik pas nog geweest en dat was goed te doen.
Hoi driehoeksgenootquote:Op woensdag 24 november 2021 11:22 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik woon precies in het midden van de driehoek Oosterhout-Den Bosch-Tilburg.
Hopelijk hoef ik er gewoon nooit meer naartoe.
Oosterhout en Raamsdonksveer zijn ook opties, toch? Daar ben ik ook al eens geweest omdat hier geen plek was.quote:Op woensdag 24 november 2021 11:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hier ook super weinig. De keuze is Tilburg of Den Bosch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |